1017
Star Wars: Force Unleashed
  • GazCamp3r
    #697
    én most gecimód elvertem a sidiust abba a durva sith göncbe fekete karddal :D vagy ötödjére vittem végig a gémet, de még mindig nem unom meg :P
  • rambuu
    #696
    Hát rázást, én ugy hárítottam le magamról, hogy benyomtam azt a LT+B és akkor ugy Dashel egy nagyot körbe, én azzal szedtem le magamról, de lehet hogy van egyszerűbb megoldás is, a lökésektől meg ugyan úgy én is elugráltam! :)
  • Twetr0x
    #695
    Hülye kérdésnek tűnik, az is, de hogy kell kivédeni a rázást, és a lökéseket? Általában csak elugráltam előle :D
  • rambuu
    #694
    Na végül megcsináltam a másik befejezést is!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon tuti lett, a második befejezés alapján, nem ártana ha lenne folytatása. Abba Sith Lord cuccba nyomulni lenne a tuti!
  • rambuu
    #693
    Na most meg elsőre ment! XD
    Izé, ha a másik befejezést akarom látni, akkor muszály az utolsó pályát komplett megcsinálni újra? Csak a végén, azt a bizonyos másik utat választom?
  • szabolcs94
    #692
    bocsi már meg ott kell amikor legyöztem öt és nem kell be menni a mesterhez és ott egy hid elnézést kérek ha valakinek bajt okoztam vagy hogy raboltam az idejét és még egyszer elnézést kérek tényleg sajnálom és köszönöm az eddigi segitséget meg mindent...
  • deep
    #691
    Najó, ebből elég. Te fogyatékos vagy? Esetleg csak szivatsz itt minket...
  • szabolcs94
    #690
    ott ugorjak le ahol volt az az égetö vörös talaj rész???
  • predator0
    #689
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor legyőzted Vadert, akkor ne afelé a rész felé menj, ahol a császár van, hanem ugorj le onnan...
  • szabolcs94
    #688
    mijen hidrol? igen tom ott van dart véder az elsö pálya az amikor ki jön az ajton a második a amikor egy kör pályán vagyunk és ö középen áll és körülötte egy részen éget a talaj aztán pedig át lököm sidiuzshoz ott sincs hid de akakor most hol van dart véder én ezt most nem értem amikor sidust verem ott nincs ott vélder elötte van ott de ott nincs hid egyiknélseakkor most hol van???????? légyszi segitsetek mert nem találom....


  • deep
    #687
    Te nézel is a szemeiddel, vagy csak nyomogatod a gombokat? Mielőtt odamászol Sidious-hoz, ott áll lent vader. Csak le kell ugrani a hídról...
  • szabolcs94
    #686
    De hol van dart véder mert az irtad hogy amikor sidius náltartok akkor nme öt gyözzem le hanem védert de ö nincs sehol..
  • deep
    #685
    Legközelebb spoilerbe!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olyan könnyű megölni, mint a fing. A rázását simán lehet védeni, a tárgyak elöl meg vagy dash-elsz, vagy elbújsz a gépek mögé. Meg se ütött.
  • rambuu
    #684
    Hát ezt a szar császárt, vagy kit a végén azt nem létezik megölni...
    Még ha el is bujok elölle, akkor is belém ráz stb. ...
  • szabolcs94
    #683
    köszönöm szépen
  • Twetr0x
    #682
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lépj be a mentésbe, nyomd meg a start gombot, a select mission résznél válaszd ki az utolsó küldetést. Amikor elérsz a végére, akkor ne a sidiousra rohanj rá, hanem megint a darth vaderre. Így megkapod a sith befejezést és a sith ruhát.
  • szabolcs94
    #681
    Helo szaistok az lenne a kérdésem ha végig vittem mért hiányzik egy pálya amikor valami mutáns ruhába kell menni mert nekem az volt az utolso pály hogy ki üttötték a csávot a sidius de azután még kéne lennie gy pályának az hogy lehet meg szerezni?? válaszotokat elöre is köszönöm..
  • Songoku
    #680
    Egy kód, ha valakit érdekel:

