107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TyPhooneDave
    #10455
    a C:\ gyökeréből KITAKARÍTOTT majdnem minden fájlt,a könyvtárakat meghagyta.
    Súlyos Megrovásban részesítem az ATARIt,ez nem az első alkalom,hogy ennyire lesz@rták a Bugokat és ügyet sem hederítettek rá!!Hivatalos honlapon híre-hamva sincs patch.nek,vagy egyáltalán hogy mikor lesz!!Remélem,visszaesnek az eladási statisztikáik az első két hónapban és mindenkit Jjól seggberugnosnak
  • atomboy
    #10454
    Olasz tuningmuhely.
  • Endiman
    #10453
    vettem egy Lamb. Miurát de ezt egyik tuningműhely se fogadja be. nem is lehet tuningolni?
  • dienesoft
    #10452
    Én azt csináltam, hoyg levettem 800x600-ra, majd vissza 1024-be, utána nem villogott és a megváltoztatott beálíltás is úgy maradt.
  • OLIII
    #10451
    Köszönöm a választ hykao !
  • GazCamp3r
    #10450
    Sziasztok, tudom, hogy nem ide illik, de milyen particó kell a vistanak, mert nem engedi felrakni, mert nem talál alkalmas particót, pedig csináltam neki egy 15gb-set direkt...formázni meg vmiért nem engedi a windows
  • wander01
    #10448
    key mappa volt, aztán cseréltem, nemjo. na mindegy

    grebber, a c gyökérböl egy mappába kimented a fileokat (pagefile-al ne foglalkozz) és mikor uninstallnál esetleg letörli akkor utána visszarakod öket. semmi extra. amugy nem biztos hogy töröl. legalábbis nem mindenkinél.
  • Speed King
    #10447
    Kössz!
  • gduck
    #10446
    Ma írták ide be a fórumba, hogy jövő hét kedden talán...
  • Speed King
    #10445
    Nos az lenne a kérdédem,hogy mikor lehet akkor kb megvenni van erről hír?????
  • gduck
    #10444
    NVIDIA driverben állítsad be és rendeljed hozzá az exe-hez ;)
  • grebber
    #10443
    Valaki tudna bővebbet mondani erről az adateltünésről a vinyóról?
    Milyen fájlok tünnek el stb?
  • gduck
    #10442
    Az a baj, hogy a mentésben benne van a gamespy azonosító/jelszó, amit nem tudsz megváltoztatni :( A KEY mappát is visszaraktad (vagy ott volt) ?
  • LegionarR
    #10441
    Ami azt illeti ezt viccnek szántam de így tényleg abszolút nem elég feltűnő a felirat... Ha már kicsit sötét a háttér mögötte, akkor nem kellene ilyen sötét színnel írni a feliratot...
  • Dodo55
    #10440
    Hát ez lol, mióta felraktam, azóta minden játék akad.
    Most uninstallálom, és megnézem mi lesz...
  • pzs
    #10439
    Sziasztok
    1600*1050 natív felbontásra nincs valamilyen progi ?
    A wildscreegame forumon nem találtam.
    Köszi előre is ha valakinek van vakmi ötlet
  • LegionarR
    #10438
    Sztem azt a feliratot sárga színnel kétszer ekkora betűmérettel kellene írni :D
  • hykao #10437
    "INFÓKÉRT KATT IDE..." - ez neked is szól...
  • Gibor
    #10436
    és lessz is.....
  • Forza Italia
    #10435
    Helló! Hol lehet beállítani, hogy sötétedjen? Mert nálam mindig világos van.
  • hykao #10434
    Nem lehet átalakítani. Nem tudom nálatok miért nem megy a korábbi online profil, elméletileg mennie kéne, és még a serialt sem kéne kérnie...
  • hykao #10433
    Van amit a fejlesztők orvosolnak a játékhoz készítendő peccsben és van amit a videokártya driver készítők. Nem ez az első ilyen a PC-s történelem során, nemde?
  • hykao #10432
    Hihetetlen, hogy ennyire önállótlan vagy. Mi lenne ha 1 másodpercnél többet próbálnál eltölteni a GPS nézet lehetőségeivel, mielőtt kérdeznél? Bal felső sarokban nem csak váltogatni lehet az ikonok között, hanem újbóli rájuk kattintásra - minő meglepetés - újabb lehetőségek jönnek elő...
  • LegionarR
    #10431
    De ezt a gamét nem tesztelték a fejlesztők nVidián? Vagy mi?
  • Skyline
    #10430
    Hjah most próbáztam ki 1280*1024-ben is vidáman hasít fullgrafon a lentebb írt konfigomon...
  • hykao #10429
    Mivel ez csak nV kártyák esetében van így, valószínűleg egy későbbi driverben orvosolni fogja az nVidia.
  • LegionarR
    #10428
    Ez azért nagyon durva hogy egy ekkora bugot bennehagynak, de ennek ellenére sztem ez a legjobb autós gamém...
  • hykao #10427
    Hihetetlen, hogy neked is fel kell hívni a figyelmet a kibaszott bannerképen olvasható szövegre...
  • Skyline
    #10426
    A napszakos / időjárás megoldást nyugodtan meglehetett volna úgy oldani (ki/bekapcsolhatás) hogy ha az ember niccs netrenyomulva akkor működjön,és netrelépésnél automatikusan kikapcsolja..
    Amúgy 8.
    Ez az esti mod vhogy nemérdekel ahogy a képeket elnéztezve azonkívül hogy minden sötét semmi más nem változik.
  • Skyline
    #10425
    Pakolj mindent fullra indítsd a játékot ha villog lépj ki és indítsd ujra a játékot...Nállam így működött a dolog...Ha nagyon nem akarja több játékrestart után se akkor géprestart,és utánna ez a procedúra.
  • Dodo55
    #10424
    Csak nálam van gond, vagy mindenkinek ilyen írtózatosan bugos a játék?
    Minden 2. grafikai beállítás érvényesítése után villog minden, a legszarabb felbontáson, és grafikai minőségen se megy 40FPS fölé, az élsimítás pedig nem működik.
    Tegnap még működött az élsimítás, ma hiába állítom be, nem történik semmi változás.
    Természetesen a HDR ki van kapcsolva, meg ha be van kapcsolva, akkor be sem engedi állítani.

