2153
Project Torque
  • Gibor
    #308
    micsoda? az érdekes... nekem rámek a játékra és rögtön update-el...
  • k roy96
    #307
    Ha nem pipálom ki, hogy be kelljen írni vmit, akkor nem engedi az Update gombot
  • BiG G
    #306
    az biztos, de nem is igen skilles pálya a hosszú egyeneseivel ;) viszont egy b-road csatára bármikor vevő vagyok ;)
  • Gibor
    #305
    nemekll semmit beírni... csatlakozik magától.
  • k roy96
    #304
    Sziasztok!
    Most akarom felrakni a gamet.
    Az Upgrade-ba a Host-hoz meg a Port-hoz mit kell beírni?
  • UnConnecteD
    #303
    nem eri meg, inkabb igenyelj egy ingyenes quadro-t, azzal szerintem tobbre mesz. itt
  • vass17
    #302
    a buggyt lehet használni rendes autoként, vagy csak vmi különleges versenyekre kell? Sztetek megéri megvenni?
  • UnConnecteD
    #301
    pl. Broadway4-en soha nem fogod utol erni a harpoon-omat quadroval ;)
  • Gibor
    #300
    leginkább a sofőrtől.
  • UnConnecteD
    #299
    na, azert a siman az eros tulzas, meg azert palyatol meg sofortol is igen fugg.
  • BiG G
    #298
    Hexan elég elbaszott egy verda, erre akkor jöttem rá mikor már kidobtam rá ~100k-t Quadro viszont elég über masina, kicsit balanszolni kell és simán veri a nagyokat is... (Harpoon, Stallion, RX7, MR2..)
  • Gibor
    #297
    üdvözletem... nekem Hexan GT-m van meg Quadro-m.
  • BiG G
    #296
    sziasztok,

    jó látni hogy itt az sgn is van PT topik^^ íme a verdám (kattra nagyobb):
  • Gregorius
    #295
    Hostolás esetén nyitva kell hogy legyen a port, mert lehet, hogy nem találja meg. Kapcsolódás esetén még lehet, hogy észleli, hogy hol kell kommunikálni, host-olás esetén problematikusabb. Mindenesetre a tűzfalbeállításoknál engedélyezni kell a routernek a port forwardingot. A router beállításokat pedig a router címének begépelésével éri el az ember.
  • Gibor
    #294
    és a routernek miköze a játékhoz?

    UnConnecteD: Ezt nemhiszem mivel ugy írták hogy február elején kidobják a cumót és asszem hetente 1pályát adnak ki...
  • Gregorius
    #293
    Mondjuk a FAQ-ba be lehetne írni, hogy a default router cím lehet még a 192.168.0.1 és a 192.168.1.1.
    Én személy szerint még soha nem találkoztam olyan routerrel, aminek 192.168.2.1 volt az alapértelmezett címe.
  • UnConnecteD
    #292
    en ugy tudom, az uj kocsik csak marcius kozepen lesznek, februarban csak uj palyakat hoz a patch, es hibajavitasokat.
  • Gibor
    #291
    Na örültök? Február elején jókis verdákat kapunk...
  • Gregorius
    #290
    Megjött az e-mail. Yahoo rulez. Alig 4 órába tellett neki.
  • Gregorius
    #288
    Kb mennyi idő, amíg megjön az aktivációs e-mail regelés után?
    Én uszkve negyed órája várom.
  • Gibor
    #287
    10dolcsi 1000AP 20dolcsi 2000AP... 2000AP a legdurvább gép az RX7 vagyis csak 1800AP
  • kifli
    #286
    mennyibe van az ap mostanság?
    persze csak friss tözsde hírek érdekelnek :P
  • Szabi1991
    #285
    tegnap küldtek mélt hogy elérhetőek :@
  • Gibor
    #284
    aza két autó még messze van... február elején jelenik meg... amugymeg biztos hogy AP-s lesz mert licencelt autó... de nekem már van 599AP-m :D nemsokára veszek 2000AP-t...
  • Szabi1991
    #283
    nincs vmi gyors pénz/exp. szerzési trükk ?:)
    szeretnék venni egy camarot, vagy imprezzát :D
  • bertino
    #282
    eh, akkor én voltam figyelmetlen.
    mind1, sikerült regelni, kész...
  • Gibor
    #281
    levan írva hogy 1 nagyvetű és 1 szám legyen benne. Eztis onnan tom hogy mikor én regeltem Pirosan felvolt tüntetve.
  • bertino
    #280
    nem lenne gond, ha az elmés jelszavas résznél odaírnák milyen formában fogadja el, és akkor sok felhalmozódott adrenalint meg lehetne spórolni mindent regisztrátornál.
  • Gibor
    #279
    Bertino:

    Légyolyszives és máskor ne ien hangnemben írjál... ott van a FAQ gomb rákattintasz és levan írva a regisztráció is. Igaz angolul e majd lefordíttatom egy webfordító progival.
  • bertino
    #278
    nah végre sikerült, de aki ezt kitalálta, keresztre feszíteném csak úgy szívességből
  • bertino
    #277
    hát beszarok bazdmeg, milyen kód kell ennek ? visszaolvasgattam de csak annyit találtam, hogy nektek is volt gond vele, de nekem nem akar semmilyet elfogadni.
    mááá rakás variációt probáltam, faszom kivan komolyan :D
  • bertino
    #276
    megbaszom ezt a szart, az istennek nem akarja a kódot elfogadni, faszé baszakszik az emberrel, felidegsít komolyan.
  • kemszi2
    #275
    nah asszem újra felteszem őtet:)
  • dante3
    #274
    Valaki mondhatna valamit a balance-król mit jelentenek a köríven a piros négyzetek mert nem vágom miért is jók ezek,nem értem mi a különbség ha az első négyzet piros vagy a negyedik.
  • Gibor
    #273
    hát minden lvl2-es már vlami lvl3-as... de kanyarodni nagyon jóll kanyarodik... és jól gyorsul.
  • UnConnecteD
    #272
    neztem azt a gepet, hat a szettuningolashoz meg nincs tul kozel :)
  • Gibor
    #271
    ln inkább explorer mud track-en nyomom , oott porig alázok mindenkit és szerzek hamar 1000xp/rp-t.
  • UnConnecteD
    #270
    ritkan latlak, pedig eleg sokat fent vagyok mostanaban ;)

    akkor is talan inkabb TA-n
  • Gibor
    #269
    nem mert vettem egy quadro-t és széttuningoltam...
  • UnConnecteD
    #268
    es azota se tudtad azt a par ezret osszegyujteni?