1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • mflex #514
    Hát jah! Ezt főleg most vettem észre a metro 2033-nál, mert tegnap voltam vendégségben az egyik barátomnál, aki boxon nyomja. A különbség, ég és föld volt a PC javára, ahhoz képest a box verzió egy "kimosott" okádé volt. :D
  • Rage47
    #513
    ennek amúgy örülök, nem kell fejlesztenem hardvert, ha jól megírják a pc-s portot:)
  • Muttley
    #512
    Agyonvertek és még mindig hallucinálsz vagy megnézted a Hős c. filmet?
  • Kandurex
    #511
    Sajnos már fogja a konzol generáció, 2005. BOX hardverhez kell igazítani a dolgokat. :(
  • Rage47
    #510
    én úgy értettem, hogy a régi részeknél mindig észrevehetően sokat fejlődött a grafika, most meg kezd lassulni a fejlődés.
  • Kandurex
    #509
    Szerintem egész jó a grafikája, legalábbis a boxos demóból ítélve.
  • Rage47
    #508
    konzolok miatt butítani kell. régebben sztem nem volt ekkora konzolőrület, és minden SC résznél frissíthettem a gépemet:D
  • mflex #507
    Az SC mindig a lenyűgöző grafikájáról volt híres, a hangulatával egyetemben, szerintem 2010-ben, a képek alapján ez korántsem lesz grafikai gyönyör, de lehet, hogy kellemesen csalódok... remélem.
  • Rage47
    #506
    azt nem mondanám, hogy 60 évesen, de 50 körül még igen
  • Prince23
    #505
    50+ évesen is? hát nem tudom. de a mozgáskultúra lehetne azért reálisabb. de legyen ez a legnagyobb hibája.

    a demo alapján a full lopakodás amúgy sajnos nem jön be, mindenképpen el kell tennünk lábalól az ellenfeleinket, remélem a teljesben 0 killel is végig lehet majd vinni a gémet, mert akkor bajok lesznek, ha nem.
  • Rage47
    #504
    egy harcedzett, állandóan sportoló, harcművészeteket mesterien művelő ember simán tud így mozogni. tapasztaltam élőben, szal:)
  • Prince23
    #503
    Kipróbáltam a demót a Liveról, meg kell hagyni jóra sikerült, csak nagyon gusztustalanul gyorsan mozog Sam Fisher cirka 50 éves létére. lehet lopakodni, de rambózni is. A fegyverek kidolgozása közepes, így inkább sunyizzunk majd a teljes gémben. és a lehallgatásokat célszerű megvárni, aztán utána cselekdni (pl amikor 2-3 katona beszélget) a kihallgatások meg egyszerűen zseniálisak, ki lehet használni a környezet adottságait. kis betekintést nyerhettünk e felöl, hiszen így kezdődik maga a demo.

    9/10 előzetes alapján. de vegyük azt is figyelembe, hogy casual gémerek előnyben

    demo gameplay
  • Shep
    #502
    Megnéztem jótúbun a demo végigjátszását. Hát nem tudom, nekem ez így kevés, nem tudom eldönteni ,hogy megvegyem-e vagy sem, pedig terveztem ,de a video alapján egy sima hent játék, pár hangulatos elemmel, ami nem feltétlenül baj, de pl. nem láttam azt a beront és lealáz 3-4 fazon puszta kézzel akciót sem amit előszeretettel mutogattak a videokban.
  • grebber
    #501
    Splinter Cell: Conviction exclusive interview - PC version is a console port with extra quality features
  • grebber
    #500
    Tudják ők nagyon jól hogy pc-re ha valakinek szándékában áll megvenni az a warezt használja "demónak".
    De mivel nem fogják feltörni tökmindegy van-e warez vagy nincs.
  • ProGabe #499
    így még kevesebben veszik, mert

    1: "ennyire szarnak rám, aki megvenné? kapják be!"
    2: "hm, biztos azért nincs demo, mert optimalizálatlan, irányíthatatlan fos lett a PC-s port"
    3: "nem tudom kipróbálni? akkor honnan tudjam, hogy menni fog-e a gépemen?!"
  • grebber
    #498
    Mert pc-re alig veszik így azoknak adják ki akik fogják is venni.
  • Kongy
    #497
    Megmondaná vki h MIÉRT NINCSEN PC-S DEMÓ???? Kezdek félni h késni fog...
  • atila4
    #496
    gépigény
  • Muki100
    #495
    Az a coop az egy egyszer végigvihető kis prológ, ráadásul tudjuk, hogy képesek azt is működésképtelenül kiadni. Az SvM multi a játékipar egyik leginnovatívabb kezdeményezése volt, és csak a tutorial, illetve spórolt fejlesztés híja hogy nem lett sokkal nagyobb siker. Egy pár primitív, már a bejelentésétől fogva csak szidott móddal ezt nem lehet pótolni.

