1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Shep
    #634
    Hát ez az 5 óra nagyon rossz hír, akkor azt hiszem megvárom míg ezt is leárazzák 5e körülire és akkor veszem meg, vagy inkább valami másba ruházok be.
  • balee4
    #633
    Elég durva, de hiszem ha látom, tuti, hogy több lesz az, legalábbis én minden játékot lassabban tolok végig mint az átlag. :D Szal én még ennek ellenére is megveszem.
  • Muki100
    #632
    Az elején van egy elvileg hasonló hosszúságú, csak coopban játszható rész. Viszont a versenyszellemű multiplayer részt jóformán megszüntették.
  • Kandurex
    #631
    Kizárt, hogy 5 óráért 8 ezer pénzt pénzt fizessek. Multi ide - multi oda. Pláne, hogy pont nem is ez az erőssége a sorozatnak.
  • Rage47
    #630
    úgy látszik ez van, ha multit is raknak egy játékba
    ezért mondom, hogy legyen valami csak multi, vagy csak single
  • Kandurex
    #629
    5 órát nekem se ér. Pedig be akartam rendelni. Könyörgöm ne nézzenek már hülyének.
  • wedge31
    #628
    Aki végigtolta mennyi volt a játékidö ? mert ha tényleg öt óra kihagyom a játék vételét.
  • Prince23
    #627
    Két pálya, ahol lehet jól lopakodni. meg mi az már hogy egy hadsereget küldenek ránk állandóan?
  • Rage47
    #626
    ma néztem gameplay videót, azért van mód settenkedni is:) csak a gyerek épp nem jött rá erre, és megpróbált mindenkit lelődözni...

    hykao, te kipróbálod majd? kíváncsi lennék a véleményedre
  • Prince23
    #625
    Most már hivatalosan kijelentem, h egy nagy hent játék a Conviction sztori módja FUCk Beland fuck fuck

    lehet nem fogom megvenni pc-re :(
  • Muki100
    #624
    Rengeteg technikai és a történeten belül logikai probléma volt. A játékmenet nem nagyon lépett előre.
    A multit meg nagyon elkúrták az előző részekhez képest (leegyszerűsítették).
  • Prince23
    #623
    Terrorist HQ császkálások nagyon lelombozták a sztorit, sőt unalmassá tették a játékmenetet azokkal a részekkel. Számomra azért is volt csalódás.
    CT az etalon. tökéletes volt.
  • hykao #622
    Miért volt csalódás a SCDA? Sokszor olvasom, és sosem értem...
  • tigeroo
    #621
    amugy a sztori hol tart? lesz folytatás? valaki spoilerben összegezné? már nem akarok ezzel a résszel játszani (nics is vasam hozzá), mivel "ős" splinter celles vagyok, vannak elveim és fenntartásaim...
  • Prince23
    #620
    érdekes, pedig 10 órát említenek az ubisok...
  • tmisi
    #619
    Csak 5 órás játékidő...
  • Prince23
    #618
    Shanghai (Kína) egyébként
    de valóban így van...most már én is jobbnak tartom azt.
    Pedig ez a Beland mennyit vagánykodott nekünk, hogy ilyen fazsa lesz meg olyan.

    Egyébként meg tényleg mi ez már hogy nem lehet kihallgatni a csávókat???? pff ez volt a lényege az sc-nek a lopakodáson kívül.
  • Lunki88
    #617
    Pedig ha jól tudom a Double Agent-et az uborkasoft egy koreai csapata követte el, mégis ehhez képest most már jó játéknak tartom. :D
  • Prince23
    #616
    Jó van akkor, még sem én vagyok a hülye. Kicsit csalódás a játék. Ha SCDA az volt, ez bizony még nagyobb :(( Nagyon szomorú vagyok e téren, már csak a coop multi miatt reménykedem.

