12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #1915
    o.O ??? :DDDDDDDDDDD
  • Seth
    #1914
    abba a jövőbe meghalt valszeg claire és soha nem találkozott peter-rel,azért jött vissza hero hogy mentse meg
  • Carti19
    #1913
    Én azt nem vágom hogy a 4. rész végén Hiro mondja Peternek hogy : másképp nézel ki a sebhelyed nélkül...
    De ha tudja gyógyítani magát akkor hogy lesz sebhelye???
  • Amse
    #1912
    nah ezt felejtettem el :D melóba gondoltam, hogy rakok ki linkeket, de mire hazaártem az 5 helyett csak 4 jutott az eszembe...
  • ProGabe #1911
    hát ha már egyszer sorozat,akkor a junkie odafér nem?deeee :D
  • Gumbo
    #1910
    fasza :D
  • Amse
    #1909
    raktam be linkeket a banner alá. ha valakinek van ötlete mit rakjak még oda ne tartsa vissza magát.
  • ZiP90
    #1908
    http://www.janosekweb.com/hosszupuska/
    http://heroesforum.extra.hu/
  • joshua
    #1907
    azt megtudnátok mondani h honnan lehet feliratokat leszedni? Előre is kössz!
  • nbj
    #1906
    vazz ez de szar :D
  • kuci06
    #1905
    Lol
  • Amse
    #1904
    láttátok a Zeroes-t a junkie-n?
    nekem tetszett :)
  • nesster
    #1903
    Igen lesz, köv részben! :)
  • grebber
    #1902
    Már megvan!Érdekes eddig nem találtam hm.
  • grebber
    #1901
    És hol mert én egyik feliratos oldalon sem találtam?
  • Szolnokboy
    #1900
    már van, kedd este óta
  • grebber
    #1899
    Hunsub kb mikorra várható az új részhez?
  • BlackShadow
    #1898
    olvasd el az elötted lévő hozzászólásomat :P
  • Szolnokboy
    #1897
    még syler képességeihez:

    tud a falon mászni és/vagy nagyot ugrani. még az elején Parkman-ék rátaláltak és Parkman rá is lőtt (akkor, hogy van ez a golyó hat rá nem hat rá dolog ?), ezután felkelt és felmászott/ugrott az oszlopra
  • BlackShadow
    #1896
    sztem egyértelműen visszaemlékezős :)
    csak magyarázat arra, h h tanult meg kamiont vezetni
  • North
    #1895
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem annál a jelenetnél kapásból az jutott eszembe, hogy egyszerűen ráállt valami tárgyra, ami elbírja, és azt lebegtette. Erre képesnek kell lennie, és így a lépései sem hallatszódnak.

    A Sylar Peter találka is érdekes lesz. Nem tudom jól rémlik-e, nem néztem vissza, de amikor Sylert elfogták és vizsgálták, a doki azt mondja Benettnek, hogy csak a telekinézis képességét tudták kimutatni. Na meg ezt is használja legtöbbször, és ez köthető hozzá igazán. Szóval szvsz ez az első megszerzett dolog tekinthető alapképességének. Magyarán, Peter lehet csak ezt az egyet tudja átvenni, a többit nem. Így igen izgalmas lehet a harc.:)
  • Evin
    #1894
    Csak nekem az nem tiszta, hogy hogy lehet Sylar az étkezdében(Hiro-éknál) a sérülése után, mikor az már elmúlt. Vagy az egy visszaemlékezős pillanat?
  • BlackShadow
    #1893
    na .. 20. képregényben választ kapunk arra, h sylarral mi történt miután rálőtt bennet :)
  • LSL
    #1892
    Benet csak végrehajt, a következő részbeől majd sejteni engedik, hogy dolgozik vmi nagyobb hatalomnak.
  • LSL
    #1891
    Ő inkább a mechanizmust tanulmányozza, ahogy a mutánsok agya működik. Emlékeztek arra a részre, amikor Mohinder betört a lakásába? Ott talált (többek között), egy könyvet, ami az emberi agy anatómiájával foglalkozik. Az más kérdés, hogy a sajátját hogy változtatja meg...
    Amúgy a lakásból kiindulva ez a Sylerboy is elég skizó. MIndjárt meg is nézem azt a részt újra.
  • raymond01
    #1890
    hi

    Én láttam az eddigi részeket de azt nem nagyon értettem eddig hogy a Clarie apja ki vagy mi a sorozatban! Neki ha jól tudom nincs semmilyen képessége de az emlékezet törlő fickó miért is hallgat rá? miért csinálja amit mond? pénzért tuti nem sztem, de akkor ő mit akar megmenteni a világot vagy csak a lányát!? Tuti lesz még vmi arról hogy került a lány hozzá!
  • _Vegeta_
    #1889
    Keszitok szerint a Sylar problema megoldasra kerul az evad vegen illetve uj problemaval is szembesulunk. :)
  • Sixfreed
    #1888
    Inkább spoilerbe írom, hátha valaki még nem látta a korábbi részeket:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem az első félévad végén Sylar megemlítette a rábeszélős nőnek (már nem emlékszem a nevére), hogy a fegyver úgyse tud neki ártani.

    Amúgy bennem felmerült, hogy Sylar hogyan tudja a saját agyát módosítani, hogy képes legyen utána használni mások képességeit? (Az agymegevés ötlete nekem se tetszik.) Először arra gondoltam, hogy telekinézissel, de hát a telekinézis képességét magát is így szerezte meg. Vagy egyszerűen minden "mutánsban" megvan a lehetőség a képességek kihasználására, Sylar pedig egyszerűen csak megérti, hogy hogyan kell őket alkalmazni? (Ez magyarázatot ad valamiképp Peter képességére is.) De akkor miért mondta a Benett, hogy a sok mutációtól már eltorzult a személyisége? Hm... Ez érdekes...

    Egyébként Sylarnak még jó sok képessége lehet az alább felsoroltakon kívül. Emlékezzetek vissza arra a telefonos üzenetre, amit Dr. Suresh-nél hagyott. Hogy képtelen abbahagyni. És amikor nyomoztak Parkmanék, akkor is azt hallottuk, hogy Sylarnak már voltak korábbi áldozatai.

    Ami a lépéshangokat illeti, valamilyen szinten egész biztosan tud repülni, vagy legalább lebegni. Emlékezzetek vissza, hogy amikor először találkozott Parkmanékkel, akkor milyen szép nagyot "ugrott". : )
  • precision
    #1887
    Ez jó kérdés, nemtom, végülis Claire -től is átvette a regenerálódást amit ha úgy nézünk nem "alkalmazni" kell hanem 'magától' működik...de lehet hogy igazad van.
  • Jozef
    #1886
    Hát igen azt már észre lehetett venni hogy Sylar jobban tudja irányítani az újonnan felvett képességét. Kivéve a mostanit de szerintem hamar belejön
  • BlackShadow
    #1885
    amúgy sztem csak azokat a képességeket tudja peter átvenni, amiket alkalmaztak a közelettében, nem? bár mondjuk akkor a hanghullámot honnan szedte? :) (don't lie to me!)
  • precision
    #1884
    És ugye tegyük hozzá hogy Sylar jobban tudja kontrollálni a frissen átvett képességeket. De most hogy gondolkodom ugye Peter és Sylar már találkoztak, ergo Peter átvette tőle az alapképességét, szal ha ő is felnyitogatná az emberek koponyáját könnyebben át tudná venni a képességket
  • BlackShadow
    #1883
    peter egyáltalán nem legyőzhetetlen.. csak rá kell nézni most sylarre.. alig bírja az éles hallást.. találkozik vele peter átveszi ezt a képességet és nem bírja irányítani ergó semmi esélye így :) szal lesz ebben még móka s kacagás ;)
  • Jozef
    #1882
    Az a gond hogy odáig még nem jutottam.
  • precision
    #1881
    Ha arra célzol hogy az ezelőtti részben Bennet meglőtte, akkor olvasd el a legutóbbi képregényt, asszem a 20.
  • Jozef
    #1880
    Tényleg, miért nem jutott eszembe...
  • Jozef
    #1879
    Valahogy a golyók sem ártanak neki, meg mikor lesetett Peterrel akkor is csak sántított. Valami más is van mindek köszönhetően részben sérthetetlen. A sántítás miatt mondtam azt hogy részben.
  • precision
    #1878
    közben megnéztem wikipédián is, és kihagytam egyet, fagyasztani is tud, ugye az említett házaspár legyilkolásánál is megfagyasztotta a testeket, plusz vékony jégréteget tud létrehozni gyakorlatilág bármilyen felületen (egyik képregényben látható is hogy üldözik, útra jeget csinál amin az üldöző autók megcsúsznak)
  • precision
    #1877
    Akkor vegyük csak át hogy Sylar 'barátunknak' milyen képességei vannak eddig:

    ugye az alap amivel megérti a dolgok működését (gyak. lemásolja a képességet)
    egyik emberkétől lenyulta a telekinézist
    aztán Charlietől átvette a jó memória képességét
    meg van ez az 'olvasztós' cucc, ami asszem molekuláris manipuláció igazi nevén
    és legvégül ez a hallás, bár ez a gyilkosság előtt még nem volt

    ezek alapján csak a telekinézist tudom elképzelni, mint olyan képességet amivel ez megoldható

    DE ugye az elején a sorozatnak, nem emlékszem már hanyadik részben volt egy család (apa, anya, kislány) ahol anyut-aput kinyírta sylar, kivette az agyukat, onnan nem tudjuk mit szerzett...bár sztem ott a kislány volt a célpont, mert utána megpróbálta őt is megkeresni de az fbi köbelépett

    Szóval ez a teleportálós dolog elég valószínűtlen, bár lehet ez az eset amit legutoljára írtam, ott szerezett egy ilyesmi képességet

    Majd kiderül :)
  • Jozef
    #1876
    Vagy esetleg nagyon gyorsan tud helyet változtatni. És nem volt ideje meghallani a közelettét.
    Van mégegy: (bár ez csak vicc) ő is tud teleportálni, csak kis távolságokra.