2153
Project Torque
  • R0zs0máK
    #428
    Ha izgi, akkor hamar elszál...

    bár a múltkor elindultunk kb. 20-an, startnál megtoltak úgy hátulról, hogy beforogtam a gecibe, és én kaptam áthajtásost agresszív vezetésért...aztán jöhettem fel utolsó helyről :D Végül 5. lettem...:P
  • kemszi2
    #427
    30kör?én még a max 7-nél tartok lool
  • Gibor
    #426
    hát azért 30kört végig ülni... áááááá... én 1szer tettem meg de többször nemakarom.
  • R0zs0máK
    #425
    nyilván 30 kör+bónuszok...:)
  • Gibor
    #424
    5000RP/XP??? az mien hosszu versenyen van?
  • BiG G
    #423
    én b-roadon 1:58-akat szoktam menni fullos quadroval, célom az 1:55

    vass17: nem ad többet, de kevesebbet sem: első helyezésért nagyjából 5 ezer RP és ugyanennyi XP jár. thunder alley FTW
  • Gibor
    #422
    hö.. jah...
  • R0zs0máK
    #421
    Sztem az kúrva unalmas, meg a sok birkának fogalma sincs róla, hogy kéne használni a szélárnyékot...szétszóródik a mezőny és nyomja mindenki ahelyett hogy felhúznák egymást...szörnyű...
  • Gibor
    #420
    hát én nemtok pontos időt mondani... sőt én már a england pályát el is felejtettem... áhh de circuit pályáit jól vágom...
  • R0zs0máK
    #419
    Nyilván nem full túningos verdákat ütök egy alap autóval :DD

    De 2:09 közepét megfutom vele :)
  • Gibor
    #418
    Hát azért... az én quadromat nehéz utol érni... egyenseben veszélyes kanyarban halálos... De... De... még max 2hét asszem és RX-7el száguldok...
  • R0zs0máK
    #417
    Én nem igazán élvezem ezt a Thunder Alley dolgot, szívesebben megyek B road rally-t :D QUADRO-t mindig szétverem a kis WIZZ-el :))))
  • vass17
    #416
    100e kell hozzá? Wtf nemrég vettem belöle egy harpoon-t, most megint gyüjthetek...és több Rp-t kapsz?
  • Lui76
    #415
    Egyébként miért van ilyen rengeteg szint ?
    Az utók adataiból úgy is látom milyen ellenfél ,ez a sok betü semmit nem mond nekem.
  • BiG G
    #414
    első tapasztalatok alapján fasza az új nascar-verda, kicsit jobban imbolyog, de legalább van sebessége :D meg így a núbokat is távol lehet tartani ideig-óráig, mert ugye C-V szint ÉS 100 ezer píz nem olyan könnyen megszerezhető (mintha ingyen lenne...)
  • R0zs0máK
    #413
    Én is tolom, [hko]Walaki néven szoktam garázdálkodni :)
  • HUN BECSEHELY
    #412
    Most Kaspersky van fenn,de kikapcsolom amikor Játszok.De amikor a NOD32-volt fenn akkor is csinálta.Amugy nem hinném hogy gyenge lenne a Gépem.a S.T.A.L.K.E.R.--Full Grafikán simán megy.Nem Gép bajja van.
  • RAZOR27
    #411
    az nekem is volt, nem hardverhiba, egyszerre volt a gépen nod32 és vbp virusírtó.mien antivirusod van?
  • kemszi2
    #410
    ilyet nekem is csinált a gyengébb gépemen.a mostanin nem csinálja
  • Lui76
    #409
    Az inkább hardver gond.
    Más játékkal nem csinálja?
  • HUN BECSEHELY
    #408
    Srácok!!Azis a Program hibálya,hogy néha Ujrainditja a Gépet,amikor elindittom a Játékot?Vagy terhelt az-az egy Szerver is?
  • Lui76
    #407
    Apránként haladgatok ,mindent maxra húztam grafikailag ,nálam semmi gond.
    Kormánnyal irányítom ,eddig bejövős a játék, de hogy miért kell mindent megvenni hogy upgradeljek - pl gumiból racing-hez előbb a cross gumit meg ami elötte van , pedig most még az nem kellene nekem ...
  • Gibor
    #406
    Soha... nézd meg a technikai FAQ-t.
  • SomebodyEra
    #405
    Én felraktam a patch-t és most játék közben, nemsokkal a verseny kezdete után akadás és kivág az asztalra!Semmi hiba üzenet,semmi...
    Valakinek hasonló?
  • Gregorius
    #404
    Nézd meg, mit ír ki a kékhalál!
  • RAZOR27
    #403
    xD én a játékban lévő autóra gondoltam, de jó 5let :D
  • kemszi2
    #402
    hmm...nekem is fizethetne a peugeot.nem esik ki a kerék:Dlegalább is 4 év alatt még nem esett ki.rem nem is fog
  • RAZOR27
    #401
    ehhh, hallottam valameik autós cég perkált nekik, hogy ne essen ki a kocsijuk kereke, azért kérdeztem :D
  • kemszi2
    #400
    csak amatőrban van ghost mód,pro versusban van rendes
  • Gibor
    #399
    van normál ütközés... mellete az autód szét tud esni is akár :D
  • RAZOR27
    #398
    Egyébként van a játékban normális ütközés, vagy mindig ien szellemmódos?
  • Lui76
    #397
    Ja a többi csak van okk.
  • vass17
    #396
    szerintem a nem licenc autók közül is van pár jo gép:D
    az uj szerzeményemet ki is probáltam a pályán_
  • Gibor
    #395
    1szerverből nhéz lesz választani...
  • Lui76
    #394
    No én ma kezdtem e játékot.
    A japi verzió is fent volt de aztán elvesztettem a fonalat... ez egész jó lett !
    Vmi jótanács kezdőnek?
    Mindegy melyik szervert választom?
  • Gibor
    #393
    hát én annyira beleszerettem az RX-7be hogy nehezen lehet leválasztani róla.. sokszor csak elinditom a gamét és teszt pályán nyomom vele.
  • UnConnecteD
    #392
    inkabb mazda, egyertelmu, esetleg ha tudsz varni meg egy honapot, nagyobb lesz a valasztek, es meg nehezebb lesz donteni :)
  • Gibor
    #391
    NEED HELP!!!
    nemtom eldönteni hogy most vegyek Trueno-t vagy gyüjtsek még tovább AP-t és azt vegyek RX-7et... mert perpill 1077 AP-m van.
  • burjanmate
    #390
    Én ragoz jól magyar
  • burjanmate
    #389
    Mitől kékhalolhat + félóránként?