1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • tigeroo
    #594
    igy könyebb, casualoknak úgyse kell lopakodás, ahhoz meg csomó munka kéne (MI, fény-árnyék stb részletesebb játékmenet kidolgozás)


    ez a "többféle lehetőség" nagy hazugság, kb. annyira levan butítva a lopakodás mint a régi splinter celles játékok telefonos változaton...
  • grebber
    #593
    Itt van ilyen!
  • Retom
    #592
    Nem tudjátok ,hogy lesz-e pc-re gyüjtői kiadás?
  • Prince23
    #591
    De-de :D
  • Rage47
    #590
    jó vicc:D DLC formájában xD ez nem blizzard, hogy meghallgassák a usereket sztem
  • Prince23
    #589
    egy hardcore nehézség nem ártott volna :S

    tudod amiben kiveszik ezt az árnyékolásokat... de hátha kiadják dlc formájában, bízom benne
  • #588
    Most hogy többet játszottam, azt kell mondjam a lopakodás nagyon gyenge... Majdnem az ellenség szájában vagyok, és nem vesz észre. Kapcsolgatom le-fel a lámpát és semmi
  • Rage47
    #587
    szerintem a casual gémer sem agyatlan. akkor sem kellett volna olyanná alakítani a játékot, hogy szinte magától játszik
  • Prince23
    #586
    Hát igen sajna, ez van. ez a fekete-fehéresdi nekem alapból nem jön be, ne nézzenek már ennyire síkhülyének a fejelsztők, amikor nem látnak minket az ellen. Meg amikor lebukunk, az a Sam árnyék, istenem. Olyan könnyű lett mint a rosseb :DD Nem tudom, de én eddig mindenkit gyilkolok, szeretnék lopakodni, de nem megy. na ez az arész, amibe a többi rész sokkal jobban ki volt dolgozva
    de mindezek ellenére vannak jó pillanatai, meg a sztori vezetés is nagyon más... nem a megszokott sc-vonalon megy.

    Éljenek a casual gamerek!

    :P
  • Lunki88
    #585
    Xboxon "kipróbáltam" már a játékot, és nekem nagyon hiányzik a régi splinter cell hangulat. Ez már tényleg casual gamereknek szánt játék lett, ami végig ezt a receptet erőlteti - fedezékbe bújás majd bumm automata célzással (???) lelövöm az őröket... Jó tudom hogy ezt nem lehet állandóan csinálni de akkor is vicc az egész. Azért még adok egy esélyt a játéknak, de szerintem ezt is csak a címe fogja eladni. Habár lehet a multi miatt megéri majd megvenni, azt nem tudom milyen.
  • Muki100
    #584
    Jó, még lehet hogy érdekes lesz a sztori, végülis a jó öreg Lambert sorsának meghatározása is egyelőre várat magára.
    De a Double Agent is érdekesnek ígérkezett, mégis nagyon rossz lett a kivitelezés.
  • Prince23
    #583
    Azért Grimmsdottir

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kihallgatása nagyon meglepett már nem azért :D
  • Muttley
    #582
    Nem szóltam.
    #581: "...inkább a 6. részt várom" ~ Addig még azért 2-3-szor elmegyünk nyaralni..
  • Muki100
    #581
    Egyelőre nem valami meggyőző a single, dehát nem is az dönti el a vételt szerintem. Nagyon vártam még amíg nem volt végleges ítélet a multi felett, én úgy voltam vele hogy talán eredeti esélyes, jelen állás szerint viszont abszolút nem. Az előzetesek alapján már olyan gyenge minőségre következtetek, hogy inkább a 6. részt várom.
  • grebber
    #580
    Majd ha valami akciósan lesz 5ezer környékén megvesszük.Ha nem lesz akkor nem játszok vele mivel a köcsög védelem végett lehet warezse lesz.Bár AC2-ből okulva lehetséges.

  • Rage47
    #579
    nemtom megéri-e, elég gagyinak tűnik szegényke. felraktam a Chaos Theoryt, egyelőre az jobban tetszik, jobb a lopakodás
  • Prince23
    #578
    Pc-re majd júliusba fog jönni xd

    Én egyébként pc-re megveszem, ti hogy vagytok ezzel?
    meg jó lenne ha steames lenne :D
    lobby miatt van esély rá...na meg ugye ott a Ruse is
  • #577
    Eddig elég frankó!

    SPOILER!!!!

    Az iraki visszaemlékezés rohadt jó, tiszta Modern warfare :)
    De a játék töbi része sem rossz. Bár a "kihallgatások" lehetnének durvábbak is, és az ellenség is lehetne okosabb, én nem panaszkodom.

