107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Szabi1991
    #10130
    ennyi erővel kilehetne cserélni a 360-as ferkát a 612 -esre :))
  • bootsector
    #10129
    Próbálkoztam én is ezzel a forgalomkivevéses módszerrel, de hibajelentéssel kiszállt a progi. Bocs a kérdésért...A verseny editort hogyan lehet elérni?
  • Omlás
    #10128
    Amugy aki nem akar teljes forgalomhiányban autózni a következőt is megcsinálhatja :

    Úgymond megritkítja a trafic könyvtár tartalmát szal pl minden 2.autót kiveszi nem teszteltem lehet hogy így ugyanolyan sűrű lessz a forgalom csak több egyforma autóval de lehet hogy kevesebb lessz a forgalom. Próbálkozni lehet. :)
  • gduck
    #10127
    Akkor ez a végleges... Ez érdekes, mert ezek szerint akinek megvan az open béta profilja az simán folytathatja a játékot és serial/aktiválás sem kell!
  • Omlás
    #10126
    tisztában vagyok vele én is sajna a gépem felett eljárt az idő dehát ugye a magyar ember találékon :) Amugy a RAM hiányát az érzem azért de szerintem 1 GB al nem lenne enyi akadás sem ami van az is csak a városban számottevő 200 KM/h felett :)
  • Leky
    #10124
    Jó kis cheat
  • Szabi1991
    #10123
    qva jó ez a verseny editor :)

    jó kis Drag pályákat csináltam , nyíl egyenes autópálya , forgalom nélkül :D
  • Szpisti
    #10122
    Csá!
    Hát, hogy akadozik neked, az valszeg azért van, mert valljuk be a géped már nem igazán felel meg a mai követelményeknek a játékok terén... De ez a kép nagyon kuul...
    U.I.: Melyik verziót szedted le/raktad fel?
  • Omlás
    #10121


    egy ingame kép a grafról
    800x600 LOW
    VGA driver beálítások minden max minőségen!
  • Omlás
    #10120
    Nos először is jóregelt mindenkinek! Kicsit eltűnődtem mit tudnék tenni hamár tetszik a game de akad mint álat! " ok miatt is ezt a megoldást választottam amit mindjárt leírok.
    1. Játszhatatlanul akadt és élvezhetetlen volt a game
    2. Idegeimre ment hogy az idióta forgalom legtöbszön már már direkt bekavar és az agyamra megy!

    A dolog egyszerű:

    ....\Euro\Bnk\Vehicules könyvtárból a Traffic mappát egy az egyben kivettem biztonság kedvéjért nem töröltem csak áthelyeztem máshova!

    Eredmény: A game indul nem dob hibaüzit egyszerűen a forgelom autóji eltűnnek a játékból csak én meg a többi versenyző marad (elenfelek).

    Negatívum kicsit kihat a placc de valahogy mégis élvezem hogy nyugissan száguldozhatok nincs útba a sok béna :) Továbbá minimum +10 15 FPS ha nem több! Észrevehetően jobban fut a game!

    Config: AMD Athlon XP 2400+ @2700+ 512 DDR400 Ati Radeon 9800pro 128 MB (modingolt biossal Radeon 9800XT)

    Jó játékot mindenkinek!
  • Zetorg
    #10119
    remélem gyorsan kijön egy patch és javítanak a dolgon, mert így nem nagyon fogok vele játszani.élvezhetetlen számomra.

    vagy talán egy másik rilíz, lehet a védelem kavar be valamit...
  • wander01
    #10118
    szvsz az tökmindegy mekkora a gép ha a kraft megvan. teljesen jogos volt a kérdés :) és azzal a géppel azért már lehet játszani, habár nem olyasmit ami még az asztali gépek többségét is megakasztja :) nekem is van laptopom, én is szoktam játszani vele, habár már nem igazán birja a lépést :)) de a cod2 és a bf2 tökéletesen megy :) lanpartira legjobb...
  • Che
    #10117
    Szvsz azért akad mert a notebook az nem játékra van...
  • hykao #10116
    RX-8 nincs, notebookon meg szerintem többre nem szabad számítani.
  • MRX888
    #10115
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy Mazda RX-8 van-e a játékban?

