1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • grebber
    #474
    Kipróbálták ergo tesztelhették tökmindegy nekem előzetes vagy nem!
  • Prince23
    #473
    Ez még előzetes csak.
  • grebber
    #472
    Xbox 360-as verzió teszt!
  • grebber
    #471
    2 új interjú a GDC-ről!
  • Muki100
    #470
    A régi SvM multit kivették.
  • Fehercsoki
    #469
    Lesz a játékban multi(coopon kívül,mint az előző részekben,ügynök vs terrorista harc)?Illetve több helyen olvastam hogy open world játék lesz,ez mennyire igaz?
  • Prince23
    #468
    Lopakodjunk!

    Na ez fasza lesz, csak nem lett olyna rambós!
  • grebber
    #467
    A belső forrás információi szerint a játék futtatásához az alábbi konfigurációra lesz szükségünk (Természetesen a kiadó bejelentéséig ez nem hivatalos gépigény):

    * Core 2 Duo @ 1.8 GHz vagy Athlon X2 64 @ 2.4 GHz
    * 1.5GB RAM Windows XP; 2GB RAM Windows Vista vagy 7 esetén
    * GeForce 7800 vagy Radeon X1800 256 MB memóriával (512MB-os GeForce 8800GS vagy Radeon HD 4670 ajánlott)
    * 10GB szabad HDD terület
    * 1 Mbps folyamatos Internet kapcsolat (2 Mbps ajánlott)

    info: Gamepod
  • grebber
    #466
    Torrenteken amúgy szinte minden boxos gamehez odaírják hogyan lehet bannolt xbox 360-akkal játszani illetve multizni is továbbra is.Igaz a multi vele olyan amilyen.(Nem folytam bele hogy végigolvassam azt az inforengeteget mivel nem érdekel nincs konzolom!)
  • Muttley
    #465
    Ez igaz.
    Annyit azért még érdemes tudni, h az értelmesebbje 2 db X360-at tart otthon. Már, ha akar multizni + a tömegesen érkező igen színvonalas játékokat legalább kipróbálni.
    Back2SC-C: Sirálynak ígérkezik a coop mód. A MW2-ben nagyon jól sült el, és elfért volna az AvP-ben is. Remélem itt is jól sül el.
  • grebber
    #464
    Hát nem tudom ki hogy van vele de ha lenne is konzolom életbe nem dugnám rá a netet szóval engem bannolhatna ha tudna lol.Aki meg nem eredetivel liveozik az meg meg is érdemli a lámája!
  • drogosgeci
    #463
    már hogy ne lenne védelem
    árulják is 15 ezerért a bannolt xboxokat vaterán :D
  • ricsa008
    #462
  • Muttley
    #461
    1. Fel fogják törni. Ez most elvi kérdés lesz.
    3. Live-on azonnali és végérvényes ban-t kap a konzolos warez-huszár.
  • grebber
    #460
    Ez a védelem többféleképpen is elsülhet.

    Induljunk ki a sokak számára legrosszabból ,hogy soha nem tudják feltörni.Ebben az esetben:

