2153
Project Torque
  • skyli991
    #107
    Nekem eddig se kanyarodott magétól vagy fékezett. De be raktam azt az expertet. Most FV szintű a kocsim gumit és ECU-t vettem eddíg, mást nem mert E1-től meg lehet venni 15000-ért az 1. car upgrade-et. Ha elérem az E1-et már csak 2000 kell és megvehetem :)
  • Gibor
    #106
    Én most csak pénzt güjtök semmit nem tuningolok... bár meglátszik mert kanyarodás nehezen megy...
  • jemo69
    #105
    ennyi :P nekem nem fékez alapból már a második szinten sem... ja és végre a tuningverdám van :P
  • Gibor
    #104
    nem fog magától kanyrodni fékezni stb.. amugy mikor belépsze gy szobába és alul látni fogod hogy backback.. na ott az 1*-os kártyát cseréld le a 4*-osra.
  • skyli991
    #103
    milyen segítség? Hol lehet kikapcsolni ill. min változtat?
  • Gibor
    #102
    Te hgoy tudsz játszani segítséggel? engem nagyon idegesít...
  • jemo69
    #101
    most engem is kidobott, pedig első voltam kalap a kocsimnak
  • MikX
    #100
    JA, főlegh mikor 1 vagyok hosszú iedig, egy oan 3-4 kör után mindíííg kidob az asztalra, úgyh ameddíg nem csinálsz vele valamit, addíg leves a játék, nem idegesítem magam rajta...
  • Gibor
    #99
    Én szoktam játszani... bár most nem nagyon mert sercice-ben van a korm-áynom és billel nem megyek best köröket... amugy nekemis bejön főleg mikor megláttam hogy milyen autók lesznek benne... meglátszik hogy mennyien kezdtek most játszani mert CB-ban átlag 100 ember volt mostmeg...
  • jemo69
    #98
    hali! kipróbáltam a játékot, és nagyon bejööööönnnn!!! Gibor ha gondolod felvehetsz friend-nek: jemo69, persze csak akkor ha játszol vele, és akkor mehetnék együtt valamelyik szerverre nyomulni ^^
  • Gibor
    #97
    Töröld a tool bart mi felvan telepítve vagyis asszem megaupload toolbar... ez azért van mert nem kapsz rögtön választ az oldaltól és ezért eldob egy ilyen hülye keresőbe... ha letörlöd rögtön jó lesz...
  • Bence94
    #96
    helo nekem nem akarja behozni a hivatalos oldalt a gép átirányít valami megaclick-re mi a baja vagy mit állítsak át a böngészőben?
  • Gibor
    #95
    Mit akarsz? azt akarod hogy jól lehessen vele kanyarodni? akkor handling ha azt akarod hogy gyorsab legyen akkor power :D:D:D.. amugy jó kocsi csak lassu, én ezért maradok a Lion-nál mert kanyarban sokka ljob de egyenesben meglátszik hogy gyenge...
  • skyli991
    #94
    azt a k660-t vagy mit választottam kocsiul. Jó kocsi szerintetek?
    Mit érdemes először tuningolni rajta?
  • Gibor
    #93
    Csak hát igen szét van osztva 7 felé a 4mbit-es net, azért elég durva...
  • skyli991
    #92
    hát a házban összesen 6gép és 2laptop van bekötve a hálózatra. De nem úgy osztja szét hanem vhogy ügyesen, mert 450kbyte/s-el tudok tölteni, csak ha más is letölt akkor lassul. Azért van ilyen sok gép mert 3-an vagyunk testvérek és a munkahely is itt van. Fel tudnád rakni a c/windows/system32/drivers/etc-ben levő hosts filet? Lehet hogy az nem jó.
    Jó rapidra vagy megaupload, vagy speedíshare vagy akárhova.
  • Gibor
    #91
    És hány felé osztja szét a netet? mert nekemis router van de nekem csak 2felé megy.... és 8mb os nettel...
  • Gibor
    #90
    Ezaz megvan én vagyok a Házi Gazda... sikerült... thx moderátorok...
  • skyli991
    #88
    Lehet hogy nekem az a baj h van router ami többé osztja a netet? Amúgy Medal of Honor maxon egész jól ment online...
  • Gibor
    #87
    Hüüüüüü... rundll... vagy telepísd újra a játékot vagy driver vagy winreinstal... egyike megoldja a problemot...
  • Máté94
    #86
    pls help!
  • Gibor
    #85
    akkor nemtom de majd utánanézek...
  • skyli991
    #84
    mindenből kilépve kaspersky kikapcsolva. nem megy.
    A netem: 4mbit le és kb 200kbit feltöltési sebesség.
  • Gibor
    #83
    Na szóval nemsokára felépítek egy uj bannert és lesz benne FAQ, amugy ahogy elnéztem kinek gyengéb kapcsolata van az nemtud fellépni hogy ne legyen lag, de próbáljátok meg ugy hogy mindenből kiléptek, meg megnézitek hogy a tűzfal engedi e a játékot.
  • Máté94
    #82
    nekem rundll.exe-ével állandóan kilép
  • skyli991
    #81


    Tűzfal nincs csak kaspersky. Azt meg ha kikapcsolom akkor is. Lehet hogy azért mert megváltoztattam a számítógép SID-jét?
  • b-type
    #80
    Nem tom, sztem a kapcsolatoddal lehet vmi, vagy nem engedi ki a tűzfalad.
    Másra nem tudok gondolni.

    Mindenesetre én elkezdtem előlről a karriert :)
  • skyli991
    #79
    Te is tudsz játszani?? hogy csinálod? Nincs ötletetek miért ír ki hibát még bejelentkezés előtt és kilép a játékból?
  • b-type
    #78
    Nahát bsszus, elvették a verdámat, meg a license-met :( :)
  • skyli991
    #77
    egyszer se írtam még be. rögtön elindításnál írja ki mielőtt be kéneírni.
    flasfxpből is kiléptem, ugyanaz.
  • Gibor
    #76
    fogalmam nincs... próbáld újra beírni a nevedet meg a jelszavad azt talán jólesz...
  • skyli991
    #75
    skype, msn, vírusirtó nem ment. mást mit?
  • Gibor
    #74
    Kapcsoljatok ki mondnt pl Skype meg ilyenek nekem elindult utána.. amugy ezt azért vezették be hogy keveseb legyen a lagger...
  • skyli991
    #73
    ja nem mert az most nem is megy. nincs ötletetek miért nem megy?
  • skyli991
    #72
    ilyen error unable to connect... megnézem hátha kaspersky miatt de nemhiszem.
  • skyli991
    #71
    Már 8-a van de még mindíg errort ír ki és kilép. Nekem még akkor kiírja az errort mielőtt beírhatnék felhasználónevet.
  • ricsa008
    #70
    á faca má lépek is fel !!!!
  • Gibor
    #69
    Elkezdődött az OpenBeta, bár nemoskkal másab mint a closed beta, kb 20mb-al let töb a játék :D Ja és sajan a Trueno még MINDIG NINCS áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • Gibor
    #68
    ohhh nekemis... driftelni :D:D:D
  • b-type
    #67
    Fel akarom én is fullozni, majd utána valami hátsókerekesre fáj a fogam. :)