1017
Star Wars: Force Unleashed
  • pozimisi11
    #1017
    hello! a force unleashedben hogyan lehet levenni a grafikát mert csak az autorun vagy a launcherrel tudom de az csak a felbontása neki help pls!
  • cRusa1deR
    #1016
    A játékot hogy lehet teljesíteni a sötét oldalon?
    Azt hittem, hogy lesz választási lehetőség mint a kettőben, de csak levertem Vader-t, aztán az Uralkodót és jött is az ending.
  • csab2
    #1015
    Nem kötözködni akarok, de ez a játék KONZOLOS fóruma.
  • rumkola
    #1014
    kevés a helyed a vinyón, asszem vagy 14GB kell neki a patch-ez is, ideiglenesen....
  • AGergo
    #1013
    Sziasztok! Segítségeteket kérném! Megvettem az Ultimate Sith Edition-t, feltelepítettem és gondoltam felrakom hozzá az 1.2-es patch-t. Le is töltöttem hozzá, de kb. a telepítés 1/4-énél kiírja, hogy "performing rollback..." majd bezár az egész. Próbáltam máshonnan letöltött patchel, és az 1.1-el is ugyan ez a helyzet. Mi lehet az oka?
  • csab2
    #1012
    Legkönnyebb fokozaton már végigvittem a játékot a jó oldalon. Most 2. nehézségi szinten játszok és a végén a rossz oldalra állva Vadert kell elintéznem. Az istenért sem sikerül. Van ennek valami trükje? Mivel érdemes próbálkozni, hogy kinyúvadjon?
  • markuci0
    #1011
    Original EXE kell hozzá
  • dvid95
    #1010
    hali
    nem értem ugye elkellet menni a jedi templomba és ott legyőzni azt a jedi-t aki védelmezi. Megint ott vagyok és most egy cirkálót kell a földre kényszeríteni ha jól tudom de a 6-ik alkalommal beakad a játék és nem megy tovább mit tehetek hogy megcsinálja
  • winky1993
    #1009
    Sziasztok letöltöttem a játékot de a második pályán kilépett, jó letöltöttem egy másikat ott is ugyan ott kilépett gondoltam patch-elni kell de nem akarja feltenni a patch-et nem találja a system-emet (system not found)! most akkor mi legyen? Előre is köszi!
  • Namees
    #1008
    Szevasztok!

    Én már az 1. pályán elakadtam, mert nem tudok mozogni. Miért van ez? Akármit nyomok nem csinál semmit.
  • 38tibi38
    #1007
    Hogy kell a grafikát állitani? Mert ottvan h audio/video de nemtudom h kell váltani. :((
  • pennzoilnismo
    #1006
    Lehet, hoyg idegesítő, de próbáld meg más és más kombókkal legyőzni őket, így hamarabb jutsz különböző force-pontokhoz. Ja és még valami: okosan kell felhasználni ezeket a pontokat, mert nem kapsz belőlük végtelen számút; a játék vége felé ritkulnak a szintugrások...
  • hierro86
    #1005
    köszi a segítséget :) némi értelme azért maradt a mentésnek, noha azért elég idegesítő sokadjára kaszabolni ugyanazokat az arcokat...
  • pennzoilnismo
    #1004
    BlackWolf-nak igaza van: bármikor menthetsz a játék során, de ha elbuksz, akkor az utolsó autosave-hoz (checkpointhoz) dob vissza és onnan újra kell menned. Tulajdonképpen a "bármikor menthetek" funkciónak akkor van jelentőssége, amikor két checkpoint között szintet ugrasz és új force pontokat kapsz. Ilyenkor mentesz egyet, hogy ha esetleg nem jutsz el a következő checkpointig, akkor sem veszted el a már megszerzett force pointokat. Annyit tudsz tenni, hogy a nehézségi szintet leljebb állítod, ilyenkor a checkpointok közelebb kerülnek egymáshoz.
  • BlackWolf
    #1003
    szerintem checkpoint rendszeres ez is :D hiába mentesz 1 adott pontnál azt a legközelebb lévő "checkpointhoz" rakja , de ne legyen igazam
  • hierro86
    #1002
    Sziasztok! Egy nagyon egyszerű dologban kellene segítség. Nemrég lett meg ez a játék XBOX360 konzolra, és hiába csinálunk kézi mentést adott pontjain a játéknak, mindig az autosave ponthoz dob vissza elhalálozás után. Mit csinálunk rosszul? Mindig kiírja hogy sikeresen mentve...ennek ellenére fél kilóméterrel visszahajít a pályán. Semmi cheat, semmi belepiszkálás nem történt... Köszi előre is.
  • szabolcs94
    #1001
    Hello most kapptam meg a két star wars the force unleashed-et és az lenne a kérdésem,hogy föltelepítem a sith edition-t de nem kapom meg a simába az uj karaktereket mért van ez?
  • Geri98
    #1000
    Úgy jutsz tovább hogy ugye van két szobor és azok "fénykardjai" zárják el a bejáratot.Na azokat felfele kell tolni ameddig nem akad.
  • Geri98
    #999
    Sziasztok, lenne egy problémám.

