5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • böröczk
    #622
    : ( Én lesem a live gameplayeket folyamatosan, de még sosem kaptam rajta, hogy a lába felé nézzen valaki, max olyan "lefelé nézést", amikor a földről szedegette fel a cuccokat, akkor meg értelem szerűen kiesik a képből a láb. : D
  • MrAndree
    #621
    Játékmenet, hangulat, történet esetleg még grafika ami egy játékban fontos, nem az, hogy röpködnek a számok, meg látszik-e a karakter lába. :) Meg Te emlékeim szerint nem szaroztad a játékot csak kijelentetted, hogy ez zavar.
  • Nagylaci
    #620
    Tele van a net gameplay videókkal, ha lenézel nem látod a lábad. Ez tuti! :)
  • offkorzreg
    #619
    amúgy hogy lesz ez?válaszhatunk a 4 karakter közül majd?vagy mi?nem igazán tudom.de én tuti a csajjal leszek majd ha lehet választani
  • böröczk
    #618
    De még nincs rá bizonyíték, hogy ne látszana : D
  • Rage47
    #617
    neked jelentéktelen, másnak zavaró részletek (én szeretem, ha látszik a lába a karakternek - pl. l4d.)
  • MrAndree
    #616
    Nyilván, de azért vélemény és vélemény között is van különbség. Egy értelmesen megfogalmazott kritikát elfogad az ember (még ha egyet nem is ért vele), de ha apró és tök jelentéktelen részleteket vesz valaki és az alapján szarozza a játékot akkor az zavarja az embert.
  • böröczk
    #615
    soha, ha nem lennének ostoba emberek, nem lenne vita, nem pörögne a topic, nem jelenne meg top10-ben, nem szereznének tudomást róla az emberek... : D
  • Rage47
    #614
    de másnak se tiltsd meg :>
  • böröczk
    #613
    én is azt teszem
  • Rage47
    #612
    szabadon nyilváníthatunk véleményt
  • böröczk
    #611
    Úristen, ez gusztustalan. Még egy rpgvel nem játszottál fijam.
  • böröczk
    #610
    Szerintem nem az xp, nem a sebzés, hanem Tik. Mennyetek krájsziszezni.
  • robotnyk
    #609
    szerintem a sebzés az, nem az xp
  • MrAndree
    #608
    Ne kérdezd, mert akkor elmondja miért szánalom...
  • bertino
    #607
    és ?
  • DarkSector
    #606
  • DarkSector
    #605
    el lehetne viselni, ezt a "rajzolt" grafikát, csak sérüléskor, ne hullanának az ellenségből a kibaszott xp pontok....szánalom.
  • MrAndree
    #604
    Na most meg minden az én hibám. Szép... :)
  • böröczk
    #603
    Szerintem amúgy pont ez az a játék, ami körül nincs hájp, csak a mi szűk körünkben, amúgy meg André hibája minden, mert ha ő nem linkel anno a játékról, akkor még máig nem tudok róla, és most nem ülök bazihatalmas tűkön : D

    Hát mindezektől eltekintve Te is velünk fogsz játszani :D

    Járműről még annyit, hogy vagy mind a négyen bele lehet szállni, ha pedig csak kettesével, akkor lehet egyszerre két kocsit is "idézni", ahogy a videókban csinálják a tagok. :P
  • böröczk
    #602
    Fps, más nézetre nem igazán tudsz váltani, ha beleszakadsz, se : D
  • böröczk
    #601
    Nincs rá bizonyíték, hogy nem látod a karakter lábát. : D
    Keze amúgy nem elég? : D
  • Murder3
    #600
    ez miylen szinten lesz fps?
    fallout 3 szintne vagy normális fps-lesz rpg mechanikával?

    Mert ah igen akkor bizony lehet érdemes lesz elgondolkoznom h gyűtsek-e rá.
  • Prince23
    #599
    Csak szerettem volna ha sok komment születne a topikba. mit írtam én ezzel olyan durvát a játék szimpatizánsok felé, ami sértő is lenne?
    nekem a graf nem jön be (de ezt tudjátok, meg még jó pár usernek se), de a főkoncepció az nagyon is. És itt a játékélmény sztem ütős lesz. persze coopba.
    A hype az jó dolog, csak veszélyes is tud lenni :D
  • MrAndree
    #598
    Jobb ez így. Ha négyen lehetne akkor az egyik vezet, a másik lő, a többi két ember meg malmozik a hátsó ülésen mi? :)
  • Prince23
    #597
    Óriási hiba :D
  • Rage47
    #596
    és hogy csak 2en lehet beszállni a kocsikba, és nem látod a karaktered lábát.
  • Jobboka
    #595
    amúgy a probléma a teszterek szerint: - "papír vékony story"
    - semmi loot system coopba, asszem kb ennyi :D
  • Jobboka
    #594
    JAAAJ!!!
    Én még nem láttam ezt a vidit, de megéri megnézni!
  • MrAndree
    #593
    Szólásszabaság van. Logannek egy ideje nem szimpatikus a Borderlands. :) De ő legalább kedvesen osztja, gyere inkább át a Dragon Age topikba olvasgatni, ott egyik okos az alapján szarozza a játékot, hogy a tüzes kard nem gyújtja fel az ellenséget, illetve hogy az egyik videóban a "faembert" nem felgyújtották hanem lefagyasztották és ez tök röhejes...
  • böröczk
    #592
    Szép benör, jöjjön már a játék : D
  • böröczk
    #591
    Logan, Te a Star Warsokat se nézed meg?
    Időnként idejössz, lepiszkítasz valamit, ami mintha a játékkal szimpatizálók ellen kívánna szólni, de nem elég burkoltan : D , aztán mintha mi sem történt volna, később beböksz mégegy destruktív hozzászólást, és így tovább.. minek? : D
  • Prince23
    #590
    Bár csak az lenne
  • ricsa008
    #589
    :D
    télleg
  • MrAndree
    #588
    Jó a banner. De alatta a feliratot módosítani kéne, ez már régen nem UE3-as. :)
  • Jobboka
    #587
    Én azt se tudom mit írt xD
  • Rage47
    #586
    mi ismerjük, csak te használod rosszul :D
  • offkorzreg
    #585
    de ismerjük.csak téged nem értünk mit akartál most ezzel
  • Prince23
    #584
    Ti a smilyekat egyáltalán nem ismeritek?
  • bertino
    #583
    olyan értelmesen beszél, hagyd, had bontakozzon ki xDDD