1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Rage47
    #794
    egyébként Uplayen is lehet venni keyt, kár, hogy így nem lehet letölteni a játékot, mint Steamen.
  • Rage47
    #793
    Az AC2-es Uplay pontjaim egyébként felhasználhatók a Splinter Cellben?
  • Rage47
    #792
    hát akkor lehet megint keyt veszek inkább, mint ac2 esetében:D az legalább egyből megjön és 4k körül van. doboz úgyis jelentéktelen most már az alap kiadásoknál.
  • Shep
    #791
    Pár $cent volt vagy 10 éve egy normál DVD lemez előállítása, most gondold el akkor mit kaszáltak rajta és még most is szép haszon van rajta nekik.

    Hát én úgy gondolom max 1 hónap mire 5e körül lesz. Az AC2-nek is úgy körül volt mire leesett az ára.
  • grebber
    #790
    Változó gondolnak egyet aztán leakciózzák.Lehet ez akár a megjelenést követő első héten is figyelni kell.
    Szóval érdekesek számomra ezek az árak de mindennel kapcsolatban.
    Külföldön 5500 ért árulják akciósan (csak egy példa) nálunk 9990FT.
    Már ott ahol 5500 akciósan azon is keresnek nemtom mennyit akkor mennyi lehet vajon az az ár amit kér érte a kiadó? 500Ft kb vagy mi?
    Nagy biznisz van mindenben.
    Pláne a DVD-ken röhögök 50ft a sima azt a DL-t meg 350 ért adják állítom az sincs 100ft előállítani!
    De bejutnék én ilyek körökbe csak egy pillanatig is hogy mennyi valós áron szerez be egy pc-s boltok cuccokat.Kurvára érdekel.
  • Rage47
    #789
    mennyi idő szokott az bekövetkezni?
  • Shep
    #788
    Én megvárom míg zavvin ennek az ára is lemegy 5k-ra :)
  • Skynet
    #787
    Jójó,ez így teljesen tiszta csak én ezt röviden SEQ megoldásnak hívom mindig...
  • MerlinW
    #786
    Jaa. A Sequence szó jelenetet jelent, csupán azért használtuk a szót, hogy értse mindenki éppen hol tartunk:) (A játékban így hívták ugye a fejezeteket). A "hivatalos" neve DRM Emulátor vagy Offline server:)

    A DRM úgy működik, hogy a Launcher küld egy kérést (kulcsot), a szerver pedig válaszol rá (másik kulccsal). Ha a válasz megfelelő megy tovább a játék. Ezek az úgynevezett kulcspárok, ezek vannak a values.db-ben (ezt nyúlta le a Skidrow). A játék legtöbb mozzanatához külön kulcspár tartozik, AC2-höz jelen állás szerint 1910 darab.

    Persze minden játéknál variálva van, Settlers pl teljesen másjép kommunikál, más titkosítással, más metódussal. Splinter szintén (119-es Launcher)
  • MerlinW
    #785
    A főmenüig már eljutottam, amint kezemben lesz a bolti verzió (vagy valamelyikünkében), az eleje így vagy úgy játszható lesz, ahogy Settlers-ben is.

    Aztán beindul megint az adatbázis töltögetés hogy SKIDROW villoghasson vele..:)
  • Skynet
    #784
    Azt a sequence-es emulátoros megoldást amit AC2 alatt nyomtatok.:)


    Rage47: Én ezt egyetlen ok miatt nem veszem meg. 5-6 órányi játékidő...A COOP hidegen hagy. A multi totál mellékes. A játék fő része a singleplayer,ami nevetségesen rövid. Ehhez hozzájön hogy a DRM-es játékok első hetében mindig szívások vannak..Szóval nem,ez kimarad az életemből.Legalábbis legális formában mindenképp.
  • Rage47
    #783
    nekem elég lenne vmi demóverzió is, mondjuk 1 map, azt kész :| csak hogy belőhessem a gépigényt, meg hogy tetszik-e a játék...
  • MerlinW
    #782
    "SEQ megoldás"? Ez alatt mit értesz?:)
  • MerlinW
    #781
    Miután én magam is részese voltam/vagyok az emulátor projektnek, hidd el, SKIDROW csupán annyit csinált, kikerülte a login szervert. A lényegi részét nem ők csinálták.

    "Milyen jó lenne hogy ha nem vagy jártas a sceneben, akkor csöndben maradnál."
  • Skynet
    #780
    Nem járat le senki semmit Skidrow összelopta a SEQ megoldást és abból csinált cracket,ennyi történt.

    Torrent oldalakon már megy í híresztelés az este érkező reloaded verzióról meg a crackekről...Semmi nem lesz,lehet várni ennél is amíg a SEQ-kal elkezdenek mókolni.
    A DRM biza nincs feltörve,csak megkerülve.
    Az egyetlen ok amiért ehhez sokkal hamarabb fog jönni a crack: sokkal rövidebb idő alatt kitolható mint az AC2. Ennek a játékideje szöszmötölősen kb 6-8 óra (Bogzon normal szinten kb 6 óra alatt vittük végig)...:)
  • Rage47
    #779
    te biztos annyira jártas vagy, talán ott dolgozol velük?:D
  • sQr
    #778
    Milyen jó lenne hogy ha nem vagy jártas a sceneben, akkor csöndben maradnál.