    Már láttam hogy írták már ezt hogy bizonyos helyeken kidob a játék. és nálam is teljesen ugyan ez van. nem tudnátok valamit ajánlani? Mellesleg próbáltam patchelni de azt írja hogy software not found. Kérlek segítsetek. Szó szerint egy kisebb álmom válna valóra.

    Ja és amúgy akik küzdenek a star destroyerrel azoknak mondom hogy a ps2 psp nintendo DS és wii verzión csak egy jelenet az egész XD még ezt is elcseszték a ps2 stb. verzió készítői
  • gadamka
    #998
    sziasztok! miért van az h amikor patchelni akarom 1.1re akkor azt irja ki h nem találja a játékot... volt vkinek ilyen gondja?

    meg a jedi templomos résznél, h jutok tovább az elején, amikor a főbejáratnál vagyok?
  • Smithie
    #997
    Nagyon gusztusos!
  • muscle1993
    #996
    Hellosztok!
    Felraktam elidntiom és semmi nem történik semmi nem tölt semmi:/
    Miért lehet?
    Valaki tudja?előr eis kösz
  • Petike94
    #995
    A Star Wars The Force Unleashed Sith Edition grafikai beállításait hol lehet módosítani? Valaki meg tudná mondani?Előre is köszönöm.
  • Monoton
    #994


  • szabolcs94
    #993
    a neve darks lords armor
  • szabolcs94
    #992
    Hello ha már föl telepittem az xboxra a sith editiont akko hogy to behozni a sith costumot amibe a sith editon ba lehet lenni mikor hóba le dobnak azta costumot hogy tudom behozni igy hogy ha már föl telepittem és a sima unleashead el játszok minden karakter meg van csak az hiányzik végig kell hozzá vinni a játékot ? mert a többit alaból meg kaptam
  • matyi009
    #991
    Nem te vagy a béna hanem ez a darab szar, szánalmas az egész, miaz hogy azt nyomom amit kéne de mégse megy mert anyira lassan forditja oda hogy jönnek a tie fighterek és fél életemet leveszik mire kicsit birom lefele huzni és csináljam ujra-ujra, jósok értelme van... Csodálkoznak hogy jaj sok szemét tolvaj aki lopja a szoftvert a netről és ezért mennek csöndbe jaj miértkellet kitalálni a torrentet hát addigjó mig ez van mert öszetörnék mindent ha hiába elköltött 10 ezer forint után 1 ilyen oriási csalodást vennék meg lenne és főleg hogy mostanság demok se divatosak, viszont érdekes hogy a call of dutyt megveszik hm miértis? mert abba nem az volt a fő célpont hogy huuuuu nézd milyen jo grafika és nézet hanemhogy lehet élvezni ami erről a monotor söpredékről nem mondható el!Elszomoritó hogy inkább játszok a jedi academivel mint ezzel.
  • DrBrown
    #990
    Köszi! Tényleg van benne valami! :)
  • Hector Troy
    #989
    Gratula, néha tényleg kell hogy lehiggadjon az ember, aztán fusson csak neki, újra...
  • DrBrown
    #988
    Ez hihetetlen! Két napra letettem a játékot és most elsőre sikerült a csillagrombolós rész. 3perc alatt megcsináltam. Úgy látszik erőt kellett gyűjtenem. :)
    A halálcsillagos rész sem kutya...

    Az erő legyen veletek!
  • Smithie
    #987
    Luk-al tényleg jobb lenne.
  • Hector Troy
    #986
    Azért arra kíváncsi leszek hogy unleashed 2-ben hogy oldják meg hogy feltámad a starkiller. Nem értem minek ezt a sztorivonalat erőltetni... Akkor már nyomatnák a sith edition folytatását, gonosz skywalkerrel stb. Na az már érdekesebb lenne.
  • Smithie
    #985
    Az időzítés nagyon fontos,ha jó időben nyomod amit mutat,akkor mennie kell.
  • DrBrown
    #984
    Kösz a tippeket próbálgatom majd. Mára kicsit lenyugodtam... :)
    Az az érdekes, hogy az első 3 fázisban simán lejön a csillagromboló, de
    amikor már közel van és az orra jobbra lefelé néz, hiába teszem be pontosan középre a hajót, nem jelenik meg a zöld jel, hogy húzhatom le.
    Illetve néha megjelenik, de akkor is csak egy pillanatra és akkor sem engedi húzni az "S"-el.

    No mind1. Azért nem adom fel. Ha már eddig eljutottam, végigviszem.
    De a véleményem akkor is az, hogy az átvezető animációk érnek a játékban a legtöbbet... ;)
  • Smithie
    #983
    Azt bírom,hogy "vérprofi" játékosok,egy ilyen dolgon kiakadnak,pedig ezután lesz még egy-két szívatós rész benne.
  • PoisonChihuahua
    #982
    No offense, de osztom Smithie nézetét, miszerint "nálad van valami", mert nekem se tartott 5-6 perc-nél tovább leszedni. (Nézz Youtube-on walkthrough-kat, mert tuti valamit rosszul csinálsz, nem nyomsz vagy éppen hogy rosszat nyomsz, nem tudom.)
    Vannak emberek akiknek egyszerűen nem megy. Ennyi. Ezen most nem kell idegeskedni.
  • Smithie
    #981
    Ecsém,neked valami súlyos problémád lehet,mert én 3-szor vittem végig,és még Sith Master módban is 10 perc alatt lent volt a csillag romboló.Úgyhogy azt hiszem,ha neked nem megy,az nem a játék készítők hibája.Erről ennyit.
  • DrBrown
    #980
    Sziasztok!

    Én is a csillagrombolós résznél járok, amikor le kell húzni a hajót.
    Hát ilyen idegesítő, bosszantó játékkal már rég találkoztam. Hogy lehet ilyet kiadni? Nem voltak teszterek? Ne mondjátok, hogy béna vagyok, mert
    nem ma kezdtem játszani és két órán keresztül csak azt a sz*rt próbáltam levadászni.

    Már az elején is kétkedve fogadtam a játékot. 2010-ben azért többet vár az ember. Szép a grafika nem mondom, de 4gb memóriával is eltünedeznek a halott emberek egy pill alatt. Vicc. Néhány kameraállás meg egyenesen röhej!
    Ha nem lennék StarWars rajongó már rég a kukába lenne ez a game. Eddig csak az átvezető animációk miatt toltam, de most betelt a pohár.

    Az egész játék tele van bug-al, egy igazi bogárkeltető. Nagyot csalódtam benne. Szánalmas, hogy úgy próbálják a játékidőd húzni, hogy olyan idiótán nehéz elemeket tesznek bele, amit egy ügyes játékos is a haját tépve tud csak megcsinálni.
    Ennél még az AvP3 is jobb... :)
    Lucas bácsinak nem nagyon megy a játékfejlesztés.

    Ez a game egy nagy rakás friss, gőzölgő ebfekália!!!! Csak azért sikeres, mert kihasználja a StarWars hírnevét és kultuszát!

    (bocsi mindenkitől a kritikáért, természetesen emberek és pofonok...)
  • Caine
    #979
    nem
  • aron89
    #978
    sziasztok, a csatahajó földbedöngölésénél járok...
    de amikor már majdnem eléri a földet, jönnek TieFighterek (vagy mi a franc)
    viszonylag hamar szétkapom őket, a hajó is orral lefele marad, erre megint fel kell emelnem az orrát hogy, utána ujra leforditsam, normális ez ?