2153
Project Torque
  • Gibor
    #267
    Nekem azért nincs harpoon-om mert ha kicsit vissazolvastok akkor meglátjátok mien dolog törtnét velem. [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1186728935&no=245]#245[/URL]
  • Gregorius
    #266
    Nem jön ez össze. :)
  • UnConnecteD
    #265
    szoval itt van
  • UnConnecteD
    #264


    kicsikem :)
  • Gibor
    #263
    C-II és Quadrfo ami féltuningos.
  • kemszi2
    #262
    tényleg XD
    kár akkorr még szerintem kicsit pihentetem:)te már ho ltartasz benne amúgy?
  • Gibor
    #261
    Time téééék.... na amugy asszem nincs...
  • kemszi2
    #260
    vannak új verdák már hozzá?
  • Gibor
    #259
    A régi faq azért nem volt ennyire részletes. ezzel annyi a gond hogy angol. megtom gyorsan oldani hogy magyyar legyen fordító progival de akkor hibás lesz egy kicsit de érthető.
  • bertino
    #258
    http://project-torque.extra.hu/e107_plugins/forum/forum_viewforum.php?6

    ?
  • Nem3sis
    #257
    sokkal okossabb lettem ettől az angol faq-tól. de végülis mind1.
  • ricsa008
    #256
    és a régi FAQ-al mi történt ?
  • Nem3sis
    #255
    bölcs gondolat volt. melyik szerverre érdemes menni?
  • Gibor
    #254
    elivleg nem kell regisztrálni. mivel nemis reges az odal még vagyis nincs kész. de amugy megcsináltam hogy megtudd nézni.
  • Nem3sis
    #253
    megnéztem volna a faq-t ha nem kéne regisztrálni oda is.. ezért majd nyomom ide a kérdéseim..
  • Gibor
    #252
    persze... én ép ebben a pillanatban is jáccok :D most tettem le tálcára körbe nézni mivan a neten :D
  • lacica
    #251
    Sziasztok!!! Játsza valaki?????
  • Gregorius
    #250
    Esetleg van egy kék halál is előtte?
    Érdemes lenne azt megtekinteni, ha van.
    Ilyet tud okozni többek között 3rd party telepített eszköz vagy utility, ami a videokártyát használja.
  • iguanodon
    #249
    Sajna a videókártya driver frissítés sem oldotta meg.
    De azért köszönöm a segítséget, ha van még ötlet várom.
  • Gibor
    #248
    de nála a gép kikapcsol ahogy írta... szal video kari driver a tippem...
  • lavell
    #247
    A gameprotect valami eltérést talál, nekem a gép ujrainditása megoldja a problémát
  • iguanodon
    #246
    Szevasztok.
    Miért csinélja amikor elindítom a játékot,bejön a képernyő ahol be kell jelentkeznem de besem tudom írni azonnal kikapcsolja az egész gépet.
  • Gibor
    #245
    bakker egy patch áldozata lettem... kb 1 hete történt... összedobtam 79ezret Harpoon GT-re a mi a legdurvább kocsi, szal mire meglett pont 79 kijött egy patch és 99-be kerül... de sebaj mert másnap megkaptam a Mission Eventért járó 10k-mat azt már csak 10k kell :D
  • kemszi2
    #244
    ha lesz időm megint megyek majd pár kört vele :P
  • Gibor
    #243
    Én már összetettem egy oldalt csak egy részénél abbahagytam... mert nemhinném hogy sokan lennének bár... ha megnézzük mostmár egy csomó magyar játszik... és a játékban értesítenénk őket lehet hogy lennénk egy olyan 50-en...
  • Szabi1991
    #242
    1. extrán 2 gigát adnak -.-
    2. ha meglesz az új VGA-m (amin elfut a gém) valszeg én is játszani fogok vele :)
  • socheater
    #241
    Na megyek is aludni... Nem szenilis hanem fáradt vagyok. (Szóismétlés)
  • socheater
    #240
    Sziasztok!

    Én is játszom a játékkal! Tudom hogy ez itt a játék magyar fórumja, de arra gondoltam csinálnák neki egy extra-s oldalt.

    PHP-NUKE-ra gondoltam. Van akit érdekelne? Magamnak fölösleges lenne elkészíteni, azért kérdezem.

    Amik lennének. Fórum, Chat, Képgaléria feltöltési és kommentelési lehetőséggel.

    Nem tudom mennyien játszák Magyarok a gémet, de sztem érdemes lenne lassan külön oldalt cdinálni neki, nem? PHP-Nuke alapú oldal lenne, extra.hu szolgáltatónál. ( 1GB tárhely)

    Ha sztetek érdemes jelezzétek. :)
  • Gibor
    #239
    Az van odaírva, amugy meg lényegtelen én a CLosed Beta klienset használom mert ugyis fel patcheli a játékot...
  • kifli
    #238
    "A játékot hivatalosan kiadták... vége a béta korszaknak."
    Hmm én bárhonnan szedném le akkor oda van írva hogy béta
    "Project Torque Open Beta Client"
    Ezt találtam a gamers hellen amit a hivatalos oldalon találtam akkor most hogy is van ez?
  • Gibor
    #237
    Bakker télleg tegnap elfelejtettem menni... áhh mind1 mondjuk most vlami van a netemmel mert kb 20 vagy 30percenként ledobál egy pillanatra vagyis mihelyst ledob már vanis net
    szóval olyan 0.00000000001 másodpercig dob le :D király...
  • Balaka
    #236
    és LIVE EVENT?
  • Gibor
    #235
    egyszerüüü.... www.aseriagames.com aztán AP recharge... oda kell bankártya... és asszem 10 dolcsi 1000AP 20dolcsi 2000 AP
  • Balaka
    #234
    MA MIKOR LESZ ÉS HOL LIVE EVENT?
  • Balaka
    #233
    AP-t honnan lehet szerezni?
    Valakai tud segiteni?
    MSN:[email protected]
  • Gibor
    #232
    Nemsokára meglesz végre a Harpoon GT... már csak 20ezer RP :D
  • Gibor
    #231
    ÁÁ amióta Hexanom van azóta kicsit keényebben nyomom.. már egy jópáran kilépnek Amatörbe a szobából ha belépek.... pedig még nem nyomom legjobbanaz englandot még lehethe mit javítani...
  • lavell
    #230
    Dehogynem, most hagytam abba
    Amugy jött le frissülés -a handling megváltozott abszolut jó irányba
    (England route7-en 7körön át 3-4-en egyutt végig, nagyon cool)
  • Gibor
    #229
    Mivan veletek? senki se játszik? hátilyet...
  • Gibor
    #228
    vissazfele is :P