1017
Star Wars: Force Unleashed
  • Morpheus
    #737
    Üdv mindenkinek! Egy apró kérdéssel fordulnék hozzátok. Van a gyűrűs rész a halálcsillagon (mikor 3-at kell egy vonalba hozni). A gyűrűk összehozása pikk-pakk megvan, de a rohadt ugrás soha nem sikerül. Mi a trükkje? Mintha mindig egy rohadt mm hiányozna.

    Köszi a segítséget előre is!

    Morpheus
  • Smithie
    #736
    Ez egy nem rossz ötlet,mondjuk igy hogy meghal a végén névtelen barátunk...
  • deep
    #735
    Szedd össze az összes sárga világító kockát:) Meg vidd végig legnehezebben:) Van még ott achievement bőven.
  • Smithie
    #734
    Namost én végig vittem,és a nagy kérdésem hogy kezdjem el elölről?Kapok még cuccokat?Cheat kizárt.Majd ha meglesz minden amit meg lehet szerezni...
  • Wory007
    #733
    Kár, nagy kár. Kösz az infót!
  • Seth
    #732
    Nincs sajna. Más stúdió csinálta a PS2 és a Wii verziót és a legfőbb ok, hogy kihagyták illetve normálisra módosították,hogy a wii-mote-ot rendesen lehessen fogni,mert fordított kézállásban a szenzor nem tud rendesen jelet fogadni. Jó nagy hülyeség de ez a hivatalos álláspont :)
  • Wory007
    #731
    Szeva mindenki!
    A ps2-s Force Unleashedben nincs backhand saber??? Mert nem találtam.
  • predator0
    #730
    Van, de ez a térképen is látszódik, plusz ha látótérbe kerül az a tárgy, amivel tenni kell valamit, akkor kéken fénylik...
  • elite
    #729
    Csak mert itt páran írták hogy elakadtak itt, meg ott. Ezért gondoltam hátha valami egyéb feladat is van néha.
  • Seth
    #728
    Én sem értem mire számítottál :)
  • predator0
    #727
    Hack and slash akciójátékokban nem az agytorna az elsődleges, vagy tévedek?? :)
  • elite
    #726
    Én nem tudom, Wii-n nyomom, de eddig még csak gyilok volt, egy gondolkodtatós rész sem. Most ott tartok, hogy a vak Kota mestert felvittem a hajómra. Most csak a wii verzió ilyen egyszerű, vagy csak később lesznek feladatok is, nem csak hentelés?
  • Kreeder44
    #725
    engem az zavar h a jedi academyben is lelehetett már vágni a kezüket meg a fejüket itt miért nem.... olyan hangulatos lenne :S
  • Wory007
    #724
    minden pályán el van dugva egy markolat. Itt egy kis help...
    kard markolatok helyei
  • Wory007
    #723
    *Backhand Saber, bocsi
  • Wory007
    #722
    Szia Mindenki!
    Ps2 verió alatt nincs bach saber??? Mert még nem találtam. Vagy mindent össze kell szedni? A markolatok megvannak... Kösz a helpet.
  • Deagle
    #721
    Sziasztok!
    Ps2-n játszom és az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet új fénykard markolatokta szerezni, mert ugye a személyre szabásnál van olyan opció ahol lehet változtatni.
  • Örm
    #720
    Hello!
    Azokat az archievementeket amikor különböző erőkkel kell megölni 500 ellenfelet azt csak akkor adja meg ha egy végigjátszás alatt teljesítem vagy számolja több végigjátszás esetén is?
  • Sland
    #719
    megoldottam
  • Sland
    #718
    Asszem a 6. pályán vagy egy olyan feladat, hogy be kell fagyasztani 10 birodalmit carbonitba. azt hogy a picsába kell? egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mivel lehet őket befagyasztani.
  • Twetr0x
    #717
    Tudom, és ezért bizony elküldöm a LucasArtsot arra a bizonyos helyre...
  • GazCamp3r
    #716
    Wii-n van csak multi, és sztem ez igy is marad sajna
  • Twetr0x
    #715
    jó, jó, de HOL VAN A MULTIPLAYER?!
  • Darth Razor
    #714
    Hamarosan új skinek és a next-gen verziókból kivágott Jedi templomos pálya érkezik DLC-ként. (Meg gondolom egy patch is, mivel már itt lenne az ideje.)
    link


    Kit Fisto-t amúgy is hiányoltam.
  • GazCamp3r
    #713
    és ez pontosan igy működik Wii-n asszem :)

    ugyanis wii-n van duel mód :P

    volt wii-m kemény 2 napig :D nem jött be
  • Darth Razor
    #712
    Úgy lenne jó, ha minden karakter kapna saját animációkat, kombókat, aztán beraknák őket egy duel módba. És akkor mehetne a Vader vs Maul. (Vagy legalább tegyék játszhatóvá a "sérült" Vadert, az nagyon brutálisan néz ki szvsz.)
  • GazCamp3r
    #711
    meg az is poén lenne, ha vaderrel lehetne végig vinni, annak még a mozgásai is benne vannak, hiszen az elején játszható. A Maul sztem azért nincs benne, mert a dupla kardjával nemtudna bánni az Apprentice (akinek mellesleg neve nincs? :D )
  • vki
    #710
    Azért szerintem egy Darth Maul-os costume elfért még volna :D
  • GazCamp3r
    #709
    nah, időközben kiprobáltam a kódot, és tényleg kibővült a paletta :D poén a dolog, de akkor lett volna fasza, hogyha azokat is tudnám csak, mint ami a karakternek tudnia kéne :D
  • GazCamp3r
    #708
    hol? minden pályánál kapsz egyet, plussz a sith robe, +a legvégén a 2... ennyi hely is van, de ez nem 32 :S

  • Songoku
    #707
    XBOX360-ban van a 32 costume!
  • GazCamp3r
    #706
    melyik verzioba van 32 costume ??? box-on csak kb 12 van...
  • Olcadan
    #705
    A Sohndann beadja mind a 32 costumöt!
  • deep
    #704
    Tanár jár hozzá -> gyépés:D
  • predator0
    #703
    Amilyen kérdéseid eddig voltak, azokhoz egy betű angol tudás nem szükséges.
  • szabolcs94
    #702
    JA 14 DE NEKEM NUKU AZ ANGOL TUDÁSOM 8-ÉVES KOROM OTA NÉMETET TANULOK ÉS TANÁR JÁR HOZZÁM
  • deep
    #701
    Akkor vagy tényleg fogyatékos, vagy én voltam túlfejlett ennyi idősen...
  • Seth
    #700
    nick-je alapján 14-re tippelnék vagy 13-ra ha még nem töltötte be idén:)
  • deep
    #699
    Hány éves vagy? Csak kíváncsi vagyok.
  • szabolcs94
    #698
    mijen kod ez amit irt songoku??? SOHNDANN