1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • sandor8206
    #1513
    egyetértek
  • Csak77
    #1512
    Engem nem érdekel Pingvin története. :( Megaztán ebben a tipusú Batman filmben csak valami Moob vezérként tudnám elképzelni. Kurvakövér, fekete szomokingban van, félszemű, és egy ilyen félszeművege van, vagymi, meg kinyir pár embert a nagy késével ami esernyő is egyben. Hülyeség az egész. Inkább valami eddig nem látott gonoszt kellene bemutatni.
  • Andrews2007
    #1511
    Újabb fejlemények.


    Hoffman Would Play Penguin If Asked

    According to IMDb News, Philip Seymour Hoffman is thrilled he’s among the names in contention for Batman villain The Penguin, because he has always wanted to play the comic book bad guy. Despite The Dark Knight star Michael Caine’s confirmation that the actor has already landed the role, Hoffman insists he’s yet to be officially offered the part - but he can’t wait for the phone call. He tells TheStoneReport.com, “I grew up a comic book fan, so I love that stuff. I love going to that stuff. I think what they’re doing with that whole Batman story is really true to what that whole Batman thing has always been. “It’s one of the darkest origins of a superhero, to get all nerdy and geeky on you. That character sees his parents gunned down as a young child. I remember when I was a kid reading that story,
  • grizzly21
    #1510
    szerintem Danny de Vito kurva jo pingvin volt:)
  • Andrews2007
    #1509
    Hogy stílusos legyek "all need is a little puuushhh" "hahaha"

    Hoffman: 'I'd Love To Play The Penguin'

    9 September 2008 3:11 PM,

    Philip Seymour Hoffman is thrilled he's among the names in contention for Batman villain The Penguin, because he has always wanted to play the comic book bad guy.

    Despite The Dark Knight star Michael Caine's confirmation that the Capote star has already landed the role, Hoffman insists he's yet to be officially offered the part - but he can't wait for the phone call.

    He tells TheStoneReport.com, "I grew up a comic book fan, so I love that stuff. I love going to that stuff. I think what they're doing with that whole Batman story is really true to what that whole Batman thing has always been.

    "It's one of the darkest origins of a superhero, to get all nerdy and geeky on you. That character sees his parents gunned down as a young child. I remember when I was a kid reading that story, so seeing it now come to life as the dark tale that it really is intense, really dark, very visceral."

    If he lands the role, he'll follow Danny DeVito, who played The Penguin on the big screen in 1992's Batman Returns.
  • Smithie
    #1508
    Várom már hogy megjelenjen eredetibe,ez be lesz rakva a gyűjteménybe,már csak Heath Ledger miatt is...
  • Challanger
    #1507
    Most úgyis Bale-el dolgozik együtt...hátha beajánlja a csapatba :)
  • sb1
    #1506
    Depp-et szívesen látnám a filmben, kiválló színésznek tartom, akár valami új, eddigi filmekből még nem ismert főgonosz szerepére is!
  • Andrews2007
    #1505
    http://www.comicbookmovie.com/news/articles/5006.asp



    Michael Caine megerősítette a Depp és Hoffmannos pletykákat??? (Rébusz és Pingvin)



    http://thegothamknight.extra.hu

    Itt meg azt irják megcáfolta az eddigi 2 Nolannes rész forgatókönyv írója, és hogy egy új eddig filmeken nem látott gonoszt akarnak berakni.



    Most akkor ki füllent? :D
  • Kandurex
    #1504
    "grandiózusabb jelenet" jah, én is ilyesmit vártam, helyette bunyó :/
  • Andrews2007
    #1503
    Így van!!

