107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • TyPhooneDave
    #10178
    VAN vki,aki Előrendelt,és mondták is neki,h ekkor-és-ekkor kapja meg????
  • bertino
    #10177


    játékban P betű és ott lesz a photo
  • Darth Razor
    #10176
    na megvan az editor és a photo mód. vezetés közben nyomj egy P-t és az ottani menüben benne van mind kettő. (a játék manualját olvastam el)
  • Balazs15
    #10175
  • Omlás
    #10174
  • I.C.ram
    #10173
    Ki lehet persze. ALT+F4 kombóval. Ez a deafult, de átlehet állítani.
  • Omlás
    #10172
    LoL
  • 3P
    #10171
    Az tényleg a GTA :)
  • bertino
    #10170
    nem GTA, itt autokázni kell
  • Darth Razor
    #10169
    ok, mindjárt rákeresek, csak a photot kerestem mert az érdekel jobban
  • Balazs15
    #10168
    kérddzek egy nagy hülyeséget...kocsibol ki lehet szállni???és ugy lopni másik autot? vagy ez inkább gta..:)
  • Omlás
    #10167
    Photo mód érdekelne engem is :)

    Editort már írták visszakéne olvasni!
  • 3P
    #10166
    D kategóriában van a Maserati GranSport jobb kocsi? Asszem ideje megvennem egy D-s auitót is.
  • Darth Razor
    #10165
    Az editor és a photo módokat hogy lehet elérni? Mert szintlépéskor azt írta ki a game hogy már elérhetők lettek. Előre is kösz a választ.
  • Omlás
    #10162
    Rádió alapbeálításban:

    R el kapcsolod be

    numerikus bilentyűzeten + - a hangerő 9 el lépteti a számot
  • bertino
    #10160
    asse tudja mit beszél, hgyjad :D
  • tehen_m
    #10157
    "hadjuk" :D:D:DD:
  • w77d
    #10156
    Nem lehet, hogy azért nem tetszik a grafika, mert a te géped szar hozzá??
  • raymond01
    #10155
    nem értek veled egyet, mindegy

    Hol tudom bekapcsolni a radiot mert nekem nem nagyon megy!
  • peti193
    #10154
    Hi! ez a játék egy szégyen Vedd Meg filinges összebarmolt 100 forintos termék lapos sztorival..........grafikát inkább hadjuk mert környezettöl majd be****tam.....ilyet kiadni(neve van semmi más)
  • kishajika
    #10153
    Hy! Nem tom mi az a warez de lenne egy kérdésem ismét! Mikor indítom a játékot bejön egy fekete képernyő és kilép! Ez miért van? Légyszi vki segítsen!!! Kösz
  • TyPhooneDave
    #10152
    de igen,úgy hívják Saleen S7,csak elég alacsonyan repül
  • rotator
    #10151
    :) Azt majd a GTA 4-ben (habár nincs bejelentve PC-re).
  • bertino
    #10150
    ez autós játék, nem GTA :)
  • Balazs15
    #10149
    repcsit nem lehet vezetni a játékban?:(
  • zeki
    #10148
    Be is ba... volna ha nekem sem bírta volna annyira azért nem komoly a grafikai motorja,hogy ne birna vele a video kártyánk...
  • Sland
    #10147
    Nem megy nekik...
  • rotator
    #10146
    Kipróbáltam, nagyon baba, szép, kormánnyal jól irányítható (az alapbeállítások teljesen rosszak), ritka az ilyen, de sokkal jobb belső nézetben, mint külsőben, tetszik! Egyedül a menükezelés idétlen kicsit számomra, de ez legyen a legtöbb bajom. TUTI!
  • AdaKiller
    #10145
    ez már hihetetlen számomra....

    minden 10. hsz az hogy felhavja vki, hogy itt nincs warez, és átírányít az off topicba. de egyeseknek fel sem tűnik, vissza sem hajlandóak olvasni, csak idehányják a szarukat.


    bazzeg olvassatok, és próbáljátok már meg értelmezni ezt a qrva 6 szót:


    A Warez ebben a topicban is tiltott!

  • hykao #10144
    Előbb-utóbb biztosan...
  • hykao #10143
    TEST DRIVE-val kell érvényesíteni az általad létrehozott versenyszámot.
  • 3P
    #10142
    Grafikai bugokat eddig szerencsére nem találtam. Nálam egész jól megyütt a HDR és a 4xAAilletve a 16xAF. Grafikai opciók is mind maxon vannak. Amikor olvastam a béta idején a hozzászólásokat azt hittem, hogy a mostani gépem is kevés lesz hozzá (C2D 2@2,8 GHz, 2*1GB 800MHz DDR2, X1900XT) de szerencsére elég, így nem bántam meg, hogy az 5 éves konfigomra picit többet költöttem, mint akaratam, de most jó pár évig megint csend.
    A hanggal viszont nálam is az a gond, mint itt több embernél, a jobb oldal nem szól, picit zavaró de megszoktam.
  • AdaKiller
    #10141
    ez mondjuk engem is érdekelne:)
  • Truck Driver001
    #10140
    Off:
    Lesz WR3-om?:O
    On.
  • 3P
    #10139
    Arra van valami táblázat, hogy a tuning után mit fognak tudni a kocsik? A F.A.Q.-ba az alap kocsikról minden infó megvan, de a tuning utánni képességekről sajna semmit nem találtam ott.
  • bootsector
    #10138
    Na, már megint jövök a hülye kérdéseimmel.Ha az editornál kiírja hogy obtained score... mármint piros a lámpa mellette, mintha nem tudnám érvényesíteni. Azt hogyan lehet, mert így hiába mentem el meg sem jeleníti, hogy létrehoztam.
  • Omlás
    #10137
    Amugy egyreinkább hajlok arra hogy ebből vásárlás lessz :) így már 3 game van amit megveszek :S anyagi csőd :)
  • Szabi1991
    #10133
    lol megyek a mocival , erre megszolal yonderboi-tól a follow me home (a Sweet Radio-n) :DD
  • bootsector
    #10132
    aha...köszönöm. Egyébként, a grafikai hibákhoz annyit, hogy nálam speciel marha jól fut, minden ok, csak ha vagy a hdr-t vagy az AA-t bekapcsolom, telsejen szétesik a kép, és marhára belassul. Még jó, hogy ezek nélkül is élvezhető.
  • Szabi1991
    #10131
    ha 4 es szinten vagy , akkor P , és Editor (ja és csak Free-ride ban mükszik)