12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #2115
    végigolvastad? nem mindegyik szereplőnek cancel
    én személyszerint örülök hogy jönnek új szereplők (új szereplők = új képességek), végülis ez nem szappanopera hogy 500 részen keresztül ugyanarról szóljon
  • macselek #2114
    Hát ez nagyon szar hír. Akkor ezeknek a szereplőknek cancel?:'( 2. évad már nem is érdekel...
  • precision
    #2113
    mekkora húzás lenne pl, hogy ugye most ebben az évadban Sylar a superevil, Peter lezúzná, átvenné tőle a képességeket, és gonosz lenne belőle, és ő lenne a köv évad főgonosza :D :D
  • ronihun
    #2112
    24 asszem.
  • Gabosh
    #2111
    Nah már nemsoká jön a kövi rész...
    Hány részes is lessz ez az évad?
  • ronihun
    #2110
    Jeee....ez jó hír.Remélem Peter és Hiro is továbbmegy.Ja meg Isaac.Szeretem ezt a 3-mat.Meg a többit is csak legjobban ezeket.
  • fsgh
    #2109
    Kring az interjút ezzel a mondattal zárta: “Néhány hős nem lép tovább a 2. évadra, de jó pár kedvenc tovább fog harcolni.”

    vagyis lesz fő szál:) nyugi:)
  • Gerbill
    #2108
    Nekem jobban tetszett volna, ha minden évadban egy új történet szálat vezetnek végig. Remélem azért lesz egy halvány főszál, amin azért halada sztori és összeköti a részeket, és közben minden részben lesz egy külön megoldandó dolog.
  • kuci06
    #2107
    hurrá!!! sosem szerettem a túl hosszú sorozatokat :) a prison breaket is abbahagytam miután megszöktek :D
  • BlackShadow
    #2106
    még szép h jó! :) így legalább az alapstoryt nem nyújtják túlságosan el (lásd PB) így marad minden része élvezhető :)
  • ProGabe #2105
    hát szerintem ez jó hír,le a lost-féle "kérdésre kérdés a válasz" ill. "nyújtsuk mint a rétestésztát" sorozatokkal

    ezzel nem a lostot szidom,mielőtt nekemugrana valaki,azt nem is nézem,csak hallom a "jó" híreket felőle
  • Evin
    #2104
    Képregény feltöltve (újaknak: banner 2.link)
    22-új
    21-új
    19-elírás javítva
    18-elírás javítva
  • Shaman
    #2103
    hümm

    Most kezdtem el a 24 3. évadját,s Sylar barátunk szerepel benne :-p
  • knadam
    #2102
    THX
  • Police88
    #2101
    talán ez:
    sony mylo
    http://youtube.com/watch?v=koQFjKwVFB0
  • Police88
    #2100
    csak annyit tok h a mobil márkája sony
  • knadam
    #2099
    Hi! Claire-nek milyen telója van? Nem tudnátok belinkelni azt a képet amikor Isaac lefesti Petert fekete-fehérben és egyszer csak ott terem előtte! A 17. részben volt!
    Köszi!
  • ScarY MAN
    #2098
    detto...
  • QuippeR
    #2097
    én nem olvasom a képregényeket, és semmi sem homályos, max kevesebb infoval rendelkezem.
  • BlackShadow
    #2096
    volt már vmi utalás rá, h a TV2 kiadja-e a képregényeket?? anélkül elég homáyos lesz pár dolog a nézőknek ..
  • Evin
    #2095
    Fizikailag tudom, hogy nem, de az a képregény is lehetne az, amit az NBC kiad. Végülis ugyanaz a rajz, a történeti kapcsolódás, csak azt nem adták ki, hiszen lement részként.
    Csak felfogás kérdése...
  • Szolnokboy1
    #2094
    Hiro nem az NBC-s képregényeket olvasta
  • winnie
    #2093
    mint anno az nbc-s előzetesekben is. kellenek a spoilerek, hogy felkeltsék az ember figyelmét. és olyannak kellene szóvátennie utólag, aki nem ismeri a sorzatot - nem azoknak, akik ismerik és (ki tudja miért) aggódnak mások lelki üdvéért:)
  • kuci06
    #2092
    ja, nagyon sok spoiler volt benne :(
  • Seth
    #2091
    idióták lelőtték a poént az első rész végéről :(
  • kuci06
    #2090
    a tv2-n most van az aktívban a Heroes ;)
  • precision
    #2089
    Claude a láthatatlan csávó igen
  • Evin
    #2088
    Most, hogy elolvastam a 22-es képregényt, ugrott be pár dolog.
    A láthatatlan ember, akivel Peter találkozott, ő lenne Claude?
    Meg még az első részekben, amit Hero olvasott képregény, lényegében az lenne, amit az NBC hetente kiad, nem?

    Jók ezek a Star Trek utalások a részekben. (a kézjel, "Sulu")
  • Shaman
    #2087
    Tessék!
  • Lacika 79
    #2086
    Tegnap megnéztem a 17. részt. Eléggé bejövős volt :)
  • danikarate
    #2085
    http://heroes-hosok.atw.hu/ Készülő oldal.
  • macselek #2084
    lál
  • grebber
    #2083
    Komolyan mondom szivat engem ez a hosszupuska oldal beirom a keresőbe faszán nemadta ki csak a 16. részig idejövök megkérdem mondjátok van ugyanigy beirm megint erre kiadja .Múltkor is ugyanez volt!
  • precision
    #2082
    már régóta van
  • Zs0lt1
    #2081
    már van hozzá.
  • grebber
    #2080
    17. részhez mikorra várható magyar felirat?
  • evenor
    #2079
    Nekem tetszik.
  • Lynni
    #2078
    Sziasztok!

    Új Hősök weboldalra bukkantam,ígéretesnek tűnik, érdemes bekukkantani : http://www.hosok.try.hu
  • motyodlee
    #2077
    XD
  • AntiHero
    #2076
    ParódiaHEROES PARÓDIA
    Ha volt már bocsesz.