12300
10528995171446015691.jpg
  • motyodlee
    #2075
    Megnéztem még 6 részt
    Jól esne még 3-4 rész de sajna késő délután már nem leszek itthon
  • danikarate
    #2074
    6 perc az 1. évad 18. részéből: http://youtube.com/watch?v=IEI7Ea5rKsE
  • salieri
    #2073
    off

    mi a baj a torrentel? a leggyorsabban, legalabbis nalam onnan jon! amugy itt keressel ra, es toltsed a megfelelo oldalrol, ahonnan seedelik, szerintem eleg gyorsan le fog jonni!

    on
  • ronihun
    #2072
    Szeretnémha segítenétek!A Heroes részeivel szenvedek már jóideje mert nem találook olyan oldalt ahhonnan letölthetném...torrentről már megvan 1-4-ig...most töltöm a többit de ez nem megy... alig megy 1kb-val...ezért szeretném ha privibe adna nekem vki egy linket hogy honan tudnám ezt megoldani(ha lehet ne torrent)...Előre is kösz!
  • motyodlee
    #2071
    MEgnéztem az első 5 részt és szerintem nagyon jó kis sorozat. Kapásból megnéztem az elöbb kettőt és olyan érzésem volt mintha fél óra alat lement volna mind2. Rövidnek tünnek a részek :P
    Na, jó éjt mindenkinek!
  • PiszkosFred
    #2070
    Ahogy feltehetoen az emlekek csak egy reszet torli (ha megtette) a hawaii ficko, vagyis azokat, amelyek Claire-re vonatkoznak. A tobbi maradhat, igy aztan kapunk egy v2.0-s HRG-t, mindenfelel erzelmi kotodes nelkul ;] Vagy nem, a jovo heten kiderul.
  • PiszkosFred
    #2069
    Nem feltetlen tartja a sorozat az idorendet, vagyis a promo azon kepsorai lehetnek a mostani resz elott tortent cselekmenyek is.
  • precision
    #2068
    nem látszik amugy hogy kitörlik a memoriáját, csak teszi oda a kezét a haiti és... nemtudjuk mi történt
  • BlackShadow
    #2067
    épp ezért csak promo h majd kiderül a részből ;)
  • macselek #2066
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bennetnek törölték a memóriáját, mit keres akkor Isaacnál? Pláne pont akkor mikor lelövik a csajt, és elvileg őt is. Még kéne korházba is lennie, nem?
  • BlackShadow
    #2065
    sima trailert állítsd meg 00:11 nél. látszik h simone mögött fekszik egy nő uabban a ruhában :) tuti h látomás/illúzió.. és mivel ottvan bennett isaacnál sztem benne van a keze a dologban:)
  • macselek #2064
    dehogy lesz egy évados:D
  • Sixfreed
    #2063
    Háh, nekem az elejétől Mr. Benett volt a kedvenc szereplőm. Most már meggyőződésem, hogy ő a legpozitívabb figura. Amit pedig most tett, azon szabályosan meghatódtam. Leírhatatlanul jó rész volt, eddig azt hittem, az előző részt nem lehet felülmúlni, de ez a mostani... Főleg az, hogy egészen összefüggő és egységes volt, nem csapongott a különböző helyszínek és karakterek között, hanem végig egy szálra összpontosított... és azt mesterien. Minden elismerésem a készítőknek...

