5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • skyman14
    #462
    milyen játékot vettél 2k-ért? :)
  • MrAndree
    #461
    Tudom, hogy így van, bosszúból én is "vettem" így egy Gears of War-t de nem használom ki nagyban ezt a dolgot.
  • grebber
    #460
    Igen sajnos mivel veszel 1990FT-ért live-os game-et és a többi live-osért nem kell fizetned mert 1 koddal tolhatod mindet.
    Majd decemberben a Dirt 2-höz is remélem jó lesz
    Szal bőven jó és nem vettem meg a GTA4-et se minek ha 1990-ért ingyé van az összes többihez.Szal jó ez a live amíg rá nem jönnek hogy sokan kihasználják ezt a rendszert!
  • MrAndree
    #459
    Sajnos? Ja, tényleg marha jó dolog ez a live, végülis csak hamis címet kellett megadnom, hogy tudjak végre játszani a 12000 pénzért vett GTA 4emmel, de akkor is vagy 5 perc mire hajlandó bejelentkezni, már amikor éppen hajlandó... :)
  • Jobboka
    #458
    hh van fegyver update?
  • bertino
    #457
    hálistennek nem.
    inkább.
  • grebber
    #456
    Sokunknak jó lenne mert ingyenes lenne a multizás
  • böröczk
    #455


    nforce-on azt beszélik...


  • zorrobomber
    #454
    van fegyver upgrade. jöjjön máá :)
  • The Protector
    #453
    Jöjjön má.
  • Rage47
    #452
    A multi miatt azért jobb, hogy nem szar live-os, az csak elcsesz mindent.
  • lennyke
    #451
    Írva volt nemrég, hogy nincs 3. végigjátszás küldetésekkel és hasonlókkal. Ez annyit jelent, hogy ha mindent megcsináltál 2. végigjátszásra, akkor nem maradhatsz bent a játékban csak azért, hogy öldössél és bossrun-okra járjál jobb fegyverek reményében, vagy azért azt még lehet?
  • grebber
    #450
    Sajnos nem!
  • Murder3
    #449
    Game for Windows LIVOS lesz?
  • Nagylaci
    #448
    Amúgy nem szoktam annyira odalenni egy játékért, de momentán megértelek! :D Ráadásul PC-re itt Európában még kibírhatatlanul sokat kell várnunk!!! :D
  • Jobboka
    #447
    hát én mingyár elmegyek innen xD jöjjön már ki a game :D nem bírok magammal
  • wedge31
    #446
    OK ,igy már világos.
  • bertino
    #445
    bakker, tékelni kellett volna.
    fail.
  • Nagylaci
    #444
    Nem, az nem fog menni. Már az elején eldöntöd, hogy kb. milyen fegyvertípussal lesz érdemes nyomulnod. Pl. ha a hunter -t választod akkor a mesterlövész puskákhoz és a pisztolyokhoz való skilljeid lesznek ergo ezt a két fegyvertípust fogod leghatékonyabban használni. Ettől minden más kategória fegyvereit is használhatod, de gyengébbek lesznek a kezedben. A fegyverek kapacitását tényleg lehet fejleszteni, de szintén csak kategóriánként. Szóval fejlesztheted a shotgun -ok kapacitását pénzért a "vending machine" gépeknél pénzért.
    Ezt a gondolatmenetet továbbvíve szaladgálsz egy mesterlövész puskával addig amíg valamelyik ellenfél vagy láda stb. el nem hajít egy erősebbet akkor cserélsz és azzal mész tovább. Azért ez öt percenként nem fog bekövetkezni, de extrém esetben néha megeshet az is.
  • wedge31
    #443
    Én inkább ugy képzeltem hogy lesz egy pár kedvenc fegyom amit tunningolok / sebzés ,pontosság ,kapacitás ,stb / és nem öt percenként uj fegyverel kaszálok.
  • Jobboka
    #442
    Rpg és fps csinált egy gyereket, tehát van benne rpg dns is XD
  • bertino
    #441
    role playing shooter.
  • Jobboka
    #440
    de a kapacitást lehet változtatni asszem, skill tree be....
    ja és a fegyó tud level up-olni xD
    vidibe lestem xD
  • Nagylaci
    #439
    Annyi van, hogy ha egy adott fegyverkategóriát sokat használsz akkor az fejlődik, szóval egyre jobban használod azt. Ráadásul majd minden sarkon új fegyvereket fogsz találni szóval változatosság azért lesz dögivel. Amúgy ez nem RPG. Megközelítőleg sem...
  • haxoror
    #438
    87 bazillion fegyver van benne :P
  • wedge31
    #437
    Nincs fegyver upgrade ? ez azért necces egy állitolagos rpg-nél...
  • Nagylaci
    #436
    "sokféle dologgal fel lehet szerelni a fegyókat"

