1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • goso
    #754
    sziasztok amit nem fogtam fel hogy amikor vagyok a Grimnek a régi irodájában és mondja hogy a "lányom" nem halt meg akkor átváltozik sárgára a kép és automatikusan bejelöli erre a mark and executivra vagy mire az emberkéket és automatikusan le lehet őket lőni Y al ez miért van?
  • Prince23
    #753
    Bő 5 nap múlva megjelenik a SCC. addig is kinek melyik az etalon sc top 4-5? na én leírom

    1. Chaos Theory
    2. Pandorra Tomorrow
    3. Double Agent
    4. SC

    amúgy most a SCC-t kb a 2 és 4. hely közé sorolnám be. Amúgy meg most tolom a DA-t megint, és mintha tetszene nekem. eddig 85 pontot adtam rá, már ennél biztosan többet kapna tőlem, de csak picivel. Csak ne lennének azok a fránya JBA HQ küldetések.
  • wedge31
    #752
    Majd péntektöl mesélek neked...
  • grebber
    #751
    Nem olvastam el nem adok nagyon mások véleményére.Kipróbálom és akkor majd én eldöntöm számomra milyen lett!
    Sajna elég sokat kell majd erre a kipróbálásra várni :(
  • Prince23
    #750
    Ezt nem csak én gondolom így egyébként, egyébként elolvastad a fórumát ? :)

    amúgy vágom
  • grebber
    #749
    A lighthouse pálya az mekkora jóság már időre gyilok nélkül! (A legjobbon 3:39):D
  • Akranor
    #748
    Én ehhez csak annyit fűznék hozzá,hogy pont tegnap nyomtam végig(újra) a Chaos Theory-t."Lopakodás" hmm.. tetszetős,hogy 1-2m távolságból bárki mellett el lehet menni. Itt persze most nem a full sötét eseményekre gondolok... 0 kill van 3 pályán asszem. Sam-et is idegesíti,hogy senkit se tehet el láb alól,mert a főnökei megtiltották :P Engem meg pláne :) Anno ha bátran lehetett volna mészárolni sokan "mészárkodtak volna". Viszont az utolsó 2 pályán már nem volt tilalom. :D Ott a "lopakodás" már semmire se volt jó. Ettől függetlenül baromi élvezetes még most a CT.
  • grebber
    #747
    "Ne legyen már tökéletesség"

    Szerintem legkevésbé sem te fogod eldönteni kinek mi a tökéletes nekik ez ezek szerint ha 10-et adtak rá.
    Van akinek olyan az év játéka amit én arra sem méltatok hogy egy trailert megnézzek róla vágod??
    Ahogy ember annyi féle vélemény!
  • Prince23
    #746
    De épp ez a bajom, egy online játék magazinnál [ipon, ph, sg (?)] ne legyen már tökéletesség :) A 10 pont a maximum és a tökély jelképe.

    Meg az nem tetszett amikor ilyet kijelentett, hogy a CT-nek lőttek, itt a legjobb SC rész a Conviction képében. Hát közel sem az. Lopakodásban egy nagy nulla az egész játék. Majd meglátjátok:) Mondjuk én már 4x KO-ztam a gémet, egyszer normal fokozaton (baromi csalódás ért, majd 3x realisticon: na és eljutottunk oda, hogy megszerettem a gémet, mint AKCIÓ játék). Meg írták is, jól járunk, ha mindenkit elteszünk lábalól. nos ebben a teszternek nagyon igaza van. És eljutottunk oda, h a SC közel sem erről szól ugye bár. Majd meglátjátok ti is, egyszerűen nem fogtok tudni elmenni 0 kill-el, mert annyira játszatja magát a játék. Ez pozitívum dolog persze
    Annyiban jó a játék, hogy RAGADOZÓ módjára kell viselkedjünk. de megint ugyan csak arra jutunk, hogy az esetek 80%-ban tényleg rambóznunk kell emiatt. Nagyon sokszor éreztem Samen, hogy ő egy tökéletes Predator, aki össze van gyúrva Bruce Wayne-el ( most nem Batmanre asszociálnék) és Jack Bauerrel.

    SC fanként nézve 7-7.5/10 ér a gamma számomra.

    Nem SC fanként, akció casual gamerként (:D) pedig simán megadom a 9-9.5/10 neki.
  • Jobboka
    #745
    ott a látványról van szó, nem csak a grafikáról.... látványba minden beletartozik, igazad van a grafika is benne van, de a hud, a menü, az effektek és még sorolhatnám.
  • TaRka0107
    #744
    Én ahogy néztem a videókat, jónak tűnt a grafika...
  • grebber
    #743
    Ez az ő egyéni véleményük.Ha nekik perfekt akkor nem fognak mást írni!
    Mindenkinek más tetszik nincs ezzel semmi baj!
  • Viktor9202
    #742
    Szerintem inkább várjuk meg míg mindenki játszott már vele, és utána értékelgessünk... Az eddigi képekből és videókból (legyen az Xbox-os verzió) nekem nagyon tetszik. Igaz hogy nem a régi megszokott Splinter Cell hangulat, de én azért bízok benne. De hát jobb félni, mint megijedni
  • Prince23
    #741
    Ipon 9/10

