5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • zooleeh
    #502
    ha kintvan amerkiaban lehet hogy lessz 30-adika elott warez?
  • obe
    #501
    nos...pär perce a kezmben volt a jätek...de gyorsan vissza is kellett adnom..a media marktban voltam, a jätek megvan nekik, de raktäron van, egy darabot sem lehet kirakniuk a polcra, a csajszi elövett egyet a pultjuk alol (epp ezt nezegettek az eladok is, ök haza is viszik ma, tehät akinek csokja van ilyen helyen az hozzäjuthat akär ma is) mondta nyugodtan nezzem meg, de aztän adjam is gyorsan vissza...csak 30-än rakhatjäk ki,ha addig is valahogy hozzäjutsz, csak nezegetheted, ennyi...egybkent itt dräga lesz, 50 euro, ennel tuti olcsobb lesz otthon

    marad az 1 het värakozäs
  • Prince23
    #500
    Na amerikában kint van!
  • Jobboka
    #499
    szoszi jó ivást :D
  • The Protector
    #498
    Jöjjön má.
    Elmegyek bebaszni.addig csak lesz vmi.
  • Jobboka
    #497
    hihi mókás te naagy Xd
  • böröczk
    #496
    nem tehetik meg, hogy pl 12ezeré adják, erről beszélek. és nem a cd galaxisosok spekulálnak, Te melyik országban élsz : D

    ja, az a 2000-es szállítási díj mókás : D
  • Jobboka
    #495
    ja nem bocsi buta vok :D
  • Jobboka
    #494
    GLS futárszolgálat: Bármely termékvásárlása esetén választható értéktől és súlytól
    függetlenül.
    Szállítási díj egységesen 2.360.-Ft
    ja az ok, h 8990 ft, de a kiszállítás 2360 ft ASDASDASD
  • Jobboka
    #493
    itt még a régi dátum vna xD
  • grebber
    #492
    "Hogy tudnák már lehúzni a népet?"

    Hahó te melyik országban élsz hogy nem tudod?
  • böröczk
    #491
    nem számolgatnak azon semmit, nem tudnak azok semmit, meg különben is, hogy tudnák már lehúzni a népet -.-"
    amúgy meg egy vadifriss játéküzletben:
    Borderlands PC
  • Jobboka
    #490
    bocs én nem vok ennyire képben az EA, nem EA gamek áraival xD
  • MrAndree
    #489
    8990 lesz mint minden ami nem EA, nem tudom mi a szart kell ezen számolgatni.
  • grebber
    #488
    Biztos számolgatják hogy mennyiért árulják hogy minél jobban lehúzzák a népet!
  • Jobboka
    #487
    de bazz 8 nap és még mindig nincs ára milyen ország ez :D
  • Jobboka
    #486
    De akkor már nem lehet coopozni nem? Mert az egyik vidiben azt mondták, a coop questekre van alapozva... mondjuk akkor is lehet coopozni csak nálad alacsonyabb szintü indítson szerót, mert annak még van questje
  • Nagylaci
    #485
    A hivatalos fórumból meg azt sikerült kihámoznom, hogy ha eléred az 50. szintet és másodszorra is végigjátszottad akkor minden ellenfél szintjét ötvenedikre állítja a játék és szabadon kóborolhatsz a pályákon. Az 50. szintű bossoktól meg azt mondják, hogy simán a játék legdurvább cuccait össze lehet szedni. Már ha van türelmed hozzá. :)
  • Jobboka
    #484
    obe ha lennél drága majd megnézed mennyibe kostál mert akkor én lehet vennék egyet ha elhozod nekem (K)
  • Jobboka
    #483
    A büdösbe, akkor kell egyet szerezni 26. -áig és hajnalig ott ülni ahogy 26. -a NYOMNI A GAMET!!!!! nem 30. áig várni!!
  • Nagylaci
    #482
    Nos több dolog is kiderült mostanra. Egyrészt az, hogy tényleg elég sok helyen elkezdték árusítani a PC verziót, jó néhány embernek van már belőle. Másrészt sajnos az is, hogy tényleg lehetetlen elindítani őket huszonhatodikáig. Szóval aki netán a "csúnya" verzióra számít vagy megveszi esetleg valahol annak sem fog eddig a dátumig működni. Itt a Gearbox hivatalosnak tekinthető Twitter bejegyzése:

