5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Jobboka
    #342
    Grebber nagyából el tudod magyarázni, hogy működik a külföldi rendelés? ha tudod
  • Jobboka
    #341
    Mo ba is?
  • grebber
    #340
    Innen rendelve 7350ft + amennyiért kihozzák az 868ft!
  • grebber
    #339
    Nforce-on írta egy srác!

    (this are my experiences from the xbox version)

    I competed it together with a friend last night - I was playing at the Hunter (Mordecai), and my friend as the Soldier (Roland)

    Okay some basic stats about our playtrough:

    Playtime: about 24 hours
    Level reached: 35/50
    We got the option to do a "nightmare playtrough"
    Nr. of guns found - hundreds and hundreds!
    Enemies killed trough out the playtrough: would love to say over 9000, but its more like 3000 - so get ready for A LOT OF SHOOTING!

    Okay, more about the game itself:

    Pros/really liked:
    The core shooting is very solid - although I'm definitely getting this on PC, using sniper rifles against moving targets with a controller = not great.

    The graphics are top notch, but to some extent i guess its a matter of taste if you like the cartoony style or not.

    RANDOM GUNS! We found so many cool guns, from acid shooting rocket launchers, to a flachette-revolver that regenerated bullets (which was my main weapon from level 22 to 35)

    The humor - if you are a fan of the old fallout games, you will like the humor in this!

    There is RPG in my shooter! with its for classes, and 3 "specs" for each, you can play to game in a lot of ways - from the gunslinging hunter, focusing on revolvers, to the more melee oriented Beserker, or the stealthy Siren.

    Cons:

    While the graphics are cool, there is far too little unique artwork to go around. Most of your time will be spent killing the 3 same basic enemy types: Bandits (of which there are 3-5 kinds), Skags (doglike creatues), and Spiderants(a reskinned verson of the skags (almost)). Thats too bad! I know that the first DLC will include Zombies, but where are all the crazy space beasts? The giant robots? and so on.

    Its all pretty much desert (and scrap towns)! I get that its a desert planet and all, but together with the monotonous enemies, all desert gets old. Why isn't there a terraformed junglepart - etc? (you will see a bit of snow at one time but thats pretty much it)

    Not all RPG elements seem that well balanced - for my Hunter its seemed that the most viable way was the gunslinger, while the sniper and rogue part seemed fairly useless in comparison. The sniper path would be better on the PC, due to you having an easier time getting head shots with a sniper etc. But still.

    Random guns are indeed random. For out 24 hour playthorugh i used one gun almost exclusively for half that time, just because i got lucky in a shop. While i was very eager to get the next better gun, it just didn't happen. But my friend got stady upgrades over the game. But even at level 35, the pistol i found at level 22 was still GODLY! And i doubt i'll find anything soon to replace it.

    The last hour was a BIT of a letdown! Story and boss-wise.

    Apart from guns and skills, there is very limited character customization (only colors and name), and you get no visible armor etc. You get a halo-like shiled and a classmod to equip.

    Closing comments:
    Even though I've been ranting a bit, I'm still itching to get back and scavenge for that one super gun, and shoot some bandits. The good definitely outweigh the bad. But atm i see myself buying this on the PC to do 2 or 3 playthoughs with a couple of friends over the comming months, and returning for the eventual DLC etc.

    The game is good, but it is not the new diablo! The way the multiplayer component work, i would advise against playing with anything but friends - or else get ready for a world of ninja-looting, etc.

    I would say this game is almost the perfect game for a lan with a few friends, its good - and with perhaps some added variety from added DLC it could become truly great

