12300
10528995171446015691.jpg
  • DjDano
    #2155
    Azért azt hozzá kell tenni, hogy nyilván mindig az eredeti hang a legjobb és ha valaki eredeti hanggal kezd el nézni egy filmet, annak furcsán hangzik a magyar szinkron... Ezt én is tapasztaltam. Tehát szó sincs arról, hogy szar lenne a magyar szinkron.
  • Cat #2154
    EZ MEKKORA! :D

    My Name is Earl

  • Cat #2153
    te se fogod már többet a tv2n nézni ;)
  • kuci06
    #2152
    Üdv a Heroes rajongók táborában
  • gyupee
    #2151
    már töltöm
    a feliratok már le is jöttek :))))
    imádom
  • fsgh
    #2150
    ujabb rajongó:)
  • kuci06
    #2149
    meg a rém rendes családnak ! Al Bundy hangja a legjobb szinkron amit valaha hallottam :D
  • LSL
    #2148
    hát a 2. részre már szoktam egy kicsit. nézhető, de már úgyis láttam minden eddigi rész legalább 2szer :)
  • AntiHero
    #2147
    NAGY sz*r sztem.
    Jó szinkron csak a szökésnek meg a simpson családnak meg a jóbarátoknak van!
  • Davidus
    #2146
    wtf:D
  • REALista
    #2145
    Semmi gond nincs a szinkronnal...
  • gyupee
    #2144
    köszi
    asszem kezdem tölteni
  • AntiHero
    #2143
    17. volt utoljára hiro hangja meg kurva szar.
    Tiszta JACKY CHAN
  • REALista
    #2142
    Holnap adják a 18. részét.
  • gyupee
    #2141
    valaki mondja meg hol tart a sorozat!
    most nézem a tv2n és Qrvajó!
  • AntiHero
    #2140
    \(^^)/ <-----nagyon jó
    Na akkor 2 rész elej mikor Hiro rohan az a szám kell!
  • Gerbill
    #2139
    Az már a szinkron. Az a Ford reklámos fickó(Buta Robokuty, Feel the Difference)
  • LSL
    #2138
    Simone hangja idegesít legjobban. de az se semmi, mikor clair anyja kezdett gügyögni "maffla úrnak" :P
  • Kanál
    #2137
    igen
  • kuci06
    #2136
    másnak is feltűnt, hogy amikor hiro ny-ba teleportál és kiabál, hogy yatta! \(^^)/ , más hangja van?
  • North
    #2135
    Már többször volt szó róla a topikban. Rogue Wave - Eyes
  • AntiHero
    #2134
    NAGYON gáz!
  • AntiHero
    #2133
    CLARE hangja kislányos nagyon idegesitő.
    Az emjájá is nagyon szar.
    Többieket meg nem hallotam mert nem bírom így nézni:P

    JA és valaki nem tudja hogy mi az a zene ami majd most fog menni a második részbe mikor a Hiro az elejön rohan.(Az az arabos szám)Nagyon kéne!
  • Police88
    #2132
    Maflaúr xD
  • Thadius #2131
    pont ezt kérdeztem:)
  • Gerbill
    #2130
    Kautzky Armand hangja egy kicsit meglepett Mr.Benettnél, de nagyon illik hozzá. Egyenlőre Peter hangja kicsit furcsa a többi elég jó.
  • Kaslerka #2129
    Srácok nem tudja valaki, hogy az elsö részben amikor mutatják a japánokat tornázni aztán a többi "heroes"t, hogy mi az a zene ami megy alatta?
  • ZiP90
    #2128
    Egész jó a szink, Peterét szokni kell, nem olyan mint az eredeti, de az arcához passzol... Ami nem tetszik, hogy a japán szöveg feliratainál nem vették át a betűtípust hanem vmi sima fontban nyomják :(
  • Thadius #2127
    hello ami az első részben megy szám amikor mutatnak mindenkit ... in your eyes.... stb pont most ment a tévében nem tudja valaki mi az előadó?
  • petee
    #2126
    hát fura az eredetihez képest. itt is levágták a 16:9-es változatnak a két szélét és így adják? Ezt már észrevettem több sorinál is,pl. lost...
  • Davidus
    #2125
    mekkora szar a szinkron
  • Dynamic
    #2124
    Lehet fogadásokat kötni, hányan fogják nyomni, a szokásos "szar a szinkron" dumát.
  • fsgh
    #2123
    :DDD jaja elkezdődött...és jó xar a szinkron:P
  • CUCLI
    #2122
    Apa KEZDŐDIK! :D
  • Police88
    #2121
    Kanadában megint korábban adják le?
  • Police88
    #2120
    amíg sylernek szét kell szedni a hősök búráját Peternek elég közel mennie, szóval nincs sok oka kinyírni őket... kivéve ha ő akar az egyetlen lenni de az már erősen hajazna a hegylakóra :D
  • Dunkey
    #2119
    Na ma este mindenki rohadjon be a Tv2 elé!!! :D 8tól 10ig ;).

    Aztán lehet jönni kattogni: http://heroesforum.extra.hu (egyébként bárki, aki oldalt csinál, az nyugodtan használhatja ezt fórumként, már kb. 3 oldalon így van, szóval közös fórum, szerintem jó ez így).
  • salieri
    #2118
    en 22 + 1 , azaz 23 reszrol hallottam..
  • Cat #2117
    akkor ezzel megoldották azt a problémát, hogy peter szupererős lesz, és utána nem tudnak vele mit kezdeni.
  • macselek #2116
    végig olvastam, csak nem tudom hányra gondolnak; ha Peter, Nathan, Hiro, Claire marad, akkor no problem:)