107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • robotnyk
    #10577
    semmit.
  • Pepsi Twist
    #10576
    nekem tök jó meg minden max és oylan 20FPs vagy 25 :D
  • direwolf
    #10575
    ha már itt tartunk:
    2500+ barton, 1 giga ram, 9800pro
    nem tudom játszhatóvá tenni!!! 800x600-ban minimumon is szaggat
  • dmtuning
    #10574
    sziasztok feltettem elinditanám fekete képernyő villog a monitor mit csináljak:?
  • gudman
    #10573
    Hát ez elég fura mármint a 9600-os VGA,mert nekem a 2. gépem P4 [email protected] 2x512/533DDR2 7300GT/128Mb/DDR3 épp hogy nem szaggat 1024X768 ban High -on AA élsimítás nélkül!?

    C2D6600 2x1Gb/800DDR2 7900GT-vel megy minden High-on HDR-nélkül 1280x1024-ben.
  • Szabi1991
    #10572
    P4, 3015 MHz
    1 giga ram
    ATI Radeon 9600

    1024x768,high,hdr off,élsimitás 4x !
    semmi fagyás nincs :)
  • DaniX14
    #10571
    Hát az én gépemen szaggatás nélkül:1024*768 ,High ,HDR off!de nekme megfelel igy!:D
  • Torry
    #10570
    Hát nálam is :
    3700+@2970Mhz
    1giga ram
    7600gt
    És 1024*768 high, hdr off, aa és af nélkül élvezhető. 1280-ban már szaggat de nagyon. Másoknál meg ahogy olvastam max graffal megy.
  • reaper5687
    #10569
    Na jó, biztosan mindenki unja már, de ennél akkor is kevés jobb dolog van
  • dienesoft
    #10568
    Nekem meg az a furcsa, hogy a játék a dimbes dombos hegyeknél fával, tengerparttal, teli autókkal nem szaggat, átérek egy autónélküli kis üres útra és ugy elkezdett laggolni az utolsó pár km-en, hogy kicsusztam a pályáról és ennyi volt. Hihetetlen! Semmi nem elég már ezeknek a mostani játékoknak. A videokártyámat is most vettem de gyakorlatilag pár hónap alatt szart se ér a gépem.
  • macskássy
    #10567
    hi oks de akor melyik gameb-ba lehetmenni Shcummival?
  • Szabi1991
    #10566
    ?:\Program Files\Atari\Test Drive Unlimited\Euro\Bnk\Vehicules\Rim\Citroen\2CV_F_01.bnk :DDDDD
    egy kacsa is lesz majd :DDDD
  • gduck
    #10565
    Nekem az volt a furcsa, hogy a két sziget körüli versenyen:
    - amelyikben forgalom van és időre megy az nem akadt csak néha picit
    - amelyikben ellenfelekkel mentem (akik 4-5 kilométerre le voltak maradva :D ) és nem volt forgalom meg állandóan akadt

    Sztem ez proci gond... És lőn! iP4 3,06 -> C2D6600 upgrade csodát tett a játékkal!
  • rotator
    #10564
    Ez nem Forma-1-es progi, te! Schumi ráadásul már nem is versenyez. lol. :)
  • direwolf
    #10563
    Bocsáss meg, de baromság amit írsz! x1950pro, 1giga ram, 2400MHz-en futó A64-en éppen csak a játszható szintet üti meg 1280-ban noAA noHDR. 1024-ben megy majdnem tökéletesen minden maxon!
  • Szabi1991
    #10562
    amúgy ki az a Schumahcer ?

    ja meg ferari sincs , csak pár Ferrari..
  • macskássy
    #10561
    hi ebbe a gamebba a Schumahcer kocsijaval lehet meni?F1 ferari kocsi.
  • dienesoft
    #10560
    Marhára idegesítő a játékban ez a swappolás. Nem lehet valamilyen áthekkeléssel az árnyékokat kiszedni a játékból? Arra nekem nincs szükségem. :)
  • rotator
    #10559
    A GPS-sel annyi gond van, hogy néha csak akkor szól, hogy "akkor itt jobbra", amikor már 200-zal túlmentem a kereszteződésen, ergo mindenképpen nézni kell a térképet is sűrűn. :)
  • hykao #10558
    Ne várd már el a GPS-től, hogy árkon-bokron útvonalakat jelöljön ki neked...
    Ha tudod, hogy túlmentél, fordulj meg vagy tolass vissza, és a GPS ismét a korábbi legrövidebb útvonalat fogja mutatni...
  • autoszimulator
    #10557
    A GPS éppenhogy nem szar, mert ha letérsz az útirányról, de nem ellenkező irányba, hanem mondjuk csak a következő elágazásnál fordulsz balra, akkor kirajzol neked egy uj utvonaltervet! Ha pedig teljesen ellenkező irányba kezdesz el menni, akkor sajnos azon nincs mit segiteni a GPS-el sem :D
  • homeless
    #10556
    Nem keverem a dolgokat. De mindkettőnél meg kell állni, ha odaértél, csak annyi a külömbség, hogy a stoppos szaroknál időre megy és ha túlmész, akkor lejár az idő. Így rájösz, hogy meg kell állni. Én is így jöttem rá. De a kocsifuvarozás nem időre megy. És amikor én azt csináltam még egy darab stoppos nem volt, de olvastam, hogy lesznek benne és azt hittem, hogy ez is az. A gps-ről meg nem feltételeztem, hogy ilyen szar, mert egyszer elnéztem egy kanyart és visszafordított.
  • hykao #10555
    Na ez az, úgy viselkedik a játék, mint a windows, az is idővel egyre csak lassul...csak míg ez utóbbi lassulása hónapokban mérhető, előbbié félórákban... :)
  • hykao #10554
    Oké, na de ennyire? És akkor másoknál ugyanilyen vagy rosszabb procival miért nem "ennyire procifüggő"? Homeless barátunknak a butított sempronjával nincs baja, valakinek meg csak 2400+-a van, és nem akad.

