1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Casper007
    #34
    Szerintem a DA-ben szkség volt a váltásra. Elég unalmas lett volna negyedszerre is ugyanazt megcsinálni, csak más sztorival. A Conviction szerintem jó lesz, de ismét nagy változással.
  • Muki100
    #33
    Addig jó míg nem a saját ereit vagdalja ^^
  • hykao #32
    EMOsodik Sam, ez nem jó... :(
  • Senkkik
    #31
    ez így van sajnos.. mit lehet tenni?!...
  • grebber
    #30
    Én nemnagyon mert kibszott sötét volt állandóan nemnagyon láttam a grafot :(
  • bakvarnyu
    #29
    Na Balu azért belőled kicsit a csalódottság szól mert nem indult el a gépeden, nem rossz a 4. rész se majd meglátod.
    Bár én se értem minek neki akkora gép.Én már az első rész
    kinézetét is szerettem.
  • tigeroo
    #28
    csúcson kelett volna abbahagyni

    (ez olyan mintha az assasin's creed-et az ubisoft prince of persia 4 néven adta volna ki...annyit változott a splinter cell a 4. részre)
  • Balumann
    #27
    Igen, mostanába szinte csak csalódni lehet az új játékokban. Azt vártuk ujításon, hogy új pályák, új eszközök, modernebb AI az ellenségnek és még kisebb újítások. Talán még jobb grafika is lehet elvárás.
    De a DA már nem is Splinter Cell, és habár én nem játszottam vele, csak amiket hallottam róla (képek, videók, és leírások) nem is érdemli meg szinte a splinter cell nevet.
    Ha lesz olyan gépem ami viszi, akkor természesen kifogom próbálni a DA-t.
    Ettől az 5.-től én már nem is várok semmi jót.
  • Kamehame
    #26
    én régebben kaptam 1 eredeti Spliter Cell-t 1 csomag CD-hez, rögtön vettem is 5-öt :D
  • NEOreg3
    #25
    ha nem készül új rész, akkor: "fú kellene már egy új rész"
    ha keveset újítanak: "hát ez szinte teljesen oylan mint az előző rész"
    ha újítanak: "minek újítottak, sokkal jobb volt régen"

    sam meg szerintem frankón néz ki, és bármit is fognak újítnai nekem valszeg tetszeni fog

    csak ne legyen olyan röviiiiiiiiiiiiiiiiid mint az előző rész
  • SNAKE01
    #24
    ez márt tényleg nem splinter cell,nem is értem mért nem fejezték be a 3nál inkább.4 nek szar a története már ha lehet annak nevezni,összevan csapva. amúgy ennek tényleg semmi értelme,mint egy csöves tényleg úgy fest sam,és teljesen más lesz a játék,ubi mit csinálsz vazze... :\
  • sorrow
    #23
    Úgy fest, hogy próbálnak átmenni a Hitman feelingre sőt játékelemekre.
    (gondolok itt a veszély-o-meterre)
    Lesz egy "hősösztön" mutató, ami az infravöröshöz hasonlóan láttatja a tömegben bújkáló ellenségeket, míg a veszély-o-meter arra figyelmeztet, mikor vagyunk vészesen közel ahhoz, hogy észrevegyenek és perforáljanak.

    A történet is hasonló A third echelon-t gonosz emberek a céljaikra akarják használni, szóval sam fisher inkább lelép onnan, ugyanez a szitu hitmannél is megvolt.
  • Muki100
    #22
    Ez benne a szép hogy a menő csávónak mégis van lelkiismerete...egyébként az első 3 részben is szerintem erős jelleme volt Samunak, de mindig tudta a kötelességét. Amúgy meg úgyis a láthatatlanságról fog ez is szólni, legfeljebb itt mégjobban a samus ösztönökre leszel hagyva, mint az előző részekben.
  • tigeroo
    #21
    hát igen...1-2-3. rész még jóvolt... a splinter cell azért splinter cell mert gyilkolászás nélkül oszthattad hátulról a makarenkóit a gonosz gerilláknak, meg a sok kis okos kémkütyüvel lehetett baromkodni

    inkább csináltak volna vmi más játékot a 4. részből (splinter cell számomra = lopakodás, sötétség, és szupertitkos kémes hangulat)
  • Csero90
    #20
    Úgy imádom a beszólásait sam-nek amikor elkap 1 őrt és kikérdezi!! Mindig fölényes és tudja h a jó oldalon áll ! és annyira bejött ez a mindent a kezében tartó ellenséget befosató szerep...mostmeg menekül ha kell hanem!! meg beépül...nem erről kellene szólnia ennek a játéknak! meg az h elvegyül a tömegben mint a hitmanben! ez ne erről szóljon! itt végig láthatatlannak kellene lenni! és nem úgy h nem tűnünk ki a tömegből hanem tényleg szó szerint láthatatlannak!
  • Olcsóvér
    #19
    jójáték?
  • Csero90
    #18
    áááá...nem is tudom...ez már annyira nem splinter cell!!!
    Aki szereti az azért szereti mert xupertitkos kommandósként belopózunk és eltörjük az ellenség nyakát és szélsőséges esetben lövöldözünk...de mindent halkan és csúcsteknikával...ez meg 1 csöves aki székeket hajigál!!
    Én splinter cellezni szeretnék...jó kell az újdonság de azért ne öljük ki azt a játékból amiért megszerettük !!!
  • tigeroo
    #17
    hát akkor nemhiszem hogy játszottál az első 3 részével..
    nekem pl. csalódás volt
  • Brolly28
    #16
    ez már nem is sam fisher:|
    ez 1 vén ipse:C
  • STREEX
    #15
    újság scannek!
  • visine
    #14
    Szerintem a da hangulatban elbújhat az elődei előtt (kiváltképp az sc1 és ct-re gondolok!). Remélem, hogy a folytatása jobb lesz, mert a Double Agent nekem óriási csalódás volt, hiába "tupírozták" fel ezzel a kettős ügynökös dologgal...
  • Atti12
    #13
    hát az a biztos hogy ki nőtt a haja a DA óta
  • Muki100
    #12
    A szőrös Samu egész jól néz ki, de olyan mintha 10 évet fiatalítottak volna rajta.
  • hykao #11
    Gondolom a JBA főhadiszálására gondolt.
  • Alwares
    #10
    Jó lesz ez! :)
  • Atti12
    #9
    várjuk :). Remélem lesz pc-re és kicsit jobban optimalizálják mint a DA-t.
  • kirol
    #8
    Mindez tök jó, csak kár hogy az van odaírva a belinkelt oldalon, hogy X360.
  • Rexor
    #7
  • grebber
    #6
    Bővebb infok
  • NEOreg3
    #5
    egy baj volt a DA-val, kib*szott rövid volt, ráadásul a küldetések fele ugyanazon a pályán zajlott, csak mindig máshová kellett eljutni rajta
  • Kandurex
    #4
    Ez alig több a semminél, :/
  • zoolee
    #3
    Nah, remélem lesz pc re is...
  • Rage47
    #2
    nekem tetszett a DA is, csak nagy volt a gépigénye...
    egyike azon kevés játékoknak, amiket 2x végigjátszottam (igaz 2 különböző nyelven:p)
  • STREEX
    #1
    Egyelőre ennyit tudni róla
    Reméljük jobb lesz mint a 4. rész