1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • Prince of Máté
    #1633
    Dec 7-8 ha jól tudom.
  • w77d
    #1632
    mikor jön már ki DVD-n a film??
  • ProGabe #1631
    nem volt. ha van ilyen, akkor a moziban addig nem kapcsolják fel a világítást, amíg le nem megy az a kis szösszenet
  • Orionk
    #1630
    Sziasztok!

    A mostani filmek végén, lásd. VAsember, Incredible Hulk szoktak egy rövid filmrészletet bejátszani, hogy mi lesz a következő részben.

    A The DArk Knight film esetében nem volt ilyen?
  • Andrews2007
    #1629
    Van már best picture plakát is ajánlásra. Remélem viszont nem lesz színész sztrájk ahogy pl indexen írják mert attól elmaradhat a gála is akár. :(
  • Csak77
    #1628
    Elég hülye vagy, 20 év mulva egy vagyont fog érni, főleg ha bontatlan!
  • ibalazs01
    #1627
    a Logitech készitett egy The Dark Knight Limited Edition sorozatot pár cuccából a film kapcsán. ennek egyik tagja egy sötét lovagositott dinovo edge billentyűzet, amit csak megnyerni lehetett. én megnyertem és most eladnám:)

    ha érdekel, irj privátban!
    http://www.logitech.com/index.cfm/349/4641&cl=hu,hu
  • ProGabe #1626
  • Andrews2007
    #1625
    Na de legalább láthatod hogy Bale tud Batman is lenni meg Mátrixos lövöldözős világmegmentő jófiú is. :D (meg lefogyott örült pali A gépészből és pszichopata az Amerikai Psychoból)
  • grizzly21
    #1624
    hat ez elsosorban nem akciofilm szerintem..
  • schrank
    #1623
    elképzelhető hogy a többi képregényadaptáció is követi ezt azu irányt amit a darknight ? már hogy mese film helyett megpróbálnak akciófilmet csinálni ?
  • grizzly21
    #1622
    az Equilibrium-ban jobbak voltak a mozdulatok szerintem, de nem is azert szeretjuk Batmant
  • Prince of Máté
    #1621
    Az az igazság, hogy Batman sosem volt egy akrobatikus egyéniség, egy-két ütés az ellenre és kifekszik.
  • schrank
    #1620
    2008-at írunk , az ökölharc koreográfiája ne legyen már bacpenszeres
  • Prince of Máté
    #1619
    2008-at írunk, nem lehet mindenki Jackie Chan
  • schrank
    #1618
    "Best Superhero - Christian Bale as Batman in The Dark Knight"
    ez vicc ennél még az a letörtszarvú piros ördög is jobb volt szerintem simán joker kaphatja az összes színészettel kapcsolatos oscart ...
  • ForzaInter
    #1617
  • schrank
    #1616
    akarom mondani 10-ből csolcat érdemel
  • schrank
    #1615
    majdnem tökéletes film és joker fenomenális benne de ezek a harci jelenetek katasztrofálisak , az újfajta james bond verekedései és tetőn szakadékon ugra-bugrálásával lenne igazi így levonunk a 10-ből 8 ponttot
  • ProGabe #1614
  • Blacksheep333
    #1613
    Mikor jön ki HD -be?
  • grizzly21
    #1612
    nem ertem ha nincs erre szabaly, akkor mi alapjan csinalhatnak ilyet?
  • Andrews2007
    #1611
    Na, az Akadámia első baklövése a 2009es gálára.

    Kizárták a Variety jelentése szerint a legjobb zene jelölésből a TDK-t.
    (mert túl sok zeneszerzője és segédje van eme csodás munkának lol)
    Így hát remélhetőleg megint egy szál gitárhang zene fog nyerni. Az Oscar zene kategóriában eszméletlenül muzsikál az elmúlt 2-3 évben.

    The Dark Knight’s chances to win an Oscar have just been reduced by one award. Variety reports that the movie’s score has been disqualified by the Academy. It is now no longer eligible to be nominated.

