1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • mikiking
    #840
    nincs,max felirattal
  • Matthew Baker
    #839
    Van rá esély hogy megjelenik valamikor magyarul a játék?
  • Muttley
    #838
    Tény, h a tendencia, konzolt több hülyegyerek vesz, mint high-end pc-t, de

    Ha lenne normális taktikai FPS konzolra, azt is egészen sokan tolnák.
    Erre persze okosok mondják: nincs elég gomb hozzá. Az OF: Dragon Rising óta tudjuk, ez NEM IGAZ.
    Kérdezd meg tőlem, h 3 havonta nyüstölöm-e Emaillel Miloslav Cinko-t az idea games-től, hogy várható-e az ArmA 2 konzolra. Kérdezd meg azt is tőlem, hogy mit válaszolt eddig.
  • alan wake
    #837
    én is nagy splinter rajongó vagyok,ugyhogy vagy nagyon tetszeni fog nekem a játék vagy nagyon nem.majd megjátom ha lesz crack.nem akarok fárasztani senkit warezzal,pedig lenne 1-2 kérdésem.
  • SubZero911
    #836
    Azt, hogy konzolos fos, kicsit átvitt értelemben gondoltam. Éppen arra akartam kilyukadni, amit előttem kifejtettek, vagyis a negatív tendenciára. ld. konzolosodás (Egyszerűsített, arcade jellegű puffogtatás). Bár nem vagyok konzolos -így egyértelműen elfogult vagyok- de konzolon inkább tolják a lövöldözős agyatlan puffogtatós, mint mondjuk a Commandos összetettségű játékokat !!??
  • goso
    #835
    én nekem lehet hogy rossz a szemem de azt mintha észrevettem volna hogy itt vannak olyanok akiknek van xbox uk és már végig játszották a game-t és gondoltam ők kipróbálták vagy valami de mind1 és köszi Lunki88
  • HeadHunter86
    #834
    Lehetne már péntek, én már félre rakattam magamnak egy példányt. Aztán majd innen sg-sek közül tolhatjuk Co-op-ban, szombat körül, mire kivégeztem a single-t :)
  • Lunki88
    #833
    Igen, van benne osztott képernyős coop.
  • Rage47
    #832
    áh, jöhetne már vmi demó.
    az autorunos installermenü gombhangjai nem tetszenek egyébként, nagyon konzolos :|
  • Prince23
    #831
    Mondtam már amúgy lentebb is, szidtam, de azért szeretem. coop miatt megéri. ennyi.
  • Rage47
    #830
    aztán minek, hogy utána koppanjunk? egész eddig szidtad:D
  • Prince23
    #829
    Na így értettem én :)

    nem előrendelhető, hanem már megrendelhető :D
    szal vigyétek mint a cukrot
  • grebber
    #828
    Majd 5000környékén rakdosom de nem itthonról!
  • zzeN
    #827
    Mától lehet "kosárba rakni".
  • Rage47
    #826
    már 2 hónapja
  • grebber
    #825
    Mert?? Már elég rég óta kint volt a galaxisneten!
  • Prince23
    #824
    Na már előrendelhető a SCC:D
  • MerlinW
    #821
    Ezt a PC-s topikban megjelenés előtt nem igen tudhatjuk:)
  • goso
    #819
    lehet e egy xboxon 2 en játszani a convictionnal?
  • HeadHunter86
    #817
    2
  • dodika28
    #816
    Sziasztok
    Hány fős lesz a coop a Convictionban?
  • CroftManor
    #815
    boxon kissé azért nehéz mert ugye controllerrel kell fejbe lőni az ellent, nem egérrel odahúzod és annyi. de idővel azt is meg lehet szokni és utána simán megy
  • Prince23
    #813
    Gyakorlatilag már csütörtökön kapható lesza boltokban, kiváncsi vagyok hogy nálunk vajon megjelenik e hamarabb. mint pl a empire tw vagy bc2. utóbbit március 4-re ígérték az europai megjelenést illetően, azt sokan tolták a US premierjével egyidőben már
  • Rage47
    #812
    olyat is olvastam, hogy nagyon nehéz a splinter cell, most ez megint relatív :)
  • HeadHunter86
    #811
    Ac2-ben ami zavart hogy kivették a toogle high profile-t. Amúgy bill+egérrel is el lehetett vele játszogatni, nem volt olyan gáz. Mondjuk a kontrollerr miatt csak 4 fegyónak volt gyorsbillje XD
    SC-t meg Legnehezebb fokozaton kell tolni, jól átgondolva kit hogy ölsz meg. Kilesve ez őrök útvonalát.
  • Prince23
    #810
    Sőt PC-re ez a fajta irányítás egyenesen félek. ajjaj.... túl könnyű lesz, nagyon úgy vélem.
    Mivel boxon is eleve hótkönnyű. ilyen még nem történt velem, h controllerrel már lassan úgy"mozgok" mint az egérrel PC-n. ezért is nagyon félek, h pc-n túl könnyű lesz:S

