5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Nagylaci
    #422
    Szerintem két játékos típus nem nagyon csalódhat ebben. Egyrészt az arcade FPS -eket kedvelők másrészt a Diablo rajongók. Aki netán mindkét stílust szereti annak ez a Nirvána! :D
    Írom ezt úgy, hogy még én sem játszottam vele...
  • Rage47
    #421
    legalább vmi demo lenne. ez elég újszerű játék, nem akarom csak úgy megvenni...

    mondjuk vhol azt irták, hogy akinek tetszett a Far Cry2, annak ez is fog. Én utáltam a FC2-t:D
  • Nagylaci
    #420
    Igen hivatalosan csak 30. -án lehet majd itt Európában megvásárolni szóval addig várnunk kell, hogy megvegyük. Viszont ha előtte lesz jól működő warez verzió attól még le lehet tölteni egy próbakörre.
  • Jobboka
    #419
    iiigy van (végre rokonlélek) azok a gamek amik jók multiban, azokat kell megvenni....akk majd coop? :D
  • Rage47
    #418
    pedig úgy az igazi
  • Jobboka
    #417
    ja meg tök más lesz XD szentem a tört game egy ideig nem lesz coopos :D
  • Rage47
    #416
    annyi, hogy később érkezik meg
  • Jobboka
    #415
    Én eleve le se töltöm... megveszem, felrakom, play
    am van vmi hátulütője ennek a külföldi rendelésnek?
  • Nagylaci
    #414
    Ez messze nem szokott ennyire egyszerűen működni! Általában ezt úgy oldják meg, hogy a dátumig amikor a játéknak hivatalosan aktiválódnia kell nem tudsz letölteni hozzá némi létfontosságú adatot a hivatalos szerverekről. Szóval a játék relatíve nem teljes, ahogyan feltelepíted első induláskor letölt valami kis mennyiségű, de létfontosságú adatot a netről. Ha ez netán így van ennél a játéknál is akkor senki ne is számítson arra, hogy a PC verziók működni fognak akár eredeti akár kalóz példányról legyen szó a hivatalos dátumig.
    Amúgy szerintem hivatalosan sehol sincs megerősítve, hogy ilyen védelem lenne a játéknak.
  • haxoror
    #413
    Előre állítod a dátumot a gépeden ;)
  • Nagylaci
    #412
    Akkor asszem' értem. Szóval ha van valami ami megtetszik a listában akkor van még X időm arra, hogy összeszedjem rá a lóvét nem az van, hogy amint kilépek a gép menüjéből már változik is meg a lista. Jó ötletnek tűnik.
  • MrAndree
    #411
    Emlékszem, a fallout 3nál is volt olyan, hogy beírt dühöngve valaki, hogy mekkora szar, nem halnak fejlövéstől a népek. Neki is kedvesen elmagyaráztuk, hogy ez nem a CoD. :)
  • Jobboka
    #410
    Hát amikor lejár a visszaszámlálás, megváltozik a cucc ami benne van.... addig tárolja a cuccokat a gép amig ott a számláló, ha lejár új cuccok
  • böröczk
    #409
    Na ja, meg megfelelő skill. Mennyenek haza a fikáskodók komolyan, inkább tegyétek össze kezeiteket, hogy a kakás ikszbokszotokon már játszhatjátok : D
  • Rage47
    #408
    gamespot teszt
  • Rage47
    #407
    TF2 is FPS, mégsem döglik mindenki egy csipa fejlövéstől :))
    sztem sokat codoztál:D
  • MrAndree
    #406
    Ez nem FPS hanem RPG. A Fallout 3ban is lőhetted fejbe a népeket, ott is kellett némelyiknek jópár fejlövés.
  • Nagylaci
    #405
    Az ilyen típusú játékokban ne várd, hogy egy headshot halálos lesz! Az is nagyon korrekt megoldás a készítőktől, hogy az ilyen lövések azonnal "critical" -nak számítanak és nagyon sokat sebeznek. Kicsit később egy ilyen ellenfelet majd egyetlen lövéssel kinyírhatsz ahogy fejlődsz!
  • Prince23
    #404
    Azért egy headshottól illő lenne kifeküdnie, már nem azért
  • Rage47
    #403
    nem mindegy, hová lősz
  • Nagylaci
    #402
    Nem a sebzésrendszerrel van ott a baj! Ez jellemző a Diablo típusú "loot hunting" játékokra. Lépsz pár szintet, valamelyik ellenfél eldob egy komolyabb csúzlit és megeszed őket reggelire. Addig viszont nehezebb egy kicsit.
  • Prince23
    #401
    Egyébként nagyon szar sebzés rendszere van a gémnek:( Bele őszülök míg leölök egy patkányt. abba is kell egy tár
  • Nagylaci
    #400
    "Rifle"...
    Mennyire utálom ha egy fórumban nem lehet alapjáraton szerkeszteni a hozzászólásokat. "Hálából" itt egy dupla.
  • Nagylaci
    #399
    TESCO gazdaságos Combat Difle?! :D
  • Seth
    #398
    Addíg akciós egy termék
  • Rage47
    #397
    pedig annak is megvan a varázsa, ha ismeretlennel játszol :D Resi 5ben próbálkoztam így:D

    Amúgy remélem tényleg jön majd egy Patch a PC-s verzióhoz. Elég gáz pl. a mikrofonos dolog.
  • MrAndree
    #396
    Ismeretlenekkel sose játszom, már Diabloban se tettem, ha senki sem online majd várok. Vagy futok pár kört egyedül.
  • Nagylaci
    #395
    Azt meg tudjátok mondani, hogy mi a nyavalya az a visszaszámláló a "vending machine" -oknál?! Mit számol és mi lesz ha lejár? Kicsit fura...
  • Rage47
    #394
    Csak a te játékodat fogja elcseszni. Bár ha csak ismerősökkel játszol, akkor ez nem áll fel természetesen. De az ismerősök sem mindig akkor online-ok, mikor kedved lenne játszani sztem.
  • hapi
    #393
    Én úgy tudom hogy dátumhoz kötött aktiválással működik a játék. Ezért senki ne gondolja hogy 26.-ánál hamarabb lesz virágbolti verziója.
  • MrAndree
    #392
    Hát csíteljen aki akar, ha ettől jobban érzi magát.
  • MrAndree
    #391
    Azért én nem reménykednék különösebben abban, hogy ma még lesz is nekünk használható verziónk. Bár szép lenne.
  • böröczk
    #390
    egészségükre
  • Rage47
    #389
    Winyón tárolja a karaktered adatait.:( Így majd könnyű lesz csítelni is. Remek.......
  • Solid Snake
    #388
    Jó lesz ez!!
  • böröczk
    #387
    PostPosted: Wed, 21st Oct 2009 07:38 Post subject:

    * Quote

    I know a few Australian stores have the PC version for sale already.


    NFO-n
  • lennyke
    #386
    Lehet hülye kérdés, de a mai no-LAN időkben már muszáj:
    lesz lehetőség LAN-on keresztül co-op játékra? Ha igen, akkor mindkét fél adatai megmaradnak (saját-saját gépen ofc), vagy csak a hosteré?
    Előre is köszönöm a választ!
  • Rage47
    #385
    live adás
  • ricsa008
    #384
    én is nagyon várom már
    zrccik ez a graf
    kicsit a XIII es időket idézi
  • böröczk
    #383
    Te ne játssz az idegeimmel, máskor csak azt írd felkiáltójellel, ha kijött.. : D