    It seems the Academy thinks too many people were involved in making Batman's music. Why that matters is a mystery, but apparently 5 names were listed as composers on the documentation they received from the studio. Those three names are Hans Zimmer, James Newton Howard, Alex Gibson, Mel Wesson, and Lorne Balfe. The last three people in that list have signed an affidavit stating that the score was primarily the work of Zimmer and Howard, but the Academy isn’t buying it.

    It’s an unfortunate turn of events for The Dark Knight, which almost certainly had a good chance of being nominated in the category. Multiple collaborators are becoming more and more the norm in Hollywood, but as always the Academy is slow to get with the times. Tron was cheating when it used computers to generate special effects, and now The Dark Knight is cheating by having more than one person write its music. Ridiculous. Note to the Academy: Make it up to us by handing The Dark Knight Best Picture.
  • Carlos HUN
    #1610
    The.Dark.Knight.DVDRip.XviD-DoNE + The.Dark.Knight.DVDRip.XviD.SUBFIX-DoNE

    The.Dark.Knight.2008.DVDRip.XviD.AC3-iAPULA

  • grizzly21
    #1609
    es tenyleg:) van nehany fake azt hittem olyat talaltal
  • ProGabe #1608
    de van, de van, de van :)

    The.Dark.Knight.DVDRip.XviD-DoNE

    The.Dark.Knight.2008.PAL.DVDR-TheCrown
  • grizzly21
    #1607
    nincs
  • ProGabe #1606
    van dvdrip és dvd-r :)

    mondjuk én ez esetben 1080p és origi DVD alá nem adom :D
  • seriousrainbow
    #1605
    1,07milliárd
  • Andrews2007
    #1604
    Azt én se értem miért sorolták fel az összes mellékszereplőt, de igaz lehet hogy csak tiszteletből mert úgyis Ledgert jelölik remélhetőleg.

    A film már 997.5 milliónál tart közel az 1 milliárd.
  • Csak77
    #1603
    Ledger még oké a nevezésre, de Morgan Freeman, meg Gyllenhall? Ugyan, komolytalan. :)
  • Andrews2007
    #1602
    TDK Oscar ajánlásai
  • Andrews2007
    #1601

    [link:http://warnerbros2008.warnerbros.com/#/movies/thedarkknight/foryourconsideration/]TDK-s Oscar ajánlások a Warnertől 'csak' 15 darab [/link]

    Maggie Gyllenhal vicces, és most már értem miért van Ledger mellékszereplőknél mert Balet akarják főszereplő jelöltnek.
  • ForzaInter
    #1600

    :D
  • ForzaInter
    #1599
    kezdjük ott hogy nem vagyok a pajtid...
    ezell amugy csak az a gond, csak az hogy ezeknek általában semmi köze az adott témához, így nincs is helye ott... itt is törlik ha vki offol vagy személyeskedik...
  • Csak77
    #1598
    Az a baj pajti, hogy a "offolás, a személyeskedés" is valakinek a véleménye, még ha nem is tündibündi, amilyen a te felfogásod az életről. Ha ezeket valaki törli, akkor az ember elgondolkozik...
  • Andrews2007
    #1597
    Ehm, ezeket a dolgokat nem tudtam, de nekem azért teszik a filmes része az oldanak igaz néha vaa 1-2 bakija és tényleg elég szigorú a hozzászólások terén.
  • ForzaInter
    #1596
    regelve van tényleg:D

    sztem meg csak normálisan kell kommentelni hírek alatt, érdekes módon nekem még egyetlen egy hszemnet se törölte, témával kapcsolatban kell hozzászólni, és nem offolni meg személyeskedni (mert sokszor látom hogy idáig fajulnak néha értelmetlen viták) aztán csodálkoznak hogy törölve van hozzászólásuk...
  • Sabcsee
    #1595
    én is szeretem a filmbuzit mer naon jó kis hírek és cikkek vannak ott de viszont human néha télleg naon beképzelt és lekezelő tud lenni...
    am asszem regelve van sg-n...
  • ForzaInter
    #1594
    én nem védem, de nem szép dolog vkit ugy ócsárolni, hogy tudod hogy nem olvassa...