1017
Star Wars: Force Unleashed
  • kwalker
    #977
    Sziasztok!

    Keresek XBOX-ra Star Wars FU Ultimate Sith Edition-t.

    Ha valakinek van eladó írjon privit.

    Köszi
  • DarkSector
    #976
    jah
    :D
  • Smithie
    #975
    Vágom hogy pécé,ez egy költői kérdés akart lenni...
  • DarkSector
    #974
    pc, gondolom ha már felpeccselt...:D
  • Smithie
    #973
    Konzol vagy PC?Lenni vagy nem lenni?

  • Morthanas
    #972
    Sziasztok! Hátha valaki tud segíteni: az Imperial raxus prime pályán, közvetlenül a Darth Maullal való összecsapás előtt, a játék kidob a desktopra. Eddig semmilyen ilyen jellegű probléma nem volt! Ja, és félreértések elkerülése végett: a játék EREDETI, felpatchelt! Esetleg volt már valakinek hasonló problémája? Köszi!
  • #971
    áááá, köszi!
  • romeozor
    #970
    úgy kell állítani a gyűrűket ahogy a lézer közben is állnak, olyankor egy kis híd nyílik a két oldal között és át tudsz kelni.
  • #969
    Amikor egy egy ilyen zöld lézersugár bekapcsol egy bizonyos időközönként. Visszaszámlálás jelzi mikor indul be és végem ha hozámér.

    Van egy ilyen forgó akármi is ,ami a 3 darabját erővel tudom mozgatni, de eddig semmit nem értem el vele.
  • Smithie
    #968
    A Halál Csillagon?Hol akadtál el?
  • #967
    A 9. küldetésnél van az a zöld lézeres rész. Ott mi a bánatot kell csinálni?
  • romeozor
    #966
    kettő is: ne warezolj és főleg ne a játék konzol topikjában
  • sanyeeee1fy
    #965
    akinek van valami értelmes javaslata vagy hasonlóképpen járt az vegyen fel msnre légyszi [email protected]
  • sanyeeee1fy
    #964
    hát sokat érek a konzollal. azt hittem lesz valami értelmes megoldás
  • Apus
    #963
    konzolon nem szaggat:)
  • sanyeeee1fy
    #962
    Sziasztok. Letöltöttem a játékot, kicsomagolt .iso egy kiló rarból. Baromira szaggat a játék, és nem tudom mitől. Már először pecseltem (telepítés után) utánna meg krekkeltem. a cracked fixed dolgokat használtam. Már gyengébb gépeken is olvastam hogy nekik bírja a játékot, nekem meg szinte képregény az egész. konfigom:

    1TB SATAII HDD (ide van felnyomva a játék) meg még 70GIB SATA II HDD (az op rendszernek), 3GB DDR2 RAM, Intel Core 2 Duo 2.5 Ghz, Gigabyte (Gamers Choice alaplap - nem tok sorozatszámot)

    érdekes mert a COD Modern warfare 2t 1440 be nyomom high grafikával és ugy simn megy
  • #961
    Én is ott vagyok elakadva...
  • kcsabesz
    #960
    "kinyírtam"... izé legyőztem
  • kcsabesz
    #959
    az Emperor legyőzésében kérek segítséget, mert bár megnéztem az idevágó youtube videot is mégsem sikerül:
    azt nem tudom megcsinálni, hogy a rámlőtt villámot visszarúgjam az arcába.. ehhez mit kell nyomni? (a youtube video-n nagyon jól látszik, de nem mondaná a barbár, hogy milyen gombot kell nyomni: arrggh)
    természetesen az első 10 alkalomból saját kútfőből próbálkoztam, majd fórum, végül youtube.. ahol legalább láttam, hogy nem lehetetlen...
    kérnék egy pici segítséget, mert mostmár kik[?]rom az ablakon akontrollert... túlzás nélkül már kb. 40. alkalommal csinálom újra...
    tetszik a játék nem szeretném ez miatt felgyújtani a lemezt
  • PoisonChihuahua
    #958
    PC gaming...
  • vki
    #957
    Szia!

