16212
Battlefield 2142
  • G_ArchAngel #2557
    WTF: Squad Of TRaitorS - Battlefield #B14 one man's army division???

    Akkor legalább tudnád ki volt a 3 alapítótag egyike, Te nagyon okos
  • Lacc
    #2556
    Gratulálok bárkinek is, aki van akkora balf@sz, hogy manapság nem bírje ingyen is letölteni egy játékot, ha már le akarja tölteni.
  • G_ArchAngel #2555
    Akkor egy kicsit kérdezz rá a BF'42 topicban, hogy ki az az ArchAngel, de ne csóri newbiekat, hanem az Ahhoj, Burnbaby szintű HC-gamereket, htx...

    Rohadtul félreértesz, vagy nem tudom, Te milyen stílusban játszol, de nekem war közben célpont és tereptárgy volt, azt sem tudtam volna single nélkül megmondani, hogy minek milyen színe van, csak azt, hogy hol kell eltalálni...
  • Landor
    #2554
    "ha bejön single-ben a hangulat"
    na ennél a pontnál vesztette el a hozzászólásod a kompetenciáját a BF sorozattal kapcsolatban
  • G_ArchAngel #2552
    jogos, én is kicsit nyúzom, ha bejön single-ben a hangulat, akkor az multiban mégjobb lesz - akkor megveszem, hanem akkor delete...

    így járt a Vietnam és a BF2 is - '42 után mindkettő egy raklap ürülék...:(
  • Supersix
    #2551
    azaz köszi ezt láttam.Csoola ne mindig a könnyű utat válaszd!Ha bejön megveszem de ezt nem a demo alapján fogom eldönteni
  • Dexantreal
    #2550
    Én is megvenném, de jelenleg levagyok égve...
  • matyi08
    #2549
    és a private rankeddel mi lesz? akkor azon hogy fogunk játszani?
  • csoola
    #2548
    lehet nyomulni eredetivel, megveszed és már tudsz is online játszani!
  • Dexantreal
    #2547
    Szerintem ez vicc csak. De, ha mégse és akkor? Ott a lan és hamachival, ha lehet.... nem értek ehhez.
  • LasDen #2546
    Please note that this release will ONLY work in single-player and LAN mode at this time. Also note that EA decided to use an online-based profile creation,
    but thankfully your friends at the blade have included a default user profile
  • Supersix
    #2545
    Hi!valahol olvastam hogy csak single-ben működik meg Lan-ba?!Ez ugye csak vm vicc és lehet nyomulni online is?!
  • Thanatos
    #2544
    örülünk...
  • ColdFire
    #2543
    ja má volt? :D
  • ColdFire
    #2542
    Battlefield 2142-Razor1911
  • Neoncsoves
    #2541
    má csak azért, mert ha kijavították a több millió bugot akkor lehet megveszem... bár ez soha sem lesz igazi Battlefield utód, tehát marad a bf2 lehet :D
  • reaper4
    #2540
    hozom én is lassan lent van a fele, de el kell mennem így csak este tudom kipróbálni :(
    jó lenne tört szerveren tolni...
  • Neoncsoves
    #2539
    Kiadták a fullt... aki letöltötte, vélemény? Bugok kijavítva?
  • Paranoia
    #2538
    ?
  • veri5
    #2537
    Inkább:ez:)
  • Paranoia
    #2536
    3.25gigaa?!5és félóra mire lejön...:(
    biztos lesz hozzá majd vmi mini .img fájl,addig sztem esélytelen a töt szerveres is.
  • ZOLCHI
    #2535
    THX
  • Zs0lt1
    #2534
    http://www.torrentz.com/torrent_1051017.html
  • ZOLCHI
    #2533
    Esetleg egy linket tudna valmelyikőtök adni?
  • Crem
    #2532
    [center][b]Battlefield 2142 (c) Electronic ArtsDate2006-10-14 GroupRAZOR1911 SectionPC Game ISOs Nukedno
    Official Sitenone Reviewnone Save NFOclick here Hits3111 [b]
  • Zs0lt1
    #2531
    Nemtom mi ebben a bonyolult:
    1: Kicsomagolod, mountolod, vagy kiirod.
    2: krekket átmásolod
    3: Kicsomagolod a Default_profile.zip-et a C:\Documents and Settings\teneved\My Documents\Battlefield 2142\ mappába.
    4: megnyitod a C:\Documents and Settings\teneved\My Documents\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con fájlt a jegyzettömbbel és ott a következőket kell beállítani:
    //name of the in-game user:
    LocalProfile.setName "neved_a_játékban"

    //login username:
    LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount "teneved"
    5: Elinditod a játékot, majd a loginnál beirod amit a LocalProfile.setEAOnlineMasterAccount-hoz írtál. Ha nem írtál semmit ide akkor a Razor1911-et kell megadnod.

    Majd ezután közli veled a játék, hogy offline módban játszol. Ezt okézd le, majd válaszd ki a katonádat és mehetsz játszani.

    Ui: Valakinek ki kéne próbálni, hogy a demóban látrehozott accal be lehet-e lépni. Vagy esetleg így tört szerverre fel lehet-e menni.
  • [OP]Freedom
    #2530
    Sziasztok!

    A felinstallálást az nfo-ba találjátok!
    vagy itt: http://www.nforce.nl/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=107169

    Gyorsan belenéztem az infoba csak kell mennem melozni és a game sincs lent!

    Valamelyikötöknek nincs kedve egy Faq-t összekovácsolni!
    Sok szeretettel használnám, mert ahogy elnéztem kicsit macerás a dolog!
  • Zs0lt1
    #2529
    ehh megelőztél :D
    Pont most akartam beirni :-))
    Battlefield_2142-Razor1911
  • CalebJoe
    #2528
    Nah kigyütt!

    Battlefield 2142 (c) Electronic Arts RAZOR1911 70x50 MB
  • Rage47
    #2527
    akkor játsz serious sam-el. annál csak odaülsz, és gyakhatsz ezreket:D
  • Rage47
    #2526
    nekem a BF2-t is ugyanilyen "nehéz" volt megtanulni:) és ennyiből minden játék macerás, na mind1 hagyjuk..
  • zombeeka
    #2525
    Amúgy nem bosszant ha nem tudok egy rakás játékost likvidálni,de az bosszant ha én túl sokat kapok!
    Amúgy nem vagyok béna,mert menni szokott a gyilok,de nem ülök a gépen folyton!
  • zombeeka
    #2524
    Úgy értettem a macerást,h ha nem ülsz naphosszat a gép elött és nem jössz annyira bele a játékba...NA akkor macerás!
  • zombeeka
    #2523
    HAHAHAHA!!!
  • Thanatos
    #2522
    jaj...
  • rosemberg
    #2521
    Miért baj az hogy nem öltél meg 50 ellenséget?Vannak nálad ügyesebbek.Na és senki se tökéletesNem mindenkit csinálhattam én.
  • Rage47
    #2520
    hogy érted h macerás?
  • zombeeka
    #2519
    Remélem tényleg,h a full games majd jobb lesz,mert ez ha nem vmi fanatikus az ember akkor nagyon macerás tud lenni!
  • zombeeka
    #2518
    Persze közben meghalódtam vagy 1000x!
  • zombeeka
    #2517
    Ma már eljutottam oda,h ki tudtam nyírni 16 embert!!!