    Mind a 4-5 féle trailerben találhatóak eltérően felmondott szövegek a filmből. Sőt olyanok is amik nem voltak benne. (pl Where we begin? - Joker)
  • ProGabe #1502
    "Nem készül semmilyen külön dub(ami szinkront jelent;)) az előzetesekhez."

    te tagja voltál a szinkronstábnak? osszál már meg pár kulisszatitkot, pls!

    a dub szinkront jelent? nem is tudtam, azt akartam írni, hogy "a trailerekhez készült külön fakanál" megint ki akartál oktatni, valahogy ez neked nem sikerül^^

    egyszerű a képlet: meg kell hallgatni a trailereket, aztán a filmben az ott elhangzott mondatokat, és ha nem vagy halláskárosult, akkor érzékelni fogod a különbséget

    lehet, hogy tévedek, de én bizony úgy hallom - bizonyos mondatok esetében - hogy külön felmondatták a színésszel

    témát befejeztem!
  • Tatyla
    #1501
    más fajta megközelítésből,látásmódban van az egész azért.
  • BaliBoy
    #1500
    Nekem meg az egész filmben talán az a rész tetszett a legjobban. Nagy szivatás Joker részéről. :)

    A múltkor végignéztem az összes eddigi Batman filmet és most, hogy láttam a DK-t arra jutottam, hogy azok jobban tetszettek. Szerintem ez már - hogy is mondjam - túl modern lett. Pl. itt már nem csak éjszaka megy a csetepaté hanem nappal is, Batman hacuka nélkül...
  • sandor8206
    #1499
    mondjuk elment volna, csak az a kompos rész ne lenne
  • sandor8206
    #1498
    sok? én keveseltem végére valami ütősebbet vártam, mint a Begins esetében, nagy finálét, mondjuk itt is volt csak nem olyan típusú amit én szerettem volnainkább bunyókra mentek rá, nekem azok annyira nem jönnek be, jobban tetszenek az olyanok, mint a Beginsben a batmobilos rész, végén a vasutas, vagy a TDK batpodos-kamionos rész.
  • grizzly21
    #1497
    haaat, hogy az 1 jobb lett volna nem mondanam, de elgondolkoztam rajta, es teny, baromi sok akciojelenet volt a 2ben..tul sok talan
  • Andrews2007
    #1496
    1-2 jelenetnél én is éreztem kicsit. A Joker party jelenet után ki is vágtak 1-2 Jokeres részt ahogy elmenekül onnan autójával. (sok sok autós kép Jokerrel a neten ezt bizonyítja)
    Dvd remélem pótolja azt a néhány túl gyorsan letudott jelenetet.
  • BaliBoy
    #1495
    Pedig lehet jobb lett volna sztem. Számomra ez a film nagyon összecsapottnak tünt. Azt az érzést keltette mintha egy nagy akció jelenet lett volna az egész film. A Kezdődik sztem sokkal jobban sikerült.
  • Andrews2007
    #1494
    A filmnek egyébként volt egy vágatlan verziója is először Balek azt tekintették meg, és Bale szerint azt is berakhatták volna mozikba. Olyan 160 perces volt kb. az a verzió. Régen már linkeltem ezt asszem ide is.
    Dvd-n tehát számíthatunk majd kihagyott részekre, sok volt a trailerekben is igen.
  • Csak77
    #1493
    Te nekem ne puszilgasd a pocikám, van barátnőm. Bocsi. Mellesleg hülyeség az elméleted. Nem készül semmilyen külön dub(ami szinkront jelent;)) az előzetesekhez.
  • ProGabe #1492
    köszönöm a kioktatást. tényleg, puszi a pocidra -.-

    mondtam én, hogy maga Nolan vágta össze a trailereket? nem mellesleg még ez is lehetséges, nem kötelező kiadni másik cégnek. én annyit mondtam, hogy a trailerekhez készült külön dub. aztán ezt küldték el a cégnek (már ha volt cég). szóval hol írtam én annak az ellenkezőjét, amire te most felhívtad a figyelmet?
  • Csak77
    #1491
    "egyébként az egész marketing minőségére jellemző, hogy a trailerekben hallható, mára már jól ismert mondatok mind-mind külön csak azok kedvéért lettek újra felvéve úgy, ahogy azokban hallani."

