2153
Project Torque
  • Gibor
    #66
    Jah azt multkor láttam.. meg valami Target78-is ugy nyomta... Amugy te mivel kezdesz majd az OP-ben? mert én maradok a Lionomnál... megszerettem...
  • b-type
    #65
    :)
    Nekem 160felett volt, de mivel ritkán találtam odds-s szobát neki, így a terepjárómmal versenyeztem, raktam rá terepszín fényt, kenukat a tetejére..meg ilyen külső csicsákat :)))
  • Gibor
    #64
    Szeretet Lion-omtól elkellet válnom :( ami már 126oods volot :(:(

    Najó a képen még csak 122 de külsőleg nem változott...
  • Gibor
    #63
    Sokkal jobbat fogok csinálni majd amin akár lesz olyan is hogy FAQ meg ilyenek.. mondjuk sok embernek lehet kell FAQ... bár nem annyira látogatottde most az open betaval csak beindul vlamennyire
  • ricsa008
    #62
    nem rosz nekem tetszik
  • Gibor
    #61
    A keztdetleges egyenlőre... de majd ha lesz igény meg képek akkro kiegészítem meg csinálok durvábbat... csak most hogylegyen valami egy egyszerü:
  • Gibor
    #60
    Csinálnék de betennék? meg az a gáz hogy solidsnake nem válszol a PM-re amit küldök neki... de Bannert alkotok eggyet.. :D
  • kemszi2
    #59
    hmm... kéne vmi banner kép
  • Gibor
    #58
    hát az első patch után nagyon jó lett... de jó látni hogy beindul a fórum :D
  • Bence94
    #57
    én most nem játszok vele jegelem egy ideig azóta kijött egy-két patch nem tom hogy jobb lett-e de nkeme nem nagyon teszik így a játék megvárom azt amikor open beta lesz vagy végleges és megjelent egy rakat patch
  • kemszi2
    #56
    én már kimentem sajnos belőle:(
    da 8- ára újra rakom a windowst hátha fog menni
  • Gibor
    #55
    én már eléggé belejötem... az elején nem annyira tetszet de aztán most a closed beta vége felé nagyon beindult...
  • ricsa008
    #54
    tyű má nagyon várom egész kezdtem belejönni :)
  • Gibor
    #53
    Igen é uj patch lesz... és tudtommal rx7 civic trueno meg még több autó is elérhető lesz...
  • ricsa008
    #52
    Project Torque has shut down the Closed Beta Servers!
    Starting on October 8th, we will be launching the Project Torque Open Beta servers along with a complete website redesign. As a result of all of your hard work we have made critical and necessary improvements to the game. Thanks to suggestions from the community our rankings are being completely redeveloped to meet the needs of our players. This will be an integral part of our new website design and will go LIVE as soon as we receive the final version.

    ebből azt veszem ki hogy talán 8.án újra indulnak a szerverek
  • cheatman
    #51
    Szevasztok! Feletelpítettem a játékot, utánna indítom és nem tud csatlakozni a szerverhez, azt írja ki h ellenőriizzem le az internetkapcsolatomat. Amúgy Cheallot- használok, szerintem nem ezzel van a baj. Nem tudjátok mi lehet a gond? Én már csak arra tudok gondolni, hogy még nincs szerver, mert csak 8. án kezd az open beta. De ebben is kételkedek, mert látom a fórumokban, hogy másoknak megy. Előre is köszi!
  • Gibor
    #50
    Nahh... most már 2.0.0.31-es verziót is elértük :D dejó.. ezzel az új patchel már élvezetesebb lett számomra.. mert a kormányzást belehet állítani...
  • Gibor
    #49
    Megértem.... már depis vagyok mert engem mindenki kihagy a bug gyüjtésből...
  • kemszi2
    #48
  • kemszi2
    #47
    kezdelek sajnálni...
