1017
Star Wars: Force Unleashed
  • Neogan
    #777
    Igazad van, már értem mire gondolsz :)
  • predator0
    #776
    Ha megnézed a boss fightokat, akkor azokban látszik, hogy amikor egyszerre használják ugyanazt az erőt, akkor kisebb párbaj alakul ki, amit gombnyomogatással lehet dülőre vinni. Ez ebben a formában simán megoldható lett volna multiban is. Egyszerűen tojtak rá.
  • Neogan
    #775
    Hmm, mondjuk, aki előbb nyom, annak sikerül? :D
    Jedi Knight széria a jó példa
  • predator0
    #774
    Annyira nehéz, hogy a pl. wii verzióban meg tudták oldani? :D
  • GazCamp3r
    #773
    jah, csak pl ha egymást akarnátok felemelni, akkor hogy döntse el a gép, h most melyikőtöknek sikerüljön, meg ilyesmi okok miatt sztem nehéz lenne megoldani :S
  • predator0
    #772
    Terveznek hozzá letölthető tartalmakat, de ez kimerül pár új választható karakterben és egy templomos pályában. Kicsi rá az esély, hogy lesz multi a nextgenes változatokban, pedig baromi sokat dobna a játékon.
  • tojas1
    #771
    Ok igazad van kérdés volt.

    Lehetséges,hogy lesz neki később??
  • GazCamp3r
    #770
    Ha kérdés, akkor ne kijelentő módba írjad. :) Wii-n van multija, többi platformon meg nincs.
  • tojas1
    #769
    Sziasztok!!

    Csaó TWETROX!!

    Az volna a kérdésem,hogy van multija ennek a játéknak.

    Köszönöm
  • Örm
    #768
    Kösz, de nekem még hiányzik a sith lord is. A Tie Factory pálya előtt hol tudom a nehézségi szintet állítani? Mert egyből indul és nem engedi a nehézségi szint választást.
  • Sland
    #767
    Igen.
    Ha az első szinten (nem a vaderes hanem a tie factory-s) átállítod az elején sith masterre és úgy nyomod végig, akkor megadja
  • Örm
    #766
    Ha már egyszer végigvittem a játékot és átallítom a nehézségi szintet akkor megadja az achievementet?
  • Sland
    #765
    Én tegnap kezdtem Masteren...
    Hát valami kikúrt nehéz! És akkor finoman fogalmaztam :D

    Első pálya még nem volt olyan vészes, de azért 1-2ster halál volt.
    Meglepő volt, hogy Kota-t úgy öltem meg, hogy meg sem sebzett.
    A második pálya viszont halál volt. Amikor egy nyamvadt kis jawa lelőtt, azt hittem a tv-hez vágom a joyt...
    Aztán azok a zöld gyíkok is kikészítettek. Amikor sokan voltak, egyszerűen lehetetlen volt megölni mindet.
    A tetőpont az a Kazdan Paratus volt. 1órámba került míg végre nagynehezen végeztem vele.
    Úgyhogy most 3. pálya eleje. Szerencsére megvan minden Holocron, megvan minden mellékküldetés, minden megvan, csak végig kell mennem a pályákon.
    Viszont még maxra fel szeretném húzni az erőket, ahhoz meg még 10szintet lépnem kell. Azt sem tudom, hogy fogom megcsinálni :S
    A pirosból minden megvan, a kékből az uccsóhoz kell 6 pont és a sárgánál még 10kell hogy mindenből minden maxxon legyen.

    Valami 5let hogy hogyan tudok gyorsan szintet lépni?
  • deep
    #764
    Sith Masteren eléggé vad a cucc. Lassan haladok:)
  • GazCamp3r
    #763
    X-vársz-X-vársz-X-vársz-X :D

    a "vársz" az azt jelenti, hogy nem nyomkodod az x-et mint az örült, hanem mikor az első ütés lesulytott, akkor nyomod a következő x-et. Tesztelgesd, hogy mennyi az idő, amit két X között várni kell.

    Amugy ahol a comboidat fejleszted, ott leirja a sith flury-t

  • Örm
    #762
    Hello!
    Van egy olyan kardos training amikor időre kell megőlni a birodalmiakat valami single Sith Furry-val. Ezt,hogy tudom előhozni, mert hiába nyomom az x-et mindig failed lesz a challange.
  • elite
    #761
    Jól van, jól van :p
  • deep
    #760
    Nehéz felfogni, hogy ez a koncepció? Nem szaggat. Találatot jelez. Így találták ki. A továbbiakban a Lucasarts-ot kérjük faggatni...
  • elite
    #759
    Nem, nekem egyáltalán nem probléma, mert nekem wii-m van, és ott nem csinálja.
    Én pusztán kíváncsiságból kérdezem, hogy a bivaly konzolokon miért van ez.
  • predator0
    #758
    Komolyan ez az egytized másodperc a legnagyobb problémád? PS3 változatban is így van.
  • elite
    #757
    Hát ha direkt így van, akkor a wii és ps2 verziókban miért nem?
    Tényleg úgy néz ki mintha ilyen effekt akarna lenni, de néha máskor is meg-megtorpan.
    Na mindegy...
  • Twetr0x
    #756
    Nekem leaping slash-eknél, amikor földet értem, akkor volt pillanatnyi akadás. Lehet így volt kitalálva, engem nem zavart :D
  • GazCamp3r
    #755
    nekem nem tünt fel semmi ilyesmi :S
  • deep
    #754
    Arra gondol, hogy amikor eltalálsz valakit a fénykarddal, akkor van egy pillanatnyi megállás. Ez direkt így van, a találatot jelzi. A Street Fighter 4-ben is így van. Tudom semmi közük egymáshoz, csak mondom hogy más játékokban is van.
  • GazCamp3r
    #753
    elvileg a cache memória megtelés miatt lehet... van egy varázs parancs, amivel ki lehet üriteni, de nekem nélküle is tök folyamatos volt. Nem volt semmiféle megakadás :S
  • elite
    #752
    Azt viszont látom mozikból, hogy PS3 és X360 verziókban sokszor meg-meg áll a kép egy pillanatra, például amikor a fénykarddal megcsapnak valakit. Ez miért van?
  • elite
    #751
    Na végigvittem wii verziót.
    Feladatot egy darabot sem kellett benne megoldani, csak hentelés. A pályák meg tök egyenesek benne. Élveztem, de ha maradt volna a játékmenet olyan mint a Jedi Knight szériában, akkor most csillagos ötöst érdemelne. Így viszont csak 3 és fél.
  • GazCamp3r
    #750
    mire gondolsz? :) a holocronok, amiket felszedtél azok nem lesznek a helyükön, igy tudod összeszedni azokat, amiket esetleg kihagytál...

    ha viszont arra gondolsz, hogy masteren, vagy akármelyik szinten játszd végig, akkor csak new game-nél adja a végén a pontot. Viszont sokkal többet ad a holocronokért. Én legutobb new gamet kezdtem masteren, és mindent összeszedtem. :P
  • deep
    #749
    Csak így nem járnak az achievementek ugye?
  • GazCamp3r
    #748
    ha new game-re nyomsz, akkor nem. Viszont ha elkezded egy sima mission kiválasztással előlröl, és optionsba átállítod a nehézséget, akkor mehet a dolog :)
  • Örm
    #747
    Hello!
    Ha végigviszem egyszer a játékot akkor utána végig lehet úgy vinni a következő nehézségi szinten, hogy a képességek megmaradnak?
  • elite
    #746
    Hát nekem a wii/ps2 verzió van, de wii-n messze nem követi a kézmozdulatokat, csak az alapvető irányt (jobbra, balra stb.)
    De maguk a pályák rövidek, és egyszerűek.

    Sztem
  • predator0
    #745
    Grafikailag messze elmarad a két nextgen platformtól, de szerintem nem ettől lesz valami primitív szar... Mert akkor ennyi erővel PS3/XBOX-ot leszámítva az összes többi változat is az.
  • GazCamp3r
    #744
    én nem nevezném primitiv szarnak, miután tudtom szerint ugy működik a dolog, hogy ahogy rángatod a wii mote-ot, ugy mozgatja a kardot a játékban, ami szerintem elég cool lehet
  • elite
    #743
    Szóval a wii verzió egy primitív szar a PS3/XBOX360 melett?
  • Twetr0x
    #742
    Ezért Zero Punctuation :D
  • fsgh
    #741
    Aztaqurva... Kicsit gyrsan beszél:DDd De elég sok poént értettem:D Nem rossz:P
  • Twetr0x
    #740
    Bwhahahah, 3 hete erre várok: Zero Punctuation: The Force Unleashed
  • Morpheus
    #739
  • deep
    #738
    Dupla ugrás + dash(LB)