107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • buldozer99
    #10280
    hogy kell leszedni?:S
    mert beirom a kodot azt nem azt szedi le:S
  • berett81
    #10279
    Kérnék egy kis segítséget!
    Hogyan lehet az online modot aktivizálni?
    Mit kapcsolok be mit csináljak?Előre is köszi!
  • hykao #10278
    Na mindjárt kipróbálom az éjszakai módot, és nyomok pár képet róla.
  • bakvarnyu
    #10277
    őszintén szólva én még nem is láttam ezt a játékot csak a hozzászólásokat olvasgatom=)
  • hykao #10276
    Ahogy már kismilliószor kibeszéltük ezt is, HDR és ÉLSIMÍTÁS együttes használatára jelenleg csak a 8XXX-es nV és az X19XX-es ATI kártyák képesek!

    Itt van pár saját készítésű korábbi kép, HDR és élsimítás együtt. Szerinted nem szép a játék??? :O





  • skyli991
    #10273
    nálam vagy élsimítás vagy hdr volt. egyszerre nem ment. és a fák se tetszettek annyira. amúgy ha nem akadna jó lenne
  • hykao #10272
    Úgy, hogy az egérgörgőt is használod, ahol kell...
  • hykao #10271
    Szerintem szép. Főleg élsimítás és HDR együttes használatakor. Bár nem vagyok nagy HDR rajongó, de itt talán az erősebb fényviszonyok közt nem annyira tűnik irrealisztikusnak.
  • Szabi1991
    #10270
    van sima (cupe) , Kábrijó (cabrio) , megy egy tuningolt (GT-R) :)
    ja és persze a jó őreg gt350 =)
  • hykao #10269
    Ne feledjük el, hogy a TDU-ban más játékokkal ellentétben nem totálisan elszeparált a multi és az egyjátékos mód, tehát itt azért nehézkesebb lenne a szinkronizáció. Egyébként túlzás lenne azt állítani, hogy egyáltalán nincs dinamikus napszak és időjárás változás, szerintem egész jól átjön a hajnali napsütés és az alkonyati közti hangulati különbség, illetve a vihar- és a sima felhők vagy a tiszta égbolt közti.
  • skyli991
    #10268
    akkor nálatok se szép:) szerintem a flatout2 jobb volt mint ez. és annak még gépigénye se volt:D
  • Szabi1991
    #10267
    :S
  • bertino
    #10266
    #10177

    mivel jpg erősen romlott minőségű a kép az eredetihez képest, de azért elég korrekt
  • The Protector
    #10265
    Van a játékban Ford Mustang?Hamarosan én is játszok mikor haver meghozza azt a 3-4 pédányt amit kértem.
  • skyli991
    #10264
    nekem akkor fagyott le, amikor nekimentem egy zsaru blokádnak.
    nálatok milyen a grafika? tud vki screenshotot adni?:)
  • bertino
    #10263
    és ezt hogy is kell letölteni ? :D
  • bertino
    #10262
    köszi!
  • kovecses
    #10261
    Na visszatettem a kártya eredeti Biosát és ezzel is kilép (400/400) !

    Szóval nem a tuninggal van a probléma!

    ötlet?
  • bakvarnyu
    #10260
    Ott van pl. a WTCC Race,ott ha esik akkor mindenkinél esik.
  • hykao #10259
    Na aki napszak változásra vágyik: KATT IDE (megtaláltam az éjszakai módot, képeket is mellékelt a srác)
  • skyli991
    #10258
    Nekem nem tetszik a grafika. maxra raktam mindent, mégsem olyan szép. ja és nagy felbontáson maxon ugyanúgy fut mint alacsonyot lowon. mindkettőn lassú.
  • czky
    #10257
    Nekem is megvan az online profilom, de azzal nem enged be a játékba... :(
  • hykao #10256
    Persze, mindent meg lehetne oldani, csak kérdés milyen erőforrás felhasználás árán. ;)
    A másik meg, hogy képzeljük csak el, pl. hogyan futna a játék masszív esőzésben (eső, vízpára, vízfelverődés, tükröződés az aszfalton stb. effektek) vagy pl. egy éjszakai neonfényes kivilágított éjszakai városi részen azoknál, akiknél most is akad, lassú, stb...
  • bakvarnyu
    #10255
    hát szerver oldalról ja.
  • autoszimulator
    #10254
    Úgy meglehetne tán oldani, hogy a versenyek egy, megadott szerveridő szerint mennek! Tehát mikor inditod az online profilod, akkor a játék a szervertől lekérdezi az időt, melyből ugye már meg tudja állapítani a napszakot! És így még az is bele lenne számolva, hogy hazamész napsütésben, de miután visszatöltöd a mentésed, már este lenne :) Időjárás szintén globálisan megoldható lenne, szintén szerveroldali parancsokkal.Tehát annyira azért nem elképzelhetetlen, de ebben a játékban ez tutkó nem lesz megvalósítva :(
  • hykao #10253
    Ha TEST DRIVE-okhoz és NFS-ekhez akarnánk hasonlítani, akkor előbbi esetben csak a 3. részig, utóbbi esetben pedig csak az 5. részig jöhetnek számításba!!! :)
  • hykao #10252
    Na és hogyan oldanák meg? És kinek az aktuális időjárása-napszaka lenne a mérvadó? Mennék freeride-ban, rávillognék valakire, és gyorsan ugyanolyan lenne az időjárás és a napszak? És kié lenne a viszonyítási alap, a kihívóé vagy a kihívotté? És amikor revans lenne, akkor? Hogy csak néhány példát említsek.
  • bcrics
    #10251
    nem vagyok nagy rjongoja a játéknak nem is ismerem a szériát,régen nyomtam még c64n a testdrive-t nagyfloopyn,szal miről is szól a játék,???
    nfs??vagy most miez
  • hykao #10250
    Apropó napszak változások. Valaki próbálta már azt a bizonyos "éjszakai" módot? Illetve megvan valakinek a gépén még? A német TDU rajongói oldalról már úgy tűnik leszedték valamiért.
  • bakvarnyu
    #10249
    Én csak azt nem értem mért ne tudnák megoldani az ugyanolyan időjárást mindegyik játékosnál?
  • hykao #10248
    Pl. én. Nálam elérhetőek a szerverek, és még sosem volt szakadás, mióta feltettem a fullt.
  • gduck
    #10247
    Megy online, kb 800-an játszanak :) Az open béta profilja ha fennt maradt a gépen, akkor nem kér se KEY-t se aktiválást ;)
  • dienesoft
    #10246
    töröld le és vedd meg majd eredetibe és akkor tudsz vele játszani
  • Szpisti
    #10245
    Gondolom, de helyi hálózaton sem lehet?
  • Szpisti
    #10244
    Indítsd el...
  • bertino
    #10243
    eredtivel majd esetleg
  • Szpisti
    #10242
    "TDU servers unavailable" felirat mindenkinek ott van a bal feső sarokban?
  • Szpisti
    #10240
    Valaki tud On-line játszani vele? Mert nekem sehogysem megy...
  • dienesoft
    #10239
    Szeretem a jó magyarázatokat :)
  • Szabi1991
    #10238