1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Jobboka
    #674
    vki tudja, h a neveket lehet -e majd váltani vagy lesz 1 ubis profilod és az a neved is?
  • grimm13
    #673
    Nem várom ugyan azt a hangulatot :D Hisz a karakter célja sem a világ megmentése titokban hanem saját céljának megvalósítása úgy hogy akit lebuktat a saját kis összeesküvés elméletében az nagyot bukjon .Az igaz hogy mint a felsőfokú lopakodás híve ( szerintem a Chaos Teory óta nem volt ilyen ) sajnálom azt hogy itt elkezdtek egyszerűsíteni mert nem a bonyolultság okozta a játék filmszerűségének hiányát de majd ha lesz elég pénzem megalkotom a saját játékom :D Ha valaki akar beszállhat :D
  • Prince23
    #672
    Persze, megértem.

    Viszont azt a Convictionban várhatod gőzerővel... sose fogod megkapni azt az egyedi hangulatot... soloba persze
  • grimm13
    #671
    Nem nagyképűsködök de én pl. a Splinter Cell összes részét a legnehezebb fokozaton toltam :D csak azért mert úgy volt igazán élvezhető 0 hibával kellett megoldani mindent D:
  • Prince23
    #670
    Szerintem van az 8 óra is (nem rookien kell vinni), s ha a coopot beleszámítjuk majd, akkor tényleg 10-12 órás a Conviction.
  • grebber
    #669
    Többen is írták hogy elsőre annyi szal nem kell görcsölni!
    Coop résszel együtt viszont mert jóval több.
  • Prince23
    #668
    11

    Egyébként a videót az illető elbaszta a legvégén, mert saját maga lövi le a kommandósokat :D
    Egy darabig Sam halhatatlan, de ő eddig ött pöcsölt. Menni kell amúgy és az Y gombot nyomogatni, emrt a Mark and Execute ilyenkor, amikor Sam bácsi dühős, akkor automatikus. Éppen ez lett volna a videó lényege. és yt-n nem találtam más feltöltést :( Pedig ez lenne a lényeg benne. Na meg az, hogy már a vége. Azt gondoltam.
    És nem 5 órás a storija. nagy hazugság, amiket gs összehord.
  • Shep
    #667
    Hány küldetés van amúgy?
  • TitaniumRR #666
    Igencsak belefér a kategóriába még a Sniper Elite is, még inkább a S.T.A.L.K.E.R. Complete 2009, s ha jól láttam május végén jön a Sniper: Ghost Warrior is.

    Az igazi hardcore azonban a

    Death to Spies 1-2
  • Prince23
    #665
    Na ezt nézzétek meg :DD erről beszélek


  • Prince23
    #664
    Kb én is ilyen értékelést adtam rá. A grafika az tényleg inkább jó (nálam ez a 8/10 vagy 7.5/10)
    Viszont a hangok, fegyerhangok kivételével hozza a kötelezőt. nagyon egyedi zenéje van, meg kell hagyni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    majd amikor végeztél 3rd Echelonnal, majd szóljááá. ott elolvadtam, mondjuk az is hentelős rész volt, meg végre, ugye ott kapjuk meg az éjjellátónkat, de azt is leegyszerűsítve :((((( de a HQ-s részt igazi sc résznek tartottam, meg persze a megközelítését is. Tényleg lopakodnunk kellett, de túl egyszerűen. WELCOME HOME :DD A HQ befejezésnél az a zene valami istencsászár volt, és sam barátunk azon a pályán koppant egy hatalmasat, onnantól kezdve csak az Y gombot kellett használni (haha casual gémerek xd), amikor jöttek az ellenfelek, ja és persze halhatatlanok voltunk egy darabig, attól a dühtől, amit Sam kapott Grimtől tv-n keresztül. Nagyon kemény rész volt.
    Ha nem nézném mint SC-t, akkor simán 9 pont fölötti játék. de azért vannak kritériumok. így nekem nem lett 9 pont körüli gamma
  • Rage47
    #663
    de ez csak Wii, ha jól látom
  • zola2000
    #662
    Mellesleg aki teheti, és aki igazán kemény lopakodásra vágyik, annak ajánlom a techu: shadow assassint, (mivel sajnos a thief megszünt, a metal gear solidban több a video mint a játék, a spliner cellel meg látjuk hogy mi lett), más ilyen komolyabb cim azon kivül sajnos nem nagyon maradt...
  • Rage47
    #661
    Szerintem nincs türelme az emberek többségének Thief szintű lopadkodáshoz már, minden felgyorsult. ezt magamon is tapasztaltam, a régebbi játékok olykor túl lassúnak tűnnek már, ilyenek pl. egyes filmek is.
  • TitaniumRR #660
    Hívjuk ezt a játékot - ahogy Te is mondod - erős Convinction-nek és gyenge Splinter Cell-nek.
    Így kapunk egy 60%-40% akció-lopakodó játékot.