    A kivetített feliratokat én személy szerint baromságnak tartom, teljesen nevetséges ahogy 25 méteres betűkkel látod egy ház falára ráírva az öböl túloldalán, hogy "osonj be xy épületbe". Ugyanígy az LKP rendszer kihangsúlyozására se lenne ennyire szükség, ez elvárható lenne ettől a játéktól anélkül is, hogy nagy fehér hologramokban látnád magad.

    Az értelmes történet talán meglesz, bár nincs egyszerű dolguk a 4. rész katasztrofális történetmesélése után.
  • ProGabe #494
    multi hiánya?

    teljes co-op kampány lesz benne! egy SC-ben mégis milyen multira vágyik az ember? ha sötétben osonás kell csapatban, akkor elő lehet venni azt a részt, amiben ezt már tökéletesen megcsinálták

    az a célzórendszer meg egyrészt nem úgy működik, hogy akármikor tudod használni, másrészt meg nem kötelező! lehet hagyományos módon is harcolni, ill. SC-hez méltóan végigsunyítani úgy a pályán, hogy az ellen azt sem tudja, hogy létezel

    ezeken felül kapunk egy igen innovatív rendszert (a pályára projektált feliratok, visszaemlékezések), értelmes történetet, jól megkomponált (interaktív)átvezetőket, fasza kameramozgással, stbstb
  • Rage47
    #493
    érdekes, mert senki nem veszi észre, de mikor mondom nekik, egyből megvilágosodnak :p
  • Kandurex
    #492
    ...ilyen kritikát még nem olvastam :) hirtelen megállt a szoftver feldolgozás nálam :D
  • Rage47
    #491
    most ez mi?:D egyetértesz velem, vagy hülyének nézel, vagy mi:D
  • Muki100
    #490
    Leginkább a multi hiánya miatt, de a single része is leegyszerűsítettnek tűnik. Valójában nem előrelépés lesz a sorozatban szerintem, hanem lejjebb viszik a színvonalat és "könnyebb" lesz játszania annak is, aki egy hagyományos Splinter Cellben nem annyira boldogulna.

    A védelemről meg csak annyit, hogy a 3. rész is a hírhedt Starforce-al volt ellátva annak idején, ami jópár hónapig nem is lett feltörve, mégis a cooptól meg egy-két állítólag tönkretett DVD meghajtótól eltekintve másra nem igen lehetett komoly panasz.
  • Kandurex
    #489
    ...hát...
  • Rage47
    #488
    én nem vagyok elégedett a fegyverek tartásával. nagyon bénának tűnik :(
  • Kandurex
    #487
    Némi warez vonást vélek a háttérben az okoknál felfedni, na de más magyarázatot nehezen tudok elképzelni, emeddig minden kiadott videó és képpel mindenki elégedett volt, sőt....

    ...szóval elhiszem, hogy sok huszár fog siránkozni, na de kérem, attól még nem a kiadó vagy a játék szar...
  • Muttley
    #486
    Miért temeted 90% biztossággal?
  • Rage47
    #485
    azzal is azért volt gond, mert a ruszkik támadták, szervezetten, megbeszélt időpontban:)
  • grebber
    #484
    Pár új kép!
  • Fehercsoki
    #483
    Hát végülis igen.De azért az assassin's creed 2nél is voltak problémák a szerverekkel:S Egyébként ennyire megéri nekik ez a másolásvédelem hogy még szervereket is fenntartanak?
  • Muki100
    #482
    Én is a 6. részt várom, ezzel ugyanaz lesz mint a Double Agenttel...90% biztossággal mondom hogy már lehet is temetni.
  • Kandurex
    #481
    Kár érte? A tavasz egyik legkomolyabb stuffjáról beszélsz. Piszok jó grafika, brutális játékmenet, hangulat...és kár érte!?
  • Rage47
    #480
    mivel van benne multi, igy egy fokkal elfogadhatóbb az állandó netkapcsolat szükséglete
  • Fehercsoki
    #479
    Tényleg ez is ubis:S Kár érte.
  • atila4
    #478
    18-án demó Xbox Live-on
  • grebber
    #477
    Ubisoft legujabb védelme lesz rajta és a DRM miatt sok csekpont lesz ha megszakad tudd folytatni ne nagyon hátrábbról!
  • tnm #476
    ugye nem checkpoint-os mentési rendszer lesz?? (mmint az nem zavar, ha időnként automatikusan ment, de ha én nem tudok menteni kedvem szerint, akkor tuti nem veszem meg ezt a részt. :( )
    demónak örülök, mert amúgy is bizonytalan vagyok. a 3. érte meg számomra eddig legjobban az árát
  • grebber
    #475
    Lesz demó! Mire ,mikor,mi lesz benne arról nincs info!