2153
Project Torque
  • Solid Snake
    #1
    Nemláttam még totyikot neki tehát ime:)

    Minden nfo, screen, videó, béta letöltési link
  • Yoda001
    #2
    ez teljesen olyan mint a lasr csak átirták a nevét :S
  • SuperCharger
    #3
    Invictustól származik mindkettő, érthető.
  • grebber
    #4
    Multis akkor nem kell :(
  • Gibor
    #5
    Ja,de ez inkább Level-R hez hasonlít mivel azis minthogy LASR-hoz, annyiban különbözik hogy ez angol a level-r meg japán...
  • Solid Snake
    #6
    Letöltöttem erre closed béta bazz. na majd ha open leszend akko toljuk majd
  • Gibor
    #7
    Persze, a closed beta az kizárólag akit meghívtak, azok játszhaják, az open betára várhatunk még...
  • kemszi2
    #8
    hátha nem kell sokat:S
  • dikab
    #9
    Van valaki aki kapott rajtam kívül meghívót? Holnap tolhatnánk egyet este...
  • kemszi2
    #10
    statisztikát készítek éppen,szóval kellenne a felhasználod neved és a jelszavad...
  • dikab
    #11
  • Gibor
    #12
    Sajna nem, de amugy mivel te kaptál, azért ide a fórumba rakhatnál vlamit, hogy milyen...
  • kemszi2
    #13
    szóval elakarod b@@zni a statisztikámat
    de 1 pár képet tényleg tehetnél
  • Gibor
    #14
    EZAZ!!!!!!!!!! énis kaptam meghívást!!!!
  • Gibor
    #15
    KIhagyhatatlan a driftelés :D:D

  • kemszi2
    #16
    én is bent vagyok:)már szedem is lefele még 12 pers és lejön a maradék200mega
  • kemszi2
    #17
    ezzel teljesen mértékben egyetértek,nagyon jó a drift ááááááá
  • Bence94
    #18
    helo a meghívót email-ben kapom meg ha ha kapok?
  • Gibor
    #19
    Nem, bekel regelni, azt mikor belépsz a profilodba, akkro kifogja írni hogy "You are now enabled to play Project Torque"
  • Bence94
    #20
    hú köszi ezt nekem is írta úgyhogy letöltöm mert eddig nem voltam benne biztos hogy ez azt jelenti.
  • Gibor
    #21
    Hát pedig sztem elég erősen arra céloz...
  • Szathy
    #22
    másnak is ennyire laggos a cucc vagy csak én vagyok olyan béne, hogy csak amerikai szerveren tudok játszani?
  • kemszi2
    #23
  • dikab
    #24
    Project Torque főoldal:
    There have been some issues with server crashes and lag over the past week. The developers believe that they have fixed this... but we need your feedback.

    If you are experiencing a lot of lag in game (and you have all background tasks off and have no other applications using network resources in the back ground), or see any game crashes, please report it

    Sokat segítenétek vele.
  • Gibor
    #25
    Amit én eddig észrevettem azt elisküldtem..............
  • Gibor
    #26
    Végre kijött egy patch, ezt vértam már mióta...
  • b-type
    #27
    Megy is az őrület :)))
    ..na visszaolvasgatok..
  • Gibor
    #28
    Hát nemnagyon kell... amugy nekem most jött az uj patch, egy magyar sráccal leis teszteltünk mindent... vannak uj pálya szakaszok vannak uj játékmódok autók...
  • b-type
    #29
    jaja...kettőt néztem aztán már vissza is olvastam :)
    Pedig jó móka a PT, jó vezetni.
    Ami nem tetszett, hogy most összevonták a játékosok töltését a pályára, pedig eddig volt olyan játékos akit ha megláttam a szobában már mentem is onnan, mert tudtam hogy rettenet lassú a netelérése.
    Most ez nincs.
  • Gibor
    #30
    biztos direkt azért csinálták :D hogy ne menekülhess, amugy neked mi a neved?
    Amugy támadt egy ötletem... átszeretném venni a házi gazda jogot ha nem bánt senkit meg eggyetérteket, és alkotnák jó bannert meg mindent... vinnék kisseb életet a topicba :D
  • b-type
    #31
    b-type néved adok a gumiknak :)
    én szavazok rád szivesen...némi megpörgetés biztos nem árt a topiknak :)
  • Gibor
    #32
    akkor már versenyeztünk egymás ellen ha b-type mert a barátlistámon ottvagy...
  • b-type
    #33
    majd felveszlek én is ha látlak, holnap nyomom majd kicsit tervek szerint,...akarok egy jobb motort :)
  • Gibor
    #34
    nekem stageII-es már 122-es ODD-vel Sedan..
  • lac coo
    #35
    És nektek nem tekergeti a kormányt ha ki akar csúszn iaz autó? Vagy nem veszi lejjeb a kormányszöget nagyobb sebességnél ? Mert most vagy én látom rosszul, vagy nem tudom hol kell kikapcsolni :)))))
  • Bucser
    #36
    vedd k ia rásegítést. gondolom ugyanúgy mint ajapán verzióban itt is van az AI help...
  • Gibor
    #37
    amikor verseny elött bent vagy a szobába pl akkor látsz alul ojat hogy backpack na ott a 4csillagos kártyát tedd be...
  • Gibor
    #38
    Kár hogy kevesen látogatják a topicot pedig nem kevés magyar játszik a játékkal még innen SG-rőlis...
  • lac coo
    #39
    És mi a francnak nem müxik az FFB ? MS Sidewinder .
  • Gibor
    #40
    hát... nemtom... at aeriagames.com-on írjál nekik...