    Az ELSŐ (!) benyomások:

    A játék ebben az új műfajában NAGYOT ALKOTOTT.

    Az új ízek mindig kis megszokást igényelnek. 2002 novemberében furcsa volt, hogy egy szupertitkos kommandós ügynök, aki ultra-spec kiképzésen vesz részt, halálpontosan céloz, lő és öl, VISZONT közelharcban lassú és együgyű. (Lsd. beszédülős fejkönyöklés) Ezt megszoktuk, majd jóval később jött a Chaos Theory, ahol a késsel már egész gyors volt Sam Fisher barátunk. Most elvették a kést, viszont kaptunk helyette egy gyors és kíméletlen közelharcot. Egyben ez a játék egyik a fő erőssége.

    (+) pontok:

    - A fent említett intenzív, brutális és gyors közelharc
    - Nagyon jó a szöveg és zene - előbbi az ellenség részéről cenzúra mentes, modern gengszter dumát ad vissza. Adja a hangulatot bőségesen.
    - Mark & Execute - olyan ez mint a keréken 170 LE-s sportmotor, ha nem húzod, nem megy - ha nem túl gyakran használod, szintén feldobja a hangulatot.
    - Grafika: Inkább jó, mint rossz

    (-) pontok:

    - A lopakodás - tényleg van, viszont - nem olyan mint a korábbi részekben. Elnagyoltabb.
    - Sam mozgékonyságát eltúlozták. Még nem vészesen idegesítő, de a csöveken, párkányokon valószínűtlenül gyorsan mozog, mászik.
    - Eltűnt a késgyilok
    - Nincs áldozatelrejtés
    - Fedezékből-fedezékbe mozgás: vegyes érzelmek. Nem túl gyakran használva jó, gyakran használva idegesítő-futószalag érzés. Saját döntés
    - Kretén Józsika féle kültéri reklámtábla utasítások. Biztos megszokható, engem egyelőre nagyon zavar.
    - Felfedezés esetén az ellenség csak az adott térségben lesz teljes készültségben és keres. Rendszerint kötött útvonalon mozognak. Egy emelettel feljebb ellenben, mintha misem történt volna.
    - A Sam után kutató ellenség keresi-keresi őt, de néhol langyi. Nem szaggatják szét magukat, hogy megtalálják Sam-et.
    - Sötétben-fekete fehérre válik a kép. Megszokható, de Sam-et macskalátással ruházza fel. Nem valósághű. Drasztikus gépigény növekedés nélkül viszont nincs jobb javaslatom.
    - Felfedezési ponton hologramkép hagyás: 50-50. Hangulatos akció érzést ad talán. Megszokható.