    1. Aki valóban akarja játszani az megveszi pc-re is (feltéve ha nincs konzolja) Ebből esetlegesen lejön az hogy igen jó védelemmel valóban fogynak pc-re is a cuccok.
    2. A pc-s csak azért se veszi hanem lewarezolja konzolra márha van neki.Pc-re ugyanúgy kevés fog fogyni és akkor nem lehet a warezra fogni.
    3. Előbb utóbb úgyis mindenki vesz majd konzolt és arra fog warezolni mivel ott nincs semmi védelem!
  • ricsa008
    #459
    én azért bízok
    am az AC2 -őt én is itt akartam tudni az 1. rész mellett de már csak azért se fogom megvenni majd a relízerek megoldják rajtam ne keressnek ilyen buzik
  • Kandurex
    #458
    Ez tévedés, aki játszani akar vele, az megveszi, a warezos meg eddig se vette meg, a cég nem búk vele semmit. Milyen hátránya is van a védelemnek? Jah, igen, az állandó net kapcsolat, ...ez probléma lenne manapság? Teljesen jogos az UBI lépése.
  • bgabor
    #457
    Nem szükségszerűen. A Silent Hunter V esetében az egész tengeralattjáró-szimes közösség egy emberként jelentette be a játék bojkottálását. Szóval ha betartják amit ígértek, akkor a játék vásárlóközönségének zöme nem fogja megvenni a játékot emiatt.
    Ez elég nagy bevételkiesés.
  • TitaniumRR #456
    - PINCÉÉR!
    - Parancsoljon, uram. Mit hozhatok?
    - Kérnék valami egyedit, különlegeset.
    - Ajánlhatom az új specialitásunkat?
    - Mi van benne?
    - Az UBIszósz szakácsunk készíti. Nagy adag Modern Warfare köret TPS fűszerezéssel, ehhez kevés Rainbow Six öntet, 1-2 szem lopakodó elem bogyó, mindezt egy régi kedvenc-ágyon tálalva.
    - Jól hangzik. Mi a neve?
    - Splinter Cell: Conviction
    - És finom ez az étel?
    - Van neki egy nagyon fanyar DRM mellékíze ha PC-n sütjük. Legtöbb vendégünk emiatt konzoltálon jól átsütve kéri.
    - Mennyi idő alatt készül el?
    - Úgy kb. 1.5 hónap még, Uram.
  • grebber
    #455
    Mitől szopnák be? Aki játszani akar úgyis megveszi tehát max a fújólást kell kibírniuk a bevétel csak növekedni fog miatta!
  • ricsa008
    #454
    szívből kivánom hogy az uborkások beszopják ezt a védelmet
  • Prince23
    #453
    Coop videó show!
  • Prince23
    #452
    STORY TRAILER
  • Prince23
    #451
    Ez valami célzás akart lenni lehet :D
  • Muki100
    #450
    Ez nem ellentmondás?
  • Rage47
    #449
    legalább nem dumálnak benne annyit, és jobban lehet érteni, mi történik.D
  • grebber
    #448
    Nekem egyre jobban megy el tőle a kedvem árkád foskupac!
  • Rage47
    #447
    egyre jobban tetszik:)
  • Prince23
    #446
    SPOILER veszélyes gameplay videó

    ui: aki megnézte az E3-as videókat, az nyugodtan megnézheti
  • Prince23
    #445
    Képeken
  • grebber
    #444
    Fos az AI nem lesz ez jobb!
  • Prince23
    #443
    Nyílván egy rendezvényen easyn tolják... lehet azért nem vette észre
  • Bence94
    #442
    de miért xboxon megy mindig ? fogadjunk a pc-s verzió csak egy szimpla port lesz
  • grebber
    #441
    LOL 2 méterre a társa mögött elkapják az meg észre sem veszi
  • Prince23
    #440
    Új coop videó Patrick Redinggel!
  • Prince23
    #439
    Új videók!
  • grebber
    #438
    Addigra kiderül mit tudnak kezdeni az új Ubis védelemmel a team-ek mert ha semmit akkor majd 3 év múlva 2000ft-ért megvesszük!
  • rvn
    #437
    Messze még az a nap...:(
  • grebber
    #436
    Splinter Cell: Conviction - Kőbe vésett megjelenés!

    Az Ubisoft kőbe véste a Splinter Cell: Conviction új megjelenési dátumát

    Négy évvel lettünk öregebbek, bölcsebbek és szebbek azóta, mióta 2006-ban az Ubisoft először tett ígéretet nekünk a Splinter Cell: Convictionről. De Sam, a két lábon járó csodafegyver családi bajokkal fűtött ötödik nekifutása, a számtalan csúszás és halasztás után végre megállapodni látszik. Hölgyek urak! 2010. április 13.

    info: Gamestar
  • Prince23
    #435
    Victor Coste trailer