2153
Project Torque
  • vass17
    #348
    ok, akkor majd azt veszem meg:) de már fél napja tölti azt a 120 mb-ot:S nem is tudom, hogy lent lesz-e még ma...pff
  • Gibor
    #347
    harpoon a legjobb verda csak irányíthatatlan sokak szerint, én nemtom de azt mondják hogy pl az RX-7 is nagyon irányíthatatlan de nekem teszt pályán mégis ugy megy a kanyarban ahogy én akarom.
  • vass17
    #346
    szerintetek a stallion vagy a harpoon a jobb? nem tudok köztük választani, de irányithatoság szempontjábol a harpoon kezesebbnek tünik?
  • Szabi1991
    #345
    talán mert 5 fps el ment -.-"""""
  • vass17
    #344
    neked is csak 10-16 között jön? ugy látszik tul sokan akarják most updatelni:@
  • Gibor
    #343
    minek törlöd le?
  • Szabi1991
    #342
    én meg teszem fel a gémet......
  • Gibor
    #341
    na szal a patch már kijött én perpill töltöm.
  • vass17
    #340
    furcsa lesz megszokni ezt a kinézetét, de reméljük még izgalmasabb lesz vele menni, legalább az elején ameddig ujdonság lesz:D
  • vass17
    #339
    azért nem megy akkor a szerver?:S
  • UnConnecteD
    #338


    ilyen lesz az uj Thunder Alley kocsi

    ma este kijon az uj patch! uj palyak lesznek!
  • UnConnecteD
    #337
    venned kell egy App. Form-ot. ( Shop - Misc) ha jol emlekszem, 1400 RP az ara. utana fomenuben Licence, eloszor gyakorolj, ha mar nagyon megy, akkor csinald meg a tesztet. Azert kell gyakorolni, mert ha elesben csinalod, es nem sikerul, az App.Form elveszik, es ujat kell venned. Vigyazz, a toyata nagyon csuszik. Ha sikerul a vizsga, akkor szintet lepsz, es kapsz egy uj kocsit is. ( C-Racer 4x4 ) egy Jeep, ami nagyon konnyen felborul, es szornyen gaz a gyorsulasa is.
  • Gibor
    #336
    Jogsi...
  • radeer
    #335
    Ma kezdtem el játszani vele. F-V van egy csomó XP-t kaptam mér és nem hajlandó felírni és E-be lépni a pontjaimat? Mi lehet a gond??? Ez miatt fejleszteni sem tudok....

  • kifli
    #334
    köszi megnézzük mit tehetünk :)
  • Gibor
    #333
    de ugy konkrétabban AERIAGAMES forumára gondoltam...
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.

    na msot hirtelen ennyit találtam amiért nem kell nehéz dolgot tenne dés mégis kapcsz AP-t...
  • kifli
    #332
    he?
    igen ez egy forum!!! :P
  • Gibor
    #331
    FORUM...
  • kifli
    #330
    hogy szereztél ingyen ap-t? nekem is kell :)
  • kemszi2
    #329
    toyota corolla
  • UnConnecteD
    #328
    trueno ? az miis ?
  • kemszi2
    #327
    a kártyák anno 1-4ig voltak csillagozva,"nehézségi" szintnek megfelelően
  • Alexease
    #326
    Ugy gondoltam, hogy az Options-on kivul lehet-e meg valahol, mert kicsit furcsa:) Regebben mintha lehetett volna venni valami szimes kartyat?! Vagy nem?:) De az FFB is olyan, mintha forditva menne, de ha nem is forditva, legalabbis neha furcsa:)
  • Gibor
    #325
    Pályák nemsokára jönnek... a segítségeket meg nem ott kell állítani hanem az optionsben.
  • Alexease
    #324
    Koszi. Az autok annyira nem is erdekelnek, inkabb a segitsegek kikapcsolasa/allitasa es a palyak. Azokkal mi tortent?:)
  • kemszi2
    #323
    a licenszelt autókat csak ap-val lehet venni,azt pedig csak igazi pénzért tudsz venni.vagy néha lehet szerezni is,bár azt nem tudom hogy hogyan
  • Alexease
    #322
    Ujra feltettem a jatekot, eleg sokat valtozott, elonyere! De azert jo par dolgot nem ertettem, talaltam, pedig az elozo verzioban nem volt annyira veszes:)