    @homeless: kevered a dolgokat. csávó furikázásért ruha-kupon jár, 80 ezerért autót kell leszállítani. a apanaszos üzenetedben te ez utóbbit említetted.
  • autoszimulator
    #10553
    Intel c2d procin (e6300) és egy 3,6os intelen ugyanazokat az FPS-eket adja vissza, pedig majd 1 giga RAM-nyi különbség van :) Mondjuk nem szólok egy rossz szót sem, mert nem akad, 35fps alá nem szokott csökkenni. Viszont volt, hogy tesztképp bekapcsoltam a videókártya driverből a anistropic filteringet, és akkor ugy beakadt hogy az valami hihetetlen, s utána hiába kapcsoltam ki, onnantól fogva 1-5 fps-el ment a játék. Arról nem is beszélve, hogy ha játszok vele 1-2 órát folyamatosan, akkor egy idő után elkezd akadni, mintha az információkat tárolná valahol, s egyszer elkezd fogyni a hely, és ezért akad :DDD És nem a gép hőmérséklete megy fel, mert azzal nincs gond! Szal érdekességek vannak, de ennyi baj legyen!
  • Bercy #10552
    Nekem is 128as de nálam pár perc játék után eléggé szaggat.
    És a HDR-t nekem se engedi bekapcsolni...
  • homeless
    #10551
    128MB
  • Soneji
    #10550
    nos, nálam a következő a helyzet: a windowsom nem vadi új, mondhatni leharcolt, a játékról sem tudok számlát mutatni. vélemény?
  • DJ BP
    #10549
    lehet inkább procifüggő a játék
  • hykao #10548
    Ok, a procim nem tudja kihajtani teljesen az X1950PRO-mat, fusson 60FPS helyett csak 30-cal. Szarnék bele...de, nekem ne mondd, hogy annyira visszafogja, hogy a városi részeken vagy ha 7 AI társaságában versenyzek, akkor csak 5-15 FPS-re képes, azt sem folyamatosan, hanem megakadva, aztán meg-meglódulva. Itt valami más gebasz van, csak jönnék rá, hogy mi... :)
  • robotnyk
    #10547
    igen, a gps kerülővel vezet vissza ugyanoda, mert igyekszik szabályos útvonalat megadni. tehát nem fogja úgy mutatni, ha túlmentél, hogy ugyanmár fordulj meg a dupla záróvonalon keresztül például.
  • Bercy #10546
    A videókártyádon mekkora a memória mérete?
  • homeless
    #10545
    Nincs bekapcsolva az AA se driverből se sehogy. Minden játéknál be lehet kapcsolni a hdr-t.

    Másik: Nem tudom, miért olvastad "megrökönyödve". Te biztos nem akadtál még el egy játékba se. Én ezelőtt nem csináltam stoppos küldit, csak normál versenyeket, ahol hasonló szar jelezte a checkpointot. Így nekem logikusnak tűnt, hogy ez is az. A másik meg próbáld ki, hogy továbbmész rajta. A gps nem azt fogja mondani, hogy fordúlj meg, hanem kijelöl egy jó nagy kerülőútvonalat. A bűvös számokra meg képzeld rájöttem, de mikor áthajtottam rajta 5,7-ről kezdett visszaszámolni és azthittem annyi van hátra a következő checkpointig. Remélem nem gázoltam bele érzékeny lelkivilágodba azzal, hogy nem jöttem rá elsőre, Mr. Pro.
  • Mr Bishop
    #10544
    vagy ide
  • robotnyk
    #10543
    2600+, ha amd, ott már az - sztem - visszafogja a vgat, hiába x1950pro. persze ettől még nem kéne itt-ott beakadnia. na, majd a hét második felében lesz olyan cuccom, amit érdemes lesz ezzel a játékkal letesztelni :)
  • reaper5687
    #10542
    Hú bazz, nemtom találj ki valami jót, asszem semmi logo nincs hozzá, de medence az lesz .
    Jah akiknek gondjuk van kormánnyal, azoknak mondom, hogy ha kikapcsolod a Force Feedback-et, vagy motorral mész akkor nem fog beszaggatni. Vicces, hogy az Audi Cabrio-val sem szaggatott be, lehet, mert nem ment elég gyorsan hozzá, de a McLarenF1-el folyton ezt csinálja. Gondolom azért van mert nem tudja egyből kiszámolni, hogy a megcsúszáshoz mit jelezzen vissza
  • theodor
    #10541
    Nekem is hasonló a konfigom, és amikor beírtam nemrégen ide hogy szerintetek menni fog e rajta a válasz:NEM Én ezt nemértem
  • homeless
    #10540
    Már rájöttem én is, de azért kösz. Te legalább válaszoltál.