    Nem akarok kötekedni, de ez a konzolos topic :).
  • harvypoker
    #956
    oszinten szolva hogy a faszba kell felrakni ezt a peccset?
    elinditom, 5 perc utan mar jelzi a windows mintha lefagyott volna futtatom egy 1 órat utanna ujra inditom es képes bazmeg 4 csikot mutatni hogy annyit rakott fel egyszeruen lehetetlen telepiteni
    enelkul meg szarra fagy a jatek
  • Smithie
    #955
    Én várom,nekem nagyon bejött az első rész is.
    Meg hát ugye SW fan lévén...
  • krisz255
    #954
    Star Wars: Force Unleashed 2 jön jön!!!
  • kwalker
    #953
    Sziasztok!

    Eladó STAR WARS FORCE UNLEASHED XBOX 360-ra.
    Jó állapotba HDD ről futtatott. Budapesten személyesen vagy posta.

    Irányár 5000 Ft
  • Smithie
    #952
    Ez engem is érdekelne...
  • Apus
    #951
    srácok megvettem ezt a Sith editiont. Namost ez ugye 2 lemez. Melyik-melyik? mondom feltelepítem, erre mindkettő felrakott 2 ugyanakkora játékot, (6giga k.b.)a főmenübe belépve sehol se látom, hogy ez sith edition lenne, a lemezek kinézetre különböznek (más a kép rajtuk), ugyanakkor semmi utalás, hogy pl disc1, disc2. hogy kapom meg a plusz tartalmakat? bármelyik lemezt rakom be, elindul a játék.
  • Bogyi007
    #950
    Megcsináltam a másik befejezést is. Az sem volt rossz.

    Meg kell vennem ezt a játékot mindenképp és akkor jöhetnek a nehezebb fokozatok is.
  • Bogyi007
    #949
    Kegyetlen jó volt a játék. A sima változat volt nálam kölcsönben nem a bővített verza. Holnap vissza kell adnom sajnos a gazdájának de egyértelműen must have lett számomra.

    Apprentice fokozaton vittem végig mivel ismerkedni akartam csak vele és nagyon bejövős lett számomra közben a játék. A Light Side befejezéssel tudtam le.

    Olvastam sok helyen hogy van a Dark sideos befejezése is a játéknak. Pontosan hogyan is kell, mert amit elolvastam az nem egészen tiszta számomra.

    Ja és ha tudtok olcsón jóárasítva X360-as verziót a játékból akkor az érdekelne. Nem muszáj hogy a bővített verzió legyen az úgyis drágább a DLC-k hiánya meg annyira nem érdekelne.
  • Caine
    #948
    nincs.
  • Hector Troy
    #947
    Az kiegbe az alapjáték (1. lemez) ugyanaz maradt mint a régi? Tudom van pár új skin meg ilyenek, de játékmenetbe gondolom nincs változás ugye?
  • Ariakus
    #946
    Uhh bocs , ez nem is a PC-s tápig
  • Ariakus
    #945
    Hogy kell elosztani a skill pontokat az Erőknél? Bármit nyomok nem csinál semmit. Egérkattintásra semmit nem csinál
  • DarkSector
    #944
    jah ez bossfight.
    istenem a sok láma
  • PoisonChihuahua
    #943
    Szerintem direkt csinálják... -.-



    ------>>>>LINK<<<<------
  • Chris0204
    #942
    Hali!

    Az a gondom, hogy játék közben véletlenszerűen elmegy a kép, kikapcsol a monitor, majd pár másodperc múlva megakad a hang és így le is fagy a gép. A legfrissebb VGA driver van fenn , és nem melegszik túl semmi. Esetleg valakinek valami ötlet?

    Előre is kössz, Chris
  • Dns5000
    #941
    hol van a pc bazze ez a szar kereső csak a konzolosat találja :S
    amugy nem lehet átlépni a ISD előtti Tie fighteres rész 1 kibaszott fighter nem tudok eltaláni villámmal
  • skampi
    #940
    pedig tényleg az van amit mondok,az elején tök könnyen megy a lehúzás,de mikor már nagyon közel ér egyszerűen nem adja be a zöldet és azt sem,mikor már csak a lehúzást kell nyomni.
    pedig szívesen játszanék vele,mert eddig nem volt rossz,csak ezen a szaron ne tudok továbbmenni.
    nincs valami ötlet?
  • DarkSector
    #939
    hányan lesztek még?
    nem ez a pc-s totyik emberek!!!
    :D
  • emperator
    #938
    ja és persze eredeti a game! Bárhová teszem fel mindíg ezt a hibaüzenetet írja ki az elején nemértem :-(