    Egyébként CT-ben szinte minden harmadik embert ki tudtunk hallgatni, itt meg senkit se lehet, csak a főbossokat. NA EZ ULTRA GIGA szra már BOCSÁNAT UBI:PPPPPPPPPP
  • Lunki88
    #615
    Chaos Theory volt a legjobb rész szerintem. Coop-ban hatalmas élmény volt együtt osonni észrevétlenül a pályákon. Kár hogy megjelenéskor még sokat disconnectelt. :D
  • Muttley
    #614
    [URL=http://cdgalaxis.hu/kereses?q=splinter+cell&platform=minden&x=0&y=0]"Komoly" pénzekért árulják az előző részeket.[/URL]
    Ha igazi lopakodó játékot (is) keresel, felértékelődik az 1.-2.-3. rész.
  • Sound
    #613
    Splinter Cell Conviction: Mark & Execute Feature

    http://www.youtube.com/watch?v=RpGSXd1VgWc
  • burki6
    #612
    Hát nemtudom.. Én eddig nagyon szerettem az ilyen stealth gameket, a korábbi SC-ket, összes Hitmant többször végigjátszottam, legdurvább fokozaton, élveztem a kihívást. A Convictiont tegnap kezdtem, max 10 óra alatt végigtoltam, legnehezebb fokozaton. Egyetlen nehézség az volt, h nincsen csak autosave, de gondolom ez a miatt van h konzol. Vannak benne jó részek, főleg ami a régi részekre hajaz (csöveken mászás, fentről támadás, ledge-ről lerántás...), de amikor 20-an megtámadnak, és úgy kell harcolni, az nem tetszik annyira. Régiekben ha már egy őr is meglátott, már kb tölthetted vissza. Itt meg csomószor van hogy kb semmi rejtekhely, csak néhány fedezék aztán lövöldözz.
    Nem is stealth game már, inkább tactical shooter, de nem egy rossz játék, csak nem az amit az ember egy Splinter Celltől vár
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja és a sztori is szar :(Nemtudom mit szednek az írók az Ubinál, az AC2nek is elég elszállt volt a sztorija)
    Jobb lett volna ha kiadnak egy Chaos Theoryhoz/Pandora Tomorrowhoz hasonló sztorit ezzel a grafikával, még a Mark&Execute is maradhatott volna, bár ahogy vége lett, van még esély egy normális 6. részre:)

  • Lunki88
    #611
    Most ott tartok hogy be kellett jutnom egy laboratóriumba. Remélem ez még nem spoiler. Jól tudom hogy működik ez a mark & execute dolog, sőt legtöbbször még ha több ellenfél van akkor is egyenként lövöm le őket mert nem szeretem használni.

    Nem akarok meggyőzni senkit az igazamról, csupán a véleményemet fejtem ki már sokadjára.
  • Seth
    #610
    Az első, tréningpálya után vontad le ezt?Mert hogy tovább nem játszottad az biztos. Nem tudod olyan gyakran használni ezt a megoldást,mert szarrá lőnek
  • Lunki88
    #609
    Konkrétan, leütök 2-3 embert utána csak kijelölöm hogy kit akarok lelőni majd megint leütök pár őrt és execute gomb lelövi helyettem. Ezzel a rendszerrel van bajom, mert nulla kihívás. Aki ismeri az előző részeket szerintem mind a fejét fogja emiatt.

    Egyébként vannak jó pillanatai a játéknak, hangulatos meg minden csak nem splinter cell néven kellett volna kiadni.
  • Sound
    #608
    Az egy dolog, hogy TE mit vársz a játéktól, az megint más hogy maga a játék milyen. Én nem igazán értem min vagy ennyire kiakadva, az automata célzással semmi gond nincs, ugyan olyan mint GTA4-ben. Sőt GTA ilyen téren komolytalanabb volt. Mielőtt még nem vagy combatba, a játék meglehetősssen agresszíven aim-el fejre. De utánna már teljesen magadra vagy utalva, az AI meglehetőssen agresszív, bizonyos típusok egy pillanatra se maradnak egy helyben, sok sikert a fejlövésekkel.

    Lényeg a lényeg, a játékban az auto aim semmivel se gázosabb, mint mármelyik TPS-ben.
  • Sound
    #607
    Két dolog jutott még eszembe.

    1. Gadget-ek kiválasztása. Itt sokkal jobban birtam volna, hogyha az AC2-es megoldást követik, vagyis egy gombnyomásra felugrik egy körkörös menü, és ott kiválasztod amit akartál. Mert az, hogy akció közben, nyomkodod a D-pad-et és keresgéled amire épp szükséged van, hát nem valami szórakoztató.