    Te el vagy tévedve, de nagyon! Az előzeteseket külsős cég készíti, sokszor olyan anyagokból, amik még messze sem véglegesek, vagy egyszerüen nem pont az a jelenet, vagy sokadig újraforgatott jelenet amit a moziban látsz. Sokszor lehet látni előzetesekben olyan jelenetet, ami nincs benne a végleges filmen, vagy csak a bővitett verzióba teszik bele. Ez a lord of the ring filmekre különösen igaz. Az első rész előzetesében volt egy jelenet, amit csak a harmadik filmben láthattunk.
  • Bucser
    #1490
    "a trailerekben ezzel szemben szlogenként (van erre jobb szó is, csak most nem jut eszembe) kell hangozniuk"

    Hívószó a kifejezés amit keresel.
  • sandor8206
    #1489
    aha értem, kösz

    Amúgy én is hiányoltam egy-két dolgot a filmből ami a trailerben benne volt, de valami jobb volt a filmben. PL

    Ami tralerben jobb, amikor Joker először felnéz a kamerába, az full totál közeli, a filmben pedig távolabbról, trailer ütősebb

    Ami filmben jobb, a cellataps, trailerben szétbontva mintha lassúbb lenne, filmben gyorsabb, nagyon király, nagyon nagy jelenet és emlékezetes
    és főleg úgy hogy állítólag HL improvizálta
  • ProGabe #1488
    annyi, hogy a filmben ezek a mondatok nem úgy hangzanak el, ahogy a trailerekben. más a hanglejtés, más a hang tónusa, a szünetek a szavak között. tehát hallani, hogy a marketing miatt újra felmondatták a színészekkel, hiszen a filmben ezek mind csak részletek az éppen folyó beszélgetésből. a trailerekben ezzel szemben szlogenként (van erre jobb szó is, csak most nem jut eszembe) kell hangozniuk
  • sandor8206
    #1487
    KÖSZ SZÉPENa képet, na ilyen a filmben, szerintem elég feltűnő, már kezdtem azt hinni, hogy képzelődtem:-D de belefér, mondjuk Gordon kiszúrja ( csak az ugrott be hogy előtte 10 percig másnak miért nem) csak későn, szóval ez legyen a legkisebb gond.

    Amúgy ha megkérhetlek ezt kifejtenéd bővebben, nem nagyon értem amit írsz, tényleg érdekel, ha nem nagy gond."..egyébként az egész marketing minőségére jellemző, hogy a trailerekben hallható, mára már jól ismert mondatok mind-mind külön csak azok kedvéért lettek újra felvéve úgy, ahogy azokban hallani. pl. Joker összes mondata ilyen, "Why so serious"-tól kezdve a "Simply, kill the Batman"-ig.."
  • Jano
    #1486
    Őőő, Jokernek nem makeuptól olyan az arca, amilyen.
  • ForzaInter
    #1485
    pedig filmben is látszik így kb, csak nem oldalról van mutatva.
  • ProGabe #1484
    ez viszont már benne van:



    egyébként az egész marketing minőségére jellemző, hogy a trailerekben hallható, mára már jól ismert mondatok mind-mind külön csak azok kedvéért lettek újra felvéve úgy, ahogy azokban hallani. pl. Joker összes mondata ilyen, "Why so serious"-tól kezdve a "Simply, kill the Batman"-ig
  • tigeroo
    #1483
    váh értem
    butavagyók :d
  • Seth
    #1482
    Ez egy bemutató előtt kiadott kép volt. Mert a filmben ez a beállítás nincs is benne. Sok részt megváltoztattak,kihagytak egyébként a bemutatóra
  • tigeroo
    #1481
    ezdejó kép! nemis figyeltem anno ennyire:)
  • ronihun
    #1480
    remélem megbocsát nekem a készitö ha két moziba megnézett dark knight után letöltöm amig nem jön ki dvd-n:)
  • sandor8206
    #1479
    és itt legalább faszán látni, milyen sebekről beszél
  • sandor8206
    #1478
    hát már azt hittem nem tudok beszúrni egy képet
  • sandor8206
    #1477
  • sandor8206
    #1476
  • sandor8206
    #1475
    hát szemből nem találtam, a filmben meg sajnos pár másodperc, na mindegy valami nem stimmel ennél a zsarunál

    Amúgy
  • REALista
    #1474
    Valaki röviden leírná madzsarul is mert érdekelne.:)