1017
Star Wars: Force Unleashed
  • JaSoN HuNTeR #897
    lol felraktam a 9.10 drivert és beraktam a játékot 1440x900ba és tökéletesen fút:D Nah ez király :D
  • Kockakölyök
    #896
    Hy!
    Undying talent: Ő és Ú gombokkal lehet (nálam)
  • Caine
    #895
    Mivel konzolon játszom (az a konzol topoic), ezért fogalmam sincs.
    Nem próbáltad megnézni a billentyűzet kiosztásnál? Hátha ott írja, vagy legalább átállíthatod.
  • undying talent
    #894
    sziasztok, ha szintet léptem nem tudok váltogatni a force combos és force powers között, pc-n melyik gombokkal lehet jobbra, balra menni? megnyomkodtam mindet de nem váltott:(
  • DarkSector
    #893
    te is eltévedtél...:D
    ide gyere utánunk, ha jo helyre akarsz menni.
  • Nagyi06
    #892
    Star.Wars.The.Force.Unleashed.Ultimate.Sith.Edition.CloneDVD-AVENGED
  • vki
    #891
    Nincs mit. Amúgy nemtom, hogy csak nekem, de az SG-n a kereső nem mindig működik. Főleg a topikon belüli :S
  • DarkSector
    #890
    nekem keresőben nem hozza be...:S
    de thx.
  • vki
    #889
    Nem ez az?
  • DarkSector
    #888
    ez a baj hogy nincs..
    és nem nyitott még máig senki...:S
  • JaSoN HuNTeR #887
    hol van a PC-s fórum?
  • DarkSector
    #886
    nah most olvasom!!!
    a kurvaannyát!!!
    :D
    Mekkora DLC kell akkor a 7gigás konzol alap játékhoz??? :DDDDDDDD
  • Hector Troy
    #885
    A hard disk space azért érdekes...
  • felony
    #884
    Elnézést, most látom, hogy ez konzolosok foruma.
  • felony
    #883
    PC Minimum System Requirements
    Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2. Windows 7
    CPU Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon X2)
    Memory: 2 GB RAM
    Hard Disk Space: 23.8 GB + 1 GB Swap File
    Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
    Video Card: 3D Hardware Accelerator Card Required – 100% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory with Shader 3.0 support
    Video Card (ATI): Radeon HD 2900
    Video Card (Nvidia): Geforce 8800
    Media Required: 8X DVD-ROM drive
    Windows XP/Vista compatible mouse and keyboard or Microsoft Xbox 360 Wired Controller

    This product does not support Windows 95/98/ME/2000/NT.

    Recommended System Requirements
    Intel Core 2 Duo 2.8 GHz or AMD Athlon X2 Dual-Core 5200+
    512 MB 3D Hardware Accelerator Card
    Video Card (ATI): Radeon HD 4870
    Video Card (Nvidia): Geforce 9800 GT
    Memory: 2 GB RAM
  • vki
    #882
    Itt nézelődj ;)
  • kwalker
    #881
    Sziasztok!

    Xbox-ra keresek eladó Star Wars: Force Unleashed-et. Ha van valakinek írjon.
  • Caine
    #880
    Én a Tatooine-nel várok, mert úgyis benne lesz az Ultimate Sith Editionben és azt muszály lesz megvenni a Hoth miatt.
  • Caine
    #879
    Azt nem tudom minek a megfelelője, de igen, a villámos gomb az.
  • Louis Cyphre
    #878
    Tudom, már előrendeltem. :)
    De egyelőre még nincs(legalábbis még nem hívott a srác).
  • buggyant
    #877
    platinumshopban van 20 és 50 fontos psn kártya és egész jó az ára.

    igen, kazdan volt a másik nehéz főellenség:)
  • Louis Cyphre
    #876
    Egészen pontosan "Tatooine"-t akartam írni. :)
  • buggyant
    #875
    oké köszi, így már menni fog:)
    én ps3-on nyomom, az Y gomb gondolom a háromszög megfelelője(?). a rendes karakterrel azzal csinálom a force lightning-ot
  • Louis Cyphre
    #874
    Belepillantottam youtube-on a Tattoine misszió-ba, hát valami eszméletlen jóra sikerült.
    Úgyhogy ha meglesz a PSN kártya, azonnal húzom is le a Jedi Temple és a Taatoine DLC-ket. :)
  • Louis Cyphre
    #873
    Megvan a platina, úgyhogy Sith Master-en is megvolt a játék.
    Mondom, a Rancor-al való harc során a csajjal nem álltam le harcolni csak elugráltam előle.
    Az a kis rohadék Kazdan volt, amelyik nagyon felbosszantott.
  • Caine
    #872
    Milyen nehézségi fokozaton játszottál?
    Sith Masteren kétszer ráddobja a karját és visszlát.
    A Rancor egyszerű, a semmiből a legrosszabkor leőtűnő p*csa, aki vagy eltüntedi a hp-d felét/harmadát, vagy csak bezavar a rancornál és az tipor el 5 mp alatt, na ez már cumi.
  • Louis Cyphre
    #871
    Bull Rancor volt a legnehezebb?
    Szerintem az egyik legkönnyebb főellenség volt.
    Rohamozott, elugrasz előle, nekimegy a falnak, szétkardozod :)
    Majd megint ugyanez és így tovább.
    A csajjal meg nem foglalkozni csak elugrándozni előle egyszerűen. Bár sokszor nem is láttam, valahol a terem másik végében volt. :)
  • Caine
    #870
    A Jedi Temple DLC. Csak akkor tudsz vele játszani ha megvetted és letöltötted.