  • Gibor
    #46
    nahh nekem még ijensincs.... Ezt nem hiszem el.. engem kiközösítenek abugokból... áááááááááá
  • b-type
    #45
    van még olyan is hogy néha nem használja az upgrade-ket...én meg csak nézek hogy miért megyek 20mp-vel lassabb köröket. :)
  • Gibor
    #44
    háááát... netmom nekem soha nem csinált ijesmit :S
  • papabear
    #43
    Na igen az a másik, néha mintha valaki meglökné az autót, és bepördül. Elég idegesítő. Megnéztem hivatalos fórumot, és elég sok a bugjelentés, gondolom ez is oda tartozna... Remélem orvosolják a srácok.
  • b-type
    #42
    Nekem is ezt csinálja, G25-m van, már rutinból váltom vissza a fokozatot, de van hogy rögtön utána újra kidobja.
    Sőt van olyan hogy rajt után (a mostani Ghost mod-s játékokban) belémjön valaki, akkor elkezd valamilyen irányba húzni a kormány.
    Nem tom mi lehet, elég kellemetlen, mert másodperceket lehet rajta bukni. :(
  • papabear
    #41
    Hali, azt tudja vki, hogy miért rakja vissza teljesen magától üresbe, meg egyesbe menet közben? Meg van bolondulva a váltó. Akár auto, akár manual.
    Ez bug, vagy direkt ilyen, szerezzek be jobb váltót?
  • Gibor
    #40
    hát... nemtom... at aeriagames.com-on írjál nekik...
  • lac coo
    #39
    És mi a francnak nem müxik az FFB ? MS Sidewinder .
  • Gibor
    #38
    Kár hogy kevesen látogatják a topicot pedig nem kevés magyar játszik a játékkal még innen SG-rőlis...
  • Gibor
    #37
    amikor verseny elött bent vagy a szobába pl akkor látsz alul ojat hogy backpack na ott a 4csillagos kártyát tedd be...
  • Bucser
    #36
    vedd k ia rásegítést. gondolom ugyanúgy mint ajapán verzióban itt is van az AI help...
  • lac coo
    #35
    És nektek nem tekergeti a kormányt ha ki akar csúszn iaz autó? Vagy nem veszi lejjeb a kormányszöget nagyobb sebességnél ? Mert most vagy én látom rosszul, vagy nem tudom hol kell kikapcsolni :)))))
  • Gibor
    #34
    nekem stageII-es már 122-es ODD-vel Sedan..
  • b-type
    #33
    majd felveszlek én is ha látlak, holnap nyomom majd kicsit tervek szerint,...akarok egy jobb motort :)
  • Gibor
    #32
    akkor már versenyeztünk egymás ellen ha b-type mert a barátlistámon ottvagy...
  • b-type
    #31
    b-type néved adok a gumiknak :)
    én szavazok rád szivesen...némi megpörgetés biztos nem árt a topiknak :)
  • Gibor
    #30
    biztos direkt azért csinálták :D hogy ne menekülhess, amugy neked mi a neved?
    Amugy támadt egy ötletem... átszeretném venni a házi gazda jogot ha nem bánt senkit meg eggyetérteket, és alkotnák jó bannert meg mindent... vinnék kisseb életet a topicba :D
  • b-type
    #29
    jaja...kettőt néztem aztán már vissza is olvastam :)
    Pedig jó móka a PT, jó vezetni.
    Ami nem tetszett, hogy most összevonták a játékosok töltését a pályára, pedig eddig volt olyan játékos akit ha megláttam a szobában már mentem is onnan, mert tudtam hogy rettenet lassú a netelérése.
    Most ez nincs.
  • Gibor
    #28
    Hát nemnagyon kell... amugy nekem most jött az uj patch, egy magyar sráccal leis teszteltünk mindent... vannak uj pálya szakaszok vannak uj játékmódok autók...
  • b-type
    #27
    Megy is az őrület :)))
    ..na visszaolvasgatok..