12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #2035
    "akkor miért nem halt meg? :)"

    meghalt. vagyis a köv. részben meghal. (nem halt meg --> ha kifejted, akkor megmondom talán, de nem nézem a sorozatot, így nem tuodm milyen jelenete volt, csak azt olvastam, hogy még a köv 2 részben szerepelni fog)
  • Hoz_Hun
    #2034
    Na tessék Hero függők. Sz.Viktor neketek is jól megadta: tessék egy cikk "holmi" kis sorozatotokról
    Az RTL Klubon a világ legnézettebb sorozata

    Ja ez csak irónia, meg vicc. Tessék érteni...
  • precision
    #2033
    akkor miért nem halt meg? :)
  • winnie
    #2032
    "Nekem már van egy tippem, hogy ki játsza a titokzatos Lindermann szerepét :)"

    nem kell tippelni, 2 hete derült ki az őt játszó színész kiléte.
  • The Hedgehog
    #2031
    Nekem már van egy tippem, hogy ki játsza a titokzatos Lindermann szerepét :) Eric Roberts vendégszereplése üdítő színfolt volt, remélem még visszatér :)
  • salieri
    #2030
    most sikerult csak megneznem ezt a reszt....ezek utan tenyleg kivancsi vagyok a szunetre mivel fognak elmenni.
    Orulok, hogy szenteltek ennek a temanak egy teljes reszt, varom a folytatast!

    Es csak azt tudom irni, amit sokan elottem, hatalmas/oriasi/nagyonnagy resz volt!
  • BlackShadow
    #2029
    én meg arra mikor tér vissza a képernyőre wireless :) képregény alapján jó kis kaland lesz az is! :)
  • Gumbo
    #2028
    Én arra vagyok kiváncsi hogy az új csaj mit tud
  • winnie
    #2027
    "Én már az első részekből tudtam,hogy Simone-nak van valami képessége,mivel itt a bannerbe a képen is rajta van a többi hőssel együtt."

    tök jó, hogy te tudtad, mert kábé 5ször lenyilatkozták múlt héten is, hogy miért nem akartak neki semmilyen képességet adni. nincs képessége. jó. szerintem.
  • lang14
    #2026
    Nehogy legyen Andonak is valami :)
  • macselek #2025
    Az már szar lenne, másik meg az, hogy nála a lista. Csak észrevette volna, ha rajta van:S:)
  • Lyan Kyj
    #2024
    nem olyan biztos az;)
  • macselek #2023
    Dr. Suresh is rajta van pedig neki nincsen.
  • leonaprofi
    #2022
    Én már az első részekből tudtam,hogy Simone-nak van valami képessége,mivel itt a bannerbe a képen is rajta van a többi hőssel együtt.
  • Dunkey
    #2021
    (remélem nem leszek kimoderálva)...
    Gyertek a fórumomra! ;) http://heroesforum.extra.hu Az egészet a Heroesnak szenteltem ugyebár, mostanában elég sokat szoktunk kattogni, és jó lenne, ha még többen írnának, nagyobb lenne a vélemények "keresztmetszete". Azt hiszem nem nagy kérés ez, csak persze az itteniek talán nem örülnek neki...
    Már nyitottam TV2 részleget is, felkészültem a vasárnapra...:P.

    Azt hiszem ez nem nagy kérés, én feliratot gyártok, ti meg fórumoztok! ;)

    Kenny (...)
  • Timbo
    #2020
    Kisebb hiba. :) na de semmi gond..
  • Timbo
    #2019
    Hirominator (jövőbeli Hiro) visszajöhetne megint a jövőből .. azt a szálat elvarrták nagyon:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hirominator (jövőbeli Hiro) visszajöhetne megint a jövőből .. azt a szálat elvarrták nagyon:) amúgy meg arra gondolok h Simone-t lehet h Peter gyógyította meg vhogy .. szerintetek?
  • ScarY MAN
    #2018
    tyűűűha ...szpájdörmen szriii xD
    am most nagyon kezd porogni az egesz sorozat! :D


    #2015 : irtam az oldalra...hat ide nem irom le megint....ja es az sajat velemeny:)))
  • öregharcsa
    #2017
    nagyon jó rész volt...ez a sorozat nagyon ki van találva..iszonyat pörgős lesz szerintem az évad vége...
    a legmélyebb tiszteletem az alkotók felé hogy ilyen színvonalas sorozattal ajándékoznak meg minket...rengeteg meló lehet benne....minden elismerédem az övék
  • PiszkosFred
    #2016
    Hat feltehetoleg igen ;]

