107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Mr Bishop
    #10321
    Értem én, de mondom, a Control Panelen ez tényleg nincs, máshol meg...
    hol ?
  • gduck
    #10320
    JUHÉÉÉ! Ez mennyire "hivatalos" infó???
  • TyPhooneDave
    #10319
    NYUGI,a GTX-ed elég lesz egy darabig
  • gduck
    #10318
    Vonalsimítási beállítások és Anizotróp szűrés! Ezt a két értéket állítsad be, pl. 4x,8x , a játékban meg legyen kikapcsolva a HDR!
  • gduck
    #10317
    !Grafika butítása

    KÉP

    Gyorsabb lesz a játék, gyengébb gépeken!
  • Mr Bishop
    #10316
    Nos, külön az Nvidia Control Panelen nincs Anizotróp beállítás, ellenben ezt a játékban megtehetem meg is tettem a max az a 4x-es volt.
    1024x768 ban nem produkált a gépemen semmi különöset, mondhatni a Far Cry még mindig szebb.
    Egy-két röpködő rovar feltűnt.
    Viszont 1280-ra húzva.....Hmmmm.
    Durva.Már is több a muslinca...Valóban gyönyörű, nem is szaggat,
    viszont a táj oldalt továbbra is homályos részletű, akár állsz a kocsival, akár száguldasz.
    Ennyi.
  • Omlás
    #10315
    Tény hogy 1GB RAM szinte kötelező a játék futtatásához mondjuk a mai játékok közül melyik elégszik meg ennél kevesebbel? Egyiksem :) Valamit valamiért Nagy teret akarunk szép grafikávalmeg minden jóval nos ahoz vas is kell :) Nem anyázni kell a készítőket bug mentes játékot még nem láttam és nem is fogok az tuti. Javítanak még ezen ezt azt ! De nemhiszem hogy a gépigényt csökkentenék talán hogy ne zabáljon tul sok erőforrás azon módosíthatnak még ...
  • Skyline
    #10314
    Optimalizálás terén szerintem jó.
  • Omlás
    #10313
    Egyetértek de ennyi áldozatot muszáj hozni hogy gyengébb gépeken is normálissan menjen legalábbis egyenlőre :) Amugy így is van nem 1 elég húzós verseny belegondolok forgalommal mijen lenne mikor így is necces. Pl mikor "taxist" jáccunk eddig az volt a par valami barom nehogy sávotváltson vagy belémjöjön mostmeg a nagy szabadságba az ember le le röppen az útrol ha nem figyel :) Amugy forgalommal tényleg izgibb meg nagyobb a hangulat is csak legyen vas ami viszi.
  • Synit HUN
    #10312
    Hú de megpörgött a téma. Mikre kell visszajönnöm :O
    Zoli122 rest in peace :D Végre!
    Hallottam egy olyat hogy kedden lesz már nálunk is eredti. Ha már tudtátok bocs, de 200 kommentet nem könnyű átnézni.
  • Skyline
    #10311
    a64 3500+-os proci mellett a játék mosolyogva fut fullgrafon még sok ellennel a képen is szal nagyon nemlehet panasz a gépigényre..+1g ram meg gef7900gs...Ez sztem jó ha megvan középkategória és a game fullon fut..Adhatnának pár leckét jópár játékfejlesztőnek akiknek a szemete szarabb grafi mellett akadozik egy ilyen konfigon...
  • grebber
    #10310
    Na ahogy itt olvasgatom a dolgokat atari akkor hozta amit szokott :(
  • 3P
    #10309
    Hát ha nincs más megoldás, akkor persze, de ez már ersen csít jellegű. Sok versenyben az az izgalmas, ha van forgalom, sőt az teszi igazán kihívássá.
  • Endiman
    #10308
    kiszedtem a forgalmat a játékból ahogy tanácsoltátok és mostmár tök jól megy!
  • 3P
    #10307
    Ja az AF = Anisotropic Filtering, de érdemes fejljebb vinni a csúszkát egészen 16-ig, ha bírja a vas.
  • gduck
    #10306
    Persze hogy jól megy C2D-vel :D

