2153
Project Torque
  • Gibor
    #388
    amatör race-nél...
  • Ombika
    #387
    Sejtettem windows-os vinyo be,maris fut ..Rossz pont jateknak! :S
    De mikor beleptem kis game utan ,eleg jo fizika bejon,de kerdes hol talalok en beginnereket?! :(
  • RAZOR27
    #386
    nem, az biztos nem, mert win reinstall után is csinálja, ugyanazokkal a gamekkel, segítettek már egy másik topikban, de azért kösz!
  • Gibor
    #385
    én nodot használok... amugymeg sztem nézesd meg mert lehet kaptál vlahonnan vírust.
  • RAZOR27
    #384
    Helló!
    Nektek is vírusnak jelzi a játék .bin fájlját? Nekem Virus Buster Personal-om van, és így csak úgytudom elindítani, ha egy pillanatra kikapcsolom, de ez tudjátok rizikós ügy.Van aki Nod32-vel használja?, annak jó? és végül a nod32-őt telepíthetem a virus busterem mellé, nemfogja letörölni a nod? pls help
  • Gibor
    #383
    pontosan a www.aeriagames.com-on.
  • Ombika
    #382
    REgi regemet se fogadja el ,ha betudok lepni nagy nehezen ! Rohej!
    Ti hol regeltetek pontosan?
  • theodor
    #381
    O_o game
  • UnConnecteD
    #380
    most hetvegen RP bonusz van, nyomjatok ezerrel
  • vass17
    #379
    amugy a sima vistával semmi baja sincs. mondjuk én laptoprol tolom és le kell butitani a grafikát mert az X3100-as integrált videokártya nem a legjobb:P de sztem jol van optimalizálva a game mert ennek ellenére jol megy.
  • Gibor
    #378
    Nah ugylátszik hogy max 1hét és egy Corolla szerencsés tulajdonosa leszek és még 1hónap és egy RX-7em is lesz... de addigra lehet Imprezát veszek :D
  • Ombika
    #377
    Ezen ketlem!! :S
  • Gibor
    #376
    ahhaértem... hát sry nemtudok segyíteni bár ott az angol technikai FAQ hátha segít.
  • Ombika
    #375
    Azzal nincs gondom mar reg felraktam,de mikor elinditom 10 perc mire bejon es tetu lassu lesz rendszerem,alig birok kilepni,neha 24 moncsim banja majdnem,mert sik ideg vagyok mar.....
  • Gibor
    #374
    hmmm... érdekes mert nálam egyáltalán nem lassu... bár mikor patchelni kezd akkor lassu...
  • Ombika
    #373
    Legujabb patchel kiakartam probalni,de mire betolti fel ora aztan egesz rendszer belassul tole,agyam eldobom,h miert!! :((
  • Gibor
    #372
    nem, de te azt mondtad hogy ilyen regelős gamékat nem használsz :P :D
  • Ombika
    #371
    Vista(64 bit) alatt nyomja vki?
  • Gregorius
    #370
    Hát, nekem fogta magát a játék, és kilépett cakk-und-pakk az asztalra minden szó nélkül a harmadik futam közben. Mindezt a magyarországi pályán.
  • Vitéz Roland
    #369
    Király, letöltődött a patch, és most meg nem lehet gémelni, az új hírben le van írva bővebben, hogy miért is.
  • UnConnecteD
    #368
    uj kocsik csak kb. marcius kozepen lesznek ( sajnos)
  • Vitéz Roland
    #367
    Már megint behalt a netem.Szenzációs.
  • Gibor
    #366
    még sehol...
  • vass17
    #365
    de hogy lehet felszabaditani a nascarszerü gépet?
  • Gibor
    #364
    Na megjöttem... 19:30-tól egészen idáig az Rx-7el drifteltem a Test pályán persze mostmár van Licence test pálya meg Circuit meg Mud.. szal 3pályán lehet tesztelni verdádat anélkül hogy megvennéd.. a hangar meg érdekes mertr 1route van és azis olyan 200m hosszu és csak kanyar...
  • Alexease
    #363
    "Engem meg bekava valtoztatott! De mar elmult..."
  • Vitéz Roland
    #362
    Ez az, már nem tudtam, mi hiányzik. Behalt a net, de már végre visszajött.
  • kemszi2
    #361
    lehet megint lesz utánna még 600mega XD
  • Gibor
    #360
    nade végre 19mb van már csak...
  • vass17
    #359
    igen, pont a végére csempészték be....:@
  • Vitéz Roland
    #358
    az igen, az kellemes
  • Gibor
    #357
    na bassza meg lement aza 140mb azt írja hogy hátra van 882kb okés lemegy azt meg írja hgoy hátra van 56mb...
  • Vitéz Roland
    #356
    Gyorsult nálam is, az tény, de eléggé ingadozó a sebesség, és még mindig elég lassú. Lényeg, hogy este 10-re lent legyen, azt onnantól kezdve Havaii, didzsi, napfény.
  • vass17
    #355
    nálam még mindig lassu, de már csak lejön vmikor....
  • kemszi2
    #354
    na akkor updét
  • Gibor
    #353
    na begyorsult.. nekem 110el szedi bár jo hogy mire maradt 16mb...
  • Vitéz Roland
    #352
    Hát az jó lenne, ha gyorsítanák, mert 22:00 körül mennék gémelni, de ilyen sebességgel nem tudom lesz-e belőle valami.
  • makosteszta
    #351
    Már észrevették a tetűlassú patchelési sebességet és dolgoznak a gyorsításán odaát.
  • vass17
    #350
    ja én a harpoonra gondoltam, nem akarok fizetni csak azért, hogy 'márkás' kocsim legyen, jo lesz nekem az olcso kinai utánzat is:P
  • Gibor
    #349
    de RX-7 hez kell AP... :D