1913







HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • KennyGTP
    #1673
    Ez a rész is tiszta lol. Batman túl alacsony még mindig, a játékszerei (a Bolha járgány és a motor) meg olyan mintha valami magna rájzoló készítette volna. A Joker csak egyszer látam a filmbe mikor eltüntette a tollat az asztalról (na az a fajta Joker humor és elmebetegség kellet volna a filmbe végig és sok füligérő elmebeteg röhögés és kacaly és másik smink). Ez a Joker hasonmás inkább a Holló, Marilyn Manson és egy drogos bérgyilkos keveréke volt, de legalább Kétarc az Kétarc volt ő nagyon eltalálták.
    A többi dolog történet és akció az meg volt.
    És a LegLOOLosab rész a filmből: hajós jelenet mikor szavaztak a civilek hogy felrobbantsák a sitteseket. A másik hajón meg nyugott rablók, gyilkosok és tolvajok (vagy csak gyorshajtás miatt ültek?!?!?)

    10/6
  • Blacksheep333
    #1672
    Egy cseppet Fight Club feelingje is van :)
  • Andrews2007
    #1671
    Tehát Pallal annyi csak? Vagy most nem értem? Azért mert 25 fps?
  • tigeroo
    #1670
    wtf?:D
  • seriousrainbow
    #1669
    LOL grat
  • ProGabe #1668
    :)

  • Sabcsee
    #1667
    télleg nem lett olyan gáz a szinkron!buci jól tolta de viszont kétarc hangja borzalmas volt:S
  • ProGabe #1666
    2:32:13

    azaz 152 perc 13 másodperces a film NTSC-ben, 23.976-os framerate mellett. matekozd ki, hogy mennyi a 25-s PAL és máris megtudod, hova "tűnt el" az a pár perc ;)
  • Andrews2007
    #1665
    Én csak azt nem értem, hogy hogy lehet hogy eltűnt kb 5-6 perc filmből?? Moziban és az IM?DB_n is 144 percet számláltam a film időtartamára és 152-t stáblistával egyetemben most ez lecsökkent lásd az xpress.hu-t a dvd-k közt. 147 stáblistával s 1039 csak anélkül.
  • kabel15
    #1664
    De azért egy kis csámcsogás lehetne
  • REALista
    #1663
    Egyetértek.:)
  • kabel15
    #1662
    Én nem is várok a HD-ra.
    Én 72centis tévén fogom nézni.
    Csak jönne már ki
  • Klemice
    #1661
    a dvd is letölthető :W stohl bucis magyar szinkron meg nem kell
    hd meg dvd között 32 colos tv-n gépről nyomatva nincs akkora különbség hogy mindenképpena hdra kelljen várni
  • kabel15
    #1660
    De nekem nincs HD tévém se lejátszóm.
    Szóval hiába töltöm le netröl nem tom lejátszani.
    És jobban örülök a kézel fogható változatnak (DVD)
    + ott van még az EXTRA DVD meg a csodálatos borító!!!
    Remélem találok majd JOKER borítós változatot.
  • ProGabe #1659
    szerintem sem kell miatta a falnak futni :)

    Stohl egy kis kecsege, mint ember de rohadt jó színész. az alant lévő kis részlet úgy-ahogy rendben van, egyszerűen nem kell Ledger szintet várni
  • zoliii
    #1658
    szerintem jó lett a joker hagja
  • grizzly21
    #1657
    hd-ben mar reg kinnvan (marmint neten)
  • kabel15
    #1656
    Ez nem igaz!
    Én meg várhatok 9.-ig
    Nem mintha nem tudnám leszedni de DVD-n mégis csak jobb.
    De akkor enyi erővel ki is adhatnák! LEGYEN MÁR 9.-e
  • Tatyla
    #1655
    jaj ne már stolbuci a hangja Jokernek miért büntetnek minket?
  • ProGabe #1654
    nem, 3-ától már kölcsönözhető. hülye a warner, ez van :)
  • Klemice
    #1653
    tnerroT
  • Csak77
    #1652
    Milyen kamionról?
  • Shep
    #1651
    Persze, mert ezek leestek a kamionról :)
  • Csak77
    #1650
    9-edikén jelenik meg a dvd, de már van szinkronos dvdrip...
  • Shep
    #1649
    Belenéztem a DVD-be és szerintem teljesen jó lett a szinkron, Buci meglepően jól visszaadja az eredeti hangot, persze nem lehet olyan mint angolul, nem is értem a fanyalgókat.
  • schrank
    #1648
    nem rossz a szinkron csak azt a csámcsogást is bele kellett volna tenni rendesen
  • Andrews2007
    #1647
    Bale szinkronhangja maradt ami volt az 1. részben is, ennek ellenére én is furcsáltam, 1-2 részletet láttam.