    GB Twitter

    Azért a warezolók bízhatnak benne, hogy egy másolat segítségével egy ügyes cracker feltöri az "időzárat"... :)
  • obe
    #481
    fogalmam sincs az áráról, csak haxoror kolléga hozzászólására írtam, hogy én mindennap ingázok ausztria - magyarország közt, holnap megnézem mennyi pénz
  • Jobboka
    #480
    hát az vicces lenne xD
  • MrAndree
    #479
    Mennyibe kerül Ausztriában? Mert 50 eurót nem adok érte. :)
  • Jobboka
    #478
    XD mennyi kinnt a game?
  • obe
    #477
    aki nem tud várni annak segíthetek, holnap (is) mediamarkt mellett leszek ausztriába
  • Jobboka
    #476
    ja, jogos mondjuk 4 Bricknek sincs értelme
  • MrAndree
    #475
    Lehet. Csak nem érdemes. :)
  • Jobboka
    #474
    aha
  • Rage47
    #473
    Ha coopban játszunk, lehetünk mindannyian 1fajta karakterrel? Pl. 4 Hunter?
  • haxoror
    #472
    megvették, de nem tudnak vele játszani a dátumos aktiválás miatt
  • böröczk
    #471
    nforce-on szóbagyött a gamespy
  • Jobboka
    #470
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • haxoror
    #469
    Tessék egy ritka dolog:

    Ice-T is játszik vele


    más:
    http://img5.imageshack.us/img5/152/22102009027.jpg

    ezt a képet egy bécsi srác csinálta ma, úgy tűnik hogy az osztrák és német Mediamarktokban és Saturnokban már kirakták a polcokra a játékot és egy csomóan már meg is vették
  • Rage47
    #468
    igen, csak a multi egy kaka lenne a live miatt. egy ilyen gamenál ne csesszék el a multit liveal:)
  • Jobboka
    #467
    Beszéljünk arról, hogy ki milyen különleges, ritka dolgot tud a gameről, meg h az angliából való rendelésnek lehet -e vmi hátulütője
  • böröczk
    #466
    "

    DR_Bob84 wrote:
    PhiXion23 wrote:
    Quote:
    shipping on the 23rd is not true - i got a retail pc-version in my car - my local gamesstore just got it today - and i know a couple of guys in different forums who have a pc-version as well - but for now the activation servers seem to be offline...
    Shocked
    http://img10.imageshack.us/i/borderlandsw.jpg/


    Great! post that shit on the official forums so they'll unlock it!


    it's already spreading on the official forums. Several posts/threads with people that have the game.

    "
  • grebber
    #465
    Gears of War,Flatout UC, Lost Planet ECCE,Red Facton Guerilla,Street Fighter IV és Resident Evil 5 multi végett talán amik említésre méltóak.

    Batman (szinte semmi értelme jó 1 db dlc-t innen lehet megszerezni)

    Ezekből csak a Resi 5-öt használtam a Coop miatt és a Batmannél a DLC miatt, meg persze Flatout mivel az eredeti.A többi nem érdekel annyira.

    Dirt2 és Bioshock 2ben bizok hogy ezek is még menni fognak majd
    ezeket fogom használni mint állat ha jó lesz.
    Bár Dirt 2-öt szerintem a leendő VGAhoz is kapom majd bár nem tudom nvidia mit fog csomagolni majd az új csodája mellé.
  • grebber
    #464
    Flatout Ultimate Carnage!
  • bertino
    #463
    steam-en pre-load-olható a game, hogy megjelenéskor már csak elindítani kelljen.