    8+/10
  • wedge31
    #338
    Pénteken vagy még elöbb a warezböl kiderül hogy kell e egyáltalán mert azért ezt vabankra nem veszem meg föleg ha 10k körül lesz , nem ártott volna egy demo.
  • tonyr #337
    igen aranyon van ez azt jelenti hogy kezdik soxorositani ill szállitani boltokba... csuszás oka az is lehet, hogy pl 10én arany, 1 hétig soxorositják és kezdik kamionokba pakolni... pár nap mig bolttba ér ill pár nap mig kirakja alkalmazott a polcra... és ugye ha pl szerzödésben az van hogy mindenhol eccerre kell árulni akkor megvárják a legtávolabbi boltban lévö jereket is mig kiplakátol ill kipakolja polcra a jo kic game-t...
  • balee4
    #336
    Biztató, szóval a játékidőre nem lehet panasz.:)
  • MrAndree
    #335
    Épp ezért mondom, hogy a magyar még csúszhat, nehogy már két héttel a megjelenés előtt még ára se legyen...
  • Jobboka
    #334
    gyak. már nem csúszhat...deeee 2 hét és a gamenek még mindig nincs ára...
    az a cink, h. 10 én már aranyon volt és még mindig nincs kinnt omgomgomgomgogmogmgomgomg jajajjj már naon gamelnék
  • MrAndree
    #333
    Október 23. A magyar október 30. Bár még szerintem az is csúszni fog.
  • wedge31
    #332
  • Jobboka
    #331
    akkor mér okt. 30?
  • wedge31
    #330
    Már tizedikén aranyon volt a game nem csiszolnak ezen már semmit.
  • Seth
    #329
    Hát abból nem sok maradt :)
  • Jobboka
    #328
    Akkor meg miről kammeroztak, h azért adják ki késöbb, mert tökéletesítik? ha már a boltokban van 30. elött akkor szopják ki....
  • haxoror
    #327
    ...és eredetileg 10000 alkatrészről volt szó :)
  • haxoror
    #326
    Páran külföldi fórumokon már írták hogy látták a PC-s játékot a boltokban de az eladók még nem adhatták el nekik, lehet hogy már a hivatalos megjelenés előtt itt lesz a warez verzió.
  • grebber
    #325
    Fájlszerkezetet nézted milyen ,lehet magyarítani?
  • Seth
    #324
    Csak 1 jármű van, de lehet tuningolni fegyverrel, nitróval, gumit cserélni etc. illetve cicomázni
  • Jobboka
    #323
    én is úgy emlékeztem, h több fajta jármú, de haxoror kommentje után körül néztem és csak 1 et találtam xD képek alapján, de a fejlesztő csávó (Randy Pitchford?!?!?) azt állította, hogy képek és vidik alapján csak egy minimális részt láttunk a gameből és szerintem ez zsiiiir
  • bertino
    #322
    jó kérdés.
  • haxoror
    #321
    Korábban azt ígérték hogy 12 fajta jármű lesz, most mindenhol azt olvasom hogy csak 1 van (a buggy), ez igaz?
  • Jobboka
    #320
    de ez a vicc, elötte egy kurva szót nem írtál ide... csak a flame megy?
    szókincs meg már kicsit uncsi nem megy vmi új?
  • Csokis
    #319
    Ez a 24 óra tiszta játékidő? Mert az szvsz nem hangzik rosszul.
  • readswift
    #318
    kezdjük ott, hogy nem veled vitatkoztam hanem a metalikással, erre beszóltál a 60 szavas szókincseddel , amiből mostanra maradt kb 7-8 . Szevasssz.
  • tonyr #317
    na game-röl mennyen a hsz, ne egymásrol, ha gondotok van priviben irogassatok...
    nembaj h vkinek nem teccik a game vége, hát talán nem találták el a készitök, vagy.. hát nemtudom, és vmi beteg dologra számitok, az elözetes vidik is elég furik voltak ill szokimondoak :)
    várjuk a game-t és ha kijön akkor aztán kenem amit látok :)
  • Jobboka
    #316
    nincs nekem semmi bajom csak h szánalmasan 11 éves létedre beleugatsz az életembe...
  • readswift
    #315
    1. lehet hogy beszóltál de nem vettem föl. Van elég bajod anélkül is, most irtad.
    2. Semmi közöd hozzá
  • Jobboka
    #314
    Bátorkodtam annyit írni, h 18 évesen eltünök az országból és readnyomott beleköt..... pff ez aztán kömény dolog, boccs
  • Jobboka
    #313
    lol hát akkor én most meek is nincs időm, se kedvem ilyen szánalmas csicskára pazarolni az életem.....
    2 embernek szóltam be eddig : readswift és DarkSector...
    okoskodásról meg nem nagyon tudok, de szarok rátok magasról... 1.azt írok ide amit gondolok, az se érdekel, ha kitiltanak, mert fosok az sg.hu -ra
    témára visszatérve: readswift, ha elég bátor vagy hozzá, életkor?
  • Bartn73
    #312
    Te milenne ha eldugulnál má a kurva kiba..ott életbe! Néha benézek ide mit látok vagy okoskodsz vagy belekötsz mindenkibe dugujjelmáááá és várd a játékot lécci!! Igazad van Seth tényleg rengeteget elárult a játékról + a végéröl ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • readswift
    #311
    vészesen fogy a 60 szavas szókicsned én erre vigyáznék azért. Mindenesetre durva hogy még magyarul sem tudsz. ( 'Egyenlőre' :D )
  • readswift
    #309
    félreérted , neki nem lehet ilyet mondani ő már 60 szót tud, megy ki külföldre már fél lábbal ott van, land of opportunitiyes meg hamburger, meg taxi . Őt fogják és megkoronázzák odakinnt .Aszonta a média is meg monták az sgén

    ...mit akarunk mi akiket csak hivnak....
  • Seth
    #308
    Az,hogy kinek mi a jó ending az szubjektív, ennél fogva semmi jelentősége nincs annak amit írtam.
  • Jobboka
    #307
    legalább hülyeségeket ne beszélj már léciii, "az ending vmi marhaszar és értelmetlen" ezt szerintem mindenki maga szerette volna kitapasztalni.... nem igy kezdeni a gamet, hogy: hát szar a game vége ezt már tudom, de azért végigjátszom
  • Seth
    #306
    Elsőre nem ment ez a szép mondatod?
    Semmit nem árultam el a végéből.Személyeskedni meg szemtől szembe kell,ahogy magad is mondtad
  • Seth
    #302
    Na, boxon végigjátszva. 24 óra, de ez csak a főszál pár mellékes küldi . Az ending vmi marhaszar és értelmetlen, de utána visszadob és lehet tovább csinálni az elmaradt dolgokat.
  • böröczk
    #301
    fogjátok már be az istenit, csináljatok gumiszobában saját topicot.
  • readswift
    #300
    én viszont ki nem állhatom az értetlen b*zikat
    szerintem ezzel külföldön is igy vannak.
  • Jobboka
    #299
    Ezt úgy szeretem xD Egyszercsak jön egy suttyó és megpróbálja a szerinte huuuuu de filozófus érzékével beoltani azt ami mi irunk.... hmmm az ilyeneket, de szeretem...... ( puszi a homlokodra)
    Mellesleg ne tégy úgy, mintha több lennél bárkinél is, mert egyenlőre egy zoknit se tudsz felmutatni....