    Egyáltalán nem lehet semmivel felszerelni a fegyókat! Ahogy találod őket azok már úgy is maradnak amíg egy jobb kedvéért le nem cseréled. Egyébként kinézetre egy olyan technikát alkalmaztak a grafikusok, hogy minden fegyvertípusnál rajzoltak egy csomó alkatrészt ami kompatibilis egymással majd a program ezeknek a használatával véletlenszerűen rakja össze az éppen aktuálisat. Emiatt kinézetre is iszonyatosan sokféle lehetséges. Amúgy meg tényleg olyan a dolog mint a Diabloban, hogy a fegyver tulajdonságai (sebzés, tárkapacitás, újratöltési sebesség, bonusok) szintén véletlenszerűen vannak generálva és ez irgalmatlanul sokféle fegyvert tesz lehetővé.
  • Rage47
    #435
    én 500.000 fegyóról olvastam. de tök mind1. a lényeg, hogy sokféle dologgal fel lehet szerelni a fegyókat, és ez nem egyenlő a többféle fegyverrel.
  • Jobboka
    #434
    uuup sorry bad link!! ez a jó
  • Jobboka
    #433
    http://www.giantbomb.com/borderlands/61-20487/reviews/ itt Itt írja az arc, h a Randy mondta neki xD am én simán elhiszem mivel a software csinálja magának a fegyvereket
  • DarkSector
    #432
    17,750,000 fegyver?
    vagy fegyvernek látszó tárgy???

    hogy volt számolva? ugyanabbol a tipusból van 12 szinben vagy mi?
  • böröczk
    #431
    Baszki Logan, haggyá má, összes tesztet elolvastam, összes videót, képet végignéztem már, JÁTSZANI SZERETNÉÉÉK : D
  • bertino
    #430
    hát ez elég konkrét
  • MrAndree
    #429
    Jó hát úgy van benne 17 millió fegyver mint a diabloban, hogy van két egyforma kard de az egyik 5-10 tűzsebzést ad a másik meg 15-20at...
  • MrAndree
    #428
    Hát akárki is mondta ezt szerintem marhaság. Egy közös van ebben és a Far Cry 2ben, hogy fegyverekkel lehet lőni benne. AZ FC 2 azért volt unalmas mert miután beleuntál a gyönyörű látványba rájöttél, hogy az egész játék során ugyanazt kell csinálni mint az első 10 percben. Elmenni valahova, megölni ott mindenkit, visszamenni ahhoz aki adta a küldetést. Ja és persze nem volt benne koop ami még a legszarabb játékot is szórakoztatóvá tudja tenni. Itt meg emellé még szintlépés meg egyéb nyalánkságok is járnak.
  • Jobboka
    #427
    TE JÓ ISTEN
    utolsó fegyó számlálásnál-----> 17,750,000 BLOODYHELL!!!
  • Prince23
    #426
    Lehet szemezgetni a tesztek között, érdemes.

    TESZTEKÉRT KATT IDE
  • Jobboka
    #425
    am sry h folyamat írok.... Hivatalos oldalon van a fotune hunter's ablak alatt egy skillezés is XD nem tom h érthető voltam -e
  • Jobboka
    #424
    am a dlc -t, hogy kapjuk meg?
  • Jobboka
    #423
    szentem inkább Fallout 3 típus wowwal keverve :D