    A lopakodást legtöbbször hanyagolom, belecsapok a lecsóba :) Meg is haltam már jópárszor, de nekem jobban fekszik a fedezékből lövöldözés, mint a sunyizás.
  • grebber
    #576
    Hivatalosan konzolra április 13 pc-re április 30!
    Nemhivatalosan konzolon már kintvan pc-re meg nagyon sokat kell várni a védelem végett!
  • Rage47
    #575
    ápr végén
  • bcrics
    #574
    És mien a game?..pcre mikor is jön?
  • grebber
    #573
    Nem kell hozzá sok ész hogy kiderüljön:

    Splinter Cell Conviction RF XBOX360-Apoca ezt tolja!
  • Muttley
    #572
    Hát mit is kezdtél el, amikor még meg sem jelent?
  • #571
    Elkezdtem végre a játékot. A demót nem játszottam, nem tudom ott melyik pálya van, de nekem az első pálya most nagyon bejött.
  • Jobboka
    #570
    értettem, csak ment a back poén :D
  • mflex #569
    Poént vágod-e? Kétlem wazze!
  • Jobboka
    #568
    alapcikk
  • tnm #567
    viszont örömmel fedeztem fel, hogy a régi részekre ráerőszakolható az 1680*1050-es felbontás és a gépigényük mai gamer szemmel nézve nevetséges.
  • tnm #566
    na jó, nekem ennyi volt a Splinter Cell asszem.
    az egy dolog, hogy játékstílusban köze nincs a régi splinter cell-ekhez (amit nagyon sajnálok, de majd megtanulok együttélni a gondolattal). önmagában még lehetne egy jó játék, de ha nem lehet klasszikus tps nézetre visszaállítani, akkor nálam alapból felejtős (ezekben az aszimmetrikus hátulról nézős játékokban nem bírok egyenesen se menni, nem hogy úgy forgolódni és rohangálni M&E nélkül, hogy leszedjek embereket - Fallout3-at is FPS-ben kellett emiatt nyomnom)
    de ahogy nézem a demó végigjátszásoknál is többször korrigál a játékos, mert nem pont oda lyukadna ki, ahova menni akart.
  • Muttley
    #565
    Rám gondoltál vagy az alapcikk írójára?
  • Jobboka
    #564
    látom ott is túlárad a vérbőség... lecsapoljam?? pl. a májad kivételével??
  • storm181
    #563
    :D Látom itt is túlárad az értelem.
  • Jobboka
    #562
    aki ezt írta az egy büdös nagy csicska és ki kéne tépni a gerincét....
  • storm181
    #561
    Ez van, ez már nem az ami régen volt...
  • Muttley
    #560
    Biztos, hogy kedvcsináló?

    A Conviction-től igazából magam sem tudom, hogy mit érdemes várni. - Ezt...
    A grafika bár igen csinos, de nem kiemelkedő a tömegből - Nem rossz ez
    a játékmenet alapjaiban véve tetszett, ahogy az összkép is egyben volt a demó végigjátszása, valamint videók tucatjainak átböngészése után. - mi a f.sznak hívják Splinter Cell-nek?!
    Valami azonban hiányzik, valami, ami a Chaos Theory-ban megvolt, a Double Agent-ben pedig művészi szintre lett fejlesztve: az érzés, ami végigfut rajtad minden egyes teljesített pálya után, az ellenfelek halk likvidálásának öröme, a tökéletesre csiszolt manőverek sorozata és romba dőlt tervek tucatjai. - BINGO
    Ebben az értelemben igen, kevesebb lesz a Conviction, és ezt tagadni nem érdemes. - Kevesebb. JÓVAL kevesebb!
    Hogy jó játék lesz-e ettől függetlenül? Egészen biztos vagyok benne! - Az eladott példányszám, jóval magasabb lesz a korábbi részekhez képest.. és nekik ez a lényeg
    Kicsit más lesz, néhol kicsit kevesebb, de a másik oldalon rengeteg plusz tartalom van elrejtve, amit vagy képes vagy értékelni, vagy nem. - Kicsit NAGYON más lesz, lopakodás kicsit SOKKAL kevesebb élményt nyújt, és való igaz, hogy más tekintetben viszont sok, értékelhető újítást tartalmaz.

    Összefoglalva: Hackn'slash egy régi kedvenc név mögé bújtatva. Lopakodás? Ja. Ezt a nevet adják neki. A kapcsolódó sunnyogási-élmény? Nulla. Jó játék lesz? #548-ban felsoroltak népszerűek? Igen. Ezért lesz ez is az. Ez egy Splinter Cell? Ja, ezt a nevet kapta. Köszönő viszonyban sincs viszont az eddigi részek nyújtotta élményhez.
  • storm181
    #559
    Előzetes, kedvcsináló a demo tapasztalatai alapján ITT
  • Jobboka
    #558
    te melyik bolygóról jöttél??
  • mflex #557
    edj gómbbótt használlyá amejikkre rávann irvva hotty POWER OFF
  • Jobboka
    #556
    a helyesírás gombbal
  • Prince23
    #555
    A