107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #10370
    Egyébként nem tudom mi bajotok a motorok irányításával. Szerintem elég realisztikus a lehetőségekhez képest. Milyennek kéne lennie szerintetek?
  • TyPhooneDave
    #10369
    senki nem tud semmit,pedig már egypár embernek van ilyen gondja
  • PuMaa
    #10368
    Nem tudtok valami trükköt a kormányra ? mert ha azzal szeretnék játszani akkor elkezd szaggatni a játék de nagyon.
    Grafika maxon HDR bekapcsolva.

    [IMG]http://pokolclan.uw.hu/TestDriveUnlimited 2007-03-04 16-46-29-65.png[/IMG]
    [IMG]http://pokolclan.uw.hu/TestDriveUnlimited 2007-03-04 16-47-13-93.png[/IMG]
    [IMG]http://pokolclan.uw.hu/TestDriveUnlimited 2007-03-04 16-51-36-07.png[/IMG]
  • Omlás
    #10367
    Más géposztály ha megnézed a versenynél látod milyen kategóriájú autó kell hozzá Na olyat tessék vásárolni azt go :)
  • hykao #10366
    Amikor a térképen rámész az egérmutatóval egy versenyre, kiíródik, hogy mik a versenyfeltételek. Tessék olvasni...
  • raymond01
    #10365
    egy kis segítség kellene!
    az alajén vagyok a gamenak és amely versenyre engedett azt megcsináltam, elvittem a csajokat is csak egy azt mondja hogy nem szál be a kocsimba(nem tudom miért?), de atöbbit sikerült elvinni, a ferrarit is, van egy verseny aminél azt írja nincs járművem amivel teljesíteni tudnám! (ez miért van?), motor kellene? 100 ezer fölött van a pénz, de nem tudom mit csináljak atöbb verseny le van zárva!? nem tudok elindulni azokon!
    hogy tovább?
  • hykao #10364
    Alapból be sincs kapcsolva. Amúgy a játék menüjében tudod ki-be kapcsolgatni.
  • hykao #10363
    Hogyhogy nem szedi le? Felugró ablakok nincsenek blokkolva?
  • hykao #10362
    Olvass vissza néhányat...
  • hykao #10361
    Nem lehet. Csak villantani lehet, de az út megvilágítására nem alkalmasak a lámpák.
  • Omlás
    #10360
    Csatlakozom! Továbbá miért jó az ha 3-5 perc alatt lenyomsz egy futamot abban mi a kihívás? Azért egy Félórás 69 Km es futamban már van kihívás :) épp most tudtam le és mitnemondjak szoros volt :)
  • Truck Driver001
    #10359
    Ha végigviszed nem így fogod látni.Meglesz mindened,koncepció autókal együtt,egy tucat ház,mikell még?Utána már semmit nem tudsz csinálni.A nyomi ai-val autókázni meg unalmas!:D
  • Waczkor
    #10358
    Azért ez így nem teljesen igaz.Van pár olyan ami nem túl izgalmas,de amikor rátalálsz pár faxa versenyre,akkor visszajön a kedv:)
    PL Ferrari day full egyenes pálya,Enzot maxon végig,vagy a Corvette day:)
    Szal csak keresgess:D
  • Truck Driver001
    #10357
    Ígyvan.Bár online-ba nagyon hangulatos tud lenni..Ha menne.
  • Endiman
    #10356
    mi az a HDR és hol tudom kikapcsolni?
  • examinee
    #10355
    Motogp irányítása is borzalmas! De igazad van naon elcseszett ebbe a gaméba.
    Az izgalmakrol annyit: hogy az elejé még izgi, de aztán megkell csinálnád több 100 küldetést, félórás, órás, ez az amaz , naon undoritó és unalmas lesz. Feléig eljutva csak az hajt hogy végigvidd, de már arra se méltató.
  • buldozer99
    #10354
    pls.. nyomjátok fel valahova máshova az éjszakai modot...
    mert onnan nem szedi le:S
  • Szabi1991
    #10353
    #10259
  • hiba
    #10352
    van ebben valtozo idojaras, es napszak? mint anno pl a td3ban volt?
  • Szabi1991
    #10351
    ENTER :)