    Valami patch várható?

    Mert ebben az állapotban ez a játék még freeware-nek is gyenge...

    De amúgy maga a játék tetszik, szóval kár, hogy ennyire játszhatatlanul bugos.
  • raymond01
    #10423
    hi

    kérdeztem hogy hol látom a mapon a kereskedéseket és azt írták hogy a át lehet válteni hogy a versenyeket vagy a kereskedéseket mutassa, de nekem csak az van hogy milyen kategóriájú versenyt mutasson!
    hol van a kereskedések mutatása?
  • grebber
    #10422
    Miért ezt a béta is csinálta? És milyen fájlok tünnek el?
  • TyPhooneDave
    #10421
    nem csak neki
    érdekes h még EZT a hibát sem javították ki..
    na de ez van
  • grebber
    #10419
    Hm lol most olvastam egyik oldalon hogy valakinek a netről leszedett verzió miatt eltüntek fájlok a C-ről érdekes.
  • atomboy
    #10416
    Eger gorgojevel tudsz zoomolni, miutan betoltotte a terkepet.
  • gabi89
    #10415
    Játékon belül meg lehet nézni a sziget egész térképét vhol??
  • Streetwarrior
    #10414
    Lenne egy fontos kérdésem.Mikor nyílnak meg új autók?Ahogy szintet lépek?Egyébként király a gém.Megizzasztom az elmúlt 2 napban a DFP-met.
  • Endiman
    #10413
    bocsánat
  • wander01
    #10412
    megvan még, és probáltam is visszatenni, de az a baj hogy az online profil volt, és állandoan ujrairatja vele a serialt...