    Idióta emberek járatnak le egy kb 20 éve dolgozó csapatot a hülyeségeikkel.
  • grebber
    #777
    Azért az a gúnyos kijelentéssorozat + a 3 szmájli!
  • Rage47
    #776
    skidrow nem törte fel a drm-et, csak összelopta a dolgokat:)
  • Rage47
    #775
    ennek az esélye nagyon kevés. nem szokott a ubisoft ilyen patcheket csinálni véleményem szerint, nem egy blizzard..:D
  • grebber
    #774
    Igen jó ez ha megvan majd az ügyes és mindent feltörös skidrow ezt is megoldja.
  • Prince23
    #773
    WTF már lehet tölteni PC-re.
  • tigeroo
    #772
    1 percnél wtf hogy az ellenség nem veszi észre amikor csak az autó árnyékában van?

    jó, hogy van benne thief-factor, de azétr ennyire lebudítani..inkább szánalmas az egész
  • Prince23
    #771
    Am remélem miharabb kijön hozzá egy patch és orvosolni fogják ezt a fekete-fehér sznjátszást, mert veszettül zavaró ám. vagy legalább oldják meg, hogy a Gameply menüben kikapcsolható legyen. az lenne a legjobb megoldás.
  • Prince23
    #770
    Nekem kedven pályáim közé tartozik a washingtoni "üldözési mánia" valamint a Third Echelon megközelítése és annak végjátszmája, illetve a végkifejlet, ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dönthetünk is sok résznél

    bár a történetet egyáltalán nem befolyásolja, de az acsik kedvéért muszáj megtennünk:))
  • goso
    #769
    sztem sem olyan rossz bár nekem a vidámparkos meg a múzeumos rész tetszett nagyon :)
  • CroftManor
    #768
    hát..elég félreérthetően írtad.. Amúgy nekem se a kedvenc pályám. pl az jobban tetszett mikor a csaj bebújt az íróasztal alá xD
  • Prince23
    #767
    Megnéztem, végig is játszottam kétszer ezt a mappot (normal + realistic). Egyszerűen olyan unalmas ez a pálya h párja nincs :D
    Amúgy meg: Én arra értettem, hogy ubiséknak nem kellett volna erőltetni ezt az egy pályát :)
  • CroftManor
    #766
    akkor ne nézd meg ha nem tetszik, ennyi. Nekem tetszik.
  • Prince23
    #765
    Ez a pálya nagyon lerontotta a SC fonalat :S nem kellett volna betenni ezt a Vic Coste gameplayt.
  • CroftManor
    #764
    Én a conviction előtt, a double agent demójával toltam boxon és ahhoz képest a Conviction sztem nem túl nagy grafikai előrelépést mutat. Sztem a grafika 8/10. és bár ezen a videón elég ramaty minőségben vettem fel, de a hangulatra nem lehet panasz :)
  • atila4
    #763
    Mivel jövöhéten megjelenik csináltam warez topicot
    warez/off/spam
    Bannerba pls tegyétek ki
  • bcrics
    #762
    Check out,

    max payne és splinter cell izolációja az életben,Fura
  • Muttley
    #761
    Realistic-on megvolt. Elkezdtem újrajátszani, s hát izééééé mindent tudsz, hogy hol van...az ellenfelek nem túl nehezek, még így sem. Elég egy MK23SD és egy scoped MP5SD és gond nélkül jutsz gyorsan előre.
    Nagyon jó, hogy van ez a Deniable OPS. Tegnap éjszaka megvolt a St Petersburg Banya Realisticon. Az utolsó pálya elég ütős.
    Coop-ben haverokkal lesz ez még nagy feeling.
    Szavatossága ennek van igazán.
    Jól eltalált lövöldözős-sunnyogós mix.
  • Prince23
    #760
    4-5 db van. szal elég hosszúak...
    nekem az egyik pálya pl. 106 percbe telt realistic fokon.
    nem semmi mondjuk ez a mod.
    de volt amelyik 30 perc alatt is megvolt.
    Coopért bizony megéri venni:D ez a része legalább ér is valamit, ami a szavatosságát illeti.
  • goso
    #759
    igen valóban és os arra gondoltam hogy átbaszták szegényt és azért volt ez e köszi és bocs a "spoilerért" és az egész játék tényleg olyan mint egy film kár hogy ilyen rövid :(
  • Muttley
    #758
    A Denied Ops adott pályáján x db "proceed to next zone"-ig van. Nem tudom. Sajnos hiába menti el a játék az adott pálya kezdetén az állást, azt csak halál esetén indítja újra ONNAN. Ha kilépek a főmenübe, akkor kezdhetem előlről, az adott pályát. Elég idegesítő.

    Tudja-e valaki, h a Denied Ops adott pályáján hány "proceed to next zone" van?
  • Prince23
    #757
    Már jóval előtte is mondta ezt Grim. de mindegy. ott annál a résznél fölbaszta lambert "összeesküvés" elmélete.

    a düh miatt van egyébként. meg hogy egy kis filmes feeling is legyen közben :)
  • grebber
    #756
    Nekem nincs meg a game!De itt mintha már leirták volna azért mert nagyon dühös lesz és átmegy teminátorba kb és aki az utadba kerül kinyírod ennyi!

    #753:

    Double Agent számomra a legnehezebb SC az összes közül.Ott az ellenség bázisán amikor beépülünk soha nem tudtam mit kell csinálni.
    Azokat a részéket önállóan nem tudtam megcsinálni.
  • Rage47
    #755
    kösz a spoilert