    SOHNDANN - Választható lesz 32 skin
  • fsgh
    #679
    Van rajta egy zár szerűség... Ismét a tárgyak emelése gombot nyomd és forgasd át azt a bigyót:DDd Értelmesen leírtam de ha megnyomod a "táryak emelése" gombot akkor rá fogsz jönni
  • szabolcs94
    #678
    most mitt kell hogy szembe állok egy nagy kék kapuval ugyan azon apályán és legyösztem ijen vörös kardosokat de nem nyilik az ajto betrörni se tom villámlás se segite akkor mit kell?? válaszotokat elöre is köszönöm..
  • szabolcs94
    #677
    ok köszi
  • fsgh
    #676
    Azt a gombot nyomd amivel fel tudsz emelni tárgyakat. Aztán tudod forgatni azokat a köröket...
  • szabolcs94
    #675
    de hogy tegyem egyenesbe??
  • Twetr0x
    #674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Force Grippel állítsad a három gyűrűt egyenesbe, akkor kinyílik egy híd. Gyorsan szaladj át, bújj el a lézer elől, majd ismételd ezt meg a következő 3 gyűrűnél
  • szabolcs94
    #673
    Helo bocsi már tovább jutottam de most meg valami zöld sugárnál ami körül valami förog több van belöle és nem tom mit kell asszem a 9-dik pályán van és nem tom mit kell légyszi segits seth válaszodat elöre is köszönöm..
  • Seth
    #672
    Értem hol vagy, de ez a megfogalmazás vmi fenomenális, emiatt totál leblokkoltam :D
  • szabolcs94
    #671
    Helo szaisztok én 360-on tolom a játékot az szeretném kérdezni hogy amikor valami nagy hajot kell mozgatni vagy mitcsinálni és közben jönnek repülök nakik lönek és nem tom mit kell mert már füstölt meg irta hogy huzzam le mind kettöt nem sikerült mert nincsen idöm mert jönnek a kis repülök akik leszed nek nagyon hamar légyszi segitsetek mert el akdtam válaszotokat elöre is köszönöm...
  • fsgh
    #670
    Jó de ez egy játék:) Simán mondhatják azt h a Force Unleashed 2 egy másik story másik időben:) Mind1 a lényeg hogy örülnék egy hasonló stílusú játéknak:)
  • predator0
    #669
    Valószínű, az egész film "sorozat" siker, mégsem lesz 7-9 része.
  • fsgh
    #668
    Valamit tuti ki fognak adni mert ez siker lesz... És ha siker lesz akkor már most aláírja Lukas azt a következő részt:) Pénz beszél.
  • predator0
    #667
    Nem fognak szerintem, mert azzal megváltozna a teljes SW univerzum, ezt pedig szerintem Lukas György nem hagyná...
  • fsgh
    #666
    Aztaqurv@ :OOOOO Hát jobb befejezés mint az első:DDdd Erre még folytatást is lehet csinálni:P
  • Twetr0x
    #665
    Én a dobálózás elől elbújtam aztán halálra ráztam :p
  • predator0
    #664
    Kezdj egy új játékot ugyanezzel a mentéssel, és játék közben nyomd meg a startot. A feljövő menüben van egy olyan, amivel ki tudod választani mondjuk az utolsó pályát, vidd végig, és válaszd a másik utat, szerintem érdemes a saját szemeddel látni :)
  • fsgh
    #663
    Thx sikerült:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meghaltam a végén... Akkor nem haltam volna meg ha megölöm Vadert??
  • predator0
    #662
    Amikor elkezd dobálni azokkal az elektromos szarokkal, akkor egyszerűen bújj el előle, van a pálya két szélén bizbasz, és nem tud eltalálni. Utána csak rámész és osztod.
  • fsgh
    #661
    Császár ellen valami taktik?:S
  • fsgh
    #660
    Senki se téged támadott:) Én csak leírtam a véleményem:)
  • Twetr0x
    #659
    Hát akkor én kérek elnézést, nekem a kurva anyámat. Csak saját tapasztalatból írtam. :/
  • fsgh
    #658
    Szerintem meg aki nem játszotta még végig ne olvassa a topikot!? a spoiler akkor kelett amikor warezoltak 1esek és ki se jött a játék és már írkáltak ide.

    (Személy szerint én is kerülöm azon játékok topikját amit még nem kezdtem el és ki akarok játszani...)