    (bar biztos vagyok benne, hogy az eddig ismert "hosok" kozul lesz valaki, csak epp egy oregebb verzioban ;], amolyan "visszajottem a jovobol hogy megvaltoztassam" szituacio). Majd kiderul)
  • karajjj
    #2015
    Sziasztok!
    Megint írtam egy kis összefoglalót, akit érdekel, itt elolvashatja.
  • CUCLI
    #2014
    és elmondhatja minden menet elött ,h "igen, még szűz vagyok.tevagy az első". :'D
    najó abbahagytam
  • precision
    #2013
    b*zmeg :DDDDDDDDD
    te állat :D :D :D
  • kuci06
    #2012
    tééényleg
    Amúg Hiro megszerzi a kardot \(^^)/
  • CUCLI
    #2011
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bazmeg. csak most gondoltam arra ,h szegény claire örökre szűz marad...
  • BlackShadow
    #2010
    sztem Simone csak egy "álom" mint a felrobbanás és stb.
    legalábbis remélem.. már ellőtték a sebezhetetlen képességet :P
  • Magiszter
    #2009
    Hopsza. Ez a bemutató aztán odavágott a padlóhoz. Simone sem egy egyszerű némber az már biztos. Talán ő is képes meggyógyítani magát, vagy valami ilyesmi.
    Nem tudom figyeltétek e de Nathan bemosott egyet Niki-nek, nem is kicsit. Kiváncsi vagyok mi lesz ebből.

    Jó résznek ígérkezik.
  • kuci06
    #2008
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wowowow!!! Lehet, hogy Simone is valami speckó képességgel rendelkezik? :)
  • precision
    #2007
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, végre kezd kitisztulni a kép ezzel a céggel meg Bennet papával kapcsolatban. Szal ha jól értelmezem, van ez a 'company' és Bennett elkezdett nekik dolgozni. A feladatuk a speciális képességgel rendelkező emberek felkutatása és képésségük okának feltárása (láthatatlan csóka pl aztmondja hogy elege lett a sok élve boncolásból, Eric Roberts meg hogy megnézik Tednél hogy "honnan van a szikra"). Szóval alapértelmezettként el akarja őket pusztítani. Bennetre bízták Clairet hogy ha jelentkezik nála spec. képesség akkor adja át a cégnek. De ő megkedvelte Claire -t és nem akarta átadni. Itt is látszik, hogy tévedtem Bennettel kapcsolatban, a sorozat legelején még meg voltam győződve róla hogy rosszfiu, de végülis tévedtem (félig-meddig). És ez az egész úgy néz ki hogy Linderman kezében öszpontosul. Neki dolgozik Eric Robertsen keresztül Bennet is, Malsky is neki dolgozott, Hiro faterja is neki dolgozik. Szal ez egy nagyon jó rész volt, le a kalappal. A képi világ hatalmas volt, pl mikor Ted elkezdett begerjedni és mutatták a házat belülről, rendesen hazavágott mindent, keményen apokalipszis feelingje volt.
    Megnéztem a promot. Simone képessége vajon mi? Mer hogy kutya baja az látható. A promo végén megforduló ősz haju ember lenne Linderman?
  • Kanál
    #2006
    ahaha Parasite promo überdurvakurvajó
  • danikarate
    #2005
    1x18: http://youtube.com/watch?v=J6MacHEw9Yk
    Simone nem semmi.
  • BlackShadow
    #2004
    dede.. következő rész is ezzel fog foglalkozni
    legalábbis a 17-18. résznek közös promója van (In the next two episodes..)
  • Magiszter
    #2003
    Jó rész volt az biztos. Bár kiváncsi lettem volna Peter-re hogy ő mit alakított miután a csaj meghalt. No de ez maradt jövőhétre. Legalább is remélem hogy nem halasztják tovább :)
  • CUCLI
    #2002
    aztakurva :o
    brutál volt ez a rész is
  • Lyan Kyj
    #2001
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Uramisten!!!!! Egész végig extázisban ültem, állkapcsom lent, és kb 15 percnek tűnt az egész!!! Ez... pfff, leírhatatlanul tetszett!
  • lang14
    #2000
    van fenn felirat hosszupuskán...
  • FLeK0
    #1999
    itt meg magyarul és románul, ez van.
  • Zs0lt1
    #1998
    Ez így van, egyébként Kanadában a hivatalos nyelv az angol és a francia!!

    /off
    Egy ismerősöm járt kint kanadában és ő mondta, hogy pl az üdítő egyik oldalán angoluil van írva a másikon franciául :DD
  • Seth
    #1997
    sajna ennek a magyarázatnak nem érzem a súlyát, lévén fingom sincs miről beszélsz :D,
    na de ne offoljunk
  • _Vegeta_
    #1996
    Ez a zuluzas olyan volt, mint amikor Shawn Sulut le Chekovozza a psych 1x08ban. Mellesleg sztem az evad legjobb sorija. ^^.