    LOL grafikára 10/10? ha a hangokra adott volna ennyit, akkor hallgatnék (Sam, Grim, Lambert, Reed, kiválóak! ja és a zenék is) :D

    a grafika egy gyenge 8-ast ér. Szavatosság meg 9 pont körüli sztem !
  • Rage47
    #740
    tied el van nyújtva
  • Prince23
    #739
    Nem is 720 hp-s ...
    ugyanaz a minőség
  • Rage47
    #738
    rendes minöségben:)
  • Prince23
    #737
    Uplay trailer
  • Prince23
    #736
    Biztos tervezik a köv Sc részt, kell egy rosszfiú előtmény kidolgozottsági mérce vagy mi :D
  • CroftManor
    #735
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként aki a demóban benne volt az a szőke hosszú hajú csávó, akit kinyírtunk a demó végén, azzal a teljes játékban mi lett? mert összefutottam vele, de nem öltem meg. Azt kifelejtették a játékból?
  • Muttley
    #734
    Naná. PC-n a SCC még kint sincs.
    A régi részek jöttek xbox classic-on.
    PC-n meg nem kell hozzájuk erőmű.
    Ha teheted, érdemes kiprószálni őket.
  • Prince23
    #733
    nem fog semmit sem nyújtani. nehezebb a játékmenet. egy-két pisztolylövéssel kinyírnak. ennyi az egész.
    Már kétszer kitoltam realisticon, akár hogy próbálnék lopakodni minden pályán nem jön össze. Kivéve a Third Echelonnál. ott végre lehet áldozat nélkül lopózni.
    Persze lehet minden pályán lopakodni, csak sajonos NEM TARTÓSAK!!!! ez a baj vele.
  • CroftManor
    #732
    na akkor kipróbálom ma azon, hátha nyújt plusz játékélményt :) am ha nem akkor megveheti tőlem akinek kell.
  • Akranor
    #731
    ha jól emlékszem 3. Realistic az kell a népnek :)
  • Rage47
    #730
    hány fokozat van?
  • Akranor
    #729
    A készülék Ultrafrekvenciás hanghullámokat jelenít meg.Ezt mondja is a kövér kis pacák az animációban..ezért látsz át impulzusonként a falakon,de ha mozogsz szart sem látsz közben vele :P Durva nagyon :) Real fokozaton meg valami iszonyú milyen az AI :) lehet annyit lopakodni sőt nagyon is kell...
  • Prince23
    #728
    Mivel ki tesz mindent az az éjjellátó, ennyire leegyszerűsítették.
  • samsung123
    #727
    igen gondoltam, csak sajna alternatíva nincs, se hő se semmi, ha nem használnám, nem lenne splinter cell, evesztené ezt a filinget is :(
  • wedge31
    #726
    Arra gondoltál hogy nem használod ? és akkor mindjárt nehezebb lett volna a játék.
  • samsung123
    #725
    szerintem jó játék lett..csak! van ez a röntgen látásunk mindenen átlátunk az enemik meg fehéren világitanak..szinte felesleges ajtó alatt benézni, tapadó kamerát használni, körbejárni a terepet hogy merre lehet enemy...bekacsolom és már mindenki látok 3 falon keresztül, sőt azt is hogy mi robban fel és hogy mit kell lekapcsoni kikerüni stb...na ez hihetetlen nagy segitség! és erről beszélek(bszélnek) mikor ezt a játékot már könnyítették az elősző részekhez képeset!(az tudja aki játszott az előző részekkel)
    jól ki van találva hogy röntgen kütyü, de kérem ne világitsanak már az enemyk mint egy karácsonyfa és 50m is látom őket. meg csak ez a nézet van! mert igy felesleges a hő az éjjelátó stb..
    ezt tartom nagyon nagy könnyitésnek, de maga játék ettől eltekintva fasza! AZ SC4 ban nagyon nehezen lehetett elkapni az elenfelet közelről, és különösképp örültem hogy ezen változtattak, mostmás nem kell centire kiszámolni, hanem elég tényleg 1 m-re odamenni és elkapni ami nagyon jó!
  • CroftManor
    #724
    én boxon játszom nem pcn.
  • Muttley
    #723
    ebbe ennyi fért
    jáccccccá ezzel
    hosszabb, izgalmasabb, lopakodáshoz jobban közelebb áll
  • nagyi87
    #722
    mikor jelenik meg kb pc-re?
    köszi...!
  • CroftManor
    #721
    hát ahhoz képest h szombaton vettem, tegnap este ki is toltam. És nem voltam rutinos se mert nem játszottam az előző részekkel, azért ennél kicsit többet vártam ettől a játéktól, ha már annyit tervezgettek rajta.
  • grebber
    #720
    Az csak kamu volt!
  • CroftManor
    #719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel én nem nagyon játszottam az előző részekkel, így egy két dolgot nem értek. nem arról volt szó, h a lányát vki szándékosan elgázolta? Mert ahhoz képest nagyon is él a játékban. Kimentettek helikopterrel az egyik pálya után.
    illetve nem akar vki coopozni?
  • Rage47
    #718
    még nincs
  • Rage47
    #717
    még nincs
  • nagyi87
    #716
    !Hali, jól gondololom vagy rosszul h ez van pc-re is?
  • Prince23
    #715
    Tarolt angliában + egy videóteszt