    Freemannél nem értem a cserét Reviczkyre, Stohl meg néhol egész jó volt néhol meg ultra szar az eredetihez képest. ( a linkelt videó szerint is pl why so serious szarul van mondva de az előtte lévő rész egész jó)
  • Suffering
    #1646
    msot néztem végig magyar szinkronnal, tátva maradt a szám, ez a szinkron borzalmas!!!!!!!!!!!!!! Batman Beginses szinkron szinészeket is kicserélték ez legfőképp Batman és Fox hangjánál érezhető. Legpocsékabb hang egyértlmüen Kétarcé lett. Másik legszörnyübb pedig Fox hangja... Joker hangja se egy főnyeremény, de egy idiotához egy idiota hang valo igy különösebben ő nem zavart... Erre csak azt tom mondani h köszönöm Istenem hogy a moziban angol nyelvü volt a film!!!!!!!!!
  • kabel15
    #1645
    Ne már!
    Mondjuk az eredeti DVD-n biztos van ANGOL DUB és HUN SUB szóval úgy is meg fogom tudni nézni!
    De az eredeti félelmet keltő JOKER hangot tuti nem fogja vissza adni semmi!
    Megvette már valaki? (Megjelent már?)
  • Sheltem
    #1644
    Te jóisten....ez SZÉGYEN...
  • knightbali
    #1643
    Uram, atyám... Ez szörnyű...
  • LeventeV
    #1642
    Aki igazan akarja elvezni a filmet (persze, hogy Jokerre gondolok :) )
    az inkabb nezze meg felirattal. Nem fogja megbanni.
  • toysoldier
    #1641
    aztakurvaélet
  • Csak77
    #1640
    Inkább nem, köszi.
  • Darkoo
    #1639
    Hallgass bele a magyar szinkronba!
  • hitch
    #1638
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Batman.A.Sotet.Lovag.2008.HUN.PAL.DVDR-Knight

  • Csak77
    #1637
    "Apukája"! Dead-y! :D
  • Andrews2007
    #1636
    Az első TDK díj Ausztráliában leledzik, természetesen Jokerrel kapcsolatosan (ahol apukája el érzékenyült rendesen meg is értem):


    Ledger's Dad Struggles With Son's Aussie Honour

    Heath Ledger's father fought back tears of pride as he paid tribute to his late son at a prizegiving in Sydney, Australia on Tuesday night.

    Kim Ledger accepted a Best Actor prize on behalf of his son - who died in January - at the GQ Men of the Year Awards and struggled with his composure as he remembered his "beautiful boy".

    Ledger was honoured for his performance as The Joker in Batman Begins sequel The Dark Knight.

    His father told the audience at the event that the actor loved playing the Batman baddie.

    He stated, "He thrived everyday on set, humoured and sometimes intimidated the cast, but revelled in this opportunity to create and deliver a unique character."

    Also honoured at the Aussie GQ prizegiving were Hugh Jackman, who claimed the night's People's Choice Man Of The Year and his Australia director Baz Luhrmann, who took home the Creative Force Of The Year accolade.
  • ProGabe #1635
    dec 9.

    elvileg a BD is akkor jön (magyar szinkron és borító), de ez egyáltalán nem biztos, valószínű az összes WB BD késni fog
  • 5c0rp330n
    #1634
    épp most szivárgott ki a BD változat, DVD már jóideje elérhető.
    ha arra gondolsz, hogy boltban mikor lesz itt.. fogalmam nincsen, de én már nem várom meg.