    Amúgy ennek a játéknak igenis erős proci kell!
  • 3P
    #10305
    A VGA driver progijában. ATi esetén a Control Centerben.
  • hykao #10304
    Sajnos pont fordítva van. Ennél a játéknál elég nagy szerepe van a CPU-nak is!
  • hykao #10302
    Nagyon világosra van állítva a kép! Nálam nem ilyen. Sokkal sötétebb lesz minden, bár még lehet látni a terepet, szóval nem vakon kell vezetni.
  • hykao #10301
    Akkor próbáld újra! Nálam azt szedte le.
  • Mr Bishop
    #10300
    Mert 4x-esre van az anizotróp is, bár lehet, hogy az ACD SEE tömörítette be túlságosan ?
  • Mr Bishop
    #10299
    Azt hol lehet bekapcsolni ?
  • bertino
    #10298
    eleve a link nem volt jo, ugyanis nem volt fent a fájl, ezt írta
    nem vagyok hülye...
  • Truck Driver001
    #10297
    HDR nélkül szebb!:C
    [szerinte..]
  • 3P
    #10296
    Ahogy látom kivéve az AF. Kapcsold be azt is és az út rögtön szép lesz messzebb is...
  • GazCamp3r
    #10295
    Sziasztok, valaki segítsen!!!
    tegnap egy csomt játszottam a game-val, és semmi gáz, minden maxon, hibátlan, stb, és most meg elindítom, és megyek előre motorral, vagy ami éppen van, és ugrál a kamera, néhány autó is megy előttem, egyszer csak felugrik, és széttörik. Vki segítsen, mi lehet a baj?
    nincs kormány ,semmi ilyesmi, nem is szaggat, csak ugrál a kam, meg hát a kocsik...
  • autoszimulator
    #10294
    Ennél a játéknál a procinak nincs sok jelentősége. De nekem C2D-vel jól megy...
  • Mr Bishop
    #10293
    Sziasztok !
    Minden maxxx.
    [IMG][/IMG]
  • razz
    #10292
    na jo ugy döntötem veszek áprilisban procit
    most 2.6 celeron van 1536 rammal 7600gt vel.

    szerintetek egy core duoval jol fog menni?

    elég érdekes pl elöbb minden lovon belagolt erre benyomom a hdr-t és nemelég érdekes
  • Omlás
    #10291
    OFF

    Amugy folyamatban van az új konfig nekem is csk még pár hónapot melózni kell érte :/
    4200+ 2GB DDR2 800MHz MSI lap MSI Ati 1950XTX
  • Omlás
    #10290
    Wow vakon az igazi de akkor ez csak a rutinosaknak jó mod akik fejből vágják a kanyarokat :)
  • Rodman6
    #10289
    Én rászántam egy havi fizetésem videókártyavásárlásra, tehát most egy DirectX10-et is támogató 768(!) MB-os GF8800-am van. Jó nagy darab állat... remélem néhány évig jó lesz. Ha nincs szerencsém akkor jövőre már kétszer olyan jót kapok húszezerért. Már mobiltelefonokkal jártam így :-)
  • czky
    #10288
    Nincs lámpa és ha nyomod se ér semmit... sajna.
  • autoszimulator
    #10287
    De éjszakaiban azért van állandó lámpa, nem kell állandóan nyomni a lámpa gombját, ugye? :D
  • buldozer99
    #10286
    hátttttt...:S
  • Omlás
    #10285
    A CPU Van túlontúl húzva nálam is restartolta a gépet ha jobban meghúztam! Szal Prociból vegyél vissza!

    Más!

    Első nekifutásra nekem sem teccett a graf aztán rájöttem hogy VGA driver beálításai a szokásos nagyteljesítmny-re vannak huzogatva nah gyors kilép átálít mindent legjobb minőségre és láss csogán rögtön hatyú lett a rút kiskacsából :D lol.

    Amit a 9800 tud azt ki is hozza magából és nem panaszkodom a grafikai megjelenésre!

    Megintmás:
    Forgalomkivételnek úgylátszik 1 hátulütője van játékból kilépés Alt+tTab majd feladatkezelőben bezárni külömben kifagy legalábbis nálam de nekem ez a plussz művelet megéri hogy 2x olyan jól megy a game és bőven élvezhető határokon belül van ne jáchatatlan diavetítés .
  • Rodman6
    #10284
    Az enyémben 1,5 GB Ram van, + 2magos proci. Elég szépen fut. +Gf8 videókártya
  • czky
    #10283
    Kipróbáltam az éjszakai módot!
    Hátőőő...







  • skyli991
    #10282
    7600gt-m van:) amúgy nálad szebb. 512 ram van a gépben és celeron 3,33-as proci. tudom, nem valami jó gép, de nem gondoltam, hogy rondább is lesz.
  • Rodman6
    #10281
    SKILY991!!!!! Trabanttal akarsz Ferrari-t előzni? Vegyé egy normális videókártyát felsőkategóriásat, és szép lesz. Ne egy Geforce Mx440-el akarj szép grafikát!!!! Én is azt mondtam a Colin Mcrae Rally 2005 re hogy ronda a grafikája, de csak addig amíg videókártyát nem cseréltem! Ég és föld a különbség a Budget illetve Felsőkategóriás videókarik közt. Szerinted miért drágábbak he? Hiába állítod max felbontásra, a kártyád csak ennyire képes ezzel befejeztem. ne alkoss addig véleményt míg nem vagy tisztában a dolgokkal. Eszméletlen jó grafikája van.