    Én Notebook-on játszom(1.66 dual core proci, 1GB ram, ati x1600 512mb) és nem fut valami jól a játék. 800x600 felett már mediumon is vannak gondjai AA és HDR nélkül is. Ez így normális szerintetek? Köszi a segítséget előre is!
  • Kit--Kat
    #10114
    De a Patchek tuti finomítanak majd rajta.
  • hykao #10113
    Hát speciel nekem most hunyt ki...mert ezek szerint ez a végleges, és nem lesz itt már lófasz sem optimalizálva... :(
    Bár az igazat megvallva, még így akadozva is jó a játék...elleszek vele, míg ki nem jön a WR3... :)
  • Kit--Kat
    #10112
    Megcsillan a remény:)
  • hykao #10111
    Na újabb válasz érkezett a borg fórumon az eredeti verzióról...miszerint a verziószáma: 1.45... :)))
  • chris0000
    #10110
    "XBoxodhoz"
  • chris0000
    #10109
    pc fórumon vagyok ha nem figyelnél!!!
  • gduck
    #10108
    Bakker! Benne vannak az általam készített screenshotok a Gamestarban!!!
    76. oldal, piros nyilak mutatják hol kell beugratni a repterekre :D :D
  • TyPhooneDave
    #10107
    1.helyen a TDU két hétig még tuti így lesz
    Chris,ne akarj kötődni,inkább menj az XBoxodhoz és örülj magadnak,köszi
  • chris0000
    #10106
    ha neked m1 mit kapsz a pénzedért pfh
  • chris0000
    #10105
    tényleg na ne mond
  • TyPhooneDave
    #10104
    amihez nem értesz,abba ne szólj bele,nincs szükség még egy okoskodóra
  • Hassan B
    #10103
    Csak akkor van úgy ha belső nézetben mész, már nekem is feltűnt...
  • chris0000
    #10102
    igaz,de akkor miért kell 10ezreket fizetni a sz....t!
  • Game Hunter
    #10101
    Ferrari 250 GTO van a jatekban? Ugy volt, hogy a full-ba lesz.
  • bertino
    #10100
    X360 egy konzol, egyfajta hardver, egy tipus
    1000x egyszerűbb fejleszteni rá, mint PCre, ahol mindenkinek másfajta van

    ezt kéne megérteni, mielőtt türelmetlenkedsz, idővel ugyis helyrerakják teljesen
  • chris0000
    #10099
    érdekes X360-on nincs gond
    pc-re meg mindig csak a szarakodás
    patch(majd ha lesz!),crack,60 segédprogram és akkor pop-up ablak(rossz lemez van a meghajtóba!!!)
  • gduck
    #10098
    Ja és kimaradt, hogy majd 800 online játékos van és láttalak Téged is :D
  • gduck
    #10097
    Megnéztem Én is: visszaraktam az elmentett KEY és PROFILE mappákat a megfelelő mappába. Feltelepítettem a játékot. Simán indult (yasu-val) , KEY-t nem kért, folytathattam a játékot ott ahol abbahagytam az open bétában... Hungarian club is megvan, sőt még a tagok is :D Ezek szerint az open béta óta nem "takarították ki" a szervereket :)

    Egyre furcsább az egész...
  • kis kocka
    #10096
    ha a clonedvd-s verziót uninstallálom akkor leszedi az egész c meghajtót?
  • bulba
    #10095
    Az open-bétában én csak a jobb oldalon hallottam hangokat (integrált hangkarim van)
  • bertino
    #10094
    nem lesz vazzeg, egyértelműen így hagyják...
  • chris0000
    #10093
    Fos az egész hang!
    X-fi,s750 dörmög az egész...
  • bertino
    #10092
    ott van a postomban, hogy kinek válaszoltam, de neked egy fokkal jobban fog futni mindenképp, mint annak, akinek írtam...
    gépigény pedig továbbra is van a FAQban, ne kérdezgesétek, mert bepipulnak
    meg én is :)
  • AdaKiller
    #10091
    érdekes egyik audi hangja egy az egybe u.a. mint a nfs porsche-ba az egyik porscéhnak. először azt hittem hogy keverem, de nem. meg mernék rá esküdni, hogy u.a.
  • razz
    #10090
    én 200 felet már sorozat filmet nézek
    most télleg enyire szar a konfigom eddig minden játékot szinte fuloon vitt.
    7600gt 1536mb ram 2.6celeron proci.
    procit kivéve már az ajánlot konfion is tullog
    ez igy jáchatlan.
    hiába teszem fel a grafikát vagy le uugyanolyan
    lesz erre valami??