5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Rage47
    #582
    legelső post a bevásárlóhelyen? ez mi
  • offkorzreg
    #581
    idáig tetszik,szerintem jó játék lesz :)
  • The Protector
    #580
    ne féljetek majd idejön mindenki ha észreveszi a szuper vásárló közösség a kedvenc bevásárlóhelyén a legelső postban a játékot.
  • bertino
    #579
    hát ha kijön és bejön neked () akkor ezzel elleszel egy darabig.
  • offkorzreg
    #578
    nagyon jöhetne már a játék,mert nincs sok fogyasztható termék.és nagyon unom magam :(
  • Rage47
    #577
    nemtom mibajod, de biztos...
  • Prince23
    #576
    Na látom van banner... + 1 komment, növelve ezzel a hype veszélyét az sg-n :)
  • The Protector
    #575
    Majd beindul az élet ha lesz vmi.
  • Jobboka
    #574
    ééés megint kihalt a fórum xD ez amúgy tök vicces, 1-2 óránként kihal a szeró, aztán 6-7 üzi utána megint
  • Rage47
    #573
    ja meg engem az is zavar, ha nem látszik a karakter lába, mikor lenézünk
  • böröczk
    #572
    Én is, de fölösleges, ha megy gémszpáj onlájn is.

    nyálcsorgásra: Borderlands lájvban
  • MrAndree
    #571
    Van. Legalábbis azt olvastam valahol, hogy van.
  • böröczk
    #570
    nekem kényelmes lesz itthonról is, nem viszem Erzsit sehova : D
  • Rage47
    #569
    van benne lan?
  • Prince23
    #568
    Tipikus LAN party játékokra lesz alkalmas ez a gamma. Imerősökkel, haverokkal.
  • MrAndree
    #567
    Fúj. Meg se veszem ezt a szart. :)
  • böröczk
    #566
  • Rage47
    #565
    észrevettétek, hogy gagyi az ugrás a játékban? mikor földre érkezik a karakter, nem érződik semmi
  • Nagylaci
    #564
    Ha valakit érdekel itt vannak a fegyverkategóriák:

    Repeaters: (automata pisztoly) a pisztoly kategóriába tartozik és rövid távra képes villámgyorsan rengeteg lövést leadni.

    Revolvers: ez is pisztoly úgyhogy szintén rövid távon hatékony, de ez egy lassú jó nagyot sebző fajta.

    Combat Rifles: (gépkarabély)közepes távolságra használható automata fegyver, nagy tűzerő és sebesség.

    SMGs: (submachine gun - géppisztoly)kis és közepes távolságra hatékony automata fegyver, nagy sebesség, de kis tűzerő.

    Shotguns: pontatlan de nagyon erős közelharci fegyver, mivel nagy a szórása célozni csak mérsékelten szükséges vele...

    Sniper Rifles: mesterlövész puskák, klasszikus. :)

    Launchers: nehézfegyverek tulajdonképpen rakétavetők hatékonyak közepes és nagy távolságra. Lassú, de hatalmas tűzerővel rendelkezik.

    Eridian Weapons: ezek az idegen csúzlik, nagyon ritkák és különleges tulajdonságaik vannak általában nagyon erősek.
  • Rage47
    #563
    sztem sokkal érdekesebb a mostani cel shaded graffal
  • Jobboka
    #562
    de fhos lett volna ha ilyen lett volna, az nem volt cartoony art style
  • Nagylaci
    #561
    Hát én meg már csak jobban hiszek a saját szememnek mint a Rendi Picsfordnak... :) Valójában nem is értem mi volt az a nagy felhördülés a Gearbox -tól amikor felreppentek az első hírek arról, hogy cel-shaded technológiát fog használni a játék. Én mondom neked, :) hogy ez bizony tényleg az! Egyébként itt egy video a 2008 -as E3-ról ahol ha nem is valami őrült jó minőségben, de meg lehet nézni, hogy milyen volt a régi grafikája a játéknak. Most sokkal jobban néz ki.

    Borderlands E3
  • Jobboka
    #560
    háát nekem nincs bajom a crysissal ebben... Borderlands -ban nagy súlyt fektettek a humorra, a rpg részre, a coopra, a fegyókra és a fegyókra (ja és ha a fegyókat kihagytam volna)
  • ricsa008
    #559
    a crysis egy nagy szar
    ráadásul ez teljesen más kategória lesz
    egy nagylelkű furumostól sikerült beszerezni a Hellgate Londont
    és mivel a Saw gyengeébb lett mint vártam lehet ez lesz a köv eredeti játék a polcon

    (bár a DA -t még megvárom)
  • Rage47
    #558
    jaja, a warezpistikék biztos idetalálnak majd.
  • MrAndree
    #557
    Ez így van. De majd ide is jönnek olyanok amikor kijön a játék, akik majd így indítanak, hogy "mi ez a szar, a crysis sokkal szebb" :)
  • Rage47
    #556
    sztem itt mindenki olyan mentalitású, aki a topikban van:)
  • Jobboka
    #555
    gyártó írta, h nem cell-shaded batyesz
  • Jobboka
    #554
    csokiturmix most megpuszilnálak, végre vki aki olyan mentalitású, mint én
  • Nagylaci
    #553
    Hát mondhat bárki bármit ez akkor is cel-shaded... :) Viszont nekem ettől függetlenül, sőt talán pont ezért nagyon tetszik a kinézete!
  • böröczk
    #552
    Tipikus parasztvakítós játékokra bukik a nép, amihez kizárólag az ATI HD 987345430 x 4 a minimum követelmény, és beirogathatják a jó öreg sg topicokba, hány fpst ad 1920 x 1080-as felbontáson super giga über high beállításokon a cucc.

    Én a játékélményre, játszhatóságra, szavatosságra adok egy voksot.
  • Jobboka
    #551
    cartoony-art style am. asszem ebbe festés feeling van + rajz
  • Nagylaci
    #550
    ?!
  • Jobboka
    #549
    ééés még mindig nem cell-shaded :D
  • Nagylaci
    #548
    Hát nekem nagyon tetszik a grafika. Igaz, hogy cell-shaded, de valahogy sikerült azért elég szépre és egyáltalán nem gyerekesre megcsinálni. Kicsit olyan mintha egy képregénnyel játszanál. A képregényeket meg elég sokan szeretik ha minden igaz...
  • MrAndree
    #547
    Ebben van valami. :D
  • Jobboka
    #546
    ja kb... kicsit szánalmas, nem vevők az új dolgokra
  • Rage47
    #545
    nálunk tuti nem lesz sikeres game. átlagmagyar ránéz a grafra, és gyerekesnek találja. "miezmár, nem is kodos"
  • Prince23
    #544
    Engem annyira nem, csak itt az SG-n rohadt nagy a hype a game körül :DD
  • böröczk
    #543
    kit érdekel : D