    Bár az AC 2 irányítása a két gép között ÉG ÉS FÖLD. Szigorúan kontrollerrel kell játszani azon.
  • Rage47
    #809
    mikor innovatív volt (pl. BG&E) mindig rosszak voltak az eladási mutatók. gondolom negunták, és inkább ontják a felfrissített folytatásokat, azzal kevesebbet buknak
  • DarkSector
    #808
    Ebben az évben az Assassin-ra gyúrtak ennyi.
    meg lehet hülyeséget mondok, de ez nem a multi meg coop-ra lett kihegyezve?
    mint a cod meg ienek, hogy a single csak egy körítés?
  • DarkSector
    #807
    lehet igaza van , csak nem mintha 1-2 ember véleménye felba..na, de miért mindig ha valami nem tetszik valakinek, akkor szar konzolos játék.
    nem lehet megérteni, hogy pc-n is ugyanolyan szar, ez nem a gép hibája, ha azon múlna, akkor megcsinálhatták volna rendessen is, hosszabb single-vel.

    ezt kéne már kicsit mindenkinek felfogni, hogy ha játékmenet nem tetszik, akkor szar UBISOFT, aminél jelzem hogy ezmellett szerintem inkánbb az Assassin 2 volt a fő project, de hagyjuk.
    szóval ennyit erről. Rosszul fogalmazott ahhogy mondod.
  • tigeroo
    #806
    ez van. pedig nagyot nőtt ez a francia cég pár éve a szememben. de ugylátom a profit fontosabb az innovatív ötleteknél
  • Prince23
    #805
    so-so. de igaza van, ezt azért vegyük figyelembe. csak kicsit csúnyán fejezte ki magát :)

    SCDA konzolon egyébként nagyon is remek, tökre olyan az "irányítás" mint pc-n. kellemeset csalódtam, nem úgy mint a SCC esetében. tiszta full árkád szar az egész:)) két méterről el lehet kapni az ellent pl. na de rosszaságai miatt is szeretjük a gammát. főleg coopba eszméletlen lesz!!!
  • Seth
    #804
    Azt ugye tudod, hogy a Splinter Cell az xbox-on kezdte a pályafutását,jópár hónappal a pc verzió megjelenése előtt? Gondoltam megemlítem, hamár így konzolos fosozol
  • SubZero911
    #803
    Nem azért a 20 fillérért, de ezt igen ratyi. Teljesen arcade, semmi életszerűség.... konzolos fos lett ez is....
  • CroftManor
    #802
    hát igen, végülis én is filóztam h megvegyem e boxra, de végül megvettem és marha rövid :( de azért ettől eltekintve jól el lehet vele játszogatni, csak boxon szívás a coop mert gold előfizu kell hozzá..
  • Prince23
    #801
    baromság.
    Inkább jobban elhiszem h a SCDA szaggatna, nem pedig a Conviction
  • Rage47
    #800
    ja amúgy azt irta a procimra a játék, hogy low, "biztos el akarom-e indítani" -.- AMD x2 4200+. én azt hittem UE3 engine-je van, Mass Effect 2 fullon megy vele.
  • Rage47
    #799
    nem akarok reklámozni itt
  • Rage47
    #798
    nincs key sehol, preorderben lehet még csak venni SC-t
  • grebber
    #797
    Hol veszed ezt a keyt??

    onlinekeystore-on 6700Ft!
  • Jobboka
    #795
    fel ám :D