    Más... Ti figyeljetek már... Itt a promók azt mondják, hogy "the episode that leads you to the final chapters..." Vagy valami ilyesmi. Akkor most csak egyévados lesz a Heroes? És le lesz zárva a cselekmény, meg minden? Nagyon-nagyon szomorú lennék ám...
  • spiduola
    #2062
    Mr. Benett vol Isaackel, amikor látja Simonet. Nem lehet, hogy ő kavart be? Beszervezte Simonet, ott hagyott egy kamu pisztolyt Isaacnek (Peter találkozott Matt-tel, így ha Isaac tud arról, hogy a pisztoly kamu, akkor Peter is megtudja), és eljátszották Simone halálát, hogy Peter ne tudjon meglépni (sokk, hogy a szerelme meghalt, leblokkolja), és elkaphassák.
    Talán, vagy van egy alakváltója is, vagy olyanja, aki illúziókat tud kivetíteni.
  • salieri
    #2061
    en is erre vagyok kivancsi, csak attol felek, hogy valami hasonlo utkozet kialakulasaval fogjak lezarni, es mennek el egy hosszabb szunetre...tuti koromragos resz lesz ;) legalabbis ajanlom a keszitoknek!
  • Magiszter
    #2060
    Látomás? Hacsak Mr.Iszák -nak nem fejlődtt ki valami halottlátó képessége nagyhírtelen, szerintem belőtte magát újfent.
    Erre a Syler vs Peter dologra nagyon kiváncsi leszek. Remélem nem húzzák tovább a nagy ütközetet a két nagyágyú között, úgy hogy meglógnak egymás elől.
    Nagyon várnám már a hétfőt, ha nem akkor lenne vizsgám :-)
  • salieri
    #2059
    En igazabol ezt csak azert irtam, mert kezd elegge osszetett lenni par dolog, aminek orulok, es ebbol kovetkeztetve, nem lennek meglepve, hogy ha isaac ilyet is tudna csinalni.
    Ami ennel is jobban izgat az uj csaj, es hogy o mit tud, illetve, hogy mit kavar ebben a reszben? :)
  • Amse
    #2058
    tudom milyen, de ennyire összetett dolgot ő sem fest meg. max azt, hogy odamegy Peter, de megrendezésre elegendő infot nemhiszem, hogy ki lehetne venni a képekből. ahhoz mindent tudni kéne.
  • salieri
    #2057
    Isaac nak milyen kepessege is van?! ;)
  • Amse
    #2056
    és mégis honnan tudták előre, hogy majd Peter odamegy és ott fog randalírozni láthatatlanul?
  • BlackShadow
    #2055
    le vele! LE VELE!! :D
  • _Vegeta_
    #2054
    Persze hogy meghalt, marcsak szoke nikkit kene kinyirni.. istenem, de irrital. :D
  • danikarate
    #2053
    Bocs tényleg én is most olvastam, hogy biztos meghalt. Hát a legnagyobb esély arra volt, hogy látomás.
  • Zs0lt1
    #2052
    Igen, Simeone ott fexik az asztalon (vagymin). Peter vhogy felvette az alakját talán?
  • danikarate
    #2051
    Extended Trailer: http://youtube.com/watch?v=CfHUYt9uvSU
    Sylar vs. Peter
  • BlackShadow
    #2050
    vááááááá megőrjítetek.. leírták már 100x h NEM LESZ KÉPESSÉGE simonenak.. és ha vennétek a fáradtságot és figyelnétek a hangfekvését a mondatának akkor abból simán rá lehet jönni, h vmi látomás / álom a dolog.
    (szerintem)
  • danikarate
    #2049
    A trailerbe állítsátok meg akkor a videót amikor Simone beszél. A háta mögött fekszik valaki. Ugyan olyan ruhába van mint Simone. Talán Simone klónozza magát?
  • spiduola
    #2048
    Bocs Simone
  • spiduola
    #2047
    Nem lehet, hogy golyóálló mellény volt Simonon, és a "vér", csak művér, hogy gatyába rázzák Petert?
  • ProGabe #2046
    ki mondta hogy nem ingyenes?nem országos,az meg nem azt jelenti
    a lényeg,hogy óriásit húzott a retek azzal hogy megvette a CSI-t,rengetegen nézni fogják,ez 100

    na mind1,ekkora OFF-ot bazz :S dehát szeretem tisztázni a dolgokat,na
  • macselek #2045
    Akkor méginkább:P A viasat már nem ingyenes? Akkor bocs, mikor beköttetük a kábelt, még az volt:S
  • winnie
    #2044
    "Nem tudom mit akar az rtl a miami helyszínelőkkel..:S Viasat 3-on már a második évad megy:S"

    negyedik.

    de hol számít, hogy ott hanyadik megy? egyik országos adó, a másik nem. (ráadásul a csi-t (és a legtöbb nyomozósat)nézik az emberek, mindegy, hogy ismétlés vagy sem)

    amúgy meg ez OOF
  • salieri
    #2043
    ami a 4ik
  • ronihun
    #2042
    Bocsánat már nem publikus bocsi...
  • ronihun
    #2041
    Az lenne a kérdésem hogy a 2.részhe a feliratot hnnan lehetne letöltenem?a hosszupuskán már próbáltam ott nem volt jó az időzités a feliratok.hu-n ugyanez...
  • macselek #2040
    Nem tudom mit akar az rtl a miami helyszínelőkkel..:S Viasat 3-on már a második évad megy:S
  • winnie
    #2039
    "egy sorozatról szól és annak bemutatásáról. Valszeg a retekklub reklámpénzéből erre a cikkre is futotta ..."

    nem valszínű. általában a nagy sorozatok kapnak egy ilyen írást. fejemet rá, hogy a heroesról is lesz. (az ilyesmiért felesleges fizetni, mert ha klikket akar egy oldal, akkor alapból ír róla.)
  • The Hedgehog
    #2038
    hmm az lehet de én nem tudtam, amúgy is rossz volt a tippem :D
  • Zs0lt1
    #2037
    Hát ez nem cikk holmi kis sorozatokról, hanem egy sorozatról szól és annak bemutatásáról. Valszeg a retekklub reklámpénzéből erre a cikkre is futotta ...
  • Seth
    #2036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az volt a jelenet hogy a srác párszor meglőtte a csajt,aki látszólag megmurdelt, de a köv rész előzetesében meg ott virít vérző sebekkel,mint akinek semmi baja és kérdi hogy most megint le fogsz lőni?? Mellesleg véleményem szerint megrendezett jelenet volt