    2. Kb. minden trailerbe elmondták, hogy a "vallatások" mennyire brutálisak lesznek. ööö üzenem a fejlesztőknek, hogy játszanak egy kis GOW3-at, az brutális. Nem mintha annyira élvezném az erőszakot, de amikor ki is hangsúlyozza, hogy "tyűha", közbe Fisher ugyan azokat a mozdulatokat csinálja, nem egyszer egymás után. Hát nah.
  • Seth
    #606
    "de hogy ilyen szinten az már nevetséges"

    milyen szinten??
  • Lunki88
    #605
    Pedig van boxom, csak azért írtam hogy "kipróbáltam" mert warez verzióval játszom. Az automata célzáson azért vagyok kiakadva mert játszottam az összes splinter játékkal, és egyikben sem volt ekkora marhaság. A célzást tudom hogy konzolon sok játék igyekszik könnyebbé tenni, de hogy ilyen szinten az már nevetséges, pláne egy ilyen játékban ahol elvileg a lopakodáson lenne a hangsúly.
  • Sound
    #604
    Ahogy már előttem is mondták van. Ami lényeges, hogy relatíve közel kell lenned a célpontjaidhoz, szóval ha mondjuk 4 embert markolsz, akkor mind a 4nek range-be kell lennie, és 1 gombnyomásra lelövi mind a 4-et. Ami csak elméletben egyszerű, vagy hangzik jól.
  • Sound
    #603
    Kösz, pontosan nem vágtam hogy mi triggereli az Execute-ot :D
  • grebber
    #602
    Van benne kijelölöd őket azt lelövi sorba őket! Vagy nem ilyenre gondoltál?
  • Seth
    #601
    Van. De csak akkor kapsz rá lehetőséget, ha előtte fegyver nélkül levertél egy ellenfelet. Utána kijelölöd (max 4-fegyverfüggő)az ellenfeleket,aztán mehet az osztás.
  • Shep
    #600
    És olyan van benne, mint amit a videokban mutogattak ,hogy látványosan elintéz több embert "egyszerre"?
  • Sound
    #599
    Ez a Xboxon már kipróbáltam a játékot, nekem nagyon úgy hangzik, hogy nincs boxod, és haverodnál játszogattál. Ezt abból próbáltam kikövetkeztetni, hogy : " automata célzással (???) ". Szinte minden boxos shooter (legalábbis TPSbe) van automata célzás, szóval hol itt a gond?

    ------------

    Achivmentek alapján a játék felénél járhatok. Semmilyen SC játékkal nem játszottam eddig, szóval összehasonlítási alapom nincs. Az hogy mennyire kezsuel a játék, hát nem is tudom. Ami szerintem rettentően illúzió romboló, pl.: A pálya legeslegelején teszt képpen lőttem egyet egy hangtompító nélküli fegyverrel. Ennek csak azt lett a következménye, hogy a pályán lévő összes enemyt magamra vonztam. Körülbelül vagy 10-et, halomra lőttem őket, majd végigsétáltam a pályán. Ami szerintem egy vicc. A másik véglet, hogy szépen sunyulsz, bujkálsz, egyesével leszedsz mindenkit, elmegy ezzel 20 perc legalább, majd egy ponton hibázol, kinyírnak. Visszamész és rambó módon, kevesebb mint 7 perc alatt kitakarítasz mindent. Számomra ez felfoghatatlan. Persze, több féle játékstílussal is érvényesülni, de az egyikhez kapunk több játékelemet. Akkor vicces ez így.

    Black and white megoldás engem nem igazán zavar. Ami inkább kifogásolható, az a ramaty grafika. Mármint összességébe jól néz ki a játék, de a modellek meg minden bizonyos távolságban elég darabosak. És itt nem arról beszélek, hogy hát istenem nincs Anti-Aliasing boxra.

    Összességében, nekem a játék bejön.

  • Seth
    #598
    Éjjellátót fel, lézerek kikerül
  • Ironmask
    #597
    valaki segítsen már,merre kell menni,mikor a 2 falon lévő gép puska van az irodában??Mindig meghalok!
  • Suffering
    #596
    ebben vannak egyáltalán kém kütyük mint az elözö splinter cell részekben? vagy azt is leegyszerüsitették?
  • Muttley
    #595
    Nem agyatlan, csak videojáték tekintetében egyszerű, mint a rajzszög.
    Nyugodtan lehetne szabadalmaztatni a szót: "Videojáték-kultúra"
    A sporthoz is kell ész, így a játékhoz is.
    Huszonéves jogászok, közgazdászok, mérnökök között is van ilyen mentalitású szép számmal.
    Nem szán rá sok időt, betölti a játékot, játszik vele fél órát, kinyír mindenkit, győzelem, sikerélmény megvolt; mi kell még? :))
    Innen a fantázianév: hackn'slash
    és elég komoly kereslet van az ilyen játékokra