    Összefoglalva: Első pálya után: 8.5 pont - JÓ lett a játék. Viszont pl. egy Ultra-Realistic szinten még sok minden belefért volna. :)
    Casual rétegnek és Stealth-fanoknak egyaránt. Minden akciódöntés a játékoson múlik. Azért a lopakodást kedvelőknek javaslom a helyből Realistic szintet. :)
  • Shep
    #659
    A piac ezt a butítást diktálta, viszont ha eltekintünk a SC címtől akkor lehet, hogy nem is olyan rossz játék (majd kiderül). Ha lopakodni akarunk ott a Thief, vagy a régi részek. Ez meg ilyen Hollywoodi akció filmeket megszégyenítő egyszemélyes mindenkit lerúgok látványos árkád akció lett (azok alapján amik a videókból és az elmondásokból leszűrtem). ami nem feltétlenül baj, csak hát ugye nem ezt szoktuk meg. Mondjuk szerintem még mindig jobb, mint a Resident széria ahol 15 (lehet kevesebb kicsit) év alatt a grafikán kívül annyi változott, hogy a hangulat sem az igazi már és totál lineárissá tették ergo a végletekig butították a dolgot, SC-nél azért jobb a helyzet, mert egy új irányvonalat céloztak meg ami aztán, hogy profitábilis lesz-e majd kiderül.
  • Lunki88
    #658
    Hát ezek után én már csak az új Hitman-ben bízok, ha kijön egyáltalán. Ezt most nem sértésnek szánom, de a hozzád hasonló játékosok miatt lett így lebutítva ez a játék is.
  • bakvarnyu
    #657
    hát én már vén fasz vagyok de amióta rákaptam a multis FPS-ekre már nekem se nagyon van ezekhez türelmem Múlt héten a Hitman 3-mal próbálkoztam és az agyamra ment, hogy nem találok ki egy böhöm nagy épületből, úgyhogy delete
  • Muttley
    #656
    A koroddal együtt a realitásérzéked és a véleményed is fog változni. Idővel. Elvileg...
  • Prince23
    #655
    Akkor arra van más játék, ennyire egyszerű :)
    TC SC a lopakodásról szólt, mindeddig :(
  • TaRka0107
    #654
    De próbáltam már mindegyiket amit felsoroltál. SPCDA-el azért nem játszottam sokat mert nem ment a gépemen, a mostanin valószínűleg menne. Nem az hogy utálom a lopakodást de azért egy kis változatosság se árt.
  • wedge31
    #653
    Gondolom még nem probáltad az elözö részeket vagy mondjuk egy Thief/Hitman féle játékot akkor nem kérdeznél ilyet.

    Ne egy huszad rangu PB játékból indulj ki ha jól van megcsinálva a lopakodás nagyon izgalmas tud lenni.
  • TaRka0107
    #652
    Én nem tudom ti mit szerettek ennyire a lopakodsában. A Prison Break játékban már a f*szom tele van a sok lopakodással.... annyira unalmas. Meg gondolj bele hogy ha nem ölsz meg pár embert akkor visszafelé hogy jutsz ki az adott helyről? Akkor is lopakodsz? Lehet hülyeség... saját vélemény...
  • Rage47
    #651
    ez jónak számít sztem
  • zzeN
    #650
    GT Review (8.9).
  • Prince23
    #649
    Osztott képernyőn próbáltuk, szal kb van értelme. bár ott is sunnyogunk és meg kell ölni az krapekokat. ez nem tetszik benne. én úgy szeretném teljesíteni az adott pályákát akár coopon akár soloban, hogy 0 ember veszteség nélkül teljesítsem. ez nem jött be.

    Éppen most nézem a külföldi szaksajtókat a gamepodon, és nekik speciel tetszett a SCC. Xbox értékelésnél egy 8.2/10 adok rá. Pc-re meg várok.

    Mert nem azt mondom h nagyon szar a SCC, hanem nem SC franchise méltó. Pl egy loapkodós játékban hadd ne kelljen már pergős üldözösdit játszani... Mondjuk az a rész nagyon is tetszett, csak érted, az nem lopakodás, nem SC, az SC-t nem a pörgősségéről szerettük, hanem a racionális eljárást kerestük, lassabb játékmenetet. Épp ezért ütött sokunknál ez a fajta játékmenet. Casual van ez van. ezt kell szeretni.
    És mondanom sem kell, h a gamma xbox exkluzív minden tartalmak terén. Ha fog jönni, először azon jelenik meg. aztán pc-re ki tudja mikor, de legalább megjelennek.
  • Muki100
    #648
    "Multi miatt érdemes megvennünk..."
    Próbáltad is? Gondolom ha a 3. részt tekinted ideálisnak akkor annak a multijával is játszottál. Érdekelne hogy az újról mi a véleményed.
  • ajem kisa
    #647
    Sajnos ez van, az autókat is "okosítják", de szerintem csak azis azok az emberek miatt, akik képtelenek bazmeg behuzni a kéziféket, vagy az ablaktörlőlapátot elinditani, vagy nehezükre esik, ezért automatizálnak már minden xart!
    Én jobban szeretem rángatni a kéziféket ahol akarom, és lehetőség van rá, nempedig egy gomb benyomására műxik, az ablaktörlőt is qrvanehéz elinditani..stbstb., de, hogy szemfisert is csak vinni kell A-B pontig gondolkodás nélkül...faxom! És ez csak rosszabb lesz, de nekünk már mindegy, ugyis világvége lesz 2012-ben!
    Majd megveszem akkor amikor majd 2-3k-ért osztogatják, vagy majdha 1 pakk ásványviz mellé lesz ajándék! lol
  • tmisi
    #646
    Hát pedig sokkal értelmesebb volt az eddigi SC játékmenet, legalább kellett gondolkodni egy picit. Sok 10 év alatti gyereknek fogják ezt megvenni és nem elég, hogy erőszakos a játék, még butulnak is tőle, mert csak menj és lőj a feladat. De ha erre van igény...
    Amúgy ha valaki kíváncsi, hogyan lehet még lopakodós játékot butítani, próbálja ki a Prison Break-et (A szökés). Space, egérgomb, space...
  • tigeroo
    #645
    nálam a splinter cell 1-et nem lehet felülmúlni. az akkoriban nagyot szólt... :)