    Amúgy kibaszott jó a játék. Én nem olvastam vissza a topicba, de el se tudom képzelni, hogy mi miatt sírnak.
    A konfigom: AMD Sempron 2800+, 1GB ram, 6600gt.
    Beállítások 1024*768, High, no aa, no hdr(de csak azért mert valamiért nem engedi bekapcsolni)
    Rezzenéstelenül fut. Egyszer nem volt olyan, hogy szaggatott volna játék közbe, csak akkor szokott amikor a házba vagyok vagy valamelyik szalonba, de ott se idegesítő. Pedig a konfigom manapság már elég szarnak számít. Nem tudom mit vártok, hogy mx400-al 512 rammal full grafikán fog menni? Nekem egy manapság már középkategóriásnak se mondható gépel majdnem full grafikán fut.
  • Mr Bishop
    #10539
    1280x1024 ACD SEE-vel átméretezve.
    Ide jövök pihizni majd....
  • hykao #10538
    Ehh gyerekek könyörgöm olvassátok a topikot tüzetesebben:

    1. Már kiderült, hogy a warez verzió nem hekkelt béta, hanem a VÉGLEGES klónja! (megkérdeztem olyan embert, akinek megvan és megerősítette, hogy az ő eredeti példánya is 1.45-ös - az utolsó béta pedig 1.24-es volt)

    2. Nem azért optimalizálatlan a játék, mert 9200-as kártyán szarul fut még LOW beállítások mellett is, hanem azért, mert nagyon sok embernél - akiknek komolyabb konfigja van - fut szarul, furán laggolva, akadozva. Minden fórumon találkoztam már erről panaszkodó emberkékkel, pl: KATT
    DE mindjárt felhozhatom a saját példámat is: X1950PRO kártyám van, igaz a procim nem egy nagy ász, de nekem ne mondja senki, hogy egy 2600+ és 1GB társaságában úgy kell futnia az X1950PRO-mon, hogy ugyanolyan érdekesen akadozva, és csontra ugyanannyi FPS-t produkálva minimum beállítások melett (640x480 0xAA, HDR OFF) és maximum beállítások mellett (1440x900 4xAA, HDR ON). Mondták, hogy kevés a procim - oké, de akkor miért van az, hogy vannak emberek, akiknél szarabb procival is akadozás mentesen fut? Mondták, hogy régi a windowsom - oké, de akkor miért akadozik ugyanúgy másoknál, újonnan rakott winnel is, és miért fut nálam akadásmentesen minden más játék?
    Ráadásul elég érdekesen, minél több időt töltök akadozós helyeken (pl. városi rész vagy verseny az AI-kkal), annál akadósabb lesz a játék az amúgy gördülékenyen futó részeken is - míg újra nem indítom a játékot...
    Ja, és a korábbi videokártyámmal ugyanez volt: 7800GS!!!

    Félreértés ne essék, még így szerintem optimalizálatlanul is a játék elnyerte a tetszésemet, és örülök, hogy végre megint van valami olyan játék, ami az 5. résszel kihalt igazi NFS sorozat és a world racing széria fílingjét hozza, belsőnézettel, és még új dolgokat is mutat.
    Azért remélem, valahogy megoldásra kerül majd ez a fura akadozás dolog...

    @homeless: valószínűleg driverből be van kapcsolva az élsimítás, különben lehetne HDR-t kapcsolni 6600-on is. a másik, eléggé megrökönyödve olvastam, hogy még arra sem jöttél rá, hogy nem a csávót kell elfurikázni, hanem az autót kell leszállítani, és nem tűnt fel, hogy a GPS-en fogynak alul a számok...(azok a mágikus számok a még hátralévő kilómétereket jelölik - de persze a térképről nézve mindegyik küldetésnél ki van írva, hogy mi is az, mennyi kilométer stb...)