16212
Battlefield 2142
  • teddymac
    #2600
    Valaki meg tudná mondani miért nem menti el a játék a bill beállításokat?
    Pl.:E-t átállítom az end gombra.


    ui.:amd2500+ati 9600pro 1giga ram ,low grafika és még élveszhetö a játék.
    nálam igy nézz ki !!
  • FireWall
    #2599
    Teljesen igazatok van. Szerintem vannak sokkal jobb játékok is/super mario és tsai../amit nyugodt szivvel játszhattok mx440-el is Tudja mki milyen gépigénye van a BF sorozatnak csak akkor azt nem értem hogy miről beszélünk?!
  • ZOLCHI
    #2598
    Ámen
  • JohnnySmith
    #2597
    A 2GB ramot leszámítva jobb a konfigom mint amit leírtál.
    De a gondom nem ezzel van.
  • ZOLCHI
    #2596
    Igen.Ezt el is ismertem.Ehhez a játékhoz viszont ezt a vacak motort használják. Aki szereti a bf-et az játszik vele. Aki nem az fikázza.
    -Most jön,hogy ha már fizetek v.miért at legyen jó- sablon.
    Én önszántamból vettem- és vszem meg a bf-eket.
  • JohnnySmith
    #2595
    Rendben akkor sarkosítsunk. Én nem fogok ezért a játékért gépet fejleszetni, feleslegesnek tartom.
  • Paranoia
    #2594
    nah igen.jogos
  • Guer
    #2593
    csakhogy annyira nem szép ez a játék hogy 2 giga ram kelljen hozzá csak optimalizálatlan az engine...
    fele ennyi rammal sokkal szebb gémeket lehet fullosan nyomatni...
  • ZOLCHI
    #2592
    Ebben teljesen igazad van. A motorja nem ér egy fillért sem,de sajna ezt használják.
    Igen nagy gépigényű a game ezzel a motorral és rengeteg bugot tartalmaz.
    Ám az,hogy akad,csak a géped hibája.
    Ha megnéznéd a grafikát nagyobb felbontásban,bizti nem fikáznád.(Szerintem!)
  • FireWall
    #2591
    Nekem is akadozott a gém 800x600-ban.512 rammal és FX 5600-al.Namármost 2gb rammal P4-3000 procival 6600gt-vel valamilyen megmagyarázhatatlan módon szép a grafikája is és nem is akad.
  • Guer
    #2590
    arrol beszélt hogy egy kalap fos az engine és atomerőmű kell ahoz hogy normálisan menjen full grafon....
  • JohnnySmith
    #2589
    A játék motorját nem kívánom minősíteni, az úgy is szubijektív vélemény.
    De könyörgöm amennyi bőrt már lehúztak erről a motorról.... és még mindig nem tudták megírni rendesen. Lehet aki elvakult BF-es az beletörődik és vesz még 2GB ramot.
    De szerintem a hc BFesek között is sokan vannak akiknek már a hócipőjök televan hogy állandóak a bugok és az optimalizálatlanság.
  • FireWall
    #2588
    Nos???
  • ZOLCHI
    #2587
    Ha 800-ban akad,nem lehet megitélni a grafika milyenségét sem!
    Ahhoz min.1024 kell.Amit nem igen tudott kipróbálni.
    Távolról sem tökély a gém,de a grafika az nem fika!
  • JohnnySmith
    #2586
    Legalább valaki megértette... lehet nekem nagyok az igényeim.
  • ZOLCHI
    #2585
    Arrol beszél,hogy nem tetszetős neki a gém és még akadozik is.
    Namármost,ha ez a gém akadozik 800*600-ban,az igencsak a gép miatt lehet.
    Te ezt hogy értelmezted?
  • Thanatos
    #2584
    én meg elárulom neked hogy full nem erről beszélt, olvasd el mégegyszer..., és ha még midnig nem világos akkor mgéegyszer..., és ezt addig amig fel nem fogod...
  • theodor
    #2583
    Hát ezt igen keményen cáfolom mivel nekem 1Gb Ram meg egy ATI 9600 XT és tökéletesen megy 1024-be és high-on.Csak kell hozzá egy jó rendszer ami nagyon kevés embernek van.
  • FireWall
    #2582
    Elárulom neked ha Battlefieldet akarsz játszani inkább vasat vegyél hozzá minthogy leirod az egészet.Ha 800x600-ban akad akkor az már elég gáz,javaslom nézzél szét a konfigod körül./2gb ram,és valami olyan vga aminek a magórajele 500 a memória pedig 1000 körül van stb.../És ez érvényes a BF2-re is ha 1024-ben vagy fölötte akartad tolni.
  • Zs0lt1
    #2581
    Szia!

    Bocsi, de ezt meg kell, hogy cáfoljam!
    Amikor a BFV még ment, akkor BF42-es klánok javában voltak, szal nem halt meg az addigi BF scene. Sőt pl a team.de(fop, pt, six. stb..) még bfv-ben is volt. Játszottunk velük warokat. Az állításod természetesen igaz, de kicsit eltolódik az időben kb 2 évet. A BF2 megjelenésekor kezdtek el mmorpg-zni (wowozni) sokan a BF42 scene-ből.

    Peace! ;-)
  • theodor
    #2580
    Majd megkereslek oszt jó meglocsollak egy tárral
  • Guer
    #2578
    vegyé inkább vizipisztolyt...
  • alma2
    #2577
    jo is lesz az, szarnyas dinorol tv-raketat loni :)
  • theodor
    #2576
    A battlefieldet kötelező megvanni annak aki szereti.Én holnap veszem meg de ha megjön addigra az Air Soft Sig stukim, akkor majd novemberen.
  • magus
    #2574
    következő, battlefield 2200, miután az emberiség kiírtotta magát 2142-ben, bunkósbottal darálsz, miközben a szemét camper szétlő csúzlival.
  • Thanatos
    #2573
    evvan, én majd akkor probálkozok be ezzel ha elsz valami multiképes verzsön :)
  • JohnnySmith
    #2572
    Adtam neki még esélyt, de felesleges volt.(unist megvolt)
    Nevetséges hogy egy ilyen távolrol sem szép játék még 800X600 ban is akadozik.... nem is tudom mikor játszottam valamit is 800X600 ban.
    Ilyen szarúl optimalizálni valamit túltesz az OFP gyerekbetegségein is (szvsz) de azt eltudtam viselni mert valamit valamiért.
    De a BF2142ben ez az elv nagyon nem működik.
  • Thanatos
    #2571
    hát evvan :)
    én spec szerettem a bf42-t de már akkor is az votl a véleményem hogy a dice-nál egyszerüen vagy nem tudnak programozni vagy nem akarnak...
  • Thanatos
    #2570
    nwn2 powa :)))
  • JohnnySmith
    #2569
    Én is így vagyok vele.... ezt inkább feltöltöm :)

    A véleményem a játékról.....hadjuk..... sztem csődtömeg mint az elődei (sorry ha megbántok ezzel valakit). Optimalizálással komoly gondjai vannak a BF-eknek és ez sem különbözik tőlük sajnos.
    Szal nem eröltetem. (grafika meg "nem szép")
  • G_ArchAngel #2568
    köszi!
    én inkább FELtöltöm...:)
  • G_ArchAngel #2566
    esélyt ez is kap, mint mindegyik BF...

    aztán lehet öregkoromra marad az NwN2, nekem már az is gyors:)))
  • Landor
    #2565
    persze, nem bírták a vietnam tempóját
    és a bf2ben való csalódás után vonultak át tömegesen wowozni, meg hasonló marhaságokba...
    elég naív vagy, ha hiszel a 2142 mesékben.. ahogy annyi ősbfes is megmondta már; ez egy csicsázott bf2
  • Guer
    #2564
    szvsz nem fog tetszeni ez sem ha a 2 sem jött be
    tök ugyanaz( a demo alapján) mint a bf2 csak itt future környezetet csinátak
  • Landor
    #2563
    nem haragszom, nem lehet mindenki született gamer
  • G_ArchAngel #2562
    nincs mit szégyelni, az igazi, eredeti BF-scene a Vietnam megszületésével meghalt...

    legtöbb nagy játékos akkorát csalódott, hogy MMORPG-kbe menekültek, a BF2-be még néha-néha láttam a fényt az alagút végén, de aztán elvesztettem...

    remélem a 2142 visszahozza a szép időket idéző halvány sugarakat, mert nekem nem a II.Vh.-s környezet hiányzott, hanem a nagybetűs HANGULAT...
  • Landor
    #2561
    tudom... s kicsit szégyellem is hogy így nyilatkozol a bfvről..
  • G_ArchAngel #2560
    ne haragudj, de nekem szükségem van rá, hogy megismerjek egy pályát, egy játékot, és a beépített hatásokat...

    k*rva szar lett volna gyakorolni "élesben", hogy kell No4-gyel kiszedni a repülőben ülő lövészt...
  • sorted
    #2559
    Mit vársz egy 12 éves gyerektől :)) Sztem mondanád neki hogy szedje le torrenten csak nézne hogy ott hova kell küldeni az sms-t.
  • Landor
    #2558
    Na lassíts ArchAngel, te single módról, meg hangulatról beszéltél
    a single 'fontosságáról' meg csak magamat tudom felhozni példaként - egy percet sem játszottam sem a bfv- sem a bf2-vel offline és mégis igen jól megállom a helyem az online harcmezőn.. ;)