    Pl. volt valami szimulatorososabb kartya vetel, vagy a segitsegek kikapcsolasa, most semmi ilyet nem talaltam. Palyakat sem nagyon adott, autokat sem, a liszenszeket sem engedi (penz + valami pont kell hozza:D). Gondolom, akkor most mar mindenkepp online kell versenyezni, pontokat gyujteni, es ugy vasarolni? A segitsegeket tenyleg nem lehet kikapcsolni, vagy nincs is eleve, vagy mi van?:)

    Elore koszi a helpet:)
  • Gibor
    #321
    mr2? hmm RX-7 :D amugy asszem jövő héten veszek egy Trueno-t :D szereztem ingyen AP-t.
  • kemszi2
    #320
    új tesztpálya.az jólesz szórakozni az mr2-vel :)
  • Gibor
    #319
    Some more bug fixes.
    Elo system is optional.
    Test track improvements (added test drive track)
    New tracks (start of weekly new track publishes)
    New track bonuses
    License tests will be replayable
    New room creation options (restricted to car class/type)
    Holiday Content removed

    ezeket már tesztelik, szal hamarosan kiis adják.
  • Gibor
    #318
    így várhtó az uj patch... durva packek lesznek...

    1-2 weeks into February
    Some more bug fixes. - based on player bug reports and internal testing
    Elo system is optional. - based on player feedback
    Test track improvements (added test drive track) - based on player feedback
    New tracks (start of weekly new track publishes) - based on player feedback
    New track bonuses - based on player feedback
    License tests will be replayable - based on player feedback
    New room creation options (restricted to car class/type) - based on player feedback
    Holiday Content removed

    3-4 weeks into march
    Bug fixes
    Even more optimizations
    Introduction of the mission system with about 100 quests. several hundred more quests to follow
    New cars - the current plan is 6 new cars, including the '68 Firebird that the players voted for and a new car for TA (a true stock car).
    New consumable items
    New license cap for the new releases (AA license)
    A completely redesigned tutorial
    Redesigned chat
  • Gibor
    #317
    1. rating? hát azt nemtom mire van. még nem figyeltem de lehet töbmindenre nézni...

    2. Quadro... 4kerék meghajtás akkor szerinted? kicsit jobban tapadjon a htsó kerék szrintem talán a fékek inkább elöl fögjanak és a 4wd beállítás meg inkább hátul legyen nagyobb meghajtás...
  • burjanmate
    #316
    Hi all!

    1. Mi a rating jelentősége?
    2. Tudna vki segíteni, milyen bodykit és balance terén segíteni Quadro-nál?
  • Gibor
    #315
    de az nemsokat számít.. látod egyenesben meg kanyarban szinte ugyanaz a verda... egyedül kanyar után vagyok sokkal jobb mert balancolva vagyok.
  • kemszi2
    #314
    de te már tuningban is előrébb jársz mint én -.-
  • Gibor
    #313
    Circuit és pontos nevet nemtok adni... over vlami...

    Kemszi:

    Az én időmhöz még gyurnod kell... főleg most hogy balance-okat beállítottam... nagyon durva a verda...
  • UnConnecteD
    #312
    melyik palya ez?
  • kemszi2
    #311
    hahááá azé én is javulok.kezdem szokni a kocsit meg a pályát. 1:23 és mg van ott kb 1 másodperc:)
  • Gibor
    #310
    nanáááá... tegnapi siker élményemben muszály... egyszerüen hihetetlenül gyorsan vettem a kanyarokat... még énis utolsó kanyarban vettem észre hogy a faltól vagy 1cm-re megyek el...
  • kemszi2
    #309
    mais tolunk pár futamot?