    a zenéjétől a mai napig libabőrös lesz a hátam ha rágondolok
  • Prince23
    #644
    Amúgy végigvittem, nekem a story 8 órába került kb. a vége nagyon tetszett a modern warfare hangulat ellenére :(
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam lány, Sarah él, egy kibaszott összeesküvés elmélet tanúja Sam a 3. Echelon miatt, dtb
    Szal kicsit döbbentem. Az ember várná a the end feliratot, erre még közel sincs vége. Jól megoldották. Passzolt volna ha mondjuk 12-15 órás lenne a singleje, ütött volna. A splinter cell hangulatot teljesen kinyírták, én mostantól kezdve Conviction címként említem ezt a játékot, hisz nem méltő arra. Hogy miért? mindent kiölt Beland úr a játékból. Az esetek 80%-ban rambóztam bassza meg :P A CT meg a DA küldetései meg csak úgy magától jöttek a lopakodások, egyszerűen jól voltak megírva azok a részek programilag. Nincs mese:D Ennyire hentszar legyen ez a kibaszott játék , hát nem tom...
    Multi miatt érdemes megvennünk, de aki solo rajongó meg Sam Fisher fan, az inkább felejtse el az egész SC sorozatot, és kezelje egy casual rétegnek szánt, ÖNÁLLÓ játéknak. Annak tökéletes.

    Hangulat: 8
    Játékmenet: 7
    Kezelhetőség: 7 :DD rohadt kontroller :))
    Szavatosság: 7.5
    Hangok: 8
    Grafika: 8
    Sam nem jött, helyette pedig kaptunk egy idegbeteg Jason Bournet 20-on éves külsővel.

    ui:
    Chaos Theory mindenek felett! ezt nem überelték.

    :D
  • Sound
    #643
    A pénzedért cserébe contentet kapsz. Az hogy ez a tartalom mekkora, az lehet kérdés. A 45órás ME2 vs. 5órás SC:C single gameplay. Persze van coop, meg van ez meg van az, adjunk hozzá még 10 órát, vagy még 10 órát.

    Mind a kettő TPS, az egyikbe átvezető animok vannak, a másikba beszélgetős l*faszságok. Szerintem nem egy rossz összehasonlítás.
  • Rage47
    #642
    én nem a játékokat hasonlítottam össze, hanem a játékosokat:) grat
  • grebber
    #641
    LOL grat összehasonlítasz két full más játékot.
    ME2 kalandgame sok sok melléküldivel bolygokkal.Itt mit választasz?Lószart sem.
    Torrent site-okon lehet olvasni hogy igen első normálon kb 5 óra a game single része!
  • Rage47
    #640
    http://www.sg.hu/cikkek/73696/5_oras_splinter_cell_conviction_jatekido
  • HeadHunter86
    #639
    Azért ne felejtsük el hogy ott a co-op is. Ami a single előtti részt meséli el. Szóval szerintem azt az 5 órát megduplázhatjuk. ÉS még erre jön rá a nagy újrajátszhatóság, és a maradék 3 multi mód. Szóval nem rossz ez így már.
  • Shep
    #638
    Mondjuk ebben van valami :)
  • ProGabe #637
    +1

    régen szerettem az ubit, de mostanra már nagyon elszaladt velük a ló. "magasról lehet nagyot esni": majd megtanulják a franciák is
  • Rage47
    #636
    várjuk azért meg míg, többen végigjátszák:) ne olyanokra hallgassunk, akik a Mass Effect 2-t is 10 óra alatt "kipörgették"
  • Lunki88
    #635
    Állítólag a solo és a coop kampány együtt 10-12 óra.