12300
10528995171446015691.jpg
  • Amse
    #1955
    végülis... most is bundázva vannak a meccsek szóval nem lesz nehéz átálni rendes forgatóterv-re és így előre meglesz a szöveg is
  • Casillas
    #1954
    akkor már angol közvetítéssel, de magyar felirattal nézhetjük a hazai rendezésű EB-nket? :-c

    (witzel)
  • Seth
    #1953
    2012 felé talán már minden adó ilyen lesz, jó lenne
  • ProGabe #1952
    nem utópia,nagyon sok városban van már digitális adás (nem upc) külön pár csatorna,pl axn,na a lényeg hogy kapsz hozzá egy beltéri egységet is,és tudod változtatni a hangsávot,feliratot kapcsolhatsz be,idővel pedig,mivel úniós szabvány,mindenhol ilyen lesz ;)
  • Szolnokboy
    #1951
    az mekkora meglepetés lenne, ha kiderülne, hogy a promo-ban már a szinkronszínész beszélt japánul :P
  • sweech
    #1950
    farokság
  • BlackShadow
    #1949
    majd ha iyen dvd stílus lesz majd a tv adás is :) választhatsz kedvedre nyelvet és feliratot :)
  • zorden
    #1948
    Szerintem meg le kellene szokni a teveknek a szinkronrol. Jo minosegu feliratokkal kellene adni a filmek legalabb egy reszet, foleg a fiataloknak szantakat, hatha igy ragadna egy kis nyelvtudas is. :-) Tudom, utopia.
  • _Vegeta_
    #1947
    Akkor ez egy kellemes csalodas. :)
  • ProGabe #1946
    egyik előzeteseben már ott volt a magyar felirat,szal úgy néz ki minden úgy lesz ahogy az eredetiben

    #1944:nem értelek,miben más az angol keverve a japánnal és a magyar keverve a japánnal?
  • nbj
    #1945
    miért nem úgy lesz? :s sztem ez lenne a leglogikusabb + a magyar szövegeket meg kb olyan durva akcentussal mint az eredeti mikor angolul beszél, na az lenne a legjobb sztem
  • Seth
    #1944
    és szerinted amikor angolul beszél,keverve japánnal??? Azt szerinted majd hogy oldják meg?? Hát persze hogy leszinkronizálják. AMikor full japán egy mondat és angolba is feliratozták,ott meg marad az eredeti hangja
  • _Vegeta_
    #1943
    Hiro Japan nem kinai. :)
    Yatta! Yatta! ^^.

    Szerintem az lenne logikus ha meghagyjak az eredeti hangot es feliratozzak a japan dumat mint ahogy az amcsik tettek. Sokat dob a hangulaton, dehat a magyarok szinkronstudiok nem logikusak. ¬.¬
  • Malakai
    #1942
    Az azért erős túlzás, de vannak átfedések. :) (A verseny promói közt is volt egy csomó átfedés.)
    Nekem amúgy tetszik, na nem a hangok, de pl ez-az együtt, értünk szöveg sztem jó, meg a zene se rossz.
  • North
    #1941
    Ez mintha a junkie-ra kiírt promóversenyből lenne összevágva.:)) Nagyon fasza lett.
  • Casillas
    #1940
    megvan már a hangja, és sztem nem lesz akcentusa....
  • Gerbill
    #1939
    Remélem azért Hironak majd lesz egy kis akcentusa, neadj isten egy magyar ázsia férfi adná neki a hangját(befognak valakit szinkronszínésznek valamilyen kínai étteremből:D).
  • Gerbill
    #1938
    De amikor visszament, olyan volt, mintha a fegyver visszacsapódna, talán még a nő kezéből is kirepült, és a nő meg meglepődött. Ha csak vissza "tekerte" volna az időt, akkor elvileg visszafele is ugyan azt kellett volna csinálnia a nőnek.
  • Slash89
    #1937
    A gólyó Hiro miatt ment vissza a pisztolyba.
  • Kanál
    #1936
    ugye tudod hogy ez csak egy sorozat? :o
  • grebber
    #1935
    Remélem ezt a mocskos paraszt Syler láncfűrésszel leápolják azt bedarálják sósavban áztatják végén a maradványokat porrá égetik,mert megérdemli a tapló.
  • Gerbill
    #1934
    Vagy csak még nem fedezte fel.
  • Casillas
    #1933
    majd vesz e-bayen :-c
  • Kanál
    #1932
    Andonak nincs képessége
  • Gerbill
    #1931
    Remélem Ando meg Hiro, majd megint összekerül valahogy, mondjuk kiderül, hogy Andonak is van képessége(lehet, hogy pont azt láthattuk, amikor a golyó visszament a pisztolyba)
  • BlackShadow
    #1930
    jézusom.. peter és mohinder hangja.. visszaszívom h egész jó a szinkron..
  • ProGabe #1929
    hát mondj az elmúlt 5-6 évből fimet,vagy sorozatot ahol megmaradt egy főszereplőnek az akcentusa!esetleg egy-két mellékszereplőt tudnék mondani,de főszereplőknél mindig "elfelejtik"
  • Gerbill
    #1928
    Lehet, hogy megpróbálták, csak tök hülyén hangzott és nem akarták azzal elrontani.
  • kuci06
    #1927
    Nem is olyan rossz a trailer :)
    Viszont Peter szinkronhangja elég fura lett :S
  • Gerbill
    #1926
    Kösz. Mohindernek és Peternek kicsit furcsa a hangja, de a többi szerintem jó.
  • Seth
    #1925
    Mohindernek miért nem adtak vmi akcentust??? meg se próbálták szerintem
  • danikarate
    #1924
    TV2 Hősök trailer: http://www.youtube.com/v/U_J1-IjR3_M
  • evenor
    #1923
    Köszi! :)
  • danikarate
    #1922
    Megint volt!:D
  • danikarate
    #1921
    Huppsz ez kétszer ment el.
  • danikarate
    #1920
    Gondolom nem sokan látták mert senki nem számított rá, hogy pont a Jag közben lesz. A Junkien már írtam pár helyre de még nem válaszolt senki. Vagyis nagyon kevesen látták. :( De én szerencsés voltam:D
  • danikarate
    #1919
    Gondolom nem sokan látták mert senki nem számított rá, hogy pont a Jag közben lesz. A Junkien már írtam pár helyre de még nem válaszolt senki. Vagyis nagyon kevesen látták. :( De én szerencsés voltam:D
  • BlackShadow
    #1918
    hmm akkor majd sasolom junkie-t mikor pakolják ki az új trailereket :)
  • danikarate
    #1917
    Új trailer! A JAG előtt. Nagyon jó. Már mindenki benne volt. Peter ugrik le a tetőről meg minden. Mohinder, Nathan. Na ez izgalmas volt.:D
  • Carti19
    #1916
    Tényleg :) Köszi, mostmár tudni fogok aludni! :)))