    Igen, gyakorlatilag megvan minden acsi, kivéve a Jedi Temple Sith Master-t.
    Az is meglesz a napokban.

    Grapple move: erre a legegyszerűbb a prologgal játszani. Ha Vaderrel nyomsz egy Y-t, akkor felelemeli az ellenflet és eldobja. Ez grapple movenak minősül. Ahol a hídon jön végtelen wookie, ott elég hamar magvan.

    Lightning Shield: Tie factory, apprentice level, fullra tápolt kari.
    Csakk lödd fel a lightning shieldet és rohangálj körbe. A trooperek hármasával dőlnek tőle :))
  • buggyant
    #869
    gratula:)
    neked megvan az összes trófeád? van pár olyan, aminél nem tudom mit kell csinálni.

    hol találom a jedi temple-t?
    Defeat 100 enemies with a grapple move, mi az a grapple move?
    Defeat 100 enemies with Lightning Shield, shield-del hogyan ölök meg bárkit is?
  • Caine
    #868
    Na, megvan Sith Masteren (megkaptam a Sith Lordot is).
    Egyértelműen a Bull Rancorral volt a legtöbb gond.

    Kicsit még elvoltam a Vader előtti csatával (az mekkora furkóság, hogy az egész tereben nincsen mentés) de miután rájöttem hogy nem kell kitakarítani az egész szobát, csak leugrani a platformra, megvolt harmadikra.
    Vader 2 jelenete megvolt 3-4 próbálkozásból, a császár meg olyan ötödikre. Miután kitapasztaltam, hogy mit hogyan csinál, szinte teljes életerőm volt, mikor elkentem őlkelme arcát :)

    Most nekimegyek a Jedi Temple-nek Masteren meg Lordon, aztán már csak akkor veszem elő, ha kijön az ultimate sith edition. Nagyon kíváncsi vagyok a Tatooinera meg a Hothra meg az új nyalánkságokra.

    Bár az is lehet, hogy egyfajta jutalomjátékként végigmegyek apprenticen a fullratápolt karival :)))
  • buggyant
    #867
    nem kaptam folytatásra trófeát. new game kell mindenképp és nulláról fejleszteni a karaktert:) viszont így, hogy egyből sith masterre mentem, megadta a sith master, sith lord és sith warrior fokozatokért járó trófeákat egyszerre. (a legkönnyebb már megvolt előtte)

    igen, nálam is örökké rosszkor jelent meg a csajszi rossz helyen:) egyértelműen bull rancor a legnehezebb.
  • Caine
    #866
    Tegnap este megvolt Maul másodikra, a Destroyer elsőre :)
    Szerintem is a Bull Rancor a legnehezebb csata a játékban. Egészen pontosan, hogy az a kis p*csa folyton megjelenik és nyakonvág. Idegesítő.

    Még a Halálcsillag nagytermének végén lévő elite guard és társai meg Vader izzasztott meg kicsit anno, de határozottan a Bull Rncorral volt a legtöbb szívás.

    Apopó: megkaptad úgy az achievmentet, hogy nem új játékot kezdtél, csak folytattad?
  • buggyant
    #865
    én pont most értem a végére sith masteren. sztem már nem lesz gondod, bull rancor volt a legnehezebb nekem. maul nem tud mit kezdeni a force repulse-vel, vadert meg froce grip-pel hajigáltam
  • Caine
    #864
    Kicsit elővettem megint és nekimentem Sith Masteren.
    Most sikerült elkennem a bull rancor arcát. Nem volt egyszerű eset, idáig majdnem könnyű volt. Idáig.
    Kíváncsi vagyok mennyire lesz durva Maul vagy Vader.
  • Hector Troy
    #863
    Új gameplay részletek a gametrailers.com-on. Elég jók az új pályák, de a faszi baromi szarul nyomja...
    Meg lehet a Hoth-on macit gyapni...
  • Unreal1942
    #862
  • romeozor
    #861
    ha nehézségi szintet váltasz, nem kapod meg érte a trófeát
  • kwalker
    #860
    A vicc az, hogy a game trailer-be sokkal jobb volt amikor lezúzta a rombolót mint a játékba.
  • triplet
    #859
    MEGCSINÁLTAM! több mint 3 hét szenvedés után MEGCSINÁLTAM! EZAZ! HÁHÁHÁHÁ:DDDD(bocs, csak rohadtul örülök, már már a sírás határán voltam néha:D)
  • buggyant
    #858
    visszaolvastam a topikot és régebben írták, hogy continue után, ha a tie factory pályán állítom át a nehézséget, akkor megadja a trófeát. most megpróbáltam így, ha nem adja meg, akkor még mindig ott a new game:)

    csak azért variálok, mert gondolom new game-nél nem maradnak meg a fejlesztéseim és tulajdonságaim. de ezt is csak gondolom:)