1017
Star Wars: Force Unleashed
  • kwalker
    #857
    Nem képtelenség, csak kitartás! A taktikám az volt, hogy a tie fightereket villámlással (force lightning) intéztem el. Úgy barim gyorsan megy, fordulóként akár 3db is leszedhető (főleg az elején). Ezután gyorsan irányba kell állítani a hajót. Ezzel nekem is voltak problémáim ki kell tapasztani mi a jó pozíció. Majd mind a két kart lehúzod és tartod amíg lehet.
  • triplet
    #856
    Ezt a lehúzásos pályát képtelenség megcsinálni.
  • DarkSector
    #855
    nem tudom, de a trófea ha nehézségi szinthez kötött, akkor megy new game-ből is...
    sebaj csak a srác tudja, hogy mi-micsoda...
  • greyfox
    #854
    lehet.. nem tudom, én haveromnál úgy emlékszem, hogy continue után visszadobott a főmenübe.
    Lehet, mégiscsak a new game lesz az? :D
  • DarkSector
    #853
    lehet hogy nálad nem így müködik, de ilyenkor ráment volna, hogy new game...legnehezebb fokozat, és a végén megkapta volna a trófeát/trófeákat....vagy ez csak a haverom gépén működött????
  • buggyant
    #852
    okés, köszi :)
  • greyfox
    #851
    Ejh, ne beszélj már hülyeségeket, nem ezt kérdezte..

    Continue-t nyomj.
  • DarkSector
    #850
    trófeák ezekután már nem tudnak törlődni...azokat 1x eléred és ennyi a profilodban marad...bármit csinálsz...
  • buggyant
    #849
    sziasztok!

    ps3-on játszok a játékkal és szeretném megszerezni azokat a trofeákat, amiket arra ad, hogy különböző nehézségi fokozaton viszem végig. most ott tartok, hogy egyszer végignyomtam legkönnyebb fokozaton és a főmenüben vagyok. úgy szeretnék egyel nehezebb fokozaton játszani, hogy az eddig megszerzett fejlesztéseim megmaradjanak. new game-t kell választanom vagy continue-t? és írjam felül az előző mentésemet vagy új slot-ra mentsek?
  • romeozor
    #848
    addig csinálod amíg le nem pottyan a romboló. lehetőleg gyorsan robbantsd fel a tie fightereket mert annál kevesebbet kell korrigálnod a közben menekülni próbáló rombolón és annál hamarabb tudod megkezdeni a húzást. egyébként én is izzadtam eleget ennél a résznél.
  • Unreal1942
    #847
    5-6 kör alatt meg lehet csinálni.
  • DarkSector
    #846
    ha star wars-ról van szó, akkor én tutira nem a storira vagyok kíváncsi, mert eleve nem tudnak ujjat kitalálni... ez a stílus erről szól itt a látványon van a lényeg...és ezt megkaptuk.
  • triplet
    #845
    Szevasztok! Meg van a játék, de elakadtam, de már vagy egy hete ezzel szenvedek: Hogy kell lehúzni a csillagrombolót az egyik pályán? Szerintem az már a vége felé van. Jönnek a birodalmi hajók, ha azokat elpusztítom, akkor húzhatom le a hajót, de nem sikerül. Mutatja hogy a két analóg kart mikor hova kell tekerni meg minden, de egy bizonyos idő után már nem sikerül, és ha sikerülne is, mindig megzavarnak a hajók:(. Nincs valami taktikája?
  • Kojiro
    #844
    Ha Star Wars és jó story, akkor KotOR!
    Utána esetleg Jedi Knights 2, de ezen kívül egy árva SW game sincs, amit ne basztak volna el.
    Az Unleashed-et is végigvittem, mert nagy SW fan vagyok, de nagyon elnagyolt a game, tele logikai és erő-használati bukfencekkel. A történet meg gyerekcipőben jár.
    Ja és a bossfightok siralmasak voltak, mind látványilag, mind pedig kihívásilag.
  • Hector Troy
    #843
    Igen, a játékmenet, meg a grafika odabaszott, de a sztori az szerintem nagyon gyenge lett. Az új részt már meg se említsük. "Mi lett volna ha a sötét oldal győz?" OMG...
    Nem tudom ismerted-e a SW. Jedi Outcastot, vagy a SW. Jedi Academyt (PC)?! Egyiknek se volt akkora hírverése mint a force unleashed-es sztoriknak, de sokkal jobban érződött hogy éppen Padawan, Jedi, vagy Sithként játszol....
    Szerintem a mai játékok nagy része csakis a "küllemre" megy, jó lenne már egy game, aminek van valami sztorija is.
  • DarkSector
    #842
    huh pc-sre kiv leszek, mert nekem is van xboxom, és az elején már a dart vader-es rész lezúzott látványban minden eddigi játékban látott ingame jelenetet...lol
    majd pc-n mien lesz...

    jah és Sith Stalker mien durván néz ki!!!!!
  • Hector Troy
    #841
    Oké, semmi probléma. Amúgy nekem Xboxom van.
    Majd írjátok meg milyen lett a PC-s verzió...
  • DarkSector
    #840
    nyugio nyugi nem lecseszni akartalak...
    a mindenki tudja, arra volt utalás, hogy google-ba nyomod a játék címét, és kidobja a megjelenést, a gépigényt akármit...

    de az is csak megközelítő dátum, ha pc-ről van szó...inkább konzolon számít pontos dátumnak.
  • Hector Troy
    #839
    1. A 820 hsz.-ben annyi van hogy év végén jelenik meg.
    2. Ha mindenki tudta akkor miért nem írták be egyszer sem, vagy legalább egy új válaszban annyit hogy "Novemberben b@zz" ?!
    3. Nyilván ha tudtam volna, nem kérdezem meg.
    Erről ennyit....
  • romeozor
    #838
    csakhogy ő két hozzászólással korábban ezt megkérdezte, és mivel nem kapott rá választ, a saját kérdésére válaszolt
  • DarkSector
    #837
    ezt szerintem tudta mindenki...
  • Hector Troy
    #836
    Köszi mindenkinek a válaszát, akkor már beírom én hogy ti ne fáradjatok: 2009. november 3
  • jozz
    #835
    Valaki próbálta már az uj Tatooine dlc-t?
  • Hector Troy
    #834
    Most akkor mikor jön ez a játék?(az ultimate sith) Mármint október, december, vagy mikor? Valakinek valami megbízható infója van?
  • DarkSector
    #833
    látom star wars-nál kigyütt a tantoi...:D

    ez akkor gondolom a 2. mission amit le lehet hozzá tölteni...nem?

    meik lehet jobb vagy meik érné meg jobban a 800 pontot..?
    ez vagy az első dlc?
  • Kojiro
    #832
    ha PS3-on van meg, akkor arra figyelj, hogy ha a game BLES-es azaz EU-s (oldalán van alul leírva), akkor csak az UK store-os addon jó, ha viszont BLUS-os akkor csak az US store.
  • Caine
    #831
    új játék.
    Ott ki tudod választani, hogy régi campaign vagy Jedi Temple.
  • DarkSector
    #830
    nah erre énis kíváncsi lennék
    de én arra tippelek, hogy vagy a load game-ből tudod, vagy valami menüpontból.
    esetleg új játék
    és ott.
  • rodzsi
    #829
    sziasztok
    érdeklődni szeretnék h letöltöttem a játékhoz addon.t de nemértem h tudom a játékban használni?? vagy aktiválni kell valahol?
    us acc regem van ugye a store miatt.
  • DarkSector
    #828
    Jah és pc-n nagyon kiváncsi leszek mit kezd majd a játék azzal a látvánnyal, ami konzolon van...már az elején a dart vader-el mikor elindulsz be lehet szarni a grafikától...
    Csak pc-n félek hogy nem fog összejönni nekik.
  • DarkSector
    #827
    háát az előfordulhat hogy mikor én olvastam a cikket, már azóta csináltak, vagy terveztek egy pachszerűséget, hogy ne kelljen mégegyszer megvenni...

    de nemtuom mi az a tantui, mert ennem nem az a címe.
  • fsgh
    #826
    Értem. De attól még lelehet tölteni majd store-ról azoknak a felhasználóknak akiknek az alap játék van csak meg. IGN-es link-nél is írják hogy PSN.
  • DarkSector
    #825
    jah extra, de nem érted mire gondolok...
    ez nem olyan + mint a templomos dlc...
    hanem ez egy bolti verzió lesz.
    ez nem letölthető dlc lesz.
  • fsgh
    #824
    Hát csak extra... Annak mindenképpen extra akinek az alap játék van meg.

    Gondolom fizetős letöltés lesz a store-on...
  • DarkSector
    #823
    jesszusom...ez nem extra emberek.
    ez az alapjáték, kiegészített extra változata, +küldetésekkel, amit mindenre kiadnak majd...ps3, x360, pc...
  • fsgh
    #822
    Trailer
  • fsgh
    #821
    Oké. Csak olvasnom kellett volna egy picit:D

    This new downloadable mission continues the story of The Force Unleashed in a new "Infinities" storyline that takes the Star Wars Saga in an entirely new and unexpected direction.

    Szóval letölthető extra küldetés lesz. Remélem hosszú:)
  • fsgh
    #820
    Tud valaki valamit a következő részről?

    Mert 2009 végén elvileg kiadnak egy ilyet: Star Wars: The Force Unleashed -- Tatooine
    link

    De ez most egy kiegészítő lesz vagy a második rész?
  • PoisonChihuahua
    #819
    A warez tiltva van ezen a fórumon. Vedd meg szépen.
  • nkalman
    #818
    honnan lehet letölteni a star wars the force unleashedet ps2-re? valaki küldje el a linket léciiiii [email protected]