    de csak reflektor :S
  • bacow
    #10350
    helló hogy lehet beállitani az éjszakai modot vagy ezt külön kell letölteni hozzá és ha igen akkor honnan tudom megszerezni?
  • The Best
    #10349
    Nem tudjátok lámpát be lehet kapcsolni? mert szerintem jó lenne.
  • GazCamp3r
    #10346
    Azért nem mondanám, hogy unalmas. Rohadt sok verseny van. meg rengeteg kihívás. ami borzalmas az sztem a motor irányítása. az rettenetes. vehettek volna példát egy motogp-ből pl. mert annyira későn reagál, hogy csak na.
  • Szabi1991
    #10342
    van verseny editor :P
  • OLIII
    #10340
    Kérdés: Neten hányan játszanak, úgy értem, hogy egyszerre a szigeten hány ember tud játszani? Vagy itt is külön szervereket hostolnak, és akkor van pl. 30 játékos a pályán??
  • Truck Driver001
    #10339
    Nem tudsz online játszani.Csak ha van a Beta-ból online mentésed.
    Bár nekem van..Ígyse enged!:D [cdkulcs problémája van..]
    Offline meg rettentő unalmas tud lenni a játék 1óra után..Főleg hamár nincs semmi verseny és csak mész és mész és mész..
  • Forza Italia
    #10338
    hol lehet beállítani, hogy sötétedjen?
  • kovecses
    #10336
    Nem a cpu-val nincs semmi baj!

    Rájöttem mi a baj!

    Via Hyperion 5.11 ez a baj!

    Miután visszatettem az 5.10-et minden jó!

    1 óra folyamatos game no restart!
  • 3P
    #10334
    Hát bocsi, de erre akonfigra a Vista elég bátor húzás. A Vista mellett allig marad RAM-od a játékokhoz... Szerintem a konfigod mellett (pláne, ha az a proci Celeron) a játék felejtős lesz minimum detail mellett is.
  • GazCamp3r
    #10333
    Hogy tudom eladni a motoromat? nem használom, és el szeretném adni, mert csak 5000$ kéne már a legjobb ferrarihoz. A házamon belül rámegyek, hogy trade, sell, és bike, ott nemtom eladni. Akkor hol lehet?
  • Truck Driver001
    #10332
    Hmm..Nem megy az online profilom.Remek.
  • berett81
    #10331
    Valaki akinek megy online lehyen már szíves leírni hogy kellett e hozzá állítani valamit!
  • 3P
    #10330
    Belenéztem a játék options-jába. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te kevered az élsimitást (Anti Aliasing), és Anisotropic Filteringet. A kettő teljesen másra van. Az AA-t, azaz élsimitást lehet a játékon belül állítani az AF-et nem.
    Az nVidia driverét nem ismerem, de meg lennék rökönyödve, ha nem lehetne abban állítani az AF-et is, sőt tuti, hogy lehet mondom ezt annak ellenére, hogy hosszú ideje csak ATi kártyáim voltak.
    Egy bizots a képedet nézve nálad vélhetőleg nincs AF, vagy csak nagyon alacsony értékkel ezért mosottas az út textúrája már kis távolság után is. Tehát keress rá az nVidia-s beállítások között és told meg azt a csúszkát is, nagyot fog javulni sok mindennek a képe (pláne az út).
  • Omlás
    #10329
    Vista alatt szerintem jáchatatlan lessz 512 Rammal meg a VGA is sovány de egy próbát megér.
  • ati711
    #10328
    nekem Vista Ultimate van fenn a Config: 2GHz proci 512MB Ram Ati Radeon 9550 256MB hogy fog működni???
  • Omlás
    #10326
    Köcc valamenyivel gyorsabb lett kirtották a bozótost :)
  • gduck
    #10325
    ITT találtam :)
  • hykao #10324
    Na pár kép az éjszakai módból. Kb. olyan teljes sötétedéskor, mint egy tiszta égboltú teliholdas éjszakán. Ja, és HDR mellett sajna a mod tökéletesen haszontalan! Szóval a HDR "túlvilágítja" a sötétséget... :)

    Teljes besötétedéskor:


    Napfelkelte:
  • hykao #10323
    Hogyne lenne a videokártya driverének control paneljében anizotrópikus szűrés és élsimítás állítási lehetőség?! Nézd meg jobban! És ne keverd össze a két dolgot!
    Egyébként az élsimítás a játék menüjéből állítható, szóval azt felesleges driverből kapcsolgatni.
  • hykao #10322
    Ilyeneket ne közvetlen linkkel légyszi, hanem ahol találtad, annak a linkjét nyomasd be!