1017
Star Wars: Force Unleashed
  • emperator
    #937
    egy kérdés? hogy lehet menteni a játékban mert az elején azt a hibát kapom hogy hibás a mentés és ha tovább megyek és elkezdem a tolni akkor nem él a mentés lehetőség de még autómatikusan sem ment a fejezeteknél? Új patchet is feltettem mi lehet a gond?
  • DarkSector
    #936
    lehet béna vagy ...más meg meg tudja csinálni.
    a szarozás helyett inkább néznéd a gombkiosztást, vagy kérdeznél.
  • skampi
    #935
    EZT A RAKÁS SZART.MÁR EGY ÓRÁJA PRÓBÁLKOZOM,NAGY NEHEZEN FELEMELEM,DE NEM ADJA BE A ZÖLDET ÉS AZT ,AMIKOR LEFELÉ KELL HÚZNI.
  • skampi
    #934
    látom másnak is meggyűlt a baja a romboló-lecibálós pályán. h lehetett ezt ilyen szarul kiadni pc-re?!
    szóval már ott tartok,h nagyon közel van,de tök lent van az orra. az egérrel folyamatosan felfelé kell mozogni,feltolni,alátát vége felkapni,visszatenni az elejére,közben folyamatosan nyomni a jobb gombot...
    hát nem nagyon megy.
    van valami csalás,h közben legalább ne lőjenek agyon?
    mert ez már nagyon unalmas.
  • Hector Troy
    #933
    a 2. lemezen vannak az "új" pályák. Igazából csak egy új pálya van közöttük (Hoth), bár az összes szépen kidolgozott, hangulatos. Továbbá jó hogy nem előre elkészített a cinematics, tehát ha kardot/ruhát váltasz, a bejátszásokba is megjelenik az új cuccod. A készítők helyébe még legalább kettő új pályát tettem volna a 2. lemezre, mert így igencsak nagy átb.szás annak, aki megvette egy éve a játékot.
  • Caine
    #932
    Az USE tartalmaz minden, mait a FU, de ezen felül van még rajta 3 extra pálya és egy csomó kosztüm meg ilyenek.
  • SzAbbbbI
    #931
    Bocsi, ha butaságot kérdezek, de az Ultimate Sith Edition ugyanazokat a pályákat, ugyanazt a story-t tartalmazza mint a sima Force Unleashed, vagy ennek teljesen más a története?
  • barany
    #930
    A 3 új pálya az első v. a második lemezen van-e ?
  • surisomi
    #929
    Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition Akkor ezt a játékot nem lehet lefordítani? Vannak technikai akadályok? De majd később esetleg meglehet csinálni?
  • Caine
    #928
    Ha a sith robera gondolsz, azt a második pályán lehet megtalálni, a roncstelepen, egy eléggé nyilvánvaló helyen.
    Ha sith assassinra gondolsz, azt a "gonosz" befejezés után kapod.
  • szabolcs94
    #927
    Hello a star wars the force unleshed miután fölraktam a sith edition-on végig kell vinni hogy sith lords costum-be lehessek?
  • Caine
    #926
  • PoisonChihuahua
    #925
    Xbox 360: System Settings-->Display-->Screen Resolution
    PS3: Settings-->Display Settings-->Video Output Settings
  • misu006
    #924
    hi all! az szeretném kérdezni h képernyő fölbontást nem lehet állítani? mert nekem az elején csak 1 lehetőséget ad, (x6000 2gbm 9600gt512mb van) és szaggat....
  • Caine
    #923
    Elég furin van megoldva, ha az egyik discet teszed be, akkor a három új pály játszható, ha a másikat, akkor a régiek.
  • szabolcs94
    #922
    az én kérdésemre van meg a megoldás?
  • ZSOOLT2
    #921
    Ok, megvan a megoldás
  • szabolcs94
    #920
    Hello a star wars the force unleashed ultimate sith edition-ban x360 csak 3 pály van és valaki azt mondtha nekem hogy ha felteszem xbox360-ra és beteszem a sima star wars the force unleashed-et akkor tok játszani ugy is a 3 pályán meg a costumok is benne lesznek?
  • ZSOOLT2
    #919
    Hello, tudna valaki segíteni?

    A Halálcsillagon vagyok, a forgó 3 gyűrűnél, amiket azonos állásba forgattam, kijönnek a platformok, de nem tudok rájuk ugrani (space+space+shift), ha ráugrom a gyűrűkre, és onnan próbálok felugrani a konzolokra, az se megy. Hogyan lehet ezt megcsinálni?
  • Caine
    #918
    27 Font (nyolcezer-egy-két-száz)
    Az új pályák rövidek, de iszonyat jók.
  • PoisonChihuahua
    #917
    Mennyi volt pk.-gel együtt? Én is be akarom majd szerezni. Eredetileg az alap volt meg, de anno anyagi gondok miatt el kellett adnom, szal ez most megfelelő alkalom, hogy újra megvegyem, ráaásul bővítve. :)
  • Caine
    #916
    Most érkezett meg boxra az ultimate sith edition
    Ez azért is vicces, mert holnap van csak a hivatalos európai megjelenési dátum ...

    A game.co.uk-nál rendeltem (ez itt a reklám helye) és már kedden postára adták, hogy én is játszhassak vele pénteken, mint a világon bárki. Na, EZT nevezem én kiszolgálásnak!

    Tényleg, ugyan már több mint egy éve van boxom, de még nem játszottam játékkal az eredeti megjelenési dátum előtt. Nem lesz ebből gáz?
  • Unreal1942
    #915
    Pontosan ez lett volna a normális válaszod rá. Vagy csendben maradni.
  • DarkSector
    #914
    #893
  • Unreal1942
    #913
    Pont te írtad kicsit lentebb, hogy nincs PC-s topikja. Lehet ő se mtalálta meg.
    Engem nem érdekel ennek a topiknak a sorsa, de nem b+ olok azonnal.
  • DarkSector
    #912
    hátmert tök értelmetlen volt ez a hozzászólás.
    én ennyi reővel beírhatnám, hogy a nénikém szarul kezeli a járókeretet....
    felőlem szemetelheted a topicot, de attól nem lesznek itt többen...
  • genRob
    #911
    Nem is kérte senki, hogy szóljon hozzá. Mint tényt közöltem csak nem tudtad értelmezni. :-P Ilyenkor el kell olvasni párszor ha nem érted miről van szó! :-D
  • Unreal1942
    #910
    Így kezded, hogy "de basszátokmeg"
  • DarkSector
    #909
    nem nem nagy gond, de xboxos mit tud hozzászólni az egérhez?
    neki lenne jobb ha olyan helyen érdeklődne, ahol többiek is ugyanazon a platformon játszanak.
  • genRob
    #908
    Látom nagyon zavart a hsz. Aludni azért tudtál remélem. :-D Teleszemeteltem ezt a pörgős topicot, mi? :-DDDD
  • Unreal1942
    #907
    Tényleg komolyan zavar, hogy itt mert kérdezni?
    Pang már a topik mert boxom mindenki kijátszotta már.
  • DarkSector
    #906
    de basszátokmeg van ennek pc-s topic, ott esetleg még irnak is neked vissza.
  • Unreal1942
    #905
    Te vagy kemény
  • genRob
    #904
    Na végig toltam. Frankó, hogy megint egy újabb részlettel gazdagodott a story. :-) Kemény srác volt ez a tanítvány. :-D
  • genRob
    #903
    Ez a csillagrombolós rész kezd az agyamra menni. elég szar egérrel emelgetni.
  • Caine
    #902
    Szerintem nem is kell mindet fejben tartani.
    Az első két nehézségi fokozaton csak üsd szét őket, ahogyan esik, nem lesz probléma.
    A két nehezebben, meg mindig kipróbáltam az új kombókat, amik tetszettek, azokat megjegyeztem.
    A végére olyan 5-6-ot használtam, ha nagyon nem tudtam valakit leütni, akkor körbenéztem a kombók között, hogy melyik lehet ellene hatásos és kipróbáltam. Aztán lehetett visszatérni a megszokott 5-6-hoz. Annyira nem nagy ördöngősség.
  • genRob
    #901
    Na, röhejes vagy sem. Nincs vmi hely ahol a kombók megvannak és ki lehet nyomtatni őket? Ki a fene tud ennyit fejben tartani? :-D
  • Hector Troy
    #900
    Veszel egy xbox 360-at, vagy playtation 3-mat. A PC-s verzió röhejes, bár játszható, kíváncsiságból kipróbáltam.
  • COJ754
    #899
    Nekem az a bajom hogy az átvezetők között a hang csuszik,meg beragad,van amikor egyáltalán nincs,nem tudjátok hogy ezt hogy lehetne megoldani?
  • JaSoN HuNTeR #898
    bocs nem ide.