16212
Battlefield 2142
  • Thanatos
    #2642
    nem
  • Thanatos
    #2641
    nem
  • Thanatos
    #2640
    nem
  • fulcrum falcon
    #2639
    tudom gyakran feltették ezt a kérdést de tudja vki h mikor jelenik meg a játék mert én már láttam neten?
  • teddymac
    #2638
    HAMACIVAL-probálta valaki?
  • teddymac
    #2637
    Akiknek nem menni a kibontás közbe kis segitséggel meglett total commanderbe összeillesztitek a fájlokat kaptok 1 .out kiterjesztésü fájt ezt átnevezitek .rar-ra aztán winrar-ral megnyitjátok rámentek a rzr-2142.001 -re és kibontás ide.


    norrec92:DIRECT X-el lesz a gond


  • schrank
    #2636
    VALAKI EMLÉXIK A MÚLTJOR BELINKELT OLDALRA AHOL MEG LEHET NÉZNI MENNYIT ZABÁL EGY KONFIG !!
  • Thanatos
    #2635
    sehogy
  • LasDen #2632
    hogy lehet titan módba játszani:?????
  • Lazlo
    #2631
    szijasztok :)

    nekem elindul médiumon 800X600-ba simán fut viszont kb 2perc múlva kilép a gém és a battlefield.exe-re hivatkozik hogy rossz....a demoval ugyan ezvolt a gáz:S valami ötlet? codekeket leszedtem más nemjut az eszembe.
  • Dexantreal
    #2630
    Ehhh így se.
  • Dexantreal
    #2629
    Hmmm...passz. De nem adom fel. Most visszaállítottam midennt a régire, így hátha...
  • matyi08
    #2628
    én úgy tettem fel, ahogy az nfo-ban le van írva, és működik.
  • Vibri
    #2627
    Ha az a valaki akit meg szeretnél gyógyítani nem önszántából feküdt le a földre, (értsd lelőtték) akkor nem tudod meggyógyítani, csak újraéleszteni defibrivel, de azt meg unlockolni kell.
  • Landor
    #2626
    tul sokat műszaki szakkönyvet olvasol mostanság
  • Rusid
    #2625
    Lehet ,hogy nem kerested azért nem találtad, de a kérdést sem értem lehet azért mert nincsen. Vagy fordítsam le magyarról magyarra amit kidobott hibának?
  • atomboy
    #2624
    1. Lemesz az oldal aljara.
    2. Ott latsz egy szoveget: Keresés a témában, vagy ugrás sorszámra:
    3. Azalatt van egy mezo, beirod a d3dx9_29.dll szot.

    Jopar talalat lesz...
  • Dexantreal
    #2623
    Razor alapján ügyködtem, úgy nem sikerült. De thanks a helpet, még próbálkozok.
  • norrec92
    #2622
    törölt hozzászólás
  • Landor
    #2621
    na itt van például teddy.. rossz példa, de itt van
  • Landor
    #2620
    ja..
    mint pl gocpid vagy srank
  • teddymac
    #2619
    Nem szól másról ez a topic csak a játék lehordásáról???
    NE játssz vele és kész! Nem megy a gépeden, ne játssz vele, de szerintem senkit nem érdekel milyen géped, van !!

    Ui.. Tisztelet a kivételnek.
  • alma2
    #2618
    De, hogy alt+tab majd vissza es teleszemeteli a kepernyot, ha epp nem csak a fekete kepernyo fogad, koszonjuk dice, ez legalabb megy a Bf2-ben. Valaki gyujtson fel batran, ha megveszem :)
  • alma2
    #2617
    leirta mi a baja, gondolom nincs local profileod, pl masold oda a demobol a configod, meg allitgatni se kell az iranytast, vagy ahogy razor bacsi leirta es menni fog.De ha nem akkor sem vesztesz sokat.
  • alma2
    #2616
    Hehe, jo hogy csak offline-ba megy, nem latta az EA lealltam ket bot-al statpaddingolni, ket medic ellenseg volt, lelottem az egyiket az feleleszette a tarsat majd forditva, na meg egy parszor ugyanezt:)
    Ja hogy singlebe nem szamolja pontokat, ohh milyen kar :)

  • madtolyy
    #2615
    Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha Medic-kel vagyok és fekszik egy sérült a földön, akkor azt hogyan tudom meggyógyítani? Vagy csak azokat lehet, akik még nem terültek el?
  • LasDen #2614
    1 kérdés......ebbe hogy lehet nyomni ezt a Titan módot???
  • Dexantreal
    #2613
    . Az alapján próbáltam bejelentkezni a játékba és játszani offline, ami a #2531-ben is levan írva. Valóban kijön az a szöveg, hogy most offline-ba vagyok és leokézom, de erre kidobja nekem ezt :S. De nemtom miért...:S
  • TS Zolly
    #2612
    Persze! Én is láttam bf-nél sokkal szebb játékot. De azok csak egy szük folyoso pálya féleségen lehetett ökörködni. Lásd: cod, mohaa. De ez egy sokkal másabb játék! Több négyzetkilométernyi terület áll rendelkezésedre, arra mész amerre akarsz. Codba ezt mikor csinálod meg??? És ott vannak ugyi a rengeteg járművek.
  • TS Zolly
    #2611
    Na figyu! Mohaa után mikor megjelent a Battlefield, azóta játszom vele, és különféle izéjivel. Jó, kípróbáltam közben más játékot is, de maradt a bf. Ezt szeretem. De EZ!!! Ez a valami! NEM BF! Ezt még jóndulattal sem lehet bf-ek nevezni.
  • TS Zolly
    #2610
    Igy van. G_ArchAngel régi róka a bf scenbe.
  • bakvarnyu
    #2609
    Most csak viccelsz, szívatsz.Mi neked a high?
  • Zs0lt1
    #2608
    Hát mostanság nem nagyon, mert msn-en is kb fél éve láttam utoljára.
    a tRs fórum meg az srv.hu fasságai miatt elég halott mostanság.
  • G_ArchAngel #2607
    Ha beszélsz Peptivel, akkor Boldog Szülinapot neki, mert az ICQ-ja régóta halott...

    Köszi..:)
  • Zs0lt1
    #2606
    Tudom, hogy te csináltad, Pepti mesélte ;-)
  • Lazlo
    #2605
    szijasztok :)

    nekem elindul médiumon 800X600-ba simán fut viszont kb 2perc múlva kilép a gém és a battlefield.exe-re hivatkozik hogy rossz....a demoval ugyan ezvolt a gáz:S valami ötlet? codekeket leszedtem más nemjut az eszembe.
  • Landor
    #2604
    jó, annyira nem érdekel
  • G_ArchAngel #2603
    picit súgok a SiX-ről és .de-ről vagy FoP-ról: LineAgeII-vel kezdték a MMORPG-t a BF rovására:)
    persze ekkor még waroztak, de ha nem csalódtak volna az új hullámú BF-ekben, akkor most is ott lennének...

    és a logó alapját is én csináltam amit használsz:)
  • teddymac
    #2602
    türelem majd lesz valami patch
  • Landor
    #2601
    én csak azt nem értem hogy a BF2 nem, akkor a marhajóra optimalizált BF